Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
lenula.b
22. čer 2009
jj ewel, to dělá i Verča, když jí roste zub, tak nechce nic jíst, tak jí i přes den dám mlíko, ať má aspoň něco
panterka
22. čer 2009
Jíťo, jste nám ukradli dudan 😃 a jak spí Honzulka s tou krysou, to je boží 😃
panterka
22. čer 2009
tak já jsem tomu našemmu frajerovi na to vystoupení vyžehlila bílou košili 😎
quinny
22. čer 2009
Ewi no vidíš tak pohoda když pak spí, a alespoň něco jí, by dr. nemohla říct ani popel, ale proč se dohadovat že jo 😉

Olí kterej?? 😃 jj krysa je jeho miláček bez tý nedá ani ránu :-N
jéé to bude Hynďa frajer, máte besídku ve školce jo?
panterka
22. čer 2009
Jíťo, ten modrej díratej 😃

Hyneček má poslední koncert se sborem 😉 takže se tam dneska chystáme a babča bude hlídat maroda 😉
panterka
22. čer 2009
můžu se jen pro info zeptat, na kolik vás vyšly fotky pod vodou?
quinny
22. čer 2009
Oli aha MAM tak těch máme hodně, jsme je nakradli všude možně 😃 😃

aha Hynďa bude zpívat jo? no to bude k sežrání, se o něj holky porvou 😃 x-)
quinny
22. čer 2009
tak s tou cenou fotek jsi mě teda dostala musím říct, jak mám všechny výdaje napsaný tak tohle jsem nějak pominula, ale myslím 30? ale fakt to beru odhadem, byli 4 (3 pod vodou a jedna společná) a něco přes 100 to stálo, 120 nebo 140, takže těch 30-35 :-N ruku do ohně bych za to nedala, ale tak nějak to bylo :-N
panterka
22. čer 2009
tady je fotka z jednoho vystoupení, než to začalo :-N http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageI...

jsou to Lentilky, tak proto ty barety 😃

no, my jsme se totiž fotili v jiným bazéně, tak jsme museli platit vstup 30Kč na osobu (takže nás jen vstup vyšel na 30minut 120Kč), fotka bude za 20kč a musíme odebrat minimálně 7ks :-p dost pakárna, co když budou hnusný, že jo :-| no a pak ještě máme možnost CD za 100Kč s videem... manža to nemůže rozdejchat 😃
panterka
22. čer 2009
ježiš, dítě m tu háže rybičky :-o
panterka
22. čer 2009
holky, to si ani nedokážete představit, jakej je problém tady u nás sehnat černý společenský kalhoty a bílou košili ve velikosti 128-134 :-p
quinny
22. čer 2009
tak ty barety jsou hustýýýýýýýýýýýýý 😃 😃 se tady řežu :-N
se jmenujou lentilky? 😉 aha jo už to čtu 😃

se Davidovi ani moc nedivím hele, mě tohle taky přišlo dost sprostý, jako fotky nic moc, naše ještě uházející i když spokojenost by u mě vypadala jinak :-N ale když jsme se fotili tak nám lektorka řekla, že si budeme moct vybrat jen to co budeme chtít, a za týden když ty fotky byly tak se paní co nám je dávala tvářila stylem navalte prachy za to co jste dostali a přes to vlak nejede :-p mě jako se** ten přístup :-p
třeba zase ta možnost toho CDčka je super, to mi přijde i lepší jak fotky, když to někdo umí tak si vystřihne fotku z toho a kolikrát lepší 😉

jaký rybičky :-o :-o
quinny
22. čer 2009
Oli to mě ani nepřekvapuje, to je jak s bílejma bodikama a s dlouhejma rukávama 😎
tak v půjčovně svatebních šatů by asi měli, ale ty jsi to asi chtěla koupit že.
Pak bych docela vsadila na C&A ale je to taky o štěstí 😉
panterka
22. čer 2009
tak oni mají tak 4 vystoupení ročně :-N dokonce ani v sekáči nemají, tam mají jen modrý :-p tý jo, to bych možná ještě našla svojí pionýrskou 😃 nakonec jsme sehnali jakž takž ucházející košili u vietnamců za 8Kč, ale je to na 10let :-| tak jsme udělali krátký rukávy a ujde to
panterka
22. čer 2009
no, rybičky 😃 rozejde se, ruce nahoře a hodí rybičku, prostě žuchne :-N
panterka
22. čer 2009
nejvíc mě štve, že ty podmínky neřekli předem :-| no a navíc si manža půjčil foťák pod vodu od známých a fotil i sám
quinny
22. čer 2009
hehe no pionýrská to by bylo dost dobrý 😃 😃 😃

aha to neznám, já myslela jestli nehází rybičky z akvárka 😃 😃 😃
quinny
22. čer 2009
Oli jestli ti vám to neřekli předem tak nemají nárok, kdyby byli fakt hnusný, tak bych prostě řekla, že si je nevezmu, občas to chce trochu asertivity 😎 někdy mi to taky moc nejde, ale někdy zase překvapivě dobře, jako v pátek s balíkovou službou, jsem sice provolala majland ale vydupala jsem si svoje x-) 😃
panterka
22. čer 2009
s Hynečkem byly podmínky úplně jiný, kolik fotek, to bylo na nás a fotilo se normálka v bazénu
panterka
22. čer 2009
no, je fakt, že to asi překousnem, tak doufám, že ty fotky budou teda aspoň stát za to :-| fotila to instruktorka, se kterou jsme plavali už s Hynečkem, takže jí znám už moc dlouho, abych dělala zle |-| ale Davidovi by to problém nedělalo :-N
panterka
22. čer 2009
tak mi dorazili chlapi, tak se loučím a jdem se připravit, papa 😉
quinny
22. čer 2009
a čím byl tenhle bazén zvláštní =-)

jinak fotky David udělal krásný x-) koukej mu to pochválit jak je šikovnej 😃 :-N x-) 🙂
Oli ono nejde o to dělat zle, spíš si nenechat nas*** na hlavu a klidně bych tam poslala taťku 😉
quinny
22. čer 2009
Oli tak si to hezky užijte, pěknej kulturní zážitek přeju pááááááááá 🙂
laada
22. čer 2009
Ahoj holky, jdu dočíst pár stránek ale všechno asi nedám 😉 musím vás taky zkontrolovat 😉
plechajdaautor
22. čer 2009
a hele 😉
laada
22. čer 2009
Evi jakou si měla zkoušku???

Zdení co si to kuku měřila když u Dr. vychází vše jinak 😃

Olí ty lentilky sou dobrý 😎
laada
22. čer 2009
hihi ahoj paní přišla sem se podívat když mě dr. řekla, že mám chodit na procházky tak jdu na koně 😃

Zdení ještě sem objevila v průkazce CS 0 x-) (zlepšení z 1) x-)
plechajdaautor
22. čer 2009
spis co to merila dr ne ? 😉
panterka
22. čer 2009
hele, to je jak u nás http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageI... 😃 😃 jen my ten košíček máme modrej 😃 😃 zrovna je tu vyházenej a kolíky rozházený po celým pokoji 😃
plechajdaautor
22. čer 2009
no na CS bych se moc nespolihala me to litalo i ze 4 zas na 1, co dr to jiny hodnoceni 🙂 😉

Začni psát odpověď...

Odešli