Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
laada
27. čer 2009
Zdeni nekdo to asi provalil tak s pravdou ven kdo je drbna?
Kam ste vsecny zmizlely?
Tid ahoj 🙂
plechajdaautor
27. čer 2009
tit tak to je mi lito, ale taky nemam jeste vyhrano.....ted mas pohnojeno jak se rika, tak to pujde rychle 😉
titida
27. čer 2009
no u nás se podařilo, ale bohužel, ve čtvrtek jsem byla na revizi
plechajdaautor
27. čer 2009
ja jdu jist a koukat na ty kresleny nesmysly
titida
27. čer 2009
no teda u nás to bylo neplánované, ale už jsme se těšili, byla jsem 11tt |-|
e.k.t
27. čer 2009
Diti tak ať už jsi zase brzo v pohodě a ono to klapne 😉
laada
27. čer 2009
V podstate neni v zadnem tydnu vyhrano 😞
d.aniela1
27. čer 2009
jsem zde ditko me tu prudilo
titi to je me moc lito je to asi neprijemny :-S
d.aniela1
27. čer 2009
jako nikdo jo nestve te me vzdyt davaji neco kreslenyho v sobotni vecer to je uz fakt mazec :-p :-p :-p
e.k.t
27. čer 2009
jsem tu, byla jsem na průzkumnických stránkách 😉
laada
27. čer 2009
Sem prejedena bramboraku boli me hlava a v tv nic. Dani tak si dej sklenku s manzelem nebo ho nemas doma?
e.k.t
27. čer 2009
my si pustil periskop nahoru dolů, když Joli chrní a asi bude i romantika
d.aniela1
27. čer 2009
me boli hlava uz cely tyden rano kdyz otevru oci asi nizkej tlak nebo ja nevim :-p :-p
e.k.t
27. čer 2009
No mne už to teda asi před týdnem přešlo, ale byla to fakt síla, dnes i Joli zapadla a chrní od 19.45 😃
d.aniela1
27. čer 2009
Laadi nemam je od patku v pha a prijede az zitra a mela jsem brufííííííka tak sleknicku radsi ne hahaa
laada
27. čer 2009
Jdu do perin. Dobrou noc
e.k.t
27. čer 2009
Já tebnkráte ten víc než týden už brufa zapíjela vínem, a tejně to bylo furt stejné :-p
d.aniela1
27. čer 2009
aha tak dobrou noc,,pa ladi
d.aniela1
27. čer 2009
no ja to nechapu,asi fakt ten tlak ja na to nikdy netrpela ale uz me to teda stve
e.k.t
27. čer 2009
Laadi pěkné sny
pistacia
27. čer 2009
Dobrý večer,

tak jsme ze svatby doma a dítko snad už spí, mám toho plné kecky teda upřímně |-|

Tak nejprve Zdeni moooooooooooooooooooooc gratuluji to je senza fakt x-) A co rodina na tuhle krásnou zprávičku ? nesložili se 😃

Titi - jéjku tak to tě chápu, ono i když je to neplánované, tak se s tou myšlenkou maminka většinou docela rychle sžije a pak když to nakonec nedopadne, tak je to moc smutné 😞 tak držím moc palečky, ať to co nejdříve plánovaně klapne znova 😉

No jdu hodit nožky nahoru 🙂
e.k.t
27. čer 2009
Dobrou noc všem 😉
d.aniela1
28. čer 2009
dobre rano 😃 😃 😃
dneska u nas zas pod mrakem ale zatim neprsi :-N tak poklidim a pujdeme s detma ven,udelam dneska žemlovku ,tu Filipek miluje.

pist na svatbu bych taky sla,a nemusel by me nikdo premlouvat,,
jupiiiiiiiiiiiiiiii dneska me hlaa neboli konecne,,hihi
e.k.t
28. čer 2009
Jani tak to je super že ti je líp 😉
ewelly
28. čer 2009
ahojda!no to teda cumim!!!!!!!!!!!!!plechajdi gratuluju a drzim palecky teda!no ja vas obdivuju,mne z meho detatka brzo svihne,natoz mit jeste jedno:-)...ona je ted priserna,porad se vzteka,vsechno si chce vyrvat a ja z ni zacinam silet!nevim jestli ji mam porad rezat nebo domlouvat! ]-(
e.k.t
28. čer 2009
Ewi to znám, někdy to je taky tak 😉 už holt ty vzduchem chlazené dozrávají 😃 ještě nepadají :-N ale asi brzo budou 😉
plechajdaautor
28. čer 2009
ewell vsak me z neho brzo taky slehne, mam vzteklouna, ale treba se bude vztekat na sourozence a ne na me 😃 😃 😃

pist no svagrova s brachou se smali a moje mama nemohla asi 10min dejchat 😃 takze asi tak to vzali 😉 zbytek bude informovan dalsi vikend 😎
plechajdaautor
28. čer 2009
jinak asi vyhodim normalni postylku a koupim domu tu cestovni.....pac o tu se nedokaze jeste oprit a stoupnout si...takze rano kdyz se vzbudi v 5 udelam jen sssss ssssss ( cti s s hackem ) a mladej zas zalehne a chrni....dneska jsme vstavali v 7 😉
titida
28. čer 2009
zdeni - neboj, koupíš postýlku a on se to za týden naučí i v ní 🙂
a vy jste to chtěli takhle brzy, je to prima
plechajdaautor
28. čer 2009
tit my mame ty cestovni u obou rodicu a ani v jedny se zatim nepostavil 🙂 casem jo, to je mi jasny 🙂

jj je to planovany....

Začni psát odpověď...

Odešli