• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Jani no napadlo mě to, ale tam bývají ty teploty alespoň 3 dny a osype se až po tom ne?
On byl takovej přetaženej, v sobotu odpoledne ta oslava, spousta lidí každej ho tahal, a v neděli to focení a pak ještě venku každý den a nebylo moc hezky, tak třeba někde nastydnul, ale zatím nekašle ani nemá rýmu :unamused: ale co není může být, a mě taky nějak pobolívá v krku, ale snad se to nerozjede, už jsem si nastříkala :wink:
22. čer 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jito tak uvidis treba to opravdu nic nebude,,hlavni je ze to je ok,,
no me povidej to je to blby pocasi jak se porad meni me bolelo tuhle taky ale JOX to pohlidal hihi pak uz to bylo ok
22. čer 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi pche tak takovou argumentaci zcestnou vůbec nepřipouštím, jestli chce instruktáž, tak si může k dr. zajít, ona mu to jistě ráda předvede :grinning:
22. čer 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my meli tou tak, ze 3 dny nejmin 39,5 nejvic 40,5 a porad dokola, desny kazdy 4h jak prestal ucinkovat cipek nebo sirup to hned letelo nahoru....4 den vubec nic, jen sem tam dubka na hlave a 5ty den rano totalka osypka
22. čer 2009 v 19:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj klíšťata, žloutenky, neštovice ach jo toho je...ne fakt by bylo nejlepší aby je prodělal, je budeme muset někde koupit :sweat_smile:
22. čer 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no vsak tam dneska se mnou byl :slight_smile: neboj se nic :grinning:
22. čer 2009 v 19:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
quin muzes udelat tema na konovi , Shanim nestovice - zaplatim :slight_smile: :grinning:
22. čer 2009 v 19:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukám že každej to má maličko jinak ten počet dní. No včera se mi to vůbec nelíbilo těch 39,5 a za 2 hodiny po sirupu to vůbec nekleslo, tak jsem ještě chvíli vydržela a pak mu dávala další, pak už to teda kleslo. On už 40 měl na 8mým měsíci jak jsme měli všichni postupně tu šílenou chřipku (i já no fujtajbl :stuck_out_tongue_closed_eyes: )...a já to teplotování fakt nerad, jako mě nevadí že je protivka, ale mám děsnej strach z těch febrilních křečí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako v ordinaci jo? to je dobrej, tam MM zásadně neleze, prej by nás tam bylo zbytečně moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako ja nemam rada jak pise Jita teploty,,takovy vysoky,,,,ale jeste prujem a blinkani to je masaaaakr :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je dobrej nápad Zn. Levně!!! :grinning: :grinning:
právě jsem se ptala MM jestli je kolegyně dcera už měla, prý vloni, tak zase prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. čer 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechci aby je měl jako dospělej, má to hnusnej průběh potom a hlavně riziko neplodnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no vůbec všechny nemoci jsou bléééééé.
ale ty děti jsou takový jedno velký semeniště nemocí :grinning:
no ty víš svoje co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jito kam na ne chvatas,,,hele a naschval je nebudete mit
ja je chtela aby je mel Domik ,tak jsem sli segre ,,kluci je meli a ani prd,,,byli jsem snima skoro cely tyden
22. čer 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nahoďte jiný téma ať nejsme jak v důchoďáku jen nemoci samý :grinning: :grinning:
ještě mě teda týden fest bolí kotník, a už končím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja se taky bojim tech kreci, ale tuk tuk nastesti vzdycky zabrali cipky nebo sirup i u tech vysokych teplot a tuk tuk vzdycky to bylo bez blinkani nebo prujmu......ale to stejne jednou prijde
22. čer 2009 v 19:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj to nebude FIdo je chytill ve skolce to je zaruceny,,hihii
no nevim jestli vim svoje ale uz o tom neco malo vim,,a uz me to teda tak seee.................
22. čer 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no to je mi jasný, že je to zákon schválnosti, bych chtěla aby je prodělal než půjde do školky, ale já nejsem náročná, má na to ještě 2 roky :grinning:
22. čer 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele ja se posledni dobou zas nemuzu predklanet, pac jak se predklonim tak me pichne desne na prsou a pak me to boli celej den :angry:
22. čer 2009 v 19:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jito no nejsi vsechno bude neboj ,,hahahaha
22. čer 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
helevy jste dobry,,, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja radsi mlcim,, :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. čer 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele kolik ze nam to je ?? :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 19:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi tak to jste šťastná rodina, my máme průjmy u každýho zubu, naštěstí ne nějak drsný, ale stačí :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teď je máme zas, tak čihám na tu stoličku :grinning:

Jani jj jasný že ze školky dotáhnou kde co. To mě trošku děsí, kámoška je doma a mladej je víc doma než ve školce, jenže jí je to jedno, když stejně do práce nechodí (a ještě samo láteří na ty maminky, který strkají do školky nachcípaný děti - to sice blbý je, ale mám pro ně pochopení) já až nastoupím zpátky do práce tak si tohle prostě nebudu moct dovolit, zůstat doma pokaždý když dítě zakucká :unamused:
22. čer 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
bude hur devcata
22. čer 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi tak 1 256 576 let, s dítětem to strašně letí, se ani nenaděješ a.... :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jito tak to chapu ja kdyz to neni nezbytne nutny,,tak tam je taky,,ale zas chapu kdyz je nachcipanej a jsem doma tak si ho samozrejme necham,ale chapu maminy co chodi do prace,,jinak o nejde a nejaky kaslani oni jsou zvykle nakonec myslim si ze jim tam nosi i sirupy a tak,,jako musi se taky trochu otrepat,,by byl pak ve skole desne nachylnej
22. čer 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno tak ja budu ta laterici, pac tvoje dite sice zakucka, ale dalsich 10 bude mit kasel jak prase :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: mno ale my spolu do skolky chodit nebudem :grinning: :slight_smile: jestli se nase deti do skolek vubec vejdou......fuj cejtim kopr....ale kde se tu vzal ?? to je smrad
22. čer 2009 ve 20:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no nic jdu se najist....mam hlad
22. čer 2009 ve 20:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani právě potřebujou získat imunitu :wink:

Plechi že by od sousedů :sweat_smile: nemáš ráda kopr nebo co :grinning:
já budu ráda když to půjde zařídit a bude doma když bude nachcípanej, ale jako každej druhej týden doma fakt být nemůže :sweat_smile:
22. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem prave mela chlebicek s nivou pomaznkou mnamka

plechi jo jinak ty rybi prsty ,,teda to file DOmca bastil jak prorvanej
22. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek