• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Joli si přinesla dvd že chce do postýlky, tak jsem jí zatopila a pustila dvd a je hodná, stojí v postýlce a kouká :wink:
23. čer 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak evi to se mas,u nas by byl uz rev:slight_smile:..ta nikde jen tak nevydrzi:slight_smile:
23. čer 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nevím, jak to dneska přežijem :unamused: malýho chci dát spát až kolem poledne, po obědě, protože potřebuju, aby spal, mám tu horu prádla a manža je pryč a potřebuju se toho zbavit, s prckem nic neudělám :unamused: a ještě jsem nezačala balit, jsem vyřízená a mám depku :angry:
23. čer 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja dopiju kavu a budu muset jit umyt nadobi,teda pokud me zivocich necha!vzdycky se o me postavi a drzi me za nohy :grinning: ...pred dvanactou pro nas prijede dedecek a jedeme do ostrova nad Ohri za tetou,tak s etesim,jsem ji videla kdyz bylo Eli pul roku:slight_smile:
23. čer 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli to zvladnes,kasli na depky,i kdyz to taky znam,jak to cloveka prepadne,je konecna! :unamused: ...a kdy jedete??
23. čer 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi, v pátek :unamused: ve čtvrtek už toho moc neudělám, musíme k dr., musím nakoupit kytky do školky pro učitelky a pak má Hyneček rozloučení... už mají i tablo :wink:
23. čer 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vse nej Zdeni :slight_smile:
23. čer 2009 v 09:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prodavame kameru,nevite kdo by chtel?
23. čer 2009 v 09:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mysli na to jak vam bude na dovce krasne:slight_smile:
23. čer 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi, to doufám, včera ve zprávách říkali, že tam bylo nějaký čoromoro, ale už by snad mělo být hezky :sweat_smile:
23. čer 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja jdu,s ni to nejde!ja nevim co dela.bych ji dala facana za to rvani!...mejte se,papa
23. čer 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Eli usla a spi,nechapu ze se vzdy dopl.dospava i kdyz spi celou noc
23. čer 2009 v 09:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni Vše nejlepší k svátku!!!!
My jdeme dnes na roční ko,jsem nadšená :angry: tady leje a mě se před pár dny ulomil podpatek na jediných dešťových botách a zatím nebylo kdy koupit nové.Si asi vemu žabky :grinning: z těch to líp poteče ven!!!
23. čer 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli no to je mazec s tím balením, my jeli jen k našim na 2 týdny a bylo toho milion a ani se vše nevešlo do auta, ale teď už je to lepší jak je větší :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
MELANYKOL:no mala je krasna kukacka,taky chodite na nocnik parada,akorat my nemame miselinky,ale to Vam nemame za zle samozrejme :slight_smile: Jinak at ti zabky drzi :wink:
23. čer 2009 v 10:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jeee holky diky :slight_smile: Jsem uz dostala i darecky a kyticku :slight_smile: se maaam :wink: upozornuju ze kytka je od taty ne od mm :sunglasses:

jinak teda vy jste sprostacky, na predchozi strane to je na vypipani pomalu teda....

Hele u nas nejak neprsi, vcera vubec a dneska jen mzilo kdyz jsme byli na poste jinak nic....jako je zatazeno a ee ale jde to :slight_smile: Ja bych brala krkonose mam rada vichrice, desne rada to sleduju :slight_smile:a blesky taky....
23. čer 2009 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
no tak nejdriv hihi Zdenince vse nej nej k svatku,poradne si to uzij

uf malej uz spi od 10hod tak jsem uklizela MAM TAK zbídou pulku,no ale co se da delat u nas je hnusne zatazeno a prsi tak jen skaknu pro Fidu do skolky a hned zas dom
23. čer 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
uklizeno................ :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: konecne jupi jdu na obidek a ted neprsi tak honem ven
23. čer 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem udržela prcka do oběda bez spánku, najedl se a už chrní :wink: doufám, že hoodně dlouho :sweat_smile: a já se musím pustit do žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak jsme doma z broční kontroly, Verunka dostala poslední hexu a teď chrupe, ani nesvačila... :confused:

a dnešní noc v pokojíčku super, usnula už o půl deváté a spala až do šesti s jedním probuzením na čaj, pak ještě do osmi se mnou v posteli...pak se předpisově vyčůrala na nočník, protože dr chtěla moč a z toho jsem měla hrůzu, protože někdy na něm sedí hodinu a nic...

no a míry 8405 g a 75,5 cm
23. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je pěkňounká a dlouhá jako modelka :wink:
23. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vyžehleno :sunglasses:
23. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenul to jsou stejny prakticky s matesem, skoda ze on je kluk :slight_smile:)

dneska po ty hexe teda ma lehce srajdu pocitam ze to je tou zvysenou teplotou....
23. čer 2009 ve 14:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi napíšeš to do tabulky ju? díky... :slight_smile:

no ale byla tam s náma holčička o den mladší a ta má už 10 kilo a 80 cm :confused:
23. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
se podivej na elenku od ewelly to je taky kousek :slight_smile:
23. čer 2009 ve 14:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, máš po ruce odkaz na ty tabulky?
23. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem se teď mrkala do tabulky, no jsou v dětech teda velké rozdíly, ale Verča je jak kyselina, sní na co přijde, ale zas je strašně živá, takže to spaluje...
23. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem jí našla :wink: no, ten náš kluk je nějakej moc dlouhej, kromě Adámka od normy se zatím asi nikdo přes 80cm nedostal :confused:
23. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale je fakt, že tam moc údajů z roku není :sweat_smile:
23. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek