Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
panterka
22. čer 2009
mně už pak, co jsem začla chodit do Krumlova CS ani nepsali, tam mi jenom měřili čípek pomocí utz
quinny
22. čer 2009
ahoj Laadi tak hlavně že je dobře 🙂 super prochajda na koně ne, tady aspoň nezmokneš 😃 😃

hihi zázračné vyléčení zkracujívího se čípku :-N :-N
quinny
22. čer 2009
tak koukám že všichni ti Mudři mají špatný míry, jeden teda horší jak druhej 😃 😃 😃

Oli jjj košík s kolíčkama je vděčnej, to občas stihnu i něco pověsit 😃
laada
22. čer 2009
no mě to u všech dr vyšlo stejně. Jinak neměla sem krácení ale pootevření na špičku prstu |-| ted je snad zavřeno x-) mimi se dneska neukázalo protože mělo nohu přes nohu 😎 takže asi zatím neřekne co je x-)
plechajdaautor
22. čer 2009
mno Mates dostal dneska tu 4tou hexu a uz chrape dve hodiny, pocitam ze se vzbudi a bude mit teplotu ]-(
quinny
22. čer 2009
Laadi promiň ale to je totéž...je to něco jako když se vaří vejce, prostě už to nejde odvařit :-x 😃

se stydííííí slečna 🙂
plechajdaautor
22. čer 2009
a jdete na 3D ?
plechajdaautor
22. čer 2009
¨jo a jinak dneska u dr jeste perlila sestra....jsme si tam s matesem kreslili pac tam byla fronta a sestra na nas a Emicce je kolik 10mesicu ?? tak jsem si jako myslela ze si dela prdel 🙂) 😃 mno nicmene to beru jako znameni a pokud druhy dite bude holka tak to bude Ema a je to 😉
laada
22. čer 2009
no já mám v průkazce 5 hodnot cervix score
naléhající část
dilatace hrdla
zkrácení čípku
konsistence
směr čípku

jedničku sem měla u dilatace hrdla, délku říkala že dobrou a že je i tuhej tak teda nevím co

=-)

každopádně teď mám jen nuly x-)
quinny
22. čer 2009
Zdeni to u vás očkuje nějak brzo ne? nebo u nás nějak pozdě :-| =-) :-N
snad nebude teplůtkovat? i když vy jste to měli pokaždý co?
no u nás se teplůtkuje i bez hexy |-| už tam něco povídá, ale strategicky ho tam ještě nechávám a vyčkávám :-N
laada
22. čer 2009
takže asi zavření jde a prej i kratší čípek se může natáhnout 😉
plechajdaautor
22. čer 2009
quin jj teplota 39 je nas kamos po ockovani na hexu, jen prevenar byl v klidu.....mno brzo ona rekla ze uz to je vic jak pul roku po ty treti davce a 4ta ze ma byt do roka a pul a kdyz je zdravej ze nam ji prdne hned.....ze za tech pul roku je zas jiny ockovani....

me uz se taky neco hejbe v kocaru a chrasti
quinny
22. čer 2009
Zdeni no Ema je krásný jméno x-) by se mi líbilo moc, jen MM by to nepřekousl ]-( asi sestra neměla svůj den no 😃

Laadi jj zavřít a natáhnout se může ale až leda po porodu 😃 . Nechme toho 😉
gabka32
22. čer 2009
ahojte 😉 jsme taky byli na roční prohlídce, a Sašula nedala ani těch 8kg :-| takže 75cm, 7,97 kg. pak ještě pisnu plechajdi i s fotkou 😉

laadi to je fajn, že je líp, čípek je holt někdy pěkný čípek :-N
gabka32
22. čer 2009
a nám řekla že očko za 3m, tedy v 15ti měs... Emu chce brácha 😉
panterka
22. čer 2009
holky, my to balíme a vyrážíme, tak pááá 😉
quinny
22. čer 2009
hehe jinak k tomu natažení si běžně děláme legraci, že za ty čípky na gyn taháme 😃 😃 😃 no nic neberte mě vážně, to bylo mimo mísu :-p 😃

Zdeni no ono to asi není od věci, my už to máme taky půl roku od třetí, ale vím že říkala, že se domluvíme na extra návštěvu- zřejmě mají málo práce :-N ale ono to bude zítra jedno, protože i když mu bude dobře tak po 2 dnech teplot bych mu jí stejnak píchnout nedala 😉
Jasně na roce a půl je pak ten Priorix nebo jiná co si vybereš (to jsou spalničky, zarděnky...) a to je prej taky výživný, no už se těším :-p

hele to máš super, že ti spí v kočáře, u nás jak přejedu práh bytu tak se vstává :-p

ahoj Gabi 🙂 ale je krásná a zdravá ne x-)
melanykol
22. čer 2009
Ahoj holky 🙂 už ani nevím,kdy jsem tu byla naposledy :-p ale občas vás dočítám 🙂 My jdeme na ročno ko zítra,taky z hexou.
Oli a Dani zítra je v Sama doma cestování dětí,jaké léky očkování a asi vše,co se toho týká.
Koukám kolíčky na prádlo fungují všude 😃 .
Jinak Zuzanka má 6 zubů,užjsem dvakrát psala o přidání do tabulky a nic,ale to není důležitý.Zatím je pořád,jak cvalík,chodí kolem nábytku,za ruce taky,pořád něco povídá,začala napodobovat tanec,jkdyž slyší hudbu,nebo jí něco zpívám.
quinny
22. čer 2009
Gabi jj u nás to bude asi tak nějak taky počítám na tom 15m no zítra se dozvíme víc :-N
a brácha už má spadeno na druhý? beztak bude mít dalšího kluka 😃

Olí páá 🙂

Mel ahojda 🙂 nemáš dočítat, ale zapojit se 😉 ty zoubky, Sonika jsem tu teď moc neviděla :-|

a já pádím dítko už asi vážně chce vstávat, tak schválně s jakou náladou a hlavně teplotou, to jde asi ruku v ruce :-p
plechajdaautor
22. čer 2009
mates uz je vzhuru tak pujdem asi svacit, ale jen jsem chtela jeste napsat, ze uz mame prej pomalicku a jemne ve vane pretahovat .... a zkousela mu to sama a prej mu to jde krasne, tak jsem rada aspon za neco 😉
laada
22. čer 2009
já už taky ukončím procházku na koni 😃 jdu něco pojíst pa 😉
gabka32
22. čer 2009
holky ještě že nemusím přetahovat 😃 o starost méně 😉 ale třeba se mi vaše rady budou jednou hodit.. 😉

a budete nechávat později očkovat i proti planým neštovicím?

Jíťo brácha zatím ne, mi skončil rok hájení, ale listovku začnem s MM brát asi až po prázdninách 😉 ale o jiném jménu pro holku zatím nikdy nemluvil 😉 švagrová je ještě pro Leonu 🙂 a dalšího kluka ne, by nám toho Daniela fakt vyfoukli :-N
e.k.t
22. čer 2009
dojela jsem z Prahy ze zkoušky asi před hodinou, byla to zkouška na přepravu pro výpravčí a pokladníky 😉

dočítám str 232
quinny
22. čer 2009
heht tak přetahování směle přenecháme tatínkovi počítám 😃 maminka by to určitě tak dobře nazvládla, nemá tak bohatou praxi že 😃

Gabi ty neštovice ještě nevím, asi bych radši aby je prodělal, ale když je do nějakýho věku neprodělá tak se nad tím asi zamyslím. To jde pak i zvlášť očkovat nebo si to s něčím pletu?
A s listovkou začněte hned, na to není nikdy dost brzy :-N

Evi tak super, už je to všechno (ty zkoušky doufám) 😉
d.aniela1
22. čer 2009
jsem zde neco malo jsem docetla

mel diky moc podivam se na to jestli to nezapomenu to je nekdy po o

Jito to si taky uzivate,,teda,,,a tu teplotu ma jen dneska??
plechi no vidis to je teda kus hihi no j mensi nez my ,,aspon nejsem nejmensi,,a my uz pretahujeme,,a uz nam to jde krasne
d.aniela1
22. čer 2009
Jito aby jste nemeli tu sestou nemoc =-) =-) =-)
quinny
22. čer 2009
Jani odpolko už to měl lepší, nějakejch 37,6. Nn vyletěla mu včera odpoledne, byl úplně hotovka, se jen po nás tak válel, a tak pokňourával, úplný zlato, což je u nás nezvyk takže bylo jasný že mu není dobře :-N to měl nejakých 39,5 :-p a ráno se trochu osypal, ale na 6. nemoc mi to přijde málo dní teplot, nevím zítra stejně jdeme k dr., tak ať řekne ona 😉
Jsem to neřešila když nějak vysoký to už nemá (včera teda dostal 2x sirup) a nic jinýho mu není 😉
d.aniela1
22. čer 2009
no my ji meli dva dny a pak se osypal na brisku na hrudi,, no tak uvidis kdyz uz to nema tak vysoky,,
plechajdaautor
22. čer 2009
ja proti nestovicim ockovat nebudu, tedka uz necham jen ty ockovani co musi byt a max casem nekdy proti klistatum.....

quin k tomu stahovani, me mm dneska rekl ze sice mozna ma vetsi praxi, ale ja to zas prej videla vic zblizka jak to ma vypadat...jeliman 😃
d.aniela1
22. čer 2009
ja teda necham ockovat proti zloutence typu A+B teda samozrejmne azbude vetsi,,,

Začni psát odpověď...

Odešli