• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Dani to je očko jen pro holky... tyhle viry zapříčinují rakovinu čípku... leda by z ní byla jeptiška, což nepředpokládám, tak do toho investujem. doufám jen, že za ty roky to zlevní.
22. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli tak fajn že jste si to užili :dizzy_face:
a co kyti vůbec, dovalil David :confused: :sweat_smile:

Gabi a copak by TM mohl tak chtít :astonished: :grinning:
myslíš neštovice zase tak hrozné když jsi je měla? a kolik ti bylo?
no hepku bych teda nerada aby někde ve školce pak koupil, letos to docela řádilo.

Dani papilo je ta vakcína proti rak. děložního čípku :wink:
22. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha diky jsem debilka ale no jo proc taky,,hihi kdyz zadnou nemam hahahaha
22. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám dlouhej hovor :grinning:
22. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo ja resim porad pindoury,,a prehrnovani a tak
22. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo, co myslíš? :rolling_eyes: :rolling_eyes: že jsem vůbec doufala :frowning2:
22. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsem spolu s Davidem teprv 11let se tu nekdo ptal
22. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ono s těma papilomavirama ono to není tak úplně pravda, že kluků se to netýká, ideál by byl aby byli proočkovaní taky (protože to jednak přenášejí a taky to u nich určitý rizika má, ale ne tak velký jako u holek), jenže to většina rodičů nedá :unamused: protože finance že :wink:

Olí a s kýmpak :grinning: že ty se mstíš Davidovi za to že nedovalil ani kytku, to je teda bídák :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já viděla včera Vítka jak ochotně valil pro kytku tchýni k narozkám takže už ať nezkouší přijít na nějaký významný den bez kyti, si to vypije :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
s kámoškou :sunglasses: musíme si postěžovat :sweat_smile:
22. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi ty budes ale prezrana
22. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dotelefonováno :sweat_smile: ale je mi líp :sunglasses:
22. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kámoška má pro nás diplom z plavání a hračku :slight_smile:
22. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, Jani, teď koukám, že se Domík pochlapil :wink: 170ml je pěkný :slight_smile:
22. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Jíťo chlapi to přenášejí a ženské aby platily :angry:

a já psala že neštovice nebyly zas tak hrozné.... asi mi bylo 10, akorát jsem je dostala o prázkách, jak bylo venku vedro, 30ky a já se potila doma a nikam nesměla :angry:

a MM nevím co by chtěl :confused: :dizzy_face: :confused: ale asi nic, jestli chcem aby Saška klidně spala, ted se jí pere mazlík na spaní i spací pytel, tak bych ji nerada vzbudila :grinning:
Oli hrozne me potesil ma u me velkou pusu milacek
jinak neštovice mi taky nepřišly nijak hrozný u Hynečka, takže ty zatím rozhodně dávat nebudem :wink: přemýšlela bych nad nima, jak píše Jíťa, kdyby je nedostal do nějakýho většího věku
už jsem se lekla, že jste mi při tom mým telefonování všechny utekly :sweat_smile:
22. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani teprv 11 lez jo :grinning: :grinning: jste dobrý, my budeme mít letos v zimě teprv 10 :stuck_out_tongue_closed_eyes: a někdy už to i stačí nebo co :grinning:

Oli no to je dobře to je potřeba pořádně je zdrbat.
No však neboj s tou kytkou, ti poreferuju příští týden na naše výročí, vlastně neporoferuju, ty už si budeš užívat sluníčka narozdíl od nás :grinning:

jé jakou hračku, a diplom joo a my prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsme ani na posledním plavku nebyli protože mi přišlo uhozený už teď platit na září, ale byli jsme jinak na všech tak to jedno jsme vynechali :wink:
22. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jito nekdy bych ho nakopala,i par oblecenim co ma,,ale zas na druhou stranu jsou i horsi on je fakt hooodnej az moc nekdy,,hihi
22. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to ještě neviděla :sweat_smile: předá mi to ve čtvrtek :wink:

jinak ty Lentilky byly super :slight_smile: on to ten sbormistr s nima krásně umí, je fakt skvělej :dizzy_face: má too šmrnc a děti to moc baví, jsou tam totiž dětičky od nějakých 4 let do druhý třídy :wink: dostal potvrzení, že chodil do ZUŠ na přípravku a diplom
22. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nas se uz spi Domca teda v prenosny v obyvaku,asi zacneme pomalu ho presouvat k Filipkovi at se tam nenudi v pokojicku
22. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak pak poreferuj, jak se kluci porovnali :wink: já se pořád bojím, že mi bude Jáchymek budit Hynďu :unamused:
22. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli no zkusime to asi zitra ale jestli bude budit Fidu tak to hnedka vratim zpet,, :grinning: musim na nej pomalu
22. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dítě je v postýlce a já najezená, koukala jsem na hnus jak se nebude dojíždět 52 km takže to auto jistí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak ještě teda jedna zkouška a bude hotovo, snad teda :wink:
22. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi gratulace jsi sikulka
22. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky ale bylo to teda děs běs
22. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, to Tě obdivuju, se nechci vidět od září, to mě asi opravdu švihne, protože kde vezmu energii na učení, to fakt teda netuším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No u nas je jeste rok klid ,ale taky to nastane,,a jeste ucit leváka psát potež alois
22. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tahle fotka je skvělá :grinning: :grinning: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=2928582#navigator, ta se vám, baju, povedla :grinning: :grinning:
22. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, já sice myslela mojí školu, ale je fakt, že s prvňákem to bude taky záhul :unamused:
22. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek