• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
musím letět, Matýsek je vzhůru. pa
22. čer 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Gabi, Sašence všechno nej k ročku :dizzy_face:

my to máme s pokojíčkem horší, protože se bojím, že bude Jáchymek budit Hynečka, když ten užž bude chodit do školy, tak aby se pořádně vyspal :unamused:
22. čer 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, pa :wink:
22. čer 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
to moje dite si tam spokojene oddychuje,potvora vztekla,po obede,kdyz mam uklizet tak chrapat nebude!a ted se mi uklizet nechce:frowning2:
22. čer 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně se akorát Jáchymajda vzbudil, tak se prozatím loučím :wink:
22. čer 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si odskočila na poštu a vyvenčit :slight_smile: samo že se christie vykadila až jsme šli zpátky, s balíčkama v ruce ještě sbírat hovina... a to tu lije :sweat_smile:
přišly dvoje šatičky a bodynka z MMB, obojek a vodítko pro pejska a sedačku taky čekám už ale 2týdny a krom automat.potvrzení na email nic :unamused: a Jani máme stejnou jako vy, akorát s isofixem :wink: cenu máte super!
22. čer 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak ja jdu aspon povleknout postel,tak papa
22. čer 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem přidala taky fotečky z oslavy :wink:
22. čer 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenul,krasny:slight_smile:..tak uz mam povleceno,spinave povleco v pracce a detatko se akorat budi:slight_smile:
22. čer 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky ewel :slight_smile:
já jsem převlíkala v sobotu :wink:
a dítko už mám taky hore :slight_smile:
22. čer 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu se nahlásit po delší době,...u nás v sobotu oslavička bájo, v neděli jsme se byli fotit, dojmy nic moc bohužel, to se mi teď ani nechce moc rozebírat, asi počkám jaký budou fotky a pak možná...dneska tu byla dopol kámoška a teď mám na vás konečně čas, pokud si teda dítko chvíli zabaví samo...máme teď nějak všechno dohromady, asi se nám klube osmička...nevím jestli od toho nebo pod tíhou všech dojmů měl včera horčku přes 39...od rána už jen zvýšenou a takovej se mi zdá trochu osypanej, tak nevím co z toho bude...zítra stejně jdeme na prohlídku tak už to nehrotím. a taky máme asi nějaký předčasný první období vzdoru...jak není po jeho je schopnej se válet po zemi a vřískat jak hysterka největší. :rolling_eyes:
22. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi Sašce k ročku dodatečně všechno nej nej nej :dizzy_face: hlavně zdravíčko a nejhodnější rodiče pod sluncem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a všem co jsem snad nestihla popřát přejeme jen to nejlepší :slight_smile:
22. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jen co jsem tak prolítla...

Plechi s tím spaním..je to o tom, jak ho pak dáváš spát dopoledne...a až jsem se divila jak to funguje, už po týdni jsme ráno spali o hodinu dýl. Vcelku tam bylo psáno, jako proč by měl důvod spát ráno když ví, že brzy zase půjde do pelechu a u nás to fakt tak bylo, vstal klidně v 5 a třeba kolem 8mý už byl zase v posteli, teď ho nedám spát dřív jak v 10 (samio jsme se k tomu dostali postupně...) a spíme tak do těch 7mi :slight_smile:
V neděli jsme málem zaspali na focení...nás MM budil v 9, jsem jako nechápala :grinning: ale to byla samo vyjimka, jen pod tíhou dojmů z oslavy z předešlého dne :sweat_smile:
22. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Jíťo, tak přihoď fotečky z oslavy :wink:

s tím focením mě to mrzí :frowning2: třeba pak písneš, co zklamalo, zajímalo by mě to :confused:
22. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
quiny coze ? :slight_smile: ja to vubec nechapu :sweat_smile:
22. čer 2009 ve 13:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olí ahojky jj přihodím až bude čas trošku se tím probrat...teď mi t dítě všechno krámuje a ještě se u toho vzteká :sweat_smile:
22. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
naše dítě nakonec ještě spí :sweat_smile: už jsou to 4 hodiny :confused:
22. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak my jsme zpet z KO a navazila mu 8,700 kg a merila 74cm a prej ma 4 zuby...mno takze doma jsem namerila 76cm, navazila ani ne 8,5 kg a zubu ma 6 tak si pak vyberte ze jo :slight_smile:)

Jinak dostal rovnou posledni hexu, coz jsem teda ani netusila, takze dneska to zas bude noc teda :angry:

a navic prej porad slysela selest takze mame doporucenku na kardio a mame se tam nekdy stavit, mno takze taky prima ....
22. čer 2009 ve 13:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
quin jakoze jde vecer spat at kolem 22 ??? No to ne, to by me jeblo vecer, to chodim spat ja a jsem rada ze mam aspon 3 hodky klid :sweat_smile:
22. čer 2009 ve 13:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, ty měření a vážení jsou docela zajímavý, co? :sweat_smile:
22. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli no to se nedá nic dělat, tak dlouho jsem hledala alternativu k těm dvěma fotografům co tu jsou ve městě, až jsme to měli asi v tý nejhorší podobě, no počítám že koncem roku půjdeme znova a jinam :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Plechi ahojda to už jste zpátky od Mudry?? tak kolííík??
co jako nechápeš :angry: :grinning: no v kolik vstává? a v kolik pak jde dopoledne zase spát?
22. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
oli mno ja to necham bez komentare, hlavne ta vaha, mechanicka rucicka tam lita nahoru dolu, na mereni ho postavila k revenymu metru na zdi, takze si o tom myslim svoje :wink:
22. čer 2009 ve 13:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a jeje u nas je hekacka to zas bude smrad dneska uz potreti :rolling_eyes:
22. čer 2009 ve 13:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, s tím naším měřením to bylo steejný :grinning:
22. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
u nas se vstava v 5 - 6 jak kdy, spsi driv a taky jde do tech cca 8 spat a da si treba jeste dve hodky, ale ja s nim :slight_smile: me by vyhovovalo kdyby vstal tak v pul osmy :wink:
22. čer 2009 ve 13:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
pardon dítě mi vyndavalo prádlo z pračky, musela jsem zasahovat :grinning:
22. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: tak jsem happy, zkoušku jsem dala, s odřenýma ušima ale mám
22. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni ne večer na to moc vliv nemá v kolik jde spát, natahuj mu to ráno, dávej ho až v 8,30 pak v 9 až nakonec by neměl jít dopolko spát před 10tou a uvidíš že ti to ráno krásně natáhne :wink:

hehe no měření u Mudra nekomentuju, se občas divím že si nenaměří míň jak minule :grinning:
22. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak super, gratuluju :slight_smile:
my taky někdy Verču ve 22 prosíme, aby už spala, protože jsme oba KO a ona ještě nechce spát... :unamused:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek