• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Plechi no ještě aby naše děti chodily do stejný školky, to by byla vražda :grinning: :grinning: nikdy neříkej nikdy, ale tohle snad fakt nehrozí :sweat_smile:
dobrou chuť a pořádně se najez :wink:
22. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:sunglasses: ja kopr miluju, ale ted mi nejak smrdi :sweat_smile: a jsem u nasich takze v baraku, sousedi nejsou a kopr tu taky neni tak to nechapu
22. čer 2009 ve 20:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dani a smazeny teda jo ??
22. čer 2009 ve 20:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kdyz vy mate rozezrany deti, Vam snedi co jim date na talir....me ten ....pip.... nesni skoro nic :rolling_eyes:
22. čer 2009 ve 20:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha já myslela že jsi v Práglu tak nic no :sweat_smile:
tak v tom případě máš nějaký vyšinutý čich :grinning: :grinning: čímpak to :astonished: :grinning:

a jinak jako máte mě na svědomí abyste věděly, jdu vybrakovat lednici, jediný moje štěstí, že je skoro prázdná :grinning:
22. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja vam zavidim zraci deti :angry: :sunglasses:
22. čer 2009 ve 20:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi jasne na masle,,hihi no a bramburek,,

no nemysli si ,,jako taky si zas vybira,,treba nechce mliko :confounded: :confounded:
22. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
quin no to jsem, ale to se s barakem nevylucuje ne ? :slight_smile:
22. čer 2009 ve 20:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ja zacnu asi tema bramborama se sunkou a uvidime.....a ted uz jdu teda
22. čer 2009 ve 20:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mu delala bramborou kasi se sunkou
22. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
helle, to nemá cenu :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdo vás má drbny dočítat :rolling_eyes:

jinak k očkování, já dám žloutenku A (B mají v povinným, ne), pak meningokoka a klíšťovku :wink: jako u Hyndi
22. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nám už není moc co, teď s tím jídlem zrovna docela blbne, ale nestěžuju si, jako hlady myslím netrpí a to mi stačí, ono to může být k těm zubům, že se mu moc kousat nechce :wink:

plechi aha tak já v tom mám hokej, já myslela že jsou v MB, ale to jsou tchánovci zase co :sweat_smile:
22. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, a teď na noc vytáhl 270ml mlíka :wink:
22. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako neumim si predstavit kdyz me mudr rekla at ho necham jist sama to jako nepripada v uvahu
22. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo vidis to to jen mi blbneme stim mlikem,,chjo,,no tak mel chleba se syrem a rajcatka
22. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak to teda nehrozí, že bych ho nechala jíst samotnýho :stuck_out_tongue_closed_eyes: možná v létě, nahatýho, někde venku :sweat_smile: hele, Hynečka jsem taky moc nenechávala, až když už byl větší a neměli jsme problém :wink: naučil se jíst krásně
22. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde všichni jsou, Jani? :astonished:
22. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli no to je slovo do pranice, Bčko je v Hexe, tak taky mohli přidat i to áčko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jj mlíko o u nás teda taky není problém, to miluje, ráno si dá kojo, za další 2 hoďky ještě 260 mlíka (víc se mi do flašky nevejde :sweat_smile: ) a večer po kaši tak těch 160-180 :wink:

jinak jsem teda našla v lednici švgrovu roládu z Bébéček a má jí teda luxusní, poslední 2 kousíčky (jsem byla moc hlučná tak 2 ukořistil MM :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) tak už se cpu :grinning:
22. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tu
no prave jako si to neumim predstavit to by byla vrazda
22. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
budte radi nevim proc to ted nechce hm
22. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mmt telefon :wink:
22. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jíst samotnýho jo, no to ať si dr. zkusí, tak leda v její ordinaci- i tak je kolikrát jak čunče a nejbližší okolí stejně tak :sweat_smile:
22. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli co vůbec Hynďovo vystoupení jaký byli Lentilky :confused: :wink: teda až dotelefonuješ :wink:
22. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
bylo to krásný :dizzy_face: fakt :slight_smile:
22. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tu :grinning: na chvíli, než se po mě bude shánět MM.

Já teda Sašu nenechávám jíst samotnou, jednak všechno nabídne psovi a on to samo všechno sežere (dneska třeba dojídala po Sašce řepu s bramborem :slight_smile:)) a taky u toho udělá příšerný bordel, takže leda v létě venku :slight_smile:
22. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já s těma neštovicema nevím, nepřišlo mi to zas tak hrozné :unamused: a stejně se to platí navíc... áčko hepka taky není podle mě takový průšvoh jako B, na což už se dnes očkuje. určitě ale dám později klíštovku a časem meningokoka a očko proti papilomaviru
22. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Gabi

tak ho musim pochvalit na chlebicek si dal tedka 170ML no to je muj sikula beru vse zpet hihi mam radost
22. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
papilomaviruM???? :confused:
22. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saša mlíko bojkotuje :angry: asi proto, že jsme nakoupili BL do zásoby :grinning: :grinning: ale dneska vyjímka, pila ve 23h, pak v 5 a ještě odpol., takže celkem tak 400ml. většinou do ní dostanem max.200 za celý den :frowning2:
22. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, to je pro holky :wink:
22. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek