• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Fído je levák? :confused:
22. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já myslím že se to tělo nějak přenastaví, já teda funguju čím víc toho dělám, tím víc jsem v pohodě a mám i víc energie, to pak nesnáší Martin teda :grinning: :grinning:
22. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi no i u chlapa z toho může být rak, ale není to tak častý no :unamused:
a platit nemusí ne, stačí žít v celibátu a máš jistotu :grinning:

a tak neštovice v 10 je ještě ok, třeba v 25ti už je to horší a pak u těch chlapů zase ta neplodnost, kvůli blbejm neštovicím být bez vnoučat to bych teda nerada :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Oli bysme si nedovolily ti utýct :wink:
aha no já myslela že ti to řekla co je to zač :sweat_smile:
a nebylo by dobrý naučit kluky spát společně teď v létě než Hynďa do tý školy půjde?
hele a to tě jako celý léto neuvidíme nebo co :astonished: :astonished:

Dani ono je asi potřeba někdy doma provětrat, bysme se jinak nudily že :grinning: :grinning:
a kde jsi ty když máš Domíka v obýváku? vy nekoukáte večer na tv a tak :confused:
22. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo, přes léto to asi neklapne, protože budem právě na tý chalupě :unamused: tam většinou spí Hyneček s našima, aby ho Jáchymajda nebudil, ale uvidíme, jak budou vstávat, tam je těžší vzduch, tak se tam spí líp :grinning:
22. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli ano je ,,hihi to bude prdel uz ted pise jednicku uplne jinym smerem nez se ma

JITO koukame sedim tu povidame normalne televize nahlas zadnej problem jak kdyby tu nebyl jen ti mam min svetla,,
22. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no přes léto to zase bude jako přes víkendy - polomrtvé :grinning:
22. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda ja se s Davidem rozhodne nenudim, a provetrat no me povidej u nas je chvilema dost dusno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
o dusnu mi ani nemluvte :sweat_smile:
22. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak dnes celý den pečoval Martin a zvládli to na 1* :wink:
22. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, to dělá i Hynďa, že píše písmena zrcadlově otočený
22. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, je ještě Domík takovej mamánek, jak jsi tu kdysi psala? nebo ho to přešlo?
22. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
OLI no potez,,opravdu nehlede na to ze kdyz pise tak si nevidi co pise,,uf uf uf
22. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obrácený jsem měla EDJL K no síla, teda měla Jsem 2dys :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Oli nepreslo je fakt ze je porad semnou,,a kdyz zmizim tak rve,,nechci videt jak se bude chovat tyden u tchyne,,smarja,,
Jíťo já myslím že do puberty určitě někoho s neštovicema najdeš a vyrazíš s Honzulkou na výlet :grinning: :grinning:
22. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No třeba si je pošleme poštou :grinning: :grinning: :grinning:

teda srším vtipem, asi účinkuje vínečko rudééééé :grinning:
22. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, on to dělá Jáchymek taky, ale jen když jsme spolu doma sami
22. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja pevne doufam,a verim ze to bude ok,,jinak doma zesilim,bude to o nervy jestli mi tchyne zavola ze rve,,a rve a rve,,me prdnou nervy,,
no on to dela i kdyz je doma David
22. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono se to fakt hodně šíří v těch školkách :wink: si pamatuju, jak to kosilo jednoho po druhým, když byl Hynďa první rok ve školce :sweat_smile: teda ty neštovice
22. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to u nás ne :wink: když vidí Davida ve dveřích, když dorazí z práce, tak má hroznou radost a hned k němu :dizzy_face: a ráno pro změnu, když vidí, že je Hynďa oblečenej a jde se obouvat, že vyrazí do školky, tak řve, že mu odchází brácha :pensive:
22. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to ze rve kdyz odchazi Fido do skolky,,,hruza to ho musim vzdycky nejak zabavit,,ale nevita ani Davida hold mamanek
22. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli no tak uvidíte, že v tom létě by to zase až tak nevadilo kdyby ho ze začátku budil. Ale já hlavně myslela že vám spí Jáchymda vcelku dobře, tak že by se kluci jen sehráli. Možná se toho bojíš zbytečně a bude to úplně v poho :wink:

Dani a od kdy se to tak pozná že je levák :confused:
ale leváci zase bývají chytří, tak buď ráda :wink:ještě že už se to dneska nepřeučuje (MM by ti mohl povyprávět- znásilňování na praváctví je prý bájo :stuck_out_tongue_closed_eyes:) :grinning: :grinning:
tak já mít Honzu tady v postýlce tak tu skáče jak jojo a vyřvává :grinning:
hehe no dusno bylo u nás včera, ale pak jsme to urovnali doost rychle až jsem čuměla :grinning:

Gabi no to asi najdu, ale ještě aby to chytil taky že jo :grinning:
22. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda
hvezda snedla dve misky polevky od dedecka,ten mi volal a naparoval se zase jako pav:slight_smile:..hehe n on vari bezvadne teda a uz to vi i Eli:slight_smile:,ale nedala jsme ji uz mleko,to by asi praskla,usnula jak spalek!:slight_smile:
já mám pocit, že je fakt nejradši, když jsme všichni s ním :wink: ale dokážeš si představit ten řev na celej panelák, když Hyneček odchází a já jsem s prckem mezi dveřma :sweat_smile:
Já jsem taky příklad přeučeného leváka, teda já píšu teda hrabu oběma rukama
22. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo, když já ještě nevím, jestli ho chci dát do pokojíčku :pensive: zatím si asi ještě budu užívat mimi u sebe :dizzy_face: stejně i tak roste jako z vody a za chvíli bude na mámu kašlat... uvidím, nechám to kolem toho druhýho roku nebo kdybysme ppořizovali Hynečkovi ten klavír
22. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jito no ja presne nevim kdy,,ale zaclo to kdyz si chtel malovat ,a kdyz jsem mu to rvali do prave tak to neumel ani drzet,pak to preslo i na lzici u polivky,,no nevim presne videla bych to tak kolem 3 let a nedivim,,se jako mu protoze ja jsem taky levak,a ze bych byla nako chytráááááááááááááááá hahaha
22. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a porad kecaj :slight_smile:
22. čer 2009 ve 21:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nas se muze i strilet teda zivej priklad soused bouchal petardy pod oknem a DOmca byl jak strelenej ani se nepohnul
22. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
plech koukalas na maila?to jsme dobra co? :grinning:
22. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek