• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
plechi jak to vůbec u vás vypadá, zkoušíš mu to dopolední spaní nějak oddalovat a má to nějakej efekt?

ewi dobre, to se máš, to je luxus!! a vaši nepracují že mají čas na vnučku? to je fakt super, já chci takýýýý :sweat_smile:
29. čer 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já bych to brala taky, ale všichni to mají tuze daleko, naši teda opravdu 150km ale tchánovci 28 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
TATKA MA INVAL.DUCHOD A MAMKA MA VOLNO PRAVE TAK JSEM HAPPY:slight_smile:
29. čer 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
quin no ja ho porad pozorovala "tajne" samozrejme :slight_smile: a asi 5x spadnul a pak uz se oprel poradne a stoupnul si mrska :slight_smile:

no s tim spanim, tedka jak spis v ty cestovni posteli tak jak nemohl poradne vstat a spadnul zpet do periny tak vzdycky jeste tak na hodku az dve usnul :slight_smile: takze jsme vstavali celkem pozde, ale nedavam ho spat driv jak po 3h od vstavani...a doma uvidime jak dneska bude spat, ale zatim porad zacne knikat v 5 :angry:
29. čer 2009 v 09:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni a není tam na něho moc světlo?
29. čer 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nene svetlo mu neva....navic mame tmavy zavesy
29. čer 2009 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já že Joli vtávala kolem 5 té a dali jsme tmavé rolety a spí do půl 7 :wink:
29. čer 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi no aspoň si odpočineš, tak to je super :slight_smile: a možná i něco uděláš když budeš mít chuť :sweat_smile:
a co taťka už ho máte pryč? jsem na vás včera dost myslela, že na jednu stranu je TM docela grand, protože jsme se doma včera poštěkali a mi je jasný, že kdyby bylo nutný jít od sebe, tak MM teda nepůjde a musela bych já s prckem :pensive:

Plechi :grinning: ono tam to padání zase tolik nebolí že, to je do měkkýho, ty postranice :sweat_smile:
určitě to natáhnete to půjde, u nás už se teď vstává poprvé až v 6 většinou, což je teda úspěch, ta hodina, a pak si dá ještě většinou říct na spaní aspoň na tu hoďku takže super :wink:
29. čer 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se teda spí chvíli po obědě :wink:
29. čer 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no Mates chrni nastesti dopo i po o jeste takze zatim pohoda :slight_smile: :wink:
29. čer 2009 v 09:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to je super, Joli ani v kočáře ani doma
29. čer 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jito tak by to pro me byl spis ubozak,kdyby nechal svoje dite jit nekam do podnajmu ne si myslim....neni jeste pryc,porad to resime.jemu se nechce,porad sliby chyby!ale podnajem hleda!
jdeme koupit neco k papu,tak zatim
29. čer 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
pardon jsem si vzpomněla že jsem ještě nezaplatila tu splátku na dveře, fuj z vydudanýho účtu ještě 6tis do pryč achjo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi no ono je to těžký a radši to neřešit, já bych teda tenhle byt sama finančně neutáhla ani náhodou, a MM kdyby nám měl přispívat tak už zase neutáhne podnájem :confounded:
29. čer 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
quin tak u vas ty hadky obcasny snad nesmerujou k tomu abyste sli od sebe ne ?
29. čer 2009 v 10:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi no já jsem rapl na tohle takže občas i jo :cry:
29. čer 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě prostě se** jak se teď MM chová, vcelku sobec...ON...jeho práce....jeho škola....a pak hooodně dlouho nic...a pak možná my. Ale je mi jasný, že tenhle můj ujetej pohled je dost zkreslenej z toho, jak už mi na tý mateřský hrabe :stuck_out_tongue_closed_eyes: já už do tý práce vážně potřebuju :unamused: protože zase když má čas tak se H. věnuje..,jenže já jak mám našlápnuto tak už mi stačí takový věci jako že po sobě neuklidí drobky od chleba, nebo papírek od sušenky, nebo talíř do myčky, a pak jsem hnusná a protivná na všechny okolo i když nechci :pensive:
29. čer 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ja jsem vcera taky zkonstatovala ze se stekame vic nez kdyz jsme byli sami, to dite nas proste oba nekdy vytoci.....ale na jednu stranu si myslim ze to je asi normalni a na druhou me to taky toci pac jsem na to nebyla zvykla....

a co se tyka pomahani mm s ditetem to nebudu radsi moc komentovat, Jito ver ze to je vsude dost podobny a myslim ze s jinym chlapem by jsi si moc nepomohla....mozna ze zacatku, ale casem to je vsude stejny
29. čer 2009 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne treba toci ze k male vstanu v noci i nekdy sestkrat za noc a kdyz chci aby jednou vstal on tak nemuze,protoze prece vstava do prace!pritom vzdycky hned usne jak spalek a ja se prevaluju nekdy jeste hodinu a vstavam jen o hodinu pozdeji nez on a prace mam nekdy taky vic nez on za ten den :angry: ...a drobky,papirky,mokro v koupelne,tapoty na dlazbe kdyz zrovna vytru!!!nekomentuji:grinning:...asi nam z toho faaakt hrabe!
29. čer 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ewell ty bydlis u nas doma ?
29. čer 2009 v 10:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono je to asi v hodne domacnostech podobny:slight_smile:)...vzdycky mu rikam:jako chapu,ze musim porad uklizet po male,to je mimco,ale po tobe uz nebudu!..jo ja si to uklidim ZA CHVILI!!!!!!!!!jak ja jsme na tuhle vetu alergicka:grinning:
29. čer 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
njn jenže u nás je problém asi nejvíc ve mně, já to prostě zkousnout nechci :angry:
prostě podmínky se určujou na začátku a ne až v průběhu
a jako že miláček je 8h v práci to mě absolutně nebere, on jí tam zavře a má klid a pokoj, já mám zodpovědnost 24hod denně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale tak uvidíme co bude dál že
29. čer 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi za tuhle větu bych vraždiila, tu už MM radši ani nevyslovuje.

a jinak je mi jasno, že bych si nepomohla, proto taky nepíšu nic o tom, že bych nějakýho dalšího chlapa hledala :stuck_out_tongue_closed_eyes: i když ta finanční stránka věci ajaj :rolling_eyes:
29. čer 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tohle uz taky parkrat probehlo, ja chodim ALE do prave, jenze to chodi uz vic jak 10 let a porad do stejny a porad ve stejnou dobu....takze pro nej se nic nemeni. Ale nastesti kdyz teda si reknu ze by mohl uz taky nekdy i vikendu vstat tak s recma vstane, ale musi mit vsechno nachystany co kde je, kolik ceho :angry:

no uz se mi to nechce ani rozepisovat :rolling_eyes: :wink:
29. čer 2009 v 10:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe plechi všuuude stejný

včera měl keci, že ho bude klidně hlídat celej den, tak jsem se smála, že ani pořádně neví co to dítě jí. Když potřebuju jít pryč, tak to musí mít nachystaný jak pro blbý přesně kolik čeho, div ne papírky a šipky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a já ho mám ještě asi vítat s dokonalým úsměvem u dveří o manželských povinnostech ani nemluvě
29. čer 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz to taky zkousavat nebudu Jito!uz me to proste vsechno omrzelo!a tohle je minimum z toho o co u nas jde!to az na poslednim miste,i kdyz jsme se kvuli tomu taky dohadovali casto!
29. čer 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele ale ze se nam venku udelalo pekne ze jo ? :wink:
29. čer 2009 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jediny teda za co mu jsme vdecna,ze mi krmi psy!ja se za chudackama ted moc nedostanu,tak za tohle jsme fakt rada,ale az pujde,tak mi zustanou i oni na krku,takze to budu muset nejak resit!mam tady kamosky,tak na hodku snad pohlidaj!
manzelske povinnosti?co to je?:slight_smile:
29. čer 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted tady hysterka rve ze ji nezvednu flasku,kdyz chudinka preci sama pit neumi!!!cela fotr,vychcana :grinning: :grinning: ..ja ji necham rvat!sice mi prdne hlava ale ona to mooc dobre umi princezna!
29. čer 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek