Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
quinny
25. čer 2009
Olí ty to pěkně zabal a kdybysme se už neviděly, tak šťastnou cestu a úúžasný moře x-) užijte si to a mysli na nás co tu skoro mrzneme jo 😃
quinny
25. čer 2009
nikde nikdo tak pááááááááá 🙂
krista
25. čer 2009
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
laada
25. čer 2009
Ahoj sou nejake novinky ? 😉krom Oli ktera odjizdi relaxovat 😉
plechajdaautor
25. čer 2009
no Ladi prej uz nebudeme muset zakladat nove tema, takze nam tady v tom nazvu budes "smrdet" asi hodne dlouho 😃 😃 😃
laada
25. čer 2009
vsak si to taky zasloužím né? 😎
laada
25. čer 2009
Já dneska jednu novinku mám ....cosi mi v břiše přeplulo z pravé strany na levou x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
lenula.b
25. čer 2009
ahoj holky, děkuju za Verunku za blahopřání, až se vzbudí, tak jí to vyřídím... 😉

my jsme na Vsetíně u našich, včera nás sem stihl taťka dovézt ještě před velkou vodou, ale když odjížděl zpět směr Přerov, už ho do Valmezu nepustili, že je pod vodou a musel to objíždět jinama 😞

zítra máme sraz po 10 letech od gymplu, tak nevím jak se sem všichni dostanou...
plechajdaautor
25. čer 2009
Ladi no gratulace k pohybum 🙂))

Lenul od Matyska hudlanka 🙂
laada
25. čer 2009
Gratuluju vsem rockum 🙂

Zdeni mate vybranou postel do baracku? Shanim nejakou masivni a levnou 🙂
laada
25. čer 2009
S tou vodou je to smutny uz pry 10 obeti 😞
plechajdaautor
25. čer 2009
Ladi nemame, ale jukni sem.....http://www.okpostele.cz/produkty/ to mame kousek od nas, ale jeste jsem to neprohlizela...

ty povodne je masakr...
panterka
25. čer 2009
ahoj holky 😉

tak dneska od rána nešel net :-p pak jsem letěla do města koupit 3 kytky pro učitelky a taky nějaký dárečky, pak oblíct a letět na rozloučení :-N bylo to krásný x-) fakt mi tekly slzy |-| pak manža razil do práce na pracovnní oslavu ]-( doma nám opět nejel výtah, protože nateklo do šachty ]-( ]-( pak Jáchymek shodil kytku a rozbil obal ]-( ]-( ]-( a do toho Hynďa řval, že má hlad ]-( ]-( ]-( ]-( na to já sama doma :-p ale naštěstí už Jáchymajda chrní a Hyneček má do postele našlápnuto 😉

ty povodně to je hrůza, ještě si to živě pamatuju v tom roce 2002 |-| a teď tu byla taková průtrž... =-)
plechajdaautor
25. čer 2009
tak aspon ze mas kluky uz prakticky v postelich, me mates vytuhnul az pred 16 a chrnel do 18 takze dneska to vidim se pujde spat tak v 22 8-(
plechajdaautor
25. čer 2009
tady vzdycky tak zabouri lehce sprchne a zas nic.....nebo teda nic dramatickyho....
panterka
25. čer 2009
no, ještě mě čeká přečíst Hynďovi pohádku, ale teď čučí na večerníček, tak jdu hodit vanu 😎 jestli tu večer někdo bude, tak by to bylo fajn, protože já tu budu 😎
pistacia
25. čer 2009
Všem oslavencům přejeme vše nej nej nej 😉

Oli vám přeji krásnou dovolenou a ať se v pohodě zase vrátíte domů 🙂

My pořád někde lítáme, včera v bazénu, dnes po venku a tak nějak nestíhám a dost často tu nikdo není, když nakouknu, tak se mi nechce psát sama se sebou 🙂
pistacia
25. čer 2009
jo a Ladi, moooooooooooc gratuluji k pohybům x-)
plechajdaautor
25. čer 2009
jen jestli to nebyly prdiky 😃
laada
25. čer 2009
Dekuju pist, porad ciham a od te doby nic. No pockam si 🙂
U nas je teda komplet cerno a bouri tak uz sem v pelechu 🙂
pistacia
25. čer 2009
Laadi, neboj, teď už to bude pomalu čím dál častější, jen číhej 😃 x-)
panterka
25. čer 2009
Laduš, gratulace k pohybům x-) x-) x-)
d.aniela1
25. čer 2009
zdarek matky,,haha
jako o povoédnich me ani nemluvte jako meli jsem toho do metru v baraku bleeeeee,a to co jsme videlq ve zpravch se me chtelo brecet mazec jako,,ty jo chudaci lidi ,me jich je tak lito,a y zivoty,,to je desny,,smutny hodne smutny,,

laaaadi gratulka k pohybum,,,ty brdo toto leti

jinak my zitra taky neseme kyticky ucitelkam,protoze Fido jde zitra taky naposled teda pujde jeste do skolky ale az v zari,,,l 😃 😃
jinak domik uz spinka,,,a fido jde taky a MM uz sel to je ticho hahaha
laada
25. čer 2009
Ted semi smaznul takovej dlouhej vzkaz 😞 psat na telefonu teda mo svizne nejde
Oli jedete rano? Nechteli ste na noc?
panterka
25. čer 2009
čus drbny 😃

Laduš, jedeme zítra večer :-N

holky, já ještě skočím pověsit prádlo do sušárny :-p za chvíli jsme tu 😉
laada
25. čer 2009
Zitra uz zacinaji prazdniny 🙂 to se deti maj 🙂 jen si rikam kam davaji pracujici rodice na takovou dobu ratolesti?=-)
laada
25. čer 2009
Ty jo do susarny, tak rychle at tam neni lupic:-o
d.aniela1
25. čer 2009
hele ja mam padlo jeste v pracce =-) =-) :-N :-N :-N
laada
25. čer 2009
U nas vsechno obstarava Vitek ted uz teda asi 4 hodiny vari rostenky 😃
panterka
25. čer 2009
jsem zu 😉