Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
plechajdaautor
29. čer 2009
ja jsem proste stvorena pro slunicko a plaze a smrdim v CR ]-( 😃
gabka32
29. čer 2009
plechi a fakt vydržíš se nechat překvapit? 😉
plechajdaautor
29. čer 2009
ladi fakt ? tak to jsi dobrej strelec....mno tak ti jen preju at se ti po prvnim vyprani nic z toho nesrazi jako se to stalo me 😉
plechajdaautor
29. čer 2009
gabi jednou jsme to uz zvladli tak proc ne podruhy ?? Zas tak slozity to neni 🙂
gabka32
29. čer 2009
je to lepší překvápko pak, ale nevím jestli bych to vydržela... 😉
laada
29. čer 2009
Ty fole ja vas z toho telefonu nejak nestiham, odpo se pripojim na pc. Zatim pa jdu vstavat 🙂
plechajdaautor
29. čer 2009
na sale to byla prda pak 🙂) ten bimbas kdyz mel na celou mistnost 😃 😃 😃 a to jsem byla presvedcena o holce 🙂
plechajdaautor
29. čer 2009
jezis ty jedes pres founa ? si rikam ze jsi nejaka pomala 🙂
ewelly
29. čer 2009
hehe to ja jestli budu nekdy druhy,tak bych taky chtela prekvapko,ale ja jsem takova keliska!nevim jestli bych to vydrzela!kort kdybych sla zase na cisare tak bych z toho nemela ani ten zazitek ]-(
laada
29. čer 2009
Zdeni koukni na profil luucia ta mela ten muj kocar a psala velikou spokojenost 🙂

Jinak ti rikam, ze cekas zase kluka 😉 vim to
plechajdaautor
29. čer 2009
😃 ladi simte 🙂 a ty mas co ?
laada
29. čer 2009
Jo jo pisu jak osel a jeste kdyz mi nekdo zavola tak sem v riti 😃
plechajdaautor
29. čer 2009
me se libi barva toho sportaku co pak maji 🙂
laada
29. čer 2009
Ja ti u sebe nevim...mozna Magdalena🙂ale zase Vitek urcite umi jen kluky
plechajdaautor
29. čer 2009
a jmena koukam mate rozhodnuty jo ? 🙂
laada
29. čer 2009
Kazdej den je jiny jmeno 😃 dneska je to Magda, Adina neprosla 🙂 tak jeste Karla, ale asi to bude Vitek😃
plechajdaautor
29. čer 2009
me se libi Ema-neprojde, Karolina-neprojde, shodli jsme se na Veronice ale ta ma svatek v unoru a to je na pytel....tak ja uz nevim
ewelly
29. čer 2009
Ema je hezky,proc to neproslo?
laada
29. čer 2009
Hledej klucici🙂pa
plechajdaautor
29. čer 2009
pres mm 🙂 to se musis zeptat jeho 😉
ewelly
29. čer 2009
karolina s emi nelibi,opac by ji rikali kajino a to je des🙂..ja bych chtela druhou holcicku Lauru🙂...kdyz bude s kym😃
plechajdaautor
29. čer 2009
Kaja je uplne bozi to se mi prave libi 🙂 karlicka 😉

no pro kluka uz vubec nevim
laada
29. čer 2009
Eweli ja chci prave karlu proto, ze Karolinek je hodne a libi se mi Kajina, Karlicka, Kaja,Karla🙂
plechajdaautor
29. čer 2009
ja myslela ze uz jsi sla ??

ja mam doma sipkajdu....a nevim co si dam k O, jsem myslela ze dojdem na nakup a nejak jsme nesli kdyz porad chrape
laada
29. čer 2009
Hus jdu😃
ewelly
29. čer 2009
jasny,kazdej ma jinej vkus🙂..ja u druhyho musim dat taky neco zvlastniho kdyz uz jsem si vymyslela Elen,tak at nemam treba zofku ze😃
gabka32
29. čer 2009
Ewi však i na sále může být překvapko né? pokud nejsi celá uspaná?

Karla je pěkné 😉 Kájka jsme chvilku Sašce pracovně říkali Karel, ale ten by určo neprošel 😃 😃
gabka32
29. čer 2009
my si na druhé snad ještě chvíli počkáme, chci udělat příští jaro zkoušku, tak at se neučím se dvěma uřvancema ale jen s jedním 🙂 ale těhu bych mýt už mohla 😃

u nás taky něco vhodného k Alexandře 🙂 třeba Daniela nebo Richard - Sáša a Ríša x-)
ewelly
29. čer 2009
Richarda bych chtela taky🙂
gabi prave ze bych byla cela uspana🙂
gabka32
29. čer 2009
tak by to bylo překvápko po probuzení 😉 ale já to asi nevydržím, pokud to bdue pěkně vidět, možná to poznám i sama 🙂