Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
d.aniela1
19. čer 2009
presne to mu to muzu vracet delat kraviny,,a je konecnaaaaaaaaaaaaaaaa
panterka
19. čer 2009
jak přes kopírák 😃 ]-(
d.aniela1
19. čer 2009
no jsem tada ze to neni jen u nas,,ale i nekdy jindy,,a naucil se delat hlavou ne-e ne-e a to je jako konec,,to uz taky ma dost,,a kdyz neco nemuze mit tak jak se vzteka to je mazec,,nekdy z nich kvetu
panterka
19. čer 2009
hele, tak k tomu jsme ještě nedošli 😃 zatím ještě moc nevzdoruje, ale myslím, že to časem přijde :-N
d.aniela1
19. čer 2009
:-N :-N :-N :-N pozdeji hihi treba ne
panterka
19. čer 2009
no, ale zase je to takovej pohodář, povahou 😉 tak jsem na něj zvědavá, už to vidím, že z něj budu víc na nervy než z Hynečka :-N
d.aniela1
19. čer 2009
no to si pocke jaz jim bude 16 A TAK TO BUDE TEPRV zajimavy 😃 😃 😃 😃
panterka
19. čer 2009
jo, tak to už budu asi v bohnicích 😃
d.aniela1
19. čer 2009
sejdeme se tam,,jo ,?? :-N :-N
panterka
19. čer 2009
jasně 😎 myslím, že nás to nemine 😃 😃 když si představím Hynďovo pubertu a Jáchymajda bude v tomhle klackovitým věku jako je Hynďa teď, tak mě fakt trefí :-N a do toho ještě David... no comment 😃
d.aniela1
19. čer 2009
hele vzpomen si na me ja to budu mit totez 😃 😃 😃 tak si budeme rozumet 😃 😃 😃

to jsem tu zas sami?
panterka
19. čer 2009
poslední dobou je tu fakt mrtvo :-| my jedem příští pátek na dovču a pak se přestěhujem na chalupu, tak tu už pak přes léto nebudu 😞
panterka
19. čer 2009
tak já půjdu do hajan 🙂 mějte se tu krásně a dobrou noc
d.aniela1
19. čer 2009
no tak to tu bude teprv mrtvo,,no teda ja nevim ,,ale ja mam dve deti ,,a jsem taky ko ale jsem rada ze si muzu s nekym pokecat kdyz uz nikam nejde,,,
d.aniela1
19. čer 2009
Oli dobrou noc paaaaaaaaaa i ja pujdu stejne tu nikdo neni paaaaaaaaaaaa
plechajdaautor
19. čer 2009
Cauves,

jsem varila tak mam cas az ted a vy jdete chrnet =-) no nic, co se tyka mlika tak vecer jeste ok, obcas tda boj ale tech cca 220ml vypije a rano teda nenene max 80ml takze jsem se na to vyprdla pac se musel dorazit rohlikem ci necim jinym a delam mu rano ze 200ml krupicnou kasi a to sni vsechno 🙂
plechajdaautor
19. čer 2009
Jinak hlavou nenene u nas taky funguje, ale spis jen dela blbosti ..... jeste to nepouzil k necemu co fakt nechtel 🙂 😉
plechajdaautor
19. čer 2009
a teda Mates je vsechno jen ne flegmous, rozvztekanej hajzlik to je, ze to musim tak napsat. Dneska tu byl na navsteve bratranek Honzik a to je flegmous par exelans teda 🙂 Mates ho mydlil po hlave, do usi, do oci a on nic jen kouka a drzi 🙂 jenze nejak nevim jak tomu mymu prckovi vysvetlit ze tohle fakt ne, clovek mu to rekne 1000x a on to dela porad a porad a porad a porad ]-(
plechajdaautor
19. čer 2009
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefere...

teeeda tak tady bych Domika teda nepoznala 🙂
e.k.t
19. čer 2009
já se učím, Martin uspává 😃
ewelly
19. čer 2009
holky,ja sem ted taky moc nechodim,vetsinou kdyz sem prijdu,tak uz tady nikdo neni :-|
jinak vztekani snad ani nekomentovat!nase dura me kouse a stipe kdyz ma nervy a kdyz ji stipnu ja,to uz se ji nelibi! 😃 ..ale normalne uz dostane pres ruse i pres prdku,tohle at na me nezkousi,nervak po tatinkovi :-p
ewelly
19. čer 2009
teeeda,mne se chtelo tak spat,jsem si myslela jak pujdu uz v devet a ted me to nejak preslo!jinak MM uz spi,tak aspon ze tak🙂
e.k.t
19. čer 2009
evi se učím na pondělí ale nakukuju 😉
ewelly
19. čer 2009
evco to se nemas!a co se deje v pondeli?🙂
e.k.t
19. čer 2009
mám zkoušku v Praze před komisí, já se totiž už vracím do zaměstnání 😉
plechajdaautor
20. čer 2009
Bry rano,

ewell koukam to mame stejny, Mates zas skrabe 😉

Quiny tys tu psala neco o nejaky metode aby rano spal dyl vid ? 🙂 Prosimte muzes napsat jak na to ?? Vstavani v 5 rano me uz zas nebavi ...dik 😉
plechajdaautor
20. čer 2009
On ma snad nejakej budik, jde spat v 18 vstava v 5, jde spat v 21 vstava v 5m prodluzovat to muzu jak chci a stejne na me rano hulaka a poskakuje v postylce ]-(
mala.lenka2
20. čer 2009
dobré ráno holky, to naše dítko taky vstává 5.30, někdy v 6, metodu tedy nemám ]-(

dani...píšeš, počkej,až jim bude 16...mně stačí doma 14 ]-( 😃 😃 někdy naprostá pohoda, a někdy by mně kleplo...a to ten mladší občas začíná pubertovatět taky, jsou to zlatíčka. Naštěstí Tomík si dá většinou zatím říct, a většinou stačí jednou, tak snad mu to zůstane 😉
e.k.t
20. čer 2009
Zdeni a co zkusit pořádně zatemnit a mít tam chladno? to funguje na Joli, vstává teď mezi 7 a 8 😉
vrkocka
20. čer 2009
Plechi dosel ti teda twen mail?