• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Jani, tak pá :wink:

Ewi, no, nevím, kolik Janča s Davidem, ale my máme za týden 12let
22. čer 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

Matěj usnul, tak mám chvilku klidu na Koně.

Nějaký významný novinky? Nemyslím narozeniny, všem oslavencům přeju vše nejlepší k 1.roku
22. čer 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no oni taky tak nejak,co psala janca naposledy..vy jste blazni:grinning:...mne se smala mamka,ze mam same petiletky jak komunisti:grinning:
22. čer 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady se řeší délka vztahu :grinning: s M. budeme spolu v prosinci 10let a z toho jsme 2roky manželé. Já spíš slavím výročí,kdy jsme se poznali, svatební datum mě trochu míjí
ale je to hezky,kdyz to klape!
ahoj Jani :wink:

Ewi, tak třeba ta krize odejde a bude to zas dobrý :wink:
22. čer 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
\oli to neni uz o krizi,ale o tom jak se chova!nikdy jsme neverila,kdyz jsme ceta treba nejaky pribeh:po svatbe se uplne zmenil!..vzdycky jsem si rikala co je to za kravinu,proc by se po svatbe zrovna el nekdo menit,ale ted to zazivam na vlastni kuzi!on je hnusnej,totalne me vytoci,odejde a pak prijde a dela jako by se nic nestalo!to bych ho zabila!a to nic neni,vypravet vam do podrobna,to byste koukali :unamused:
22. čer 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
my měli taky krizi cca před 5-6lety a byli jsme s M. od sebe 6měsíců, ale zjistili jsme, že spolu chceme být, tak jsme se snažili oba a podařilo se.
22. čer 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evy, já si myslím, že tě možná točí schválně, chlapi jsou někdy zlí :unamused:
22. čer 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi, jako mě David taky kolikrát neskutečně s..e, když to tak musím napsat :angry: víš, kolikrát už jsem si balila kufry? :confused: u nás se to ale vždycky nějak vyřešilo a tak nějak se pročistil vzduch :sweat_smile: no, ale to je asi jinej případ... třeba vám fakt bude bez něj líp :unamused:
22. čer 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani to si pis,jeste se v tom vyziva!no nebudu to tady rozvadet,kde to muze kdokoli cist:slight_smile:
22. čer 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejvic se bojim ze jenom mele,ze nekam pujde,pac ani nic neschani a nakonec to dopadne tak,ze budu zmizet ja s eli,ale nevim kam teda,ja nikam nejdu.vymenim fabky,kufry za dvere a bude:grinning:
22. čer 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám doma zase hroznýho provokatéra, kterej přesně ví, čím mě vytočí a vyžívá se v tom :sweat_smile: no a já jsem hysterka :grinning: :sweat_smile:
22. čer 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
muset zmizet tam melo byt:slight_smile:
22. čer 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi, a byt jsme si pořizovali spolu?
22. čer 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli ale nezdas se teda:slight_smile:...a david vypada jak desnej pohodar!no a to je ono,my taky vypadali jako stastny par,i kdyz v te dobe se to jeste dalo ustat,zdani klame:slight_smile:
22. čer 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj spolu a je psanej na MM,ale kdyz se takhle bavime,tak rika sam ze by sel on,kvuli Eli,tak aspon neco!
22. čer 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi, on je pohodář a tím mě většinou nejvíc vytáčí :unamused: ale já teda hysterka jsem a nervák :grinning: no, ale už jsem si na ty provokace zvykla
22. čer 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu si umyt hlavu,za chvili jsme tu,jestli tu jeste nekdo bude,musim dokud spi:slight_smile:
22. čer 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, DAvid se zdá jako dost velkej flegmouš, fakt v pohodě.

Už jsem se odnaučila posuzovat lidi na první dojem, ne vždycky se trefím a pak jsou z toho jen komplikace.
22. čer 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi, takhle jsme to měli přesně s prvním bytem, koupili jsme ho společně, ještě než jsme se vzali a byl psanej na Davida, teď už tenhle druhej je na nás oba, ten už jsme pořizovali za trvání manželství...
22. čer 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
vařím Matějovi oběd, tak tu chvíli jsem a chvíli nejsem, takže nakukuju
ja jsme choleriko-melancholik,takze u mne je to ruzny...bud me neco nasere a nebo rozbreci:grinning:
tak já běžím sebrat prádlo, dokud prcek taky spí a pak jsem tu :wink:
22. čer 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewel to mě mrzí :frowning2:

ale tak než se trápit celej život, tak radši to utnout a jak píše swead, třeba pak poznáte, že bez sebe nechcete být a zas se k sobě vrátíte..
22. čer 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem dřív hlavně brečela, teď většinou spíš zuřím :sweat_smile:
22. čer 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, prý nikdo a od rána jste toho nakelišovaly :grinning: :grinning:

dneska teda první batolecí noc hrozná, Saša se budila od 23h skoro furt,neusla ani po ,mlíku, vzala jsem ji i mezi nás do postele, to se furt vrtěla, ve 4ráno jako vstávačka :confounded: pak si schrupla mezi 5-6 a ted konečně od 10h spí snad na déle. a já frajerka šla spát až k půlnoci žejo :grinning: dneska jdu se slepicema....

dáváte děcka už spát jinam? poslední týden totiž Saška spala celou noc (krome pauzy na čaj teda) ale asi jen díky tomu, že byla ve vedlejším pokoji. ale doma se mi zatím nechce dělat pokojíček :confused:
22. čer 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj gabi,sasce dodatecne vse nej,hlavne zdravicko
jinak Eluska spi uz cca tri mesice sama v pokojicku a dobry
22. čer 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi, pokojík Matýsek dostane do konce roku, to musí být hotová i celá rekonstrukce bytu. Zpočátku ho tam budu dávat na denní spaní a až si tam zvykne, tak v dětským pokoji bude spinkat i přes noc.

Dneska dorazí konečně autosedačka, já už se tak těším, když jsem viděla, jak už je Maťulda namáčknutej ve vajíčku, přijde tahle: http://www.prejetesi.cz/levny/romer-king-plus-ellen.html , jen jsem ji koupili v jiným e-shopu a přijde náš na 4650,- super cena
22. čer 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky :wink:

na pokojíček není ani peněz a museli bychom někam vystěhovat počítače a všechny ty bebechy, co se tu nasbíraly :grinning:
jsem myslela že s námi bude ještě rok spát, ale asi jí v noci budíme, postele jsou rozvrzané :grinning: a MM jak vstává brzy do práce, tak to ji taky hned vzbudí,., :unamused: takže nám nezbyde než ji fakt přesunout nebo spát v obýváku
22. čer 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek