Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
quinny
22. čer 2009
Plechi no ještě aby naše děti chodily do stejný školky, to by byla vražda 😃 😃 nikdy neříkej nikdy, ale tohle snad fakt nehrozí :-N
dobrou chuť a pořádně se najez 😉
plechajdaautor
22. čer 2009
😎 ja kopr miluju, ale ted mi nejak smrdi :-N a jsem u nasich takze v baraku, sousedi nejsou a kopr tu taky neni tak to nechapu
plechajdaautor
22. čer 2009
dani a smazeny teda jo ??
plechajdaautor
22. čer 2009
kdyz vy mate rozezrany deti, Vam snedi co jim date na talir....me ten ....pip.... nesni skoro nic 8-(
quinny
22. čer 2009
aha já myslela že jsi v Práglu tak nic no :-N
tak v tom případě máš nějaký vyšinutý čich 😃 😃 čímpak to :-o 😃

a jinak jako máte mě na svědomí abyste věděly, jdu vybrakovat lednici, jediný moje štěstí, že je skoro prázdná 😃
plechajdaautor
22. čer 2009
ja vam zavidim zraci deti ]-( 😎
d.aniela1
22. čer 2009
plechi jasne na masle,,hihi no a bramburek,,

no nemysli si ,,jako taky si zas vybira,,treba nechce mliko :-S :-S
plechajdaautor
22. čer 2009
quin no to jsem, ale to se s barakem nevylucuje ne ? 🙂
plechajdaautor
22. čer 2009
no ja zacnu asi tema bramborama se sunkou a uvidime.....a ted uz jdu teda
d.aniela1
22. čer 2009
ja mu delala bramborou kasi se sunkou
panterka
22. čer 2009
helle, to nemá cenu :-p kdo vás má drbny dočítat 8-(

jinak k očkování, já dám žloutenku A (B mají v povinným, ne), pak meningokoka a klíšťovku 😉 jako u Hyndi
quinny
22. čer 2009
no nám už není moc co, teď s tím jídlem zrovna docela blbne, ale nestěžuju si, jako hlady myslím netrpí a to mi stačí, ono to může být k těm zubům, že se mu moc kousat nechce 😉

plechi aha tak já v tom mám hokej, já myslela že jsou v MB, ale to jsou tchánovci zase co :-N
panterka
22. čer 2009
jo, a teď na noc vytáhl 270ml mlíka 😉
d.aniela1
22. čer 2009
jako neumim si predstavit kdyz me mudr rekla at ho necham jist sama to jako nepripada v uvahu
d.aniela1
22. čer 2009
no jo vidis to to jen mi blbneme stim mlikem,,chjo,,no tak mel chleba se syrem a rajcatka
panterka
22. čer 2009
Jani, tak to teda nehrozí, že bych ho nechala jíst samotnýho :-p možná v létě, nahatýho, někde venku :-N hele, Hynečka jsem taky moc nenechávala, až když už byl větší a neměli jsme problém 😉 naučil se jíst krásně
panterka
22. čer 2009
kde všichni jsou, Jani? :-o
quinny
22. čer 2009
Oli no to je slovo do pranice, Bčko je v Hexe, tak taky mohli přidat i to áčko :-p
jj mlíko o u nás teda taky není problém, to miluje, ráno si dá kojo, za další 2 hoďky ještě 260 mlíka (víc se mi do flašky nevejde :-N ) a večer po kaši tak těch 160-180 😉

jinak jsem teda našla v lednici švgrovu roládu z Bébéček a má jí teda luxusní, poslední 2 kousíčky (jsem byla moc hlučná tak 2 ukořistil MM :-p ) tak už se cpu 😃
d.aniela1
22. čer 2009
jsem tu
no prave jako si to neumim predstavit to by byla vrazda
d.aniela1
22. čer 2009
budte radi nevim proc to ted nechce hm
panterka
22. čer 2009
mmt telefon 😉
quinny
22. čer 2009
jíst samotnýho jo, no to ať si dr. zkusí, tak leda v její ordinaci- i tak je kolikrát jak čunče a nejbližší okolí stejně tak :-N
quinny
22. čer 2009
Oli co vůbec Hynďovo vystoupení jaký byli Lentilky =-) 😉 teda až dotelefonuješ 😉
panterka
22. čer 2009
bylo to krásný x-) fakt 🙂
gabka32
22. čer 2009
jsem tu 😃 na chvíli, než se po mě bude shánět MM.

Já teda Sašu nenechávám jíst samotnou, jednak všechno nabídne psovi a on to samo všechno sežere (dneska třeba dojídala po Sašce řepu s bramborem 🙂)) a taky u toho udělá příšerný bordel, takže leda v létě venku 🙂
gabka32
22. čer 2009
já s těma neštovicema nevím, nepřišlo mi to zas tak hrozné :-| a stejně se to platí navíc... áčko hepka taky není podle mě takový průšvoh jako B, na což už se dnes očkuje. určitě ale dám později klíštovku a časem meningokoka a očko proti papilomaviru
d.aniela1
22. čer 2009
ahoj Gabi

tak ho musim pochvalit na chlebicek si dal tedka 170ML no to je muj sikula beru vse zpet hihi mam radost
d.aniela1
22. čer 2009
papilomaviruM???? =-)
gabka32
22. čer 2009
Saša mlíko bojkotuje ]-( asi proto, že jsme nakoupili BL do zásoby 😃 😃 ale dneska vyjímka, pila ve 23h, pak v 5 a ještě odpol., takže celkem tak 400ml. většinou do ní dostanem max.200 za celý den 😞
panterka
22. čer 2009
Jani, to je pro holky 😉