• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
presne to mu to muzu vracet delat kraviny,,a je konecnaaaaaaaaaaaaaaaa
19. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak přes kopírák :grinning: :angry:
19. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jsem tada ze to neni jen u nas,,ale i nekdy jindy,,a naucil se delat hlavou ne-e ne-e a to je jako konec,,to uz taky ma dost,,a kdyz neco nemuze mit tak jak se vzteka to je mazec,,nekdy z nich kvetu
19. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, tak k tomu jsme ještě nedošli :grinning: zatím ještě moc nevzdoruje, ale myslím, že to časem přijde :sweat_smile:
19. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: pozdeji hihi treba ne
19. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ale zase je to takovej pohodář, povahou :wink: tak jsem na něj zvědavá, už to vidím, že z něj budu víc na nervy než z Hynečka :sweat_smile:
19. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to si pocke jaz jim bude 16 A TAK TO BUDE TEPRV zajimavy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, tak to už budu asi v bohnicích :grinning:
19. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
sejdeme se tam,,jo ,?? :sweat_smile: :sweat_smile:
19. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně :sunglasses: myslím, že nás to nemine :grinning: :grinning: když si představím Hynďovo pubertu a Jáchymajda bude v tomhle klackovitým věku jako je Hynďa teď, tak mě fakt trefí :sweat_smile: a do toho ještě David... no comment :grinning:
19. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele vzpomen si na me ja to budu mit totez :grinning: :grinning: :grinning: tak si budeme rozumet :grinning: :grinning: :grinning:

to jsem tu zas sami?
19. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
poslední dobou je tu fakt mrtvo :unamused: my jedem příští pátek na dovču a pak se přestěhujem na chalupu, tak tu už pak přes léto nebudu :frowning2:
19. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já půjdu do hajan :slight_smile: mějte se tu krásně a dobrou noc
19. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to tu bude teprv mrtvo,,no teda ja nevim ,,ale ja mam dve deti ,,a jsem taky ko ale jsem rada ze si muzu s nekym pokecat kdyz uz nikam nejde,,,
19. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli dobrou noc paaaaaaaaaa i ja pujdu stejne tu nikdo neni paaaaaaaaaaaa
19. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cauves,

jsem varila tak mam cas az ted a vy jdete chrnet :confused: no nic, co se tyka mlika tak vecer jeste ok, obcas tda boj ale tech cca 220ml vypije a rano teda nenene max 80ml takze jsem se na to vyprdla pac se musel dorazit rohlikem ci necim jinym a delam mu rano ze 200ml krupicnou kasi a to sni vsechno :slight_smile:
19. čer 2009 ve 21:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak hlavou nenene u nas taky funguje, ale spis jen dela blbosti ..... jeste to nepouzil k necemu co fakt nechtel :slight_smile: :wink:
19. čer 2009 ve 21:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a teda Mates je vsechno jen ne flegmous, rozvztekanej hajzlik to je, ze to musim tak napsat. Dneska tu byl na navsteve bratranek Honzik a to je flegmous par exelans teda :slight_smile: Mates ho mydlil po hlave, do usi, do oci a on nic jen kouka a drzi :slight_smile: jenze nejak nevim jak tomu mymu prckovi vysvetlit ze tohle fakt ne, clovek mu to rekne 1000x a on to dela porad a porad a porad a porad :angry:
19. čer 2009 ve 21:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. čer 2009 ve 21:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se učím, Martin uspává :grinning:
19. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,ja sem ted taky moc nechodim,vetsinou kdyz sem prijdu,tak uz tady nikdo neni :unamused:
jinak vztekani snad ani nekomentovat!nase dura me kouse a stipe kdyz ma nervy a kdyz ji stipnu ja,to uz se ji nelibi! :grinning: ..ale normalne uz dostane pres ruse i pres prdku,tohle at na me nezkousi,nervak po tatinkovi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
teeeda,mne se chtelo tak spat,jsem si myslela jak pujdu uz v devet a ted me to nejak preslo!jinak MM uz spi,tak aspon ze tak:slight_smile:
19. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi se učím na pondělí ale nakukuju :wink:
19. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
evco to se nemas!a co se deje v pondeli?:slight_smile:
19. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám zkoušku v Praze před komisí, já se totiž už vracím do zaměstnání :wink:
19. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bry rano,

ewell koukam to mame stejny, Mates zas skrabe :wink:

Quiny tys tu psala neco o nejaky metode aby rano spal dyl vid ? :slight_smile: Prosimte muzes napsat jak na to ?? Vstavani v 5 rano me uz zas nebavi ...dik :wink:
20. čer 2009 v 05:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
On ma snad nejakej budik, jde spat v 18 vstava v 5, jde spat v 21 vstava v 5m prodluzovat to muzu jak chci a stejne na me rano hulaka a poskakuje v postylce :angry:
20. čer 2009 v 05:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky, to naše dítko taky vstává 5.30, někdy v 6, metodu tedy nemám :angry:

dani...píšeš, počkej,až jim bude 16...mně stačí doma 14 :angry: :grinning: :grinning: někdy naprostá pohoda, a někdy by mně kleplo...a to ten mladší občas začíná pubertovatět taky, jsou to zlatíčka. Naštěstí Tomík si dá většinou zatím říct, a většinou stačí jednou, tak snad mu to zůstane :wink:
20. čer 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni a co zkusit pořádně zatemnit a mít tam chladno? to funguje na Joli, vstává teď mezi 7 a 8 :wink:
20. čer 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Plechi dosel ti teda twen mail?
20. čer 2009 v 10:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek