Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
e.k.t
23. čer 2009
Joli si přinesla dvd že chce do postýlky, tak jsem jí zatopila a pustila dvd a je hodná, stojí v postýlce a kouká 😉
ewelly
23. čer 2009
no tak evi to se mas,u nas by byl uz rev🙂..ta nikde jen tak nevydrzi🙂
panterka
23. čer 2009
já nevím, jak to dneska přežijem :-| malýho chci dát spát až kolem poledne, po obědě, protože potřebuju, aby spal, mám tu horu prádla a manža je pryč a potřebuju se toho zbavit, s prckem nic neudělám :-| a ještě jsem nezačala balit, jsem vyřízená a mám depku ]-(
ewelly
23. čer 2009
ja dopiju kavu a budu muset jit umyt nadobi,teda pokud me zivocich necha!vzdycky se o me postavi a drzi me za nohy 😃 ...pred dvanactou pro nas prijede dedecek a jedeme do ostrova nad Ohri za tetou,tak s etesim,jsem ji videla kdyz bylo Eli pul roku🙂
ewelly
23. čer 2009
Oli to zvladnes,kasli na depky,i kdyz to taky znam,jak to cloveka prepadne,je konecna! :-| ...a kdy jedete??
panterka
23. čer 2009
Ewi, v pátek :-| ve čtvrtek už toho moc neudělám, musíme k dr., musím nakoupit kytky do školky pro učitelky a pak má Hyneček rozloučení... už mají i tablo 😉
vrkocka
23. čer 2009
Vse nej Zdeni 🙂
vrkocka
23. čer 2009
Prodavame kameru,nevite kdo by chtel?
ewelly
23. čer 2009
mysli na to jak vam bude na dovce krasne🙂
panterka
23. čer 2009
Ewi, to doufám, včera ve zprávách říkali, že tam bylo nějaký čoromoro, ale už by snad mělo být hezky :-N
ewelly
23. čer 2009
holky ja jdu,s ni to nejde!ja nevim co dela.bych ji dala facana za to rvani!...mejte se,papa
vrkocka
23. čer 2009
No Eli usla a spi,nechapu ze se vzdy dopl.dospava i kdyz spi celou noc
melanykol
23. čer 2009
Zdeni Vše nejlepší k svátku!!!!
My jdeme dnes na roční ko,jsem nadšená ]-( tady leje a mě se před pár dny ulomil podpatek na jediných dešťových botách a zatím nebylo kdy koupit nové.Si asi vemu žabky 😃 z těch to líp poteče ven!!!
e.k.t
23. čer 2009
Oli no to je mazec s tím balením, my jeli jen k našim na 2 týdny a bylo toho milion a ani se vše nevešlo do auta, ale teď už je to lepší jak je větší 😃 😃
vrkocka
23. čer 2009
MELANYKOL:no mala je krasna kukacka,taky chodite na nocnik parada,akorat my nemame miselinky,ale to Vam nemame za zle samozrejme 🙂 Jinak at ti zabky drzi 😉
plechajdaautor
23. čer 2009
jeee holky diky 🙂 Jsem uz dostala i darecky a kyticku 🙂 se maaam 😉 upozornuju ze kytka je od taty ne od mm 😎

jinak teda vy jste sprostacky, na predchozi strane to je na vypipani pomalu teda....

Hele u nas nejak neprsi, vcera vubec a dneska jen mzilo kdyz jsme byli na poste jinak nic....jako je zatazeno a ee ale jde to 🙂 Ja bych brala krkonose mam rada vichrice, desne rada to sleduju 🙂a blesky taky....
d.aniela1
23. čer 2009
Ahojky
no tak nejdriv hihi Zdenince vse nej nej k svatku,poradne si to uzij

uf malej uz spi od 10hod tak jsem uklizela MAM TAK zbídou pulku,no ale co se da delat u nas je hnusne zatazeno a prsi tak jen skaknu pro Fidu do skolky a hned zas dom
d.aniela1
23. čer 2009
uklizeno................ 🙂 🙂 🙂 konecne jupi jdu na obidek a ted neprsi tak honem ven
panterka
23. čer 2009
tak já jsem udržela prcka do oběda bez spánku, najedl se a už chrní 😉 doufám, že hoodně dlouho :-N a já se musím pustit do žehlení :-p :-p
lenula.b
23. čer 2009
ahojky, tak jsme doma z broční kontroly, Verunka dostala poslední hexu a teď chrupe, ani nesvačila... =-)

a dnešní noc v pokojíčku super, usnula už o půl deváté a spala až do šesti s jedním probuzením na čaj, pak ještě do osmi se mnou v posteli...pak se předpisově vyčůrala na nočník, protože dr chtěla moč a z toho jsem měla hrůzu, protože někdy na něm sedí hodinu a nic...

no a míry 8405 g a 75,5 cm
e.k.t
23. čer 2009
Tak to je pěkňounká a dlouhá jako modelka 😉
panterka
23. čer 2009
tak vyžehleno 😎
plechajdaautor
23. čer 2009
lenul to jsou stejny prakticky s matesem, skoda ze on je kluk 🙂)

dneska po ty hexe teda ma lehce srajdu pocitam ze to je tou zvysenou teplotou....
lenula.b
23. čer 2009
plechi napíšeš to do tabulky ju? díky... 🙂

no ale byla tam s náma holčička o den mladší a ta má už 10 kilo a 80 cm =-)
plechajdaautor
23. čer 2009
se podivej na elenku od ewelly to je taky kousek 🙂
panterka
23. čer 2009
Zdeni, máš po ruce odkaz na ty tabulky?
lenula.b
23. čer 2009
jsem se teď mrkala do tabulky, no jsou v dětech teda velké rozdíly, ale Verča je jak kyselina, sní na co přijde, ale zas je strašně živá, takže to spaluje...
panterka
23. čer 2009
tak jsem jí našla 😉 no, ten náš kluk je nějakej moc dlouhej, kromě Adámka od normy se zatím asi nikdo přes 80cm nedostal =-)
panterka
23. čer 2009
ale je fakt, že tam moc údajů z roku není :-N
panterka
23. čer 2009
já to sem hodím, aby to bylo na očích http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... 😉

Začni psát odpověď...

Odešli