• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
ahoj ewell
22. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
to u nás by se hlavně v obejváku neuslo, to spaní by pak možná i klaplo, ale s tím usínáním by to bylo drsný
22. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
myslis tu fotku z 9ti mesicu ? :slight_smile:
22. čer 2009 ve 21:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
on usne kdekoliv,,ale musi mit svuj oblibeny spaci pytel
22. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
hooolky ja se pro dnesek loucim deti uz spi a po te krusne noci jdu hajat,,mejte se tu krasne,,brou klidnou noc vsem
22. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáchymajda hlavně neusne tam, kde jsme my :sweat_smile:
22. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
koukam se probiraj vitacky, tak u nas jak zahlidne vecer tatu tak si vejskne a vysmatej se plazi v ustrety :slight_smile: pripadne kdyz ho mam zrovna na ruce tak se rozebehne :grinning:
22. čer 2009 ve 21:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak dobrou noc :wink:
22. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dani paaa :slight_smile:
22. čer 2009 ve 21:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, tak to u nás se taťka taky vítá :slight_smile: je to pěkný :dizzy_face:
22. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to u nás se tatínek vítá, ale cca tak 10 minut, pak už je to zase mamán, jen když hysterákuje a maminka ho nechce vzít na ruce tak vezme zavděk tatínkem :grinning:

Oli a Hynďa odchází sám do školky :sweat_smile: :confused:
no to je jiná jsem si to myslela, že to buzení Hyndi nebude ten pravej problém :grinning: :grinning: však si ho tam ještě nech, není potřeba to uspěchat ne :wink: v kolika jste dávali Hynďu do pokojíku?
a jak má na to vliv ten klavír, to nějak úplně nechápu :sweat_smile:

Dani však se nepodceňuj :dizzy_face: :wink: já myslela že je to až pozdějc, mi zatím přijde že Honyk ruce hodně střídá, no však má čas se rozhodnout :sweat_smile: ale v genech to má 50 na 50 :wink:

Plechi a furt a furt drbny jedny, ty jsi ještě nepraskla :astonished: :grinning: hele aby si se nepřejedla a nevyrostl ti pupek :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
normálně se MM rozhodl že bude jíst zdravě či co, udělal čočkový salát, ten byl teda fajnový, ale ještě ted na noc pohankovou kaši, no blé.... :grinning: ještě že to pes sežral :grinning:
22. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo, Hyneček jde sám k našim a naši ho většinou vedou :wink: někdy ho vodíme my s Jáchymkem, když dobře vstáváme a je pěkný počásko :wink: do školy počítám, že ho budu vodit maximálně měsíc a pak už bude chodit sám :sweat_smile: já na něj z okna vidím, než dojde k našim a naši na něj vidí z okna až ke vchodu do školy (školu mají před panelákem :grinning: )

a ten klavír.. kdybysme chtěli, aby Hyneček hrál na klavír, tak bysme mu ho pořídili a dali ho do ložnice místo postýlky, jinde není místo :sweat_smile: tím pádem by musel Jáchymek putovat do pokojíčku, ale to by bylo až kolem vánoc :wink:

jo, a Hyneček spal s náma do 4 let :grinning: jsme měli 2+1, takže do pokojíčku šel až v novým bytě, když jsme mu ho zařídili ke 4. narozeninám :wink:
22. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jeeeee cocka na noc jo ?? to bude veselo :slight_smile:

jdu se mejt a spat....mates zas hyterakuje tak at jsem ready :angry:
22. čer 2009 ve 21:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vítačka u nás tak, že jak zachrastí klíče v zámku, přiletí pes - ta stejně už od 14h stepuje u dveří a za ní vyletí po čtyřech z obyváku Sašula a výská na celé kolo. ale taky tak - jen trochu pomuchlovat a zas si hrát nebo k mamči :wink:
22. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
to my mamanka nemame teda,jako miluje me,pomazli se to ano,ale jen zarachoti klic ve dverich a uz rve tatyyyy,tatyyy:grinning:
22. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani tak pááá :slight_smile:

Gabi se manžovi stalo něco moc ošklivýho :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Oli jo já myslela že by měl Hynďa v pokojíku klavír a Jáchymda by se mu tam už nevešel :sweat_smile: :grinning:
žádnej spěch s pokojíkem jsi mě uklidnila :grinning:

Plechi dobrou :wink:

holky já se taky loučím, jdu se svalit k Housovi :wink:
22. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
klido pido zvlada byt hlidana od kamaradek,spi u nasich nebo je u nich cely den a nedela ji to problem!je fakt,ze jsem si to tak prala a jsem rada ze na me neni tak pnuta a muzu si v klidu neco zaridit a nemusim se bat ze po mne breci:slight_smile:
22. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi, já jsem hlavně ráda, protože jak mám i Hynďu, tak se nemůžu věnovat jen prckovi, to bych Hynečkovi nemohla udělat :pensive:
22. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jasny,jak pak jsou dve,nesmi se delat rozdily aby to starsimu nebylo lito:wink:
22. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás je hlídačka jen moje mamka, ta Sašku hlídá každý ttýden jeden den co jsem v práci a jednou tam byla Sašula i tři dny sama a zvládli to. tatka pohlídá jen chvilkově, když musím k dr. ale měli bychom asi zapojit více lidí :wink: třeba tchýni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to bych se asi o Sašu bála :grinning:

holky dobrou...

manže už šel prdět do peřin ale dělal na mě takové očiska, že jako nevim, co tím myslel :grinning: :confused: :grinning:
22. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi, proto je u nás tátamáma - mámatáta :wink:

tak já jdu dát vanu a půjdu taky do hajan :wink: dobrou noc :slight_smile:
22. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi to bude romantika!juuu:slight_smile:...to u nas uz se nic takoveho nekona :unamused:
dobrou noc!
22. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewi asi nebude, MM už spí a já čekám až dopere pračka! :slight_smile: mi to neva, MM jo :confounded: ale třeba se probudí, nebo zítra no... :dizzy_face:
22. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bry den :slight_smile:

tak my teda mamanka taky nemame :slight_smile: vydrzi kdekoliv i bez maminky a to jsem fakt rada. Ani u cizich kdyz ho chovaj nebuli takze super :wink:

jinak teda 4ta hexa :stuck_out_tongue_closed_eyes: v noci teplota takze cipek, rano kukanda ve 4:45 a je spruzelej jak prase...uz zas spi, tak si rikam ze dneska slovenskou metodu odkladam... :slight_smile:
23. čer 2009 v 07:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak Krkonoše hlásí hnusnej lijavec, moc bych za to nedala že je to i se sněhem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
By psa nevyhnal a my budeme muset (fuuuj to budeme jak kachny jen než dojdeme k autu :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
holky museli jste mít na roční prohlídku prckovu moč :confused: u nás se nočník bojkotuje, takže nevím jak bych se k ní dostala, no to zase bude sestra na koni :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
23. čer 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ráno :wink: dneska celkem pohoda, jen mlíko ve 2 a asi 4x čaj ale zato spala až do 6:45, a to se cení :grinning:

u nás taky lije, prádlo mám na balkoně, je to hnus, prší už tu od pátku :confounded:

na roční moč mít nemusíš. tedy jestli nemá dr.nějaké své metody :wink:
23. čer 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe tak to u nás taky může hlídat kdo chce, když ho někdo baví, tak je mu úplně jedno, že je maminka 100km daleko, ale stejně se to podle mě nevylučuje s tím že je mamán :grinning:
včera večer tady totální vyšilování, válení se po zemi-- a pak se sápal na mě, ale já jsem tvrdá a na ruce ho neberu, tak to pak teda bere za vděk tatínkem :sunglasses:
23. čer 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě tu smrdí dítě, ale jsem ledově chladná, pruďákuje od 6,30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
23. čer 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano my vyjmecne spinkaly do 7h,ale prekvapila me ze se po tydnu vykadila opet do nocniku a vylulala
23. čer 2009 v 08:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek