• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
fotečky jsou v albíčku :wink:
25. čer 2009 ve 22:40  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak vcera jsem chvalila jak spi do 7h a dnes pred 6h vzhuru a to sla spat pozdeji to nechapu :unamused:
Uz by se to slunicko mohlo konecne ukazat
Manza mel jet pomahat k povodnim,ale nejede
Dnes jdu na slucak do Hk,tak jsem zvedava kolik se nas sejde :slight_smile:
26. čer 2009 v 06:57  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
26. čer 2009 v 07:18  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tahle nše řádí po ránu :slight_smile:
26. čer 2009 v 07:19  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
bré ránko :slight_smile:
jdu nakouknout, za chvíli dorazí kámoška a máme jít na bezinky ale nevím nevím, dítko uslo, tak bude muset chvilku počkat :sweat_smile:
26. čer 2009 v 08:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi no nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: to budete mít krásnou vzpomínku, myslím že se fakt povedly co :dizzy_face:

naše mají být až v pondělí odpoledne nejdřív, si ještě počkám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Vrkoc to je teda síla :sweat_smile:
26. čer 2009 v 08:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi - fotky krásný, taky musíme něco vymyslet a někam zajít
26. čer 2009 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
a fotky uzasnyyyyyyyyyy,jsme tohle samy mely v planu,ale pak jsme to odrekli kvuli penizkum
26. čer 2009 v 08:42  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
evi nadhera!fakt moc krasny!Joli je uplna modelka:slight_smile:
26. čer 2009 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, já sem vůbec nestíhám chodit. Snažím se teď hlídat ségře malého, protože má trable s pejskem. Bohužel to vypadá na leukémii :frowning2: Tak se nezlobte, že vás zanedbávám. Všechny vás moc zdravím a mějte se s dětičkama moc hezky.
26. čer 2009 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak je to 12 fotek, leporelo album na 6 fotek, na 3 fotky a celkem to vyšlo na 970 kč, dodělávka 10*15 za 35 A4 za 150 :wink:
26. čer 2009 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Soni tak přeji všem moc moc moc pevné nervy :wink:
26. čer 2009 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzanko všechno nejlepší k ročku, hodně zdravíčka a štěstíčka :wink:
26. čer 2009 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Matýsku tobe samosebou taky vše nej nej nej :wink:
26. čer 2009 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
další gratulanti už finišujem,tak nezlobit rodiče a hlavně zdravíčko babátka naše :slight_smile:
26. čer 2009 v 11:58  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj,

zrovna jsem dodělala dort pro Matěje k narozkám http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=4987

jinak tenhle týden vůbec nestíhám, připravujeme na zítra oslavu pro Matěje a dneska nostalgicky vzpomínám, co bylo před rokem.

Ještě 36min a prcek se před orkem narodil. Taky si ho hned vyblejsknu ve 13,01 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
hezky den
ted jsem si teprv dosedla celej den na nohach,,byla jsem u dr pro jednu masticku a muzu vam rict ze se me naskytl hruzn pohled ,jedna pani mela tam na prebalovaku malou holcicku mohlo ji byt kolem 7 mesicu a mela na sobe,,ty takovy ty latkovy plinky predelany nejakyma kalhotkama z latky,,a ona ji rozbalila a me malem vypadli oci,,,ta holcicka byla táááááááááák strasne opruzena :confounded: :confounded: jsme nevidela jeste az na kacence to mela no strasny,,jako to ji musi tak stipat,,a a ja nelenila a rikam ji jestli ji to nestipe,ze na to je dobrej bepanthen,a ona na me koukla a rekla ja jä ji to nicim nemazu ve vsem je chemie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja stala jak oparena chuderka jedna

no desny nechtela bych to svemu diteti zazit

jako malej snad byl jednou zatim opruzenej,jako mazu rybilkou ,bepathenem,niveou infadolanem stridam to ,,proste ale tohle jsem envidela
26. čer 2009 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No tak to byla teda pekna krava......me se mates oprudil jednou po Avirilu a po bepanthenu to hned zmizlo....nastesti i tak mi ho bylo lito...
26. čer 2009 v 18:35  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani, to víš, takovým lidem to nevysvětlíš :angry:

jinak já jsem se s váme přišla rozloučit :wink: jedem asi za dvě hoďky, ale ještě musím ostříhat Davida a umýt kluky :sweat_smile:
26. čer 2009 v 18:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Oli příjemnou dovolenou :wink:

Jani kravka, však jsou pro děti ekologické bio mastičky a jsiu taky super :angry:
26. čer 2009 v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi, dík :wink:
26. čer 2009 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Oli UZIJTE SI TO TAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
26. čer 2009 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
evi ekologicke masticky neznam,ale ja byla jak oparena chudak holka a divim se ze dr,nic na to :confused:
26. čer 2009 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Oli tak krásnou dovolenou :dizzy_face:

Dani tak to je síla teda...... :pensive: Jako Nelinka má nějakou citlivou kůži, protože se mi jednou za čas oprudí, ale já fakt dělám vše možný aby se to nestalo, často přebaluju, větráme, mažu mastičkama, ale prostě jakmile jsou tyhle hicy, tak se v tý plínce zapaří a oprudí..... jako strašně mě to vadí, protože ji lituju, má to pak i na kačce a udělají se ji takový puchýřky, ale prostě fakt nevím jak tomu předejít už :cry: já mám taky citlivou kůži a nemůže se jen tak něčím napatlat, tak to má chudina po mě :frowning2: Ani nějaký navoněný ubrousky nemůžeme, to je pak konec.... máme jen ty zelený pampers :wink:
26. čer 2009 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, fakt dík :slight_smile:

já jsem byla taky hotová, když měl Jáchymek zarudlou prdelku a nemohl se toho zbavit :unamused: fakt to nechápu... teď jsem šťastná, že už to má v pohodě
26. čer 2009 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
pist no asi na to holky trpi ale ja tohle proste nevidela jeste,,no ja to stridam ty masticky, od kazdeho neco aby si to telo na to nezvyklo
26. čer 2009 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
no od saloosu bio karité a podobné, fakt jsou, jen chtít :angry:
26. čer 2009 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
dani jj taky to střídám, ale já moc měnit nemůžu, hned se mi po všem osype, nesnese jen tak něco, máme akorát rybilku, bepanthen a imazol :unamused: ale jako jsem z toho vždycky strašně nešťastná, protože si myslím, že ji to musí šíleně bolet, ale ona je kupodivu v pohodě, jakoby nic... :pensive: no fakt už nevím no, se těším až bude bez plínek a bude snad klid :wink:
26. čer 2009 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
imzol je ale na plisnovy ekzemy ne???to ji mazes taky na zadek????
26. čer 2009 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
imazol :sweat_smile:
26. čer 2009 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek