Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
d.aniela1
22. čer 2009
ahoj ewell
panterka
22. čer 2009
to u nás by se hlavně v obejváku neuslo, to spaní by pak možná i klaplo, ale s tím usínáním by to bylo drsný
plechajdaautor
22. čer 2009
myslis tu fotku z 9ti mesicu ? 🙂
d.aniela1
22. čer 2009
on usne kdekoliv,,ale musi mit svuj oblibeny spaci pytel
d.aniela1
22. čer 2009
hooolky ja se pro dnesek loucim deti uz spi a po te krusne noci jdu hajat,,mejte se tu krasne,,brou klidnou noc vsem
panterka
22. čer 2009
Jáchymajda hlavně neusne tam, kde jsme my :-N
plechajdaautor
22. čer 2009
koukam se probiraj vitacky, tak u nas jak zahlidne vecer tatu tak si vejskne a vysmatej se plazi v ustrety 🙂 pripadne kdyz ho mam zrovna na ruce tak se rozebehne 😃
panterka
22. čer 2009
Jani, tak dobrou noc 😉
plechajdaautor
22. čer 2009
dani paaa 🙂
panterka
22. čer 2009
Zdeni, tak to u nás se taťka taky vítá 🙂 je to pěkný x-)
quinny
22. čer 2009
no to u nás se tatínek vítá, ale cca tak 10 minut, pak už je to zase mamán, jen když hysterákuje a maminka ho nechce vzít na ruce tak vezme zavděk tatínkem 😃

Oli a Hynďa odchází sám do školky :-N =-)
no to je jiná jsem si to myslela, že to buzení Hyndi nebude ten pravej problém 😃 😃 však si ho tam ještě nech, není potřeba to uspěchat ne 😉 v kolika jste dávali Hynďu do pokojíku?
a jak má na to vliv ten klavír, to nějak úplně nechápu :-N

Dani však se nepodceňuj x-) 😉 já myslela že je to až pozdějc, mi zatím přijde že Honyk ruce hodně střídá, no však má čas se rozhodnout :-N ale v genech to má 50 na 50 😉

Plechi a furt a furt drbny jedny, ty jsi ještě nepraskla :-o 😃 hele aby si se nepřejedla a nevyrostl ti pupek 😃 😃 😃
gabka32
22. čer 2009
normálně se MM rozhodl že bude jíst zdravě či co, udělal čočkový salát, ten byl teda fajnový, ale ještě ted na noc pohankovou kaši, no blé.... 😃 ještě že to pes sežral 😃
panterka
22. čer 2009
Jíťo, Hyneček jde sám k našim a naši ho většinou vedou 😉 někdy ho vodíme my s Jáchymkem, když dobře vstáváme a je pěkný počásko 😉 do školy počítám, že ho budu vodit maximálně měsíc a pak už bude chodit sám :-N já na něj z okna vidím, než dojde k našim a naši na něj vidí z okna až ke vchodu do školy (školu mají před panelákem 😃 )

a ten klavír.. kdybysme chtěli, aby Hyneček hrál na klavír, tak bysme mu ho pořídili a dali ho do ložnice místo postýlky, jinde není místo :-N tím pádem by musel Jáchymek putovat do pokojíčku, ale to by bylo až kolem vánoc 😉

jo, a Hyneček spal s náma do 4 let 😃 jsme měli 2+1, takže do pokojíčku šel až v novým bytě, když jsme mu ho zařídili ke 4. narozeninám 😉
plechajdaautor
22. čer 2009
jeeeee cocka na noc jo ?? to bude veselo 🙂

jdu se mejt a spat....mates zas hyterakuje tak at jsem ready ]-(
gabka32
22. čer 2009
a vítačka u nás tak, že jak zachrastí klíče v zámku, přiletí pes - ta stejně už od 14h stepuje u dveří a za ní vyletí po čtyřech z obyváku Sašula a výská na celé kolo. ale taky tak - jen trochu pomuchlovat a zas si hrát nebo k mamči 😉
ewelly
22. čer 2009
to my mamanka nemame teda,jako miluje me,pomazli se to ano,ale jen zarachoti klic ve dverich a uz rve tatyyyy,tatyyy😃
quinny
22. čer 2009
Dani tak pááá 🙂

Gabi se manžovi stalo něco moc ošklivýho 😃 :-p

Oli jo já myslela že by měl Hynďa v pokojíku klavír a Jáchymda by se mu tam už nevešel :-N 😃
žádnej spěch s pokojíkem jsi mě uklidnila 😃

Plechi dobrou 😉

holky já se taky loučím, jdu se svalit k Housovi 😉
ewelly
22. čer 2009
klido pido zvlada byt hlidana od kamaradek,spi u nasich nebo je u nich cely den a nedela ji to problem!je fakt,ze jsem si to tak prala a jsem rada ze na me neni tak pnuta a muzu si v klidu neco zaridit a nemusim se bat ze po mne breci🙂
panterka
22. čer 2009
Ewi, já jsem hlavně ráda, protože jak mám i Hynďu, tak se nemůžu věnovat jen prckovi, to bych Hynečkovi nemohla udělat |-|
ewelly
22. čer 2009
to je jasny,jak pak jsou dve,nesmi se delat rozdily aby to starsimu nebylo lito;-)
gabka32
22. čer 2009
u nás je hlídačka jen moje mamka, ta Sašku hlídá každý ttýden jeden den co jsem v práci a jednou tam byla Sašula i tři dny sama a zvládli to. tatka pohlídá jen chvilkově, když musím k dr. ale měli bychom asi zapojit více lidí 😉 třeba tchýni :-p :-p ale to bych se asi o Sašu bála 😃

holky dobrou...

manže už šel prdět do peřin ale dělal na mě takové očiska, že jako nevim, co tím myslel 😃 =-) 😃
panterka
22. čer 2009
Ewi, proto je u nás tátamáma - mámatáta 😉

tak já jdu dát vanu a půjdu taky do hajan 😉 dobrou noc 🙂
ewelly
22. čer 2009
gabi to bude romantika!juuu🙂...to u nas uz se nic takoveho nekona :-|
dobrou noc!
gabka32
22. čer 2009
ewi asi nebude, MM už spí a já čekám až dopere pračka! 🙂 mi to neva, MM jo :-S ale třeba se probudí, nebo zítra no... x-)
plechajdaautor
23. čer 2009
bry den 🙂

tak my teda mamanka taky nemame 🙂 vydrzi kdekoliv i bez maminky a to jsem fakt rada. Ani u cizich kdyz ho chovaj nebuli takze super 😉

jinak teda 4ta hexa :-p v noci teplota takze cipek, rano kukanda ve 4:45 a je spruzelej jak prase...uz zas spi, tak si rikam ze dneska slovenskou metodu odkladam... 🙂
quinny
23. čer 2009
Dobré ráno, tak Krkonoše hlásí hnusnej lijavec, moc bych za to nedala že je to i se sněhem :-p
By psa nevyhnal a my budeme muset (fuuuj to budeme jak kachny jen než dojdeme k autu :-p )
holky museli jste mít na roční prohlídku prckovu moč =-) u nás se nočník bojkotuje, takže nevím jak bych se k ní dostala, no to zase bude sestra na koni 8-( :-p :-N
gabka32
23. čer 2009
bre ráno 😉 dneska celkem pohoda, jen mlíko ve 2 a asi 4x čaj ale zato spala až do 6:45, a to se cení 😃

u nás taky lije, prádlo mám na balkoně, je to hnus, prší už tu od pátku :-S

na roční moč mít nemusíš. tedy jestli nemá dr.nějaké své metody 😉
quinny
23. čer 2009
hehe tak to u nás taky může hlídat kdo chce, když ho někdo baví, tak je mu úplně jedno, že je maminka 100km daleko, ale stejně se to podle mě nevylučuje s tím že je mamán 😃
včera večer tady totální vyšilování, válení se po zemi-- a pak se sápal na mě, ale já jsem tvrdá a na ruce ho neberu, tak to pak teda bere za vděk tatínkem 😎
quinny
23. čer 2009
mě tu smrdí dítě, ale jsem ledově chladná, pruďákuje od 6,30 :-p 8-(
vrkocka
23. čer 2009
Dobre rano my vyjmecne spinkaly do 7h,ale prekvapila me ze se po tydnu vykadila opet do nocniku a vylulala

Začni psát odpověď...

Odešli