• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
ahoj Gabi
jen asi4x čaj jo? no to se u nás teda necení i kdyby spal do 8mi :rolling_eyes: jáuž mu čaj nedávám ani vodu vlastně jen teď jsem dávala jak měl ty teploty. ale i tak jsem vstávala asi 3x za noc na dudu, jako nechápu jak se zase z dítěte co spalo celou noc stal prudič obecný :stuck_out_tongue_closed_eyes:

prádlonepřipomínat, jsem zavalená :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: včera jsem se nedostala k žehlení, ale ono na něj tenhle týden dojde, když je venku takhle jak je. Z balkonu jsem prádlo včera po dnech musela vysvobodit na domácí sušák a do toho vyprala další 2 pračky, takže mi to tu visí, to nesnáším, je léto, prádlo má sakriš schnout venku na sluníčku :rolling_eyes:

jj u nás jsou jiný metody, sestra jí chtěla ještě mi to napsala na průkazku, ale jako říkala, že kdyžtak až na 18m, ale už vidím ty protáhlý ksichty, když mi minule líčila jak ho mám vysazovat na nočník asi tisíckrát denně a to ještě ani neseděl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. čer 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrkoč ahoj, to máte šikulku, u nás nočník se nočník využívá tak max. jako klobouk na hlavu :grinning:

a v poslední době je Saša pěkný vztekloun, když jí něco nejde, nebo není po jejím, tak řve, přitom i brečí, slzy jak hrachy.... no sousedi si musí myslet, že ji snad týráme :confused: :grinning: tady jde totiž všechno slyšet... :angry:
23. čer 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak je to pěkný ero,kazdej kouka jak v roce hovori,ale vseci deti jsou sikuly :slight_smile:
23. čer 2009 v 08:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ona zacala v 8 mesicich,ale myslim si ze az zjisti zue muze chodit tak z nocniku utece.Taky uz hovinko ochutnala :confounded: No a vcera jsm,e poznaly,ze muze mit klido sourozence,teda pokud ji to vydrzi :slight_smile:
23. čer 2009 v 08:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
at si sestra nočníkuje sama! by mě zajímalo kdy dávala svoje dětičky.... ale taky nevím jak bych chytala.... někdy Saška čůrá když jí rozbalím, ale není to už pravidlem jako dříve :slight_smile: pokud to není kvůli nemoci, tak bych se na ní vyprdla a moč donesla až v těch 18ti měs. a ani nevím, že by to bylo povinné :confounded:

nj když ona se v noci vzbudí, začne knourat, tak ji umlčí čaj, je schopna vypít i 200ml za noc. dudel plivala, chtěla si hrát. jenže ve dvě ráno jsou rodiče jaksi nepoužitelní :grinning: a aby neřvala a nebudila MM tak ten čaj no :unamused: je to divné, v PRaze spala i celou noc, bez čajů, bez mlíka a vstávala v 7. asi ji fakt budem muset přestehovat postýlku jinam :unamused:
23. čer 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrkoč jak jste poznaly, že může mít sourozence? to mě zajímá :wink: :dizzy_face:
23. čer 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak my mame taky ukazkovyho vzteklouna teda....se kazdej divi kdyz ho vidi, jen ja ne :wink:

u nas se v noci vypije skoro flaska plna caje, takze u nas by to bez neho zatim neslo.....
23. čer 2009 v 08:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: Gabi mozna tim ze nasla na testu //
23. čer 2009 v 08:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no plechi a fotkách učiněný andílek, s ním nadeláš, símtě :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no presne to je vono vis ?? Blondatej modrookej andilek, jako tatinek ( cholerik ) :slight_smile: :grinning:
23. čer 2009 v 08:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
me o moci nikdo nic nerikal, ani ted ani potom ..... ale sestra rikala ze si nas na tu 1,5 rocni jeste pozvou tak to treba prijde, ale trosku zbytecny kdyz mu nic neni ne ?
23. čer 2009 v 08:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene nestraste,byly jsme u kamaradky a ma 5 mesicni holcicku a Eli ji furt delala mala,podavala hracky a kdyz jse si jich moc nevsimaly posinkovala ji :slight_smile:
23. čer 2009 v 08:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi nápodobně u nás je taky hysterák u všeho, a co se sousedů týče očekávám sociálku každou minutou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

hehe no o tom jdou vcelku zajímavý historky jaká ona byla neschopná matka :grinning: tak asi se snaží pérovat ty ostatní aby nebyly jako ona :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Plechi hehe jj cholerik jak tatínek, máme mnoho společnného...a jak se umí přetvařovat přede všema :grinning:
23. čer 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
quin myslis manzu nebo dite ? U nas to plati na oba :wink:
23. čer 2009 v 08:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Plechi no trošku zbytečný to asi je, zřejmě chtějí něco objevit :sweat_smile:

Vrkoc a když jste si jich nevšímaly vůbec tak jí mlátila a štípala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: na tohle bych moc nesázela :grinning:
23. čer 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás tedy nemá být cholerik po kom :wink:

nás na prohlídky nezvou, máme přijít někdy před vánocema :confused: a moč neříkala, tak si myslím, že jste u vás Jíťo nějak moc hlídaní nebo co :confused: u nás zvou jen na očko, a to smskou.
23. čer 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Saška jak vyrůstá s bratránkem, tak jsou spolu často a tedko jsme byli u nich a tatka byl na balkoně, děcka na něj z durhé strany mlátili do skla a Saška Adámka teda dost razantně odstrkovala a shazovala dolů, jako že vykládat s dědou si bude jen ona :grinning: :grinning: no Adam jí zas bere všechny svoje hračky, které by si chtěla náhodou půjčit.... bude s nima ještě sranda :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene prave nemlatila je moc hodna na deti az se divim,ale to se muze taky zmenit :unamused:
23. čer 2009 v 08:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi myslela jsem dítě, ale platí to samo i u manžela, no ne nadarmo je to jeho kopie že :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jdu ho přebalit, to snad ani není možný, mu to fakt nevadí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Joli se dělí spolehlivě, ale ječí taky když se jí něco nedaří, ale pokud se nepraští až je boule nebo krev tak ji nechávám, aby věděla že ne vše se jí podaří :grinning:
23. čer 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joli taky neřekne že je podělaná a nočník je odložen na teplé dny, protože ji zprudí vyslíknutí, je jí hned zima a z nočníku prostě zdrhá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
waw tak už pršosněží skoro vodorovně a je hezká vichřice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jity pěkný hnus na to že je léto, pro fotky dnes teda nejedu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tady to dnes zije:slight_smile:
Zdeni vsechno nej k svatku:wink:
23. čer 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :unamused: teda jestli se tomu dá říct dobré :stuck_out_tongue_closed_eyes: tady chčije od včerejších 2h, Hynďa měl jít dneska se školkou na prohlídku zámku, ale kvůli počasí nejdou :angry: to mě dost mrzí :frowning2: navíc jsem spala asi 4,5 hodiny... před půlnocí začal brečet Hyneček, že ho bolí ucho, takže jsem nasadila nurofen a pamycon a to se taky vzbudil Jáchymajda a řval a řval a řval, tak jsem se s ním přestěhovala do obýváku na gauč, kde samo nezabral, takže jsme usli až ve čtvrt na čtyři :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, taky všechno nej, nej, nej :slight_smile:
23. čer 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo,to moje dite zas rve,ja uz se z ni zblaznim,chvili nevydrzi si hrat a furt ji mam za prdeli:slight_smile:...ted jsem ji zapla hraci hrnec tak snad bude chvili klid,tancuje u toho :grinning:
23. čer 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sašula se dodívala na teletubbies a snad brzy usne :wink: tak jí uvařím nějakou dobrotu a odpol.jdeme s kolegynkama do mateřského centra. tady bohužel chčije už od pátku v kuse, takže na ven to není ani omylem :pensive:
23. čer 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady taky porad chcije a kdyz nechcije tak aspon fuci vichrice :unamused: ..a to nema byt pry zadne leto,tak mam radost!
jeee uz ji tu zas mam hyenu!
23. čer 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni všechno nejlepší :slight_smile:

ahoj Evi, Oli :wink:

Holky já se loučím, sice jsem prcka šoupla do postele, že kdyžtka půjdeme k dr. později ale prudí tam tak teda půjdeme hned. páááááááááááá
23. čer 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek