• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
ekt gratuluju :wink:
22. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, moc gratuluju :slight_smile:
22. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se naobědvala a musím jít kouknout na prcka, protoože takovejhle spánek, to je fakt síla :astonished:
ty jo tak bavit dítě do 22 to by mě asi brzo odvezli, u nás se chodí nejdýl ve 20 do hajan, a i to už je dost. Mezi 19 a 19,30 je to značka ideál :sweat_smile:
Jíťo, tak to je jako u nás, takhle do noci by mě trefilo, to už chodím spát :sweat_smile:
22. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pro me je idela v 18 :slight_smile:)) :grinning:

tak rano by to nemel byt problem tak to zkusim :slight_smile:

A ted jdem na O, tak zatim :wink:
22. čer 2009 ve 13:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to není vždycky do 22, ale tak jednou týdně jo...
jinak chodí mezi 20:30 a 21 a vstane v 6 :frowning2:
22. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba ta 18h by pro nás bylo hrozně brzy, dost často jsme ještě venku nebo si kluci hrajou a tak :wink: oni se jdou kolem 18:45 koupat spolu a pak kaše nebo mlíko a hurá směr postel :slight_smile: teda Hyneček večeří před koupáním :sweat_smile: ten je v posteli nejdýl v osm
22. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olí je hnusně tak se mu asi dobře spí...

...jinak to u nás funguje asi dost podobně jak u vás..jsem četla jak jste řešily to jídlo...u nás taky nechceš tak nejez, však hlady nezajdeš :wink:

Zdeni jj zkus, fakt to stojí za to-když jsem četla v tý knížce, tak to bylo jak číst o nás, přesnej popis :sweat_smile:
Dobrou chuť :wink:
22. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj do osmi musí být děti v postelích aby se rodiče stihli zrelaxovat :grinning: :grinning:
22. čer 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně :sunglasses:
22. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nás se taky chodilo dřív, ale jak je dýl světlo, tak i dítko je dýl vzhůru...
22. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
a když není unavená a nechce spát, tak ji tam přece nenechám hodinu ječet...
22. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tak pokud vám to funguje jako pravidelně tak bych to taky nijak neměnila. U nás jde hodně o to, že on je v tomhle knižně ukázkovej, takže za chvíli už by nechodil spát v 9 nebo v půl 10, ale klidně ve 12. Takže on je ten typ kterýmu se musí zatnout tipec hned na začátku :sweat_smile:
22. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas se taky chodi ve 20max. 20:30,budi se ve 4 na mliko coz uz by teda nemusela a kolem 8 vstavame
22. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
elenka je teda dneska nejaka protivna!porad rve,vzteka se,zaklani hlavu vzteky,takze se vzdycky o neco brinkne a rve jeste vic!uz jsme to nemohla vydrzet tak jsme ji zas prdla do postylky tak uvidime,jdu ji dat dudana,zatim rve:frowning2:
22. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no funguje, jako nezlobili bysme se, ,kdyby šla spát dřív, ale nutit ji fakt nebudu...
normálně ji po sedmé okoupu, dám mlíko a pak se tady s náma povaluje na gauči a až vidím, že je taková vláčná, tak ji odnesu do postýlky a klid...když ji tam dám dřív, tak řve
22. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se mi dítě vzbudilo skoro po 4,5 hodinách spánku
22. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi a co tak jí to mlíko odbourat beztak je to spíš zvyk :unamused:

Leni tak když to máte takhle v klídku tak je to pěkně nenásilný, třeba si dá časdem sama říct, u nás by to bohužel neprošlo :angry: :wink:
22. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky on asi zase teplůtkuje, jdeme měřit :pensive:
22. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jito nemysli si,ze se o to nepokousimuz to slo,vstavala v sedm,ale pak ji rostli zuby a bez mlika uz od 4 nespala,tak jsem to vzdala a od te doby se to zas drzi!ona caj nechce a hystericky rve,takze ji neosidim:frowning2:..doktorka furt,mliko ji nedavejte,ale jak to udelat to teda nevim a abych poslouchala od 4 hodin rev na to fakt nemam!
22. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewel to máš blbé no, u nás Verča právě začla odmítat mlíko v noci a tak jsem pěkně přestala kojit...protože ona se sama odstavila...chtěla jen čaj
22. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, už jsi přestala kojit úpllně?
22. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evy, z toho si nic nedělej, Matěj dostává v noci taky ještě mlíko, cca ve 4,00 ho dostane a vstává mezi 6,00-7,00. Jen mu ho dávám řidší, prostě míň odměrek UM a moc to neřeším. Někdy prostě spí celou noc, ale většinou jednu lahev mlíka chce. Kámošce do 15m malej taky vyžadoval jednou mlíčko v noci a teď už spinká bez probuzení.
22. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, my jdem konečně obídkovat, tak zatím pa :wink:
22. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj panter úplně, už je to 2 měsíce
22. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale na čajík sebudí, ale i my v noci pijem, asi budu muset koupit nějakej zvlhčovač vzduchu...
22. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm tak po odečtu má 38,1 a je takovej trochu osypanej, nejdřív jsem přemýšlela nad sirupem, ale zatím nic, šel hajat tak snad se z toho vyspí, i když ve 4 odpoledne bývá ta teplota nejvyšší tak uvidíme :unamused:

Ewi na dr. se vyprdni, jí o tom neříkej a je to :wink:
ale pokud to chceš odbourat ty sama tak možná pěknej způsob je jak píše Janča, dělat jí to řidší, nebo jí toho dávat postupně míň :wink: spíš záleží co cheš ty? pokud se ti ve 4 vzbudí na mlíko a pak spíte do 7mi tak to zase tak hrozný není ne :slight_smile:
22. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé jste mi všechny zdrhly tak nic no
aspoň se vrhnu na ty fotky chvilku a pak se asi svalím na gauč :grinning:
22. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
u ni by to bylo jedno,jestli to ma ridsi,chtela by to stejne :grinning:
dr to samozrejme nerikam,ta by me ukamenovala!i caj pry ze mame davat neslazenej a ja ji kupuju granulovanej,pac jinej nechce!....ale tak aspon v tom mliku nejsem sama a mne to tak nevadi,dam ji mliko a spim dal a nemusim k ni od 4 porad vstavat!ja doufam v to,ze si odvykne sama a zacne spinkat celou noc!ona ted ani moc jst nechce kvuli tem zoubkum,prave ze hlavni co vyzaduje je to mliko! :unamused:
22. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek