Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
gabka32
22. čer 2009
Dani to je očko jen pro holky... tyhle viry zapříčinují rakovinu čípku... leda by z ní byla jeptiška, což nepředpokládám, tak do toho investujem. doufám jen, že za ty roky to zlevní.
quinny
22. čer 2009
Oli tak fajn že jste si to užili x-)
a co kyti vůbec, dovalil David =-) :-N

Gabi a copak by TM mohl tak chtít :-o 😃
myslíš neštovice zase tak hrozné když jsi je měla? a kolik ti bylo?
no hepku bych teda nerada aby někde ve školce pak koupil, letos to docela řádilo.

Dani papilo je ta vakcína proti rak. děložního čípku 😉
d.aniela1
22. čer 2009
aha diky jsem debilka ale no jo proc taky,,hihi kdyz zadnou nemam hahahaha
panterka
22. čer 2009
mám dlouhej hovor 😃
d.aniela1
22. čer 2009
no jo ja resim porad pindoury,,a prehrnovani a tak
panterka
22. čer 2009
Jíťo, co myslíš? 8-( 8-( že jsem vůbec doufala 😞
d.aniela1
22. čer 2009
my jsem spolu s Davidem teprv 11let se tu nekdo ptal
quinny
22. čer 2009
no ono s těma papilomavirama ono to není tak úplně pravda, že kluků se to netýká, ideál by byl aby byli proočkovaní taky (protože to jednak přenášejí a taky to u nich určitý rizika má, ale ne tak velký jako u holek), jenže to většina rodičů nedá :-| protože finance že 😉

Olí a s kýmpak 😃 že ty se mstíš Davidovi za to že nedovalil ani kytku, to je teda bídák :-p :-p
Já viděla včera Vítka jak ochotně valil pro kytku tchýni k narozkám takže už ať nezkouší přijít na nějaký významný den bez kyti, si to vypije :-p :-p :-p
panterka
22. čer 2009
s kámoškou 😎 musíme si postěžovat :-N
d.aniela1
22. čer 2009
plechi ty budes ale prezrana
panterka
22. čer 2009
tak dotelefonováno :-N ale je mi líp 😎
panterka
22. čer 2009
kámoška má pro nás diplom z plavání a hračku 🙂
panterka
22. čer 2009
hele, Jani, teď koukám, že se Domík pochlapil 😉 170ml je pěkný 🙂
gabka32
22. čer 2009
jj Jíťo chlapi to přenášejí a ženské aby platily ]-(

a já psala že neštovice nebyly zas tak hrozné.... asi mi bylo 10, akorát jsem je dostala o prázkách, jak bylo venku vedro, 30ky a já se potila doma a nikam nesměla ]-(

a MM nevím co by chtěl =-) x-) =-) ale asi nic, jestli chcem aby Saška klidně spala, ted se jí pere mazlík na spaní i spací pytel, tak bych ji nerada vzbudila 😃
d.aniela1
22. čer 2009
Oli hrozne me potesil ma u me velkou pusu milacek
panterka
22. čer 2009
jinak neštovice mi taky nepřišly nijak hrozný u Hynečka, takže ty zatím rozhodně dávat nebudem 😉 přemýšlela bych nad nima, jak píše Jíťa, kdyby je nedostal do nějakýho většího věku
panterka
22. čer 2009
už jsem se lekla, že jste mi při tom mým telefonování všechny utekly :-N
quinny
22. čer 2009
Dani teprv 11 lez jo 😃 😃 jste dobrý, my budeme mít letos v zimě teprv 10 :-p a někdy už to i stačí nebo co 😃

Oli no to je dobře to je potřeba pořádně je zdrbat.
No však neboj s tou kytkou, ti poreferuju příští týden na naše výročí, vlastně neporoferuju, ty už si budeš užívat sluníčka narozdíl od nás 😃

jé jakou hračku, a diplom joo a my prd :-p jsme ani na posledním plavku nebyli protože mi přišlo uhozený už teď platit na září, ale byli jsme jinak na všech tak to jedno jsme vynechali 😉
d.aniela1
22. čer 2009
Jito nekdy bych ho nakopala,i par oblecenim co ma,,ale zas na druhou stranu jsou i horsi on je fakt hooodnej az moc nekdy,,hihi
panterka
22. čer 2009
já to ještě neviděla :-N předá mi to ve čtvrtek 😉

jinak ty Lentilky byly super 🙂 on to ten sbormistr s nima krásně umí, je fakt skvělej x-) má too šmrnc a děti to moc baví, jsou tam totiž dětičky od nějakých 4 let do druhý třídy 😉 dostal potvrzení, že chodil do ZUŠ na přípravku a diplom
d.aniela1
22. čer 2009
no u nas se uz spi Domca teda v prenosny v obyvaku,asi zacneme pomalu ho presouvat k Filipkovi at se tam nenudi v pokojicku
panterka
22. čer 2009
Jani, tak pak poreferuj, jak se kluci porovnali 😉 já se pořád bojím, že mi bude Jáchymek budit Hynďu :-|
d.aniela1
22. čer 2009
Oli no zkusime to asi zitra ale jestli bude budit Fidu tak to hnedka vratim zpet,, 😃 musim na nej pomalu
e.k.t
22. čer 2009
tak dítě je v postýlce a já najezená, koukala jsem na hnus jak se nebude dojíždět 52 km takže to auto jistí :-p :-p

Jinak ještě teda jedna zkouška a bude hotovo, snad teda 😉
d.aniela1
22. čer 2009
Evi gratulace jsi sikulka
e.k.t
22. čer 2009
díky ale bylo to teda děs běs
panterka
22. čer 2009
Evi, to Tě obdivuju, se nechci vidět od září, to mě asi opravdu švihne, protože kde vezmu energii na učení, to fakt teda netuším :-p
d.aniela1
22. čer 2009
No u nas je jeste rok klid ,ale taky to nastane,,a jeste ucit leváka psát potež alois
panterka
22. čer 2009
tak tahle fotka je skvělá 😃 😃 http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefere..., ta se vám, baju, povedla 😃 😃
panterka
22. čer 2009
Jani, já sice myslela mojí školu, ale je fakt, že s prvňákem to bude taky záhul :-|

Začni psát odpověď...

Odešli