• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
děvčátka, maminky, batolátky, skoromaminky a miminka v bříšku, loučím se s váma :wink: mějte se krásně a papa
26. čer 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty takyyyyyyyyyyyyyy:slight_smile:
26. čer 2009 v 19:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
páááček Oli
26. čer 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ted tady byla teda hodne slusna burina :confused:
26. čer 2009 v 19:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas je bez mracku zatim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale MM v pha ale do nedele to je klidu doma :grinning: :grinning:
26. čer 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu jist tak zatim pa
26. čer 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
pardon jsem šla žehlit

dani, imazol jsme dostali přímo od dr. je to na mokvající opruzeniny, protože v tý plíně mají pořád vlhko, když čůrají, tak aby se jí to líp hojilo, takže jakmile to začne mít víc červený, tak to máznu tíhle imazolem, jinak mažu rybilkou a bepanthenem, nebo ničím :wink:
26. čer 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
my teda ničím, nebo zinkovkou nebo bepantenem :wink:

Ale Joli nepotřebuje, občas se jí oprudí prdka po rajské, když na nadílku nepřijdu včas, jinak pohoda po rajské stačí jedno máznout a klid :wink:
26. čer 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
brý večír :slight_smile:
pardon že jsem ráno tak vypadla, ale už mi nešel net :unamused:
bezinky natrhaný a už i naložený :dizzy_face: počásko vyšlo báječně, celý den pak bylo docela pěkně, zato teď už jsou asi hodinu průtrže :sweat_smile:

nejlíp se má Oli už je na cestě směr teploučko!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: myslíme na vás, šťastnou cestu :slight_smile:
26. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám co se řeší a ony prdelky :grinning: :grinning:
tak u nás teda jela Indulona červená a Nivea (nic moc teda, mi přišla taková tekutá, že to moc nepomůže spíš naopak) a teď jedeme v Hippu (docela ironie, protože jsem k týhle značce měla nějakej zvláštní odpor, pak jsem někde dostala vzoreček a přišel mi super a taky teda je a za super cenu :dizzy_face: )
a pak teda samo Bepanthen, ale ten mi používáme spíš jako lék
26. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my jsme na hippu snad ve vsem :slight_smile:
26. čer 2009 ve 20:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt jo :sweat_smile:

mi nějak přišlo že je to děsně zprofanovaná značka, a já mám k tomuhle dost odpor :sweat_smile: teda hlavně co se jídla týká..dost trvá než mě něco fakt přesvědčí, v jídle si ujíždím na Sunarkách a na Sunárku

mimo mísu, teď malej dopil tu krabici mlíka co posílalo Hami (tu 3ku) a to už mu teda nekoupím, z toho ten cukr byl cejtit na metry :stuck_out_tongue_closed_eyes: to zase tolik nepotřebuje, když přibral skoro 2kg za 2 měsíce :grinning:
26. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já fakt žasnu jak jsou některý děti zlatý, tohle udělat u nás tak mám ten dort i na stropě, o podpáleným bytu ani nemluvě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda to jsou skoky, za těch 6týdnů to je skok jako blázen :wink:
26. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi :confused: :sweat_smile:
26. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no od srazu jak pokročili :grinning: :grinning:
26. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
EVi jako myslela jsi jak se Honyk zvládnul vyžrat jo :grinning:
26. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ja se priznam ze Matesovi treba krupicnou kasi doslazuju, on teda nepribira tak to nejak nehrotim....jinak ty sklenicky od Hippu bleeeee jedem taky v sunarkach......

ted jsem dodelala ten jablecnej dort, teda mam toho tak akorat plny zuby jeste rano to namatlat a uz to nechci ani videt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2009 ve 21:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja planuju mu ten dort dat jen na podtacku at si s nim dela co chce :wink:
26. čer 2009 ve 21:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo u vás je to jiná, je hubenej po tatínkovi, tak si nějakej cukr můžete dovolit, u nás je to jinak :frowning2:

hehe jablečnej dort, ten už dlouho nemusím vidět, zato MM ho chtěl po mě pak na sobotní oslavu ještě jednou, ale když jsem chtěla oloupat na to jabka tak to už si to radši rozmyslel (dělala jsem pak tiramisu jako dort, ale to už teda Honyk nejedl) :sweat_smile:
26. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kde budete mít oslavičku?

já tuhle verzi zavrhla ve chvíli, kdy jsem měla mandarinky a polevu rozpatlanou po podlaze a ve chvíli kdy se část ocitla i na sedačce tak jsem ztratila nervy úplně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: jako venku by to asi bylo jinak, ale v bytě tak maximálně ve vaně :grinning:
26. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Tak loupat jablíčka nene? a papat jojo? :grinning: :grinning:
26. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi on by i loupal, ale když viděl tu kupu, a hlavně že jsem to chtěla i odjadřincovat, tak to už teda couval z kuchyně :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ja loupala tedka 2kg jablek :stuck_out_tongue_closed_eyes: mm lehce pomohl....asi s poslednima 5ti jabkama :slight_smile:

planovali jsme venku u nasich na zahrade, pac mam jeste ja ten svatek a pak bracha a synovec jsou Honzove takze je nas tu jak much :slight_smile: k obedu grilovacka a tak...jenze od 17 tady chcije ze to musim tak napsat, nejdriv bourka jak prase a od ty doby prsi...takze asi prdlacky, kk obedu bude mamincina svickova a oslava bude uvnitr :angry:
26. čer 2009 ve 21:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no pokud budem vevnitr tak pocitam na zem prosteradlo, Mates si sedne a pred nej to polozim a dej se vule bozi :slight_smile: :grinning: my mame svuj dort :grinning:
26. čer 2009 ve 21:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no a ty jabka se delaj i nevyjadrincovany ???? ja je oloupala a vykrajela a jeste nakrajela na kosticky nez jsem je sla varit... :confused:
26. čer 2009 ve 21:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je manža hodnej :grinning:

tak ono i doma v baráku je něco jinýho než v obýváku panelákovýho bytu :sweat_smile: a hlavně to bude u maminky a ne doma tak vůbec pohoda :grinning:
a jako u nás by prostěradlo fakt nestačilo :grinning:
hlavně hezky foť ať z toho taky něco máme :sunglasses:
26. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi jako nedělaj, jen MM asi myslel že si to jako odjadřincuju sama, ale to jako nenene :grinning:
já je nekostičkovala, já je strouhám :wink:
26. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já jsem to dala K na plastový talířek a dala jsem ji do židličky, měla to asi tak 15cm velký, ten dort, takové srdíčko, a snědla to celé. bylla od toho opravdu od hlavy až k patě a židlička taky, ale mi to neva, to se uklidí a ona byla nadšená :dizzy_face:
27. čer 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek