Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
quinny
19. čer 2009
plehi sedajda pěkná, takže v podstatě taky Romer 😃

Ewi takovej odtuč bych potřebovala na rozdíl od tebe, ale vtipný to moc není no, radši být spokojená |-|
plechajdaautor
19. čer 2009
hmm vzala jsem si rohlik a uz ho nemam, dite me prepralo..to je desny :-N 😃
plechajdaautor
19. čer 2009
quiny jojo ja puvodne chtela maxi cosi, jenze ty jsou do 18kg a manza to nejak nekous prej chce do 36 takze mensi hadka a moudrejsi ustoupi jak se rika, tak mame tuhle, ale je pekna 😉
quinny
19. čer 2009
kdo by to byl do něj před pár týdny řek co 😃
quinny
19. čer 2009
jj ty manželé jsou někdy děsně chytrý, že nás to ještě dostává co :-p
já vždycky něco dlouze řeším a olítávám a MM to pak utře jednou holou větou 8-( to je bez komentáře.

Zase z těch kombi to bude jedna z nejbezpečnějších, i když myslím že se moc netestujou, ale značka je to super, takže dobrá bude o tom nepochybuju. a na kolik vás vyšla? jestli to není tajemství?
plechajdaautor
19. čer 2009
Tak jak to je v tom odkazu, akce za 3000,- jinak vetsinou stoji kolem 4,5
d.aniela1
19. čer 2009
hele fakt nikdo jen moje ditko uz nechce UM =-) =-) =-) nebo ma nejaky spur
d.aniela1
19. čer 2009
bude nekdo vecer jestli si to mam nechat zapnuty :-N :-N
panterka
19. čer 2009
Jani, tak my jsme začli pro změnu odmítat večer kaši i mlíko úplně ]-( trvá to tak 2-3 dny, každej den pije míň a míň, mlíko si dá jen ráno ]-(
panterka
19. čer 2009
jinak ahojky 😉
d.aniela1
19. čer 2009
Oli no jsem rada ze v tom nejsem sama,ale on si da rano tak max 50ml spis aby se nereklo ,ale fido me to delal taky utnul mu rok a mliko proste nećhtel uvidime dam mu pauzu a kdyztak to zkusim pozdeji
no k vece chce jen rohlik,nebo chleba,,mjinak nic nechce,,
d.aniela1
19. čer 2009
ahoooooooooj Olis
panterka
19. čer 2009
to my, teda zatím, dáme ráno nějakých 270ml, ale večer teda nic :-| ve středu přijel David ze služebky a krmil ho, tak to začlo, nechal asi 180ml, včera to byla možná stovka a dneska jestli dal tu 50ml, tak je to moc :-| mně začal Hyneček kaši a mlíko na noc odmítat před druhým rokem, taky jsme měli jet na dovču, tak jsem si libovala, jak to bude pohoda, že mu dám flašku a bude a on to odmítal,, teď je to podobný, ale skoro o rok dřív 8-(
panterka
19. čer 2009
hele, nám zlobí stejně chlapi velký i malý, co? 😃 :-p
panterka
19. čer 2009
tý jo, na tý fotce s dortem vypadá Domík jako hrozně velkej kluk 😉 měl krásnej dortík x-)
d.aniela1
19. čer 2009
no me povidej jako a mliko jsem chtela aby pil aspon tak do dvou let,,ono mu to neuskodi ,ale jak vidim muzu se stavet na hlavu 😢
porad nekdo zlobi
d.aniela1
19. čer 2009
no to mu delal pritel od tchyne je horne sikovnej,,fakt jako ,,byl super,,no on vypada na fotkach velkej oni to mozna dleaji ty vlasy 😃 😃 😃 jAk jich ma hodne
panterka
19. čer 2009
no, je to děsný, jak ty kluci rostou |-|
e.k.t
19. čer 2009
No Joli taky kraví s mlíkem, ale když jí ho dám do malé slzy tak ho postupně ucucá a vypije 😉
panterka
19. čer 2009
Evi, když ta večeře z flašky byla tááák pohodlná :-N
d.aniela1
19. čer 2009
ahoj evi,,no tak snad se to zlepsi

no hrozne to leti,,to je desny,,chjo,
e.k.t
19. čer 2009
no já nechám Joli i s flaškou ještě poletovat po pokoji a zbytek jí dám do postýlky a většinou ráno najdu prázdnou lahvičku 😉
panterka
19. čer 2009
když já si potrpím na určitej režim a klid při jídle :-| prostě najíst a spát 😉
e.k.t
19. čer 2009
no jo, to by se mi taky líbilo, ale přestalo to fungovat, tak holt do 21 může a potom se s ní teda nebavím a šupe 😉
d.aniela1
19. čer 2009
teda Domca a piti sam,,to by to dopadlo,,takze kdyz chce dostane kdyz ne tak nedostane a spat
panterka
19. čer 2009
Jani, tak to praktikujem stejně :-N prostě dneska šel bez jídla, asi nemá hlad 😃 zatím v noci spal, tak uvidíme dneska, a ráno pak tu flašku dá celou, nějakých 250-270ml
d.aniela1
19. čer 2009
Oli ono mu nemusi bejt uplne dobre,,ale on i da to si zas nemyslim ,,no vidis to u nas ani rano moc nechce otva tech 50ml zkusim koupit jiny aby byla zmena´jinak ma cajik a rohlik nó neda se nic delat nevim co jinyho
e.k.t
19. čer 2009
u nás je to tak, že když se Joli vzbudí před půl sedmou tak dá celou lahvičku, když dýl tak kraví :-p
d.aniela1
19. čer 2009
u ns se vztava kolem pul osmy,,a jak rikam da si a pak to ostrkava,,a dela hovadiny seda si kopa nohama ja vzdyccky kvetu
panterka
19. čer 2009
hele, jakmile vyplivne flašku a odstrčí jí rukou, tak s tím nic neudělám :-|

Začni psát odpověď...

Odešli