• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
vstavacka u nas to samo :frowning2:
20. čer 2009 v 10:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky :wink:

po delší době zdravím, tenhle týden jsme byli celá rodinka v Praze, já opět na stáži, tentokrát v Motole na dětském a MM se Saškou rajsovali po Praze :grinning: aspon bylo pěkně, až samozřejmě na včerejší cestu zpátky :confounded:.. v Praze jsme samo blbě zabočili, ale co, přeci umím číst v mapách :grinning: tak jsme se za chvíli vymotali a kolonu jsme chytli až u Brna. akorát teda furt lilo jak z konve, a dneska to není lepší, :unamused:
20. čer 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
všem dodatečně gratuluji k ročku, :dizzy_face: :dizzy_face: dětičky jsou zlatíčka, se mi nechce věřit, že je rok za námi :wink:

Sašulka už má dva zuby, lozí po 4 jak o závod, kolem nábytku už to zvládne, ale za ruce stejně chodit nechce. zato si oblíbila otvírání zásuvek, skříněk.... takže zavíráme koupelnu (včera prozměnu vysypala prací prášek :unamused: ), taky v kuchyni vše nebezpečné už putuje jinam... počítač zabarikádován, protože není větší sranda než mamce restartovat nebo vypínat PC :grinning:
20. čer 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
koupili jsme i první botičky - podle rady prodavačky, když zatím jen chodí kolem nábytku, tak naven takové měkčí capáčky, co mají zpevněný kotníček a patu, ale podrážka je měkká, tak ty jí budem dávat jen na ven, doma zatím jen ponožky. a až bude s jistotou chodit sama, máme pořídit boty s tvrdou podrážkou.

na výběr toho v kamenném obchůdku moc neměli, což je asi lepší, jinak bych tam byla do vánoc a vybírala :grinning: takže to jsou tyhle (červené) http://www.detskaobuv.cz/katalog/capacky/176-capacky-prvni-detska-obuv/
20. čer 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabko,ty same jsme meli my jako prvni boticky c.18,pak jsem kupovala u Bati 19:slight_smile:
20. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme 19 :wink: Saška má nožku 18,5 ... MM už jí je zkoušel a hned se jí podařilo vyzout :sweat_smile: si bude muset holka zvyknout :pensive:
20. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joli má 20 ale taky 19 a všechny akorát, záleží na výrobci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. čer 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes nikde nikdo my dnes mame opet sravou a x hlavne co s nime,tohle ji dela kdyz ji tece z nosu a kasle-vetsinou priznak dalsich zubu
20. čer 2009 v 19:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrkoc my taky kasleme a mame rymu jak tram a do toho sliny jak vodopady,takze taky cekam dalsi zoubky!pred chvili jsem koukala a nahore to vypada,ze polezou trojky!uz aby ty zuby byly venku!to je des!nejlepsi je,ze za pet let jim stejne vypadaj :sweat_smile:
20. čer 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
no tak my jsme byli skoro cely den venku narazili jsem na krasny houpacky,prolejzacky,a skluzavku a deti byli nadseny,,,mam tu nejaky fotky,,,nejvic nadsenej byl Domca

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=223339

no jinak u nas uz rostou 4 a je teda mega protivnej ale jinak to jde,,,
20. čer 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani no Domik je na tech foteckach celej rozzarenej:slight_smile:..je videt,ze se mu to libilo:slight_smile:
20. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikdo tu neni,tak pridam aspon fotecky z narozenin:slight_smile:
20. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se ještě nespí a já se učím na pondělní zkoušku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas se spi uz davno,celej den nespala tak vytuhla uz pred osmou!
tady jsou nejake fotecky z narozeninek:slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=259146&vReferer=
20. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
už to učení vzdávám, jdu do vany a spát, na zítra si nás objednala tchýně :stuck_out_tongue_closed_eyes: už na 10 a to se měl mm vyspat po noční, ten zase bude protivnej, já tam budu zaneprázdněná a ani si neodpočnu a ani se nebudu moct učit :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak dobrou noc :wink:
20. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady to dneska zije:slight_smile:
21. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano
no u nas nevim jestli dobre asi zuby porad se budil, a knoural hruza spala jsem asi 4 hodky,,jsem jak kdyby me nekdo dal palici,
do toho se jeste vcera kousnul do jazyka by jste neverili jak to porad krvaceloto bylo desny az kdyz uz usnul taK to prestalo,ale uz je to zatahnuti tak je to ok..

jinak Plechi krasne jsi doplnila tabulku jsi sikula sikovna...
22. čer 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dani :wink: no ten jeden udaj od vrkocky mi tolik prace nedal :slight_smile:
22. čer 2009 v 08:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem myslela ze bysme dotahli tuhle posledni tabulku, aby byla pekne plna a pak uz nic nedoplnuju :slight_smile:
22. čer 2009 v 08:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to neva ale i tak delas to a mas to pekny :wink:
22. čer 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasny vsak jo ono o to neni extra zajem :pensive:
22. čer 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no prave a navic sem uz nikdo nechodi tak co ze jo ?? Se asi postupne.....nekteri z nas....CASEM.....aby si to zas nekdo nevylozil jinak, presunem do jinych terminu :grinning:
22. čer 2009 v 08:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je skoda,ze sem moc uz nechodi :cry:
22. čer 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a co vikend ??

U nas super, v sobotu jsme chodili po pze, byly tady takovy koncertiky a v nedeli jsme se sli podivat na trojsky kanal na svetovy pohar v kanoistice, takze takovy prijemny prochazky. A jeste jsem okoukla 14 denni mimco a nato ze to neni tak dlouho mi prijde nemozny ze byl mates tak malej :wink: :grinning:
22. čer 2009 v 08:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
skdoa to je, ale nic moc s tim asi neudelame.... :confused:
22. čer 2009 v 08:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my jsem byli na houpackach,a po vyletech a nedele spis byla odpocinkova :- :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ladus dneska psala ze je po kontrole a vsechno je ok, tak mam aspon radost :wink:
22. čer 2009 v 08:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no urcite ne ja nikoho premlouvat nebudu
Laaaaaaaaaaadus velkaaaaaaaaaaaaaaa GRATULACE TAK TO JE SUPER,,,super super
22. čer 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo to jsem videla nejaky fotky ze hriste :slight_smile: Neskutecny jak tam Domis lita :wink: jsou s matesem stejne veliky a si nejak nedovedu takovyho prcka predstavit jak beha :sweat_smile: :grinning:
22. čer 2009 v 08:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek