• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
mně už pak, co jsem začla chodit do Krumlova CS ani nepsali, tam mi jenom měřili čípek pomocí utz
22. čer 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Laadi tak hlavně že je dobře :slight_smile: super prochajda na koně ne, tady aspoň nezmokneš :grinning: :grinning:

hihi zázračné vyléčení zkracujívího se čípku :sweat_smile: :sweat_smile:
22. čer 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukám že všichni ti Mudři mají špatný míry, jeden teda horší jak druhej :grinning: :grinning: :grinning:

Oli jjj košík s kolíčkama je vděčnej, to občas stihnu i něco pověsit :grinning:
22. čer 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě to u všech dr vyšlo stejně. Jinak neměla sem krácení ale pootevření na špičku prstu :pensive: ted je snad zavřeno :dizzy_face: mimi se dneska neukázalo protože mělo nohu přes nohu :sunglasses: takže asi zatím neřekne co je :dizzy_face:
22. čer 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno Mates dostal dneska tu 4tou hexu a uz chrape dve hodiny, pocitam ze se vzbudi a bude mit teplotu :angry:
22. čer 2009 v 16:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laadi promiň ale to je totéž...je to něco jako když se vaří vejce, prostě už to nejde odvařit :zipper_mouth: :grinning:

se stydííííí slečna :slight_smile:
22. čer 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a jdete na 3D ?
22. čer 2009 v 16:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
¨jo a jinak dneska u dr jeste perlila sestra....jsme si tam s matesem kreslili pac tam byla fronta a sestra na nas a Emicce je kolik 10mesicu ?? tak jsem si jako myslela ze si dela prdel :slight_smile:) :grinning: mno nicmene to beru jako znameni a pokud druhy dite bude holka tak to bude Ema a je to :wink:
22. čer 2009 v 16:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já mám v průkazce 5 hodnot cervix score
naléhající část
dilatace hrdla
zkrácení čípku
konsistence
směr čípku

jedničku sem měla u dilatace hrdla, délku říkala že dobrou a že je i tuhej tak teda nevím co

:confused:

každopádně teď mám jen nuly :dizzy_face:
22. čer 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni to u vás očkuje nějak brzo ne? nebo u nás nějak pozdě :unamused: :confused: :sweat_smile:
snad nebude teplůtkovat? i když vy jste to měli pokaždý co?
no u nás se teplůtkuje i bez hexy :pensive: už tam něco povídá, ale strategicky ho tam ještě nechávám a vyčkávám :sweat_smile:
22. čer 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže asi zavření jde a prej i kratší čípek se může natáhnout :wink:
22. čer 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
quin jj teplota 39 je nas kamos po ockovani na hexu, jen prevenar byl v klidu.....mno brzo ona rekla ze uz to je vic jak pul roku po ty treti davce a 4ta ze ma byt do roka a pul a kdyz je zdravej ze nam ji prdne hned.....ze za tech pul roku je zas jiny ockovani....

me uz se taky neco hejbe v kocaru a chrasti
22. čer 2009 v 16:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni no Ema je krásný jméno :dizzy_face: by se mi líbilo moc, jen MM by to nepřekousl :angry: asi sestra neměla svůj den no :grinning:

Laadi jj zavřít a natáhnout se může ale až leda po porodu :grinning: . Nechme toho :wink:
22. čer 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :wink: jsme taky byli na roční prohlídce, a Sašula nedala ani těch 8kg :unamused: takže 75cm, 7,97 kg. pak ještě pisnu plechajdi i s fotkou :wink:

laadi to je fajn, že je líp, čípek je holt někdy pěkný čípek :sweat_smile:
22. čer 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nám řekla že očko za 3m, tedy v 15ti měs... Emu chce brácha :wink:
22. čer 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, my to balíme a vyrážíme, tak pááá :wink:
22. čer 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe jinak k tomu natažení si běžně děláme legraci, že za ty čípky na gyn taháme :grinning: :grinning: :grinning: no nic neberte mě vážně, to bylo mimo mísu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Zdeni no ono to asi není od věci, my už to máme taky půl roku od třetí, ale vím že říkala, že se domluvíme na extra návštěvu- zřejmě mají málo práce :sweat_smile: ale ono to bude zítra jedno, protože i když mu bude dobře tak po 2 dnech teplot bych mu jí stejnak píchnout nedala :wink:
Jasně na roce a půl je pak ten Priorix nebo jiná co si vybereš (to jsou spalničky, zarděnky...) a to je prej taky výživný, no už se těším :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hele to máš super, že ti spí v kočáře, u nás jak přejedu práh bytu tak se vstává :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ahoj Gabi :slight_smile: ale je krásná a zdravá ne :dizzy_face:
22. čer 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: už ani nevím,kdy jsem tu byla naposledy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale občas vás dočítám :slight_smile: My jdeme na ročno ko zítra,taky z hexou.
Oli a Dani zítra je v Sama doma cestování dětí,jaké léky očkování a asi vše,co se toho týká.
Koukám kolíčky na prádlo fungují všude :grinning: .
Jinak Zuzanka má 6 zubů,užjsem dvakrát psala o přidání do tabulky a nic,ale to není důležitý.Zatím je pořád,jak cvalík,chodí kolem nábytku,za ruce taky,pořád něco povídá,začala napodobovat tanec,jkdyž slyší hudbu,nebo jí něco zpívám.
22. čer 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi jj u nás to bude asi tak nějak taky počítám na tom 15m no zítra se dozvíme víc :sweat_smile:
a brácha už má spadeno na druhý? beztak bude mít dalšího kluka :grinning:

Olí páá :slight_smile:

Mel ahojda :slight_smile: nemáš dočítat, ale zapojit se :wink: ty zoubky, Sonika jsem tu teď moc neviděla :unamused:

a já pádím dítko už asi vážně chce vstávat, tak schválně s jakou náladou a hlavně teplotou, to jde asi ruku v ruce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mates uz je vzhuru tak pujdem asi svacit, ale jen jsem chtela jeste napsat, ze uz mame prej pomalicku a jemne ve vane pretahovat .... a zkousela mu to sama a prej mu to jde krasne, tak jsem rada aspon za neco :wink:
22. čer 2009 v 16:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už taky ukončím procházku na koni :grinning: jdu něco pojíst pa :wink:
22. čer 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ještě že nemusím přetahovat :grinning: o starost méně :wink: ale třeba se mi vaše rady budou jednou hodit.. :wink:

a budete nechávat později očkovat i proti planým neštovicím?

Jíťo brácha zatím ne, mi skončil rok hájení, ale listovku začnem s MM brát asi až po prázdninách :wink: ale o jiném jménu pro holku zatím nikdy nemluvil :wink: švagrová je ještě pro Leonu :slight_smile: a dalšího kluka ne, by nám toho Daniela fakt vyfoukli :sweat_smile:
22. čer 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dojela jsem z Prahy ze zkoušky asi před hodinou, byla to zkouška na přepravu pro výpravčí a pokladníky :wink:

dočítám str 232
22. čer 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
heht tak přetahování směle přenecháme tatínkovi počítám :grinning: maminka by to určitě tak dobře nazvládla, nemá tak bohatou praxi že :grinning:

Gabi ty neštovice ještě nevím, asi bych radši aby je prodělal, ale když je do nějakýho věku neprodělá tak se nad tím asi zamyslím. To jde pak i zvlášť očkovat nebo si to s něčím pletu?
A s listovkou začněte hned, na to není nikdy dost brzy :sweat_smile:

Evi tak super, už je to všechno (ty zkoušky doufám) :wink:
22. čer 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem zde neco malo jsem docetla

mel diky moc podivam se na to jestli to nezapomenu to je nekdy po o

Jito to si taky uzivate,,teda,,,a tu teplotu ma jen dneska??
plechi no vidis to je teda kus hihi no j mensi nez my ,,aspon nejsem nejmensi,,a my uz pretahujeme,,a uz nam to jde krasne
22. čer 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jito aby jste nemeli tu sestou nemoc :confused: :confused: :confused:
22. čer 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani odpolko už to měl lepší, nějakejch 37,6. Nn vyletěla mu včera odpoledne, byl úplně hotovka, se jen po nás tak válel, a tak pokňourával, úplný zlato, což je u nás nezvyk takže bylo jasný že mu není dobře :sweat_smile: to měl nejakých 39,5 :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ráno se trochu osypal, ale na 6. nemoc mi to přijde málo dní teplot, nevím zítra stejně jdeme k dr., tak ať řekne ona :wink:
Jsem to neřešila když nějak vysoký to už nemá (včera teda dostal 2x sirup) a nic jinýho mu není :wink:
22. čer 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my ji meli dva dny a pak se osypal na brisku na hrudi,, no tak uvidis kdyz uz to nema tak vysoky,,
22. čer 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja proti nestovicim ockovat nebudu, tedka uz necham jen ty ockovani co musi byt a max casem nekdy proti klistatum.....

quin k tomu stahovani, me mm dneska rekl ze sice mozna ma vetsi praxi, ale ja to zas prej videla vic zblizka jak to ma vypadat...jeliman :grinning:
22. čer 2009 v 19:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja teda necham ockovat proti zloutence typu A+B teda samozrejmne azbude vetsi,,,
22. čer 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek