• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
no na 3D jsem to taky poznala,ta ji mela:slight_smile:
kdyby tak clovek vedel,jak bude priste rodit!bych si to asi rozmyslela,kdyby mi rekli pujdete na stopro zase na cisare :unamused: ...ba ne,za to mimi to stoji,i kdyz je to takovej netvor jako to moje,i kdyz to byl mega hnusnej zazitek:slight_smile:
29. čer 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aaaaa sipkajda se mi vzbudila po 3h :angry: se tak nekdo ma :grinning:
29. čer 2009 v 11:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ewell proc ty jsi mela cisare ?
29. čer 2009 v 11:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
cas obidku,tak ji jdu ohrat polivcicku a pak cekat konecne na dedecka a babi az si ji odvezou!doufam,ze az do vecera :grinning: ..no jestli je bude zlobit jako mne tak ji mam za dve hodiny zpatky :grinning:
29. čer 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
neotvirala jsem se,proto jsem tam trcela tech 17 hodin na monitoru a nemohla se ani hnout a pak ji dochazel kyslik tak se letelo na sal!
29. čer 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ten druhej den kdyz mi ji prinesli tak bylo vse zapomenuto:slight_smile:...tesim se na druhe:slight_smile:na jednu stranku te obdivuju plech ale na druhou zavidim:slight_smile:!
tak ja letim!zatim papa
29. čer 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha...

mno my jdem taky na o, teda mladej pan ja ani nevim co si dam :unamused:
29. čer 2009 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi no myslím že žofka by byla taky dost originální :grinning: :grinning:

ahoj Gabi

teda holky vy si to pěkně plánujete, tak ať vám to hezky vyjde

já jdu spáchat něco k obídku, hlavně pro prcka teda :slight_smile:
29. čer 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak detatko jsem vypravila,hura.-)....tak snim rohlik a padim uklizet!bleee
29. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mám všude vytřeno i společnou chodbu a sušárnu :grinning:
29. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já nemám nic, jen nabaštěnýho prcka a to je úspěch teda :sweat_smile:
teď se tu po mně sápe, tak půjde chrupat, já to tu jen upravím na provozní nepořádek a pověsím prádlo a dám prát další. Venku se to vybralo a svítí slunko, tak až se vychrupe, tak půjdeme ven :wink: zatím pá
29. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saša dostane špenát s vajíčkem a já nevím, pro Jarka vařím kuřecí vývar, ale musím ještě zajít nakoupit zeleninu a já nevím :confused:
na uklízení dneska prdím, možná odpol.zajdem ven, jestli nebude pršet. jsem přes víkend zapomněla sundat květináče z balkou a vypadá to tam jak po výbuchu, samá hlína :angry:
29. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady nesvítí :wink:
29. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ady lejéééééé bléééééé fůůůůjjjjj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,plechi gratulace k těhu.já bych taky chtěla ,ale asi počkáme pokud už nááhodou nejsem v pom.nechtělo se mi pro prášky a neřešili jsme to.to by byla ale velká náhoda,protože Niki nám trval 1rok :grinning: teď jsem zjištovala pojištění na slovensko a nasrali mě,že už neproplácí sportovní aktivity,máme tady aquapark a myslela jsem,že si koupím permošku-no tak nic.ten jejich nový program je diskrininující,pokud člověk nemá 40,není tlustý a nekouří tak z toho neužije nic :angry: :angry: :angry:
29. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeeeeee to mi uniklo velka gratulace :slight_smile:
29. čer 2009 ve 14:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tigr jen aby to nebylo hned :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tigr a tak zase by to byla příjemná změna než rok čekat :wink:
29. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. čer 2009 v 15:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám taky někdy nutkání na druhé :wink:
29. čer 2009 v 15:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
začíname pomalu sami chodit :slight_smile:
29. čer 2009 v 15:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás už je to právě v pohodě, někdy teda pijde tuli tuli, ale jinak sama sama :wink:
29. čer 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jako nebráním se tomu :grinning: :grinning: :grinning:
jinak my jsme začali válčit s jídlem,hraje si na velkého kluka a jako nenechá se krmit,chce jíst sám,tak dostane lžičku a sám se v tom akorát matlá a já ho nezitím láduju.
29. čer 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joli taky, nejdřív jí něco nacpu a pak se děj vůle boží :wink:
29. čer 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrkoc chodite stejne jak my:slight_smile:...ono uz ji to slo,ale nejak se v tom chozeni zabrzdila a zacla se zase soustredit nejak na mluveni.zacina opakovat.teda snazi se.haji uz rika s prehledem a je ji hezky rozumet,pak zacla rikat dudu a ted se snazi opakovat casti obliceje,ale vdycky z toho vznikne nejakej blabol :grinning: ...ale je hezky ze se snazi..dneska treba mi ukazovala na oko a ja ji rikam:oko a ona:očo:slight_smile:
jinak bez ditete a misto abych si odfrkla tak s etady potim u uklidu uz tri hodiny!ted cekam az uschne podlaha a budu pokracovat a musim jit zaplatit najem:slight_smile:---tak zatim
29. čer 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlásím negativní tripple test :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: takže bude dárek a ještě jedna přesnídávka do bříška :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. čer 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
laadi velka gratulace:slight_smile:!!!!!!!!!!!!!
29. čer 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych furt bulila ... i když se kouknu na ty vaše ratolesti jak chodí, rozbulí mě i pitomá reklama na džus, já sem v podstatě teď takovej ubulenej uzel ... sestřička mi zavolá negativní ... a já sotva řeknu nashledanou a děkuju a už bulím......

:dizzy_face:
29. čer 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ladi :slight_smile:)) Tak me stejne jako u prvniho desne dojima romantika..nekdo si da v Tv jen pusu a me se chce brecet :slight_smile: ale deti me moc neberou :grinning:
29. čer 2009 v 16:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek