• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
plech,jenze z ni uz nechapou ani nasi :grinning: :grinning: ..mamka misto aby rikala :milacku muj(jako driv),tak ji rika :ty zmetku protivnej,vzteklej:grinning:...no jako ja doufam,ze ji to prejde!jako ma byt po kom nervak,to zas jo,ale aby vzteky kopala,kousala,stipala a rvala jak sirena,to ji brzo odnaucim :angry: :angry: ....ja uz na ni nemam nervy,flaknu ji do postylky,necham ji tam vyvztekat a prijdu az kdyz je v klidu:stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale jako na druhou stranu si rikam,ze by bylo pekne mit zase to mrnave,vonavoucke a hlavne hoooodne miminecko:slight_smile:......ale hlavne ja ho nemam momentalne s kym mit.doma uz se davno takove veci nedelaji!sice jsem si prala mit obe deti s jednim,ale to jsem netusila jak to bude u nas vypadat :unamused:
28. čer 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi jestli to tak má být tak tomu nezabráníš, nebo to vystydne a nakonec bude pohoda a klid. Eli možná prudí že cítí tvoji nepohodu
28. čer 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi taky me to uz napadlo.ted mi ji privezli nasi a mela ze mne radost potvurka:slight_smile:..ja doma mezitim na nic nesahla,ale aspon jsem se vyspala:slight_smile:
28. čer 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda ja po dlouhe dobe koukala na zpravy a to je sileny co ty povodne zase napachaly:frowning2:
28. čer 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no fakt ty povodně jsou hrozná síla. Joli teď zlobí s jídlem a usínáním :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. čer 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
u mne by bylo lepsi vyjmenovat to s cim Eli zrovna nezlobi :grinning:
28. čer 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak Joli je jinak hodná, když začne zlobit tak jí najdu zábavu a je hned hodná
28. čer 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
uf uf mam dost 4 pracky vyprany,a poveseny,a neco malo vyzehleny,povleceny a mam jako dost padam z vlast,,ty brdo

no a dneska by Domca bastil porad melouna to ma po me ,,porad otvira na nej klapacku ,,to je sranda,,
MM se vratil asi bude romantika,,hihi v telce ni nedavaji to je desny,,
28. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. čer 2009 ve 20:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dani no a kolikrat po tom melounu uz kadil ? :slight_smile:)
28. čer 2009 ve 20:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2951296&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

tak ta nema chybu ,,hihi ta je super,,

plechi dvakrat v pohode,,na nas to nema takovy efekt
28. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no mates ho mel, ale ne tolik aby to na nej melo vubec nejaky efekt :slight_smile: :wink:
28. čer 2009 ve 21:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem si dala sprchu a jdu na kute....jsem hotovka, Mates sice chrnel do 7, ale byli jsme dneska na mm koncerte a pak jsme si jeste vyslapli drabske svetnicky tak jsme utapany az az :wink:

tak dobrou.....
28. čer 2009 ve 21:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi dobrou noc paaa
i ja jdu nikdo tady stejne neni
28. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
C VXŮ.LOP ¨' ¨!"L ANEB dobre rano od matyska :slight_smile:
/O
29. čer 2009 v 08:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

u nás se vstávalo v 5,00 a to s hysterickým řevem, něčeho se prcek lekl a už se nenechal položit do postýlky, tak jsem ho vzala k nám a tam tak polehával a po 5,30 jsme vstávali. Teď už je zpátky v postýlce a snad bude spinkat.

Oslavu narozenin jsme si užili, vlastně tam byla celá rodina jako na svatbě, všichni se znali a dobře si popovídali. Bylo tam spoustu jídla chlebíčky, na zobání chipsy, tyčky, buráky, olivy,... pak samozřejmě dorty - patlací a normální (nechala jsem udělat světlý korpus, krém byl tmavý a nastavovaný šlehačkou, aby nebyl až tolik těžký máslový a pak jsem tam nechala dát i banány) a nakonec jsme ještě grilovali.
Matěj byl z dárků úplně hin, všechno musel vyzkoušet a byl jak turbo myš, taky toho dostal spoustu. Všichni si s ním vyhráli a snad jsme založili tradici slavení jeho narozenin. Takhle se mi to líbilo a všem snad taky.

Matěj v podstatě jen snědl z patlacího dortu ovoce a jinak už nechtěl vůbec nic. Asi bude spíš na maso

Fotky jsou na Matějovo stránkách, myslím, že jsem je sem psala, tak se koukněte. Kdo nezná, napíšu do IP
29. čer 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dočetla jsem kousek zpátky a až tam jsem si všimla, že jsi Zdeni těhu. Jéééééé, gratuluju, tfuj tfuj tfuj, ať všechno probíhá, tak jak má. Jen se zeptám, bylo to plánovaný mít děcka tak rychle za sebou? Já pořád koketuju s tím, že chci a zároveň ještě nechci, tož tak. :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, teda zírám, pár dní u našich a tady už máme mezitím těhulku plechajdu, takže velikánská gratulace Zdeni a držím pěsti, ať je všechno Ok :wink:
29. čer 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj :slight_smile: :grinning:

ano bylo, kazdy rozhodnuti ma svoje pro i proti.....a pro nas ma vic pro i kdyz pocitam s tim prvnim rokem ze to bude mazec... :sunglasses:
29. čer 2009 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky dik :slight_smile:) jeste 14 dni budu nervozni do dalsi KO a kdyz to bude ok tak uz to snad klapne :wink:
29. čer 2009 v 08:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás dneska úspěch, Verča spala celou noc...v tom pokojíčku je jí vážně líp... :wink:
29. čer 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenul to mate super, ja uz se taky tesim na samostatny pokoj pro prcka....verim ze i u nas to pomuze....susteni perin, sem tam vrz postele a hned je to na tom prckovi znat :angry:
29. čer 2009 v 09:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja jsem si blahove myslela a jeste to tu vcera pisu, ze se nestavi v cetovni postylce..no hahaha...rano mi ukazal ze jsem uplne blba :grinning:
29. čer 2009 v 09:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, míry a váhu ti pošlu zítra (jdeme na roční prohlídku)
29. čer 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni no to je hned, jakmile něco řeknu, že Verča neumí, tak to udělá :grinning: :grinning: :grinning:

a to jsem myslela, že v noci bude s náma v posteli, protože jsme byly spolu 5 dní u našich spala se mnou v posteli...
a ona překvapila a spala navíc celou noc.... :wink:
no ale ve středu jedem na 5 dní do Prahy k ségře a zas bude spát s náma...

vidíš Zdeni, musím Ti poslat nějakou fotku z roku, jdu hledat :wink:
29. čer 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkný ráno holky
dítko jsem hodila do postele (dnes už v 9, jj neměla jsem na něj nervy, jak ho nic nebaví) proběhla sprchou a jsem tu :slight_smile:
29. čer 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe no dětičky jsou šikovný

plechi ti vytřel zrak co :grinning:
29. čer 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
u nas se taky chrni, doufam ze na dlouho :wink:
29. čer 2009 v 09:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko!u nas se vzteka!chrni se az po obidku a to si ji vezmou nasi!diky bohu za ty dary:grinning:
29. čer 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek