• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Olí ty to pěkně zabal a kdybysme se už neviděly, tak šťastnou cestu a úúžasný moře :dizzy_face: užijte si to a mysli na nás co tu skoro mrzneme jo :grinning:
25. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikde nikdo tak pááááááááá :slight_smile:
25. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj sou nejake novinky ? :wink:krom Oli ktera odjizdi relaxovat :wink:
25. čer 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no Ladi prej uz nebudeme muset zakladat nove tema, takze nam tady v tom nazvu budes "smrdet" asi hodne dlouho :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 17:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
vsak si to taky zasloužím né? :sunglasses:
25. čer 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dneska jednu novinku mám ....cosi mi v břiše přeplulo z pravé strany na levou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. čer 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, děkuju za Verunku za blahopřání, až se vzbudí, tak jí to vyřídím... :wink:

my jsme na Vsetíně u našich, včera nás sem stihl taťka dovézt ještě před velkou vodou, ale když odjížděl zpět směr Přerov, už ho do Valmezu nepustili, že je pod vodou a musel to objíždět jinama :frowning2:

zítra máme sraz po 10 letech od gymplu, tak nevím jak se sem všichni dostanou...
25. čer 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ladi no gratulace k pohybum :slight_smile:))

Lenul od Matyska hudlanka :slight_smile:
25. čer 2009 v 18:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratuluju vsem rockum :slight_smile:

Zdeni mate vybranou postel do baracku? Shanim nejakou masivni a levnou :slight_smile:
25. čer 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
S tou vodou je to smutny uz pry 10 obeti :frowning2:
25. čer 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ladi nemame, ale jukni sem.....http://www.okpostele.cz/produkty/ to mame kousek od nas, ale jeste jsem to neprohlizela...

ty povodne je masakr...
25. čer 2009 v 19:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink:

tak dneska od rána nešel net :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak jsem letěla do města koupit 3 kytky pro učitelky a taky nějaký dárečky, pak oblíct a letět na rozloučení :sweat_smile: bylo to krásný :dizzy_face: fakt mi tekly slzy :pensive: pak manža razil do práce na pracovnní oslavu :angry: doma nám opět nejel výtah, protože nateklo do šachty :angry: :angry: pak Jáchymek shodil kytku a rozbil obal :angry: :angry: :angry: a do toho Hynďa řval, že má hlad :angry: :angry: :angry: :angry: na to já sama doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale naštěstí už Jáchymajda chrní a Hyneček má do postele našlápnuto :wink:

ty povodně to je hrůza, ještě si to živě pamatuju v tom roce 2002 :pensive: a teď tu byla taková průtrž... :confused:
25. čer 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak aspon ze mas kluky uz prakticky v postelich, me mates vytuhnul az pred 16 a chrnel do 18 takze dneska to vidim se pujde spat tak v 22 :rolling_eyes:
25. čer 2009 v 19:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady vzdycky tak zabouri lehce sprchne a zas nic.....nebo teda nic dramatickyho....
25. čer 2009 v 19:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ještě mě čeká přečíst Hynďovi pohádku, ale teď čučí na večerníček, tak jdu hodit vanu :sunglasses: jestli tu večer někdo bude, tak by to bylo fajn, protože já tu budu :sunglasses:
25. čer 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem oslavencům přejeme vše nej nej nej :wink:

Oli vám přeji krásnou dovolenou a ať se v pohodě zase vrátíte domů :slight_smile:

My pořád někde lítáme, včera v bazénu, dnes po venku a tak nějak nestíhám a dost často tu nikdo není, když nakouknu, tak se mi nechce psát sama se sebou :slight_smile:
25. čer 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a Ladi, moooooooooooc gratuluji k pohybům :dizzy_face:
25. čer 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jen jestli to nebyly prdiky :grinning:
25. čer 2009 ve 20:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekuju pist, porad ciham a od te doby nic. No pockam si :slight_smile:
U nas je teda komplet cerno a bouri tak uz sem v pelechu :slight_smile:
25. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laadi, neboj, teď už to bude pomalu čím dál častější, jen číhej :grinning: :dizzy_face:
25. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laduš, gratulace k pohybům :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarek matky,,haha
jako o povoédnich me ani nemluvte jako meli jsem toho do metru v baraku bleeeeee,a to co jsme videlq ve zpravch se me chtelo brecet mazec jako,,ty jo chudaci lidi ,me jich je tak lito,a y zivoty,,to je desny,,smutny hodne smutny,,

laaaadi gratulka k pohybum,,,ty brdo toto leti

jinak my zitra taky neseme kyticky ucitelkam,protoze Fido jde zitra taky naposled teda pujde jeste do skolky ale az v zari,,,l :grinning: :grinning:
jinak domik uz spinka,,,a fido jde taky a MM uz sel to je ticho hahaha
25. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted semi smaznul takovej dlouhej vzkaz :frowning2: psat na telefonu teda mo svizne nejde
Oli jedete rano? Nechteli ste na noc?
25. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus drbny :grinning:

Laduš, jedeme zítra večer :sweat_smile:

holky, já ještě skočím pověsit prádlo do sušárny :stuck_out_tongue_closed_eyes: za chvíli jsme tu :wink:
25. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zitra uz zacinaji prazdniny :slight_smile: to se deti maj :slight_smile: jen si rikam kam davaji pracujici rodice na takovou dobu ratolesti?:confused:
25. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo do susarny, tak rychle at tam neni lupic:astonished:
25. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele ja mam padlo jeste v pracce :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas vsechno obstarava Vitek ted uz teda asi 4 hodiny vari rostenky :grinning:
25. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem zu :wink:
25. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek