• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
jj ewel, to dělá i Verča, když jí roste zub, tak nechce nic jíst, tak jí i přes den dám mlíko, ať má aspoň něco
22. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo, jste nám ukradli dudan :grinning: a jak spí Honzulka s tou krysou, to je boží :grinning:
22. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem tomu našemmu frajerovi na to vystoupení vyžehlila bílou košili :sunglasses:
22. čer 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi no vidíš tak pohoda když pak spí, a alespoň něco jí, by dr. nemohla říct ani popel, ale proč se dohadovat že jo :wink:

Olí kterej?? :grinning: jj krysa je jeho miláček bez tý nedá ani ránu :sweat_smile:
jéé to bude Hynďa frajer, máte besídku ve školce jo?
22. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo, ten modrej díratej :grinning:

Hyneček má poslední koncert se sborem :wink: takže se tam dneska chystáme a babča bude hlídat maroda :wink:
22. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
můžu se jen pro info zeptat, na kolik vás vyšly fotky pod vodou?
22. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli aha MAM tak těch máme hodně, jsme je nakradli všude možně :grinning: :grinning:

aha Hynďa bude zpívat jo? no to bude k sežrání, se o něj holky porvou :grinning: :dizzy_face:
22. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak s tou cenou fotek jsi mě teda dostala musím říct, jak mám všechny výdaje napsaný tak tohle jsem nějak pominula, ale myslím 30? ale fakt to beru odhadem, byli 4 (3 pod vodou a jedna společná) a něco přes 100 to stálo, 120 nebo 140, takže těch 30-35 :sweat_smile: ruku do ohně bych za to nedala, ale tak nějak to bylo :sweat_smile:
22. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je fotka z jednoho vystoupení, než to začalo :sweat_smile: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2708102&vReferer=%2Fphotos%2Fpanterka

jsou to Lentilky, tak proto ty barety :grinning:

no, my jsme se totiž fotili v jiným bazéně, tak jsme museli platit vstup 30Kč na osobu (takže nás jen vstup vyšel na 30minut 120Kč), fotka bude za 20kč a musíme odebrat minimálně 7ks :stuck_out_tongue_closed_eyes: dost pakárna, co když budou hnusný, že jo :unamused: no a pak ještě máme možnost CD za 100Kč s videem... manža to nemůže rozdejchat :grinning:
22. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš, dítě m tu háže rybičky :astonished:
22. čer 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, to si ani nedokážete představit, jakej je problém tady u nás sehnat černý společenský kalhoty a bílou košili ve velikosti 128-134 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ty barety jsou hustýýýýýýýýýýýýý :grinning: :grinning: se tady řežu :sweat_smile:
se jmenujou lentilky? :wink: aha jo už to čtu :grinning:

se Davidovi ani moc nedivím hele, mě tohle taky přišlo dost sprostý, jako fotky nic moc, naše ještě uházející i když spokojenost by u mě vypadala jinak :sweat_smile: ale když jsme se fotili tak nám lektorka řekla, že si budeme moct vybrat jen to co budeme chtít, a za týden když ty fotky byly tak se paní co nám je dávala tvářila stylem navalte prachy za to co jste dostali a přes to vlak nejede :stuck_out_tongue_closed_eyes: mě jako se** ten přístup :stuck_out_tongue_closed_eyes:
třeba zase ta možnost toho CDčka je super, to mi přijde i lepší jak fotky, když to někdo umí tak si vystřihne fotku z toho a kolikrát lepší :wink:

jaký rybičky :astonished: :astonished:
22. čer 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli to mě ani nepřekvapuje, to je jak s bílejma bodikama a s dlouhejma rukávama :sunglasses:
tak v půjčovně svatebních šatů by asi měli, ale ty jsi to asi chtěla koupit že.
Pak bych docela vsadila na C&A ale je to taky o štěstí :wink:
22. čer 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak oni mají tak 4 vystoupení ročně :sweat_smile: dokonce ani v sekáči nemají, tam mají jen modrý :stuck_out_tongue_closed_eyes: tý jo, to bych možná ještě našla svojí pionýrskou :grinning: nakonec jsme sehnali jakž takž ucházející košili u vietnamců za 8Kč, ale je to na 10let :unamused: tak jsme udělali krátký rukávy a ujde to
22. čer 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, rybičky :grinning: rozejde se, ruce nahoře a hodí rybičku, prostě žuchne :sweat_smile:
22. čer 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejvíc mě štve, že ty podmínky neřekli předem :unamused: no a navíc si manža půjčil foťák pod vodu od známých a fotil i sám
22. čer 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe no pionýrská to by bylo dost dobrý :grinning: :grinning: :grinning:

aha to neznám, já myslela jestli nehází rybičky z akvárka :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli jestli ti vám to neřekli předem tak nemají nárok, kdyby byli fakt hnusný, tak bych prostě řekla, že si je nevezmu, občas to chce trochu asertivity :sunglasses: někdy mi to taky moc nejde, ale někdy zase překvapivě dobře, jako v pátek s balíkovou službou, jsem sice provolala majland ale vydupala jsem si svoje :dizzy_face: :grinning:
22. čer 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
s Hynečkem byly podmínky úplně jiný, kolik fotek, to bylo na nás a fotilo se normálka v bazénu
22. čer 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, je fakt, že to asi překousnem, tak doufám, že ty fotky budou teda aspoň stát za to :unamused: fotila to instruktorka, se kterou jsme plavali už s Hynečkem, takže jí znám už moc dlouho, abych dělala zle :pensive: ale Davidovi by to problém nedělalo :sweat_smile:
22. čer 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi dorazili chlapi, tak se loučím a jdem se připravit, papa :wink:
22. čer 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
a čím byl tenhle bazén zvláštní :confused:

jinak fotky David udělal krásný :dizzy_face: koukej mu to pochválit jak je šikovnej :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face: :slight_smile:
Oli ono nejde o to dělat zle, spíš si nenechat nas*** na hlavu a klidně bych tam poslala taťku :wink:
22. čer 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli tak si to hezky užijte, pěknej kulturní zážitek přeju pááááááááá :slight_smile:
22. čer 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu dočíst pár stránek ale všechno asi nedám :wink: musím vás taky zkontrolovat :wink:
22. čer 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a hele :wink:
22. čer 2009 v 15:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi jakou si měla zkoušku???

Zdení co si to kuku měřila když u Dr. vychází vše jinak :grinning:

Olí ty lentilky sou dobrý :sunglasses:
22. čer 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihi ahoj paní přišla sem se podívat když mě dr. řekla, že mám chodit na procházky tak jdu na koně :grinning:

Zdení ještě sem objevila v průkazce CS 0 :dizzy_face: (zlepšení z 1) :dizzy_face:
22. čer 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
spis co to merila dr ne ? :wink:
22. čer 2009 v 15:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, to je jak u nás http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2926785&vReferer= :grinning: :grinning: jen my ten košíček máme modrej :grinning: :grinning: zrovna je tu vyházenej a kolíky rozházený po celým pokoji :grinning:
22. čer 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no na CS bych se moc nespolihala me to litalo i ze 4 zas na 1, co dr to jiny hodnoceni :slight_smile: :wink:
22. čer 2009 v 15:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek