Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
lenula.b
23. čer 2009
no není...teď záleží, kdo to fláká, jestli holky neposílaj údaje nebo jestli to Zdenka nedopisuje 😃 😃 😃
panterka
23. čer 2009
no, on spíš nikdo nedodává údaje :-|
lenula.b
23. čer 2009
no taky si myslím, asi není čas...
panterka
23. čer 2009
tak a teď jsem zjistila, že nám nejspíš roste stolička vlevo nahoře =-) má jí vidět pod dásničkou, to by vysvětlovalo tu dnešní noc |-|
melanykol
23. čer 2009
Tak ko máme za sebou,údaje odeslané Plechajdě a pár nových fotek.Máme 10700g a 75 cm.
Opět byla v ordinaci hysterie,protože nám ta dr prostě nesedí.Jak ji Zuzi uvidí,tak křičí a to je hysterie,kterou předvede jen tam.A očkovaná je taky.
vrkocka
23. čer 2009
ty jo to je holka velika 🙂
quinny
23. čer 2009
ahoj holky tak dítě konečně zase spí, ten má dneska náladu teda :-p že by se mu nelíbilo to počasí nebo už nevím

na roční všechno ok, pokořili jsme 10kg, máme 10,15kg 😃 a 77cm
a máme si rozmyslet jestli budeme chtít očkovat ty planý neštovice nebo ne? co vy na to =-) :-N
jinak poslední hexa ještě ne, tu dostaneme až skoro na roce a půl :-N
vrkocka
23. čer 2009
teda velky detiiiiiiii 🙂 No mala spala hodku a pul dopl a pak 2 hodky odpol,no nam nabizi ockproti klistatu tak nevim,ale male pojistovna by to mela hradit
quinny
23. čer 2009
vrkoc ahojda, no u nás nemá malej být po kom, já mám 1,8m MM má 2m skoro :-N
ale myslím že máještě tak o 2cm víc, si ho zase přeměřím doma až bude čas, ta sestra to dost neumí :-N
e.k.t
23. čer 2009
Jity a tlamovala kvůli moči? že nemáš?
panterka
23. čer 2009
Jíťo, ty neštovice jsou jen na Tobě 😉 my je určo dávat nebudem :-N no a tu klíšťovku chci dát příští rok, i když dr. říkala ve třech
ewelly
23. čer 2009
ahojky
tak jsme zpet z vyletu,byla sranda,Elenka dostala od tety korunky k rocku tak ji musim jeste neco koupit a ne to utratit za kraviny🙂
ewelly
23. čer 2009
mel Zuzanka je nadherna,ji tady obdivuju🙂
cerven2008
23. čer 2009
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum...

tak tady to je, nikdo nic vic neposlal
plechajdaautor
23. čer 2009
Ja se na klistovku ptala a nejdriv ve 2,5 letech rikala dr....a jiny asi davat nebudu, mozna jak spala Dani tu zloutenku jeste rozmyslim, pac do ty papuly strci kde co
beruthiel
23. čer 2009
Taky máme za sebou roční prohlídku, 8400gr, 73cm a osm zubů 🙂. Malej je malej 😉
pistacia
23. čer 2009
Dobrý večer,

plechi poslala jsem ti údaje co máme, chodili jsme přes 2 měsíce na KO, takže máme váhu jen tak a měřily nás jen taky málo :-S

Jo a co tady řešíte jaký neštovice? My máme jít na nějaké očkování a jsou v tom 3 věci to je ono, co řešíte?
pistacia
23. čer 2009
Teda jsem to napsala blbě koukám, jasně že vím co jsou neštovice, ale jako jaké očkování řešíte?
d.aniela1
23. čer 2009
ahojky
no tak jak tak koukam na fotky tak se nikdo moc nemenil akorat me prijde domcuch ze menil tvar,ale treba kukackac od plechi a Jachymda od OLi jsou stejny od narozeni hihi
panterka
23. čer 2009
ahoj Jani, no Domík mi akorát přijde, že byl v 9ti měsících pěkně nařvanej 😃 pěkný tvářičky
d.aniela1
23. čer 2009
😃 😃 ahoj Oli no a menil taky pokrývku hlavy
ewelly
23. čer 2009
elusa je taky narvana orptoti tomu jaka byla hubeninka,nozky jak hulky🙂..no taky je to na tech kilech videt🙂
ewelly
23. čer 2009
jani tak to mas recht a od zakladu😃
plechajdaautor
23. čer 2009
ja ti dam ze je porad stejnej 🙂 😃
d.aniela1
23. čer 2009
evi
plechi to bylo mysleni vd dobrym,,samozrejmne ja jsem to jen okoukla
plechajdaautor
23. čer 2009
.. 😃 😃 😃
d.aniela1
23. čer 2009
hm tak ted jsem snedla brambory na loupacku a kefir,,hm to bude zajimavy
panterka
23. čer 2009
tak to já už jsem teď spokojená, myslím, že je Jáchymajda akorát, předtím se mi furt zdál tlustej :-N on má akorát ty nohy a s tím nic neudělám, to jsou svaly 😃 😃
d.aniela1
23. čer 2009
Oli vsak je peknej a podle tech tabulek teda rozhodne nema nejvic kil 😃 😃 😃 😃 😃
plechajdaautor
23. čer 2009
ja sem prase..dve housky, tvarohova buchta, jogurt, ale ten jsem dala pryc je nejakej ble a tedka mam jeste broskve... :-N

Začni psát odpověď...

Odešli