• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
plehi sedajda pěkná, takže v podstatě taky Romer :grinning:

Ewi takovej odtuč bych potřebovala na rozdíl od tebe, ale vtipný to moc není no, radši být spokojená :pensive:
19. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hmm vzala jsem si rohlik a uz ho nemam, dite me prepralo..to je desny :sweat_smile: :grinning:
19. čer 2009 ve 12:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
quiny jojo ja puvodne chtela maxi cosi, jenze ty jsou do 18kg a manza to nejak nekous prej chce do 36 takze mensi hadka a moudrejsi ustoupi jak se rika, tak mame tuhle, ale je pekna :wink:
19. čer 2009 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdo by to byl do něj před pár týdny řek co :grinning:
19. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj ty manželé jsou někdy děsně chytrý, že nás to ještě dostává co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já vždycky něco dlouze řeším a olítávám a MM to pak utře jednou holou větou :rolling_eyes: to je bez komentáře.

Zase z těch kombi to bude jedna z nejbezpečnějších, i když myslím že se moc netestujou, ale značka je to super, takže dobrá bude o tom nepochybuju. a na kolik vás vyšla? jestli to není tajemství?
19. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jak to je v tom odkazu, akce za 3000,- jinak vetsinou stoji kolem 4,5
19. čer 2009 v 18:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele fakt nikdo jen moje ditko uz nechce UM :confused: :confused: :confused: nebo ma nejaky spur
19. čer 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
bude nekdo vecer jestli si to mam nechat zapnuty :sweat_smile: :sweat_smile:
19. čer 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak my jsme začli pro změnu odmítat večer kaši i mlíko úplně :angry: trvá to tak 2-3 dny, každej den pije míň a míň, mlíko si dá jen ráno :angry:
19. čer 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ahojky :wink:
19. čer 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli no jsem rada ze v tom nejsem sama,ale on si da rano tak max 50ml spis aby se nereklo ,ale fido me to delal taky utnul mu rok a mliko proste nećhtel uvidime dam mu pauzu a kdyztak to zkusim pozdeji
no k vece chce jen rohlik,nebo chleba,,mjinak nic nechce,,
19. čer 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooooooooj Olis
19. čer 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
to my, teda zatím, dáme ráno nějakých 270ml, ale večer teda nic :unamused: ve středu přijel David ze služebky a krmil ho, tak to začlo, nechal asi 180ml, včera to byla možná stovka a dneska jestli dal tu 50ml, tak je to moc :unamused: mně začal Hyneček kaši a mlíko na noc odmítat před druhým rokem, taky jsme měli jet na dovču, tak jsem si libovala, jak to bude pohoda, že mu dám flašku a bude a on to odmítal,, teď je to podobný, ale skoro o rok dřív :rolling_eyes:
19. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, nám zlobí stejně chlapi velký i malý, co? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo, na tý fotce s dortem vypadá Domík jako hrozně velkej kluk :wink: měl krásnej dortík :dizzy_face:
19. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no me povidej jako a mliko jsem chtela aby pil aspon tak do dvou let,,ono mu to neuskodi ,ale jak vidim muzu se stavet na hlavu :cry:
porad nekdo zlobi
19. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to mu delal pritel od tchyne je horne sikovnej,,fakt jako ,,byl super,,no on vypada na fotkach velkej oni to mozna dleaji ty vlasy :grinning: :grinning: :grinning: jAk jich ma hodne
19. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, je to děsný, jak ty kluci rostou :pensive:
19. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Joli taky kraví s mlíkem, ale když jí ho dám do malé slzy tak ho postupně ucucá a vypije :wink:
19. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, když ta večeře z flašky byla tááák pohodlná :sweat_smile:
19. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj evi,,no tak snad se to zlepsi

no hrozne to leti,,to je desny,,chjo,
19. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já nechám Joli i s flaškou ještě poletovat po pokoji a zbytek jí dám do postýlky a většinou ráno najdu prázdnou lahvičku :wink:
19. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
když já si potrpím na určitej režim a klid při jídle :unamused: prostě najíst a spát :wink:
19. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, to by se mi taky líbilo, ale přestalo to fungovat, tak holt do 21 může a potom se s ní teda nebavím a šupe :wink:
19. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Domca a piti sam,,to by to dopadlo,,takze kdyz chce dostane kdyz ne tak nedostane a spat
19. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak to praktikujem stejně :sweat_smile: prostě dneska šel bez jídla, asi nemá hlad :grinning: zatím v noci spal, tak uvidíme dneska, a ráno pak tu flašku dá celou, nějakých 250-270ml
19. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli ono mu nemusi bejt uplne dobre,,ale on i da to si zas nemyslim ,,no vidis to u nas ani rano moc nechce otva tech 50ml zkusim koupit jiny aby byla zmena´jinak ma cajik a rohlik nó neda se nic delat nevim co jinyho
19. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás je to tak, že když se Joli vzbudí před půl sedmou tak dá celou lahvičku, když dýl tak kraví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
u ns se vztava kolem pul osmy,,a jak rikam da si a pak to ostrkava,,a dela hovadiny seda si kopa nohama ja vzdyccky kvetu
19. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, jakmile vyplivne flašku a odstrčí jí rukou, tak s tím nic neudělám :unamused:
19. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek