• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
autor
tak jsem si dneska koupila prvni dil ze sesti Pychy a predsudku co vychazi u blesku pro zeny.....jeste ze jsem videla rano reklamu :slight_smile:)) Film znam na zpamet a tohle teda neznam...tak se na to podivam a poplacu si :slight_smile: :grinning:
29. čer 2009 v 16:02  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ladi a samo gratulujuuu kdy jdes na velky utz ve 20tt ?
29. čer 2009 v 16:02  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
aha tak to sem neviděla, ale film mám na dvd tak to na to musím kouknout :wink: a mám si připravit balík kapesníků jo?

na velký UTZ jdeme 20.7. to je teda za dlouho .....
29. čer 2009 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak si vyfot pupino aspon :slight_smile: sup sup

samo se na to podivej, romantika jak blazen a jestli te to dojima tak si vezmi balicky dva :slight_smile:
29. čer 2009 v 16:10  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
aha tak na to dneska koukat nebudu ... dnes mám vybráno řvala sem ráno kvůli blbosti a teď sem sotva sestřičce řekla to nashledanou a děkuju :slight_smile:

vyfotím se ve středu to budu v pátém měsíci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. čer 2009 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
jee ja si pripadam jako v jine diskusi:grinning:
29. čer 2009 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
hi hi i je to nádherné oživení, jen by nás mohlo být víc :wink: no snad časem, nebo se tak nějak vystřídáme, tady je zase hnusná buřina :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ewelí já se tady zase konečně po roce cejtím jak doma :grinning:
29. čer 2009 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
mno ja zacinam pomalu 4tej to je taky husty :slight_smile: :sunglasses:
29. čer 2009 v 16:37  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
no to jo,tady s vama budeme rodit!!! :grinning:
29. čer 2009 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
no to si myslím, s nostalgickou slzou v oku :wink:
29. čer 2009 v 16:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda Zdeni,velkáááááááááááááá gratulace,já hledím jak puk :dizzy_face: ,moc gratuluji a ať vše dobře dopadne.

Laadi,tobě taky obrovskáááááááááááá gratulace,tak též,ať vše dobře dopadne.

Já bych taky chtěla mimi,ale můj muž že už nééé,že to stačí :angry: .
29. čer 2009 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: děkujeme za gratulace :wink: my budeme slavit až tenhle víkend :slight_smile:
Moooc gratuluji Plechajdě k těhotenství,jen jsem to dlouho vztřebávala,on ten rok tak utekl,že mi to přišlo brzy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale když se zamyslím,tak znám plno lidí,kteří mají sourozence řesně o rok,takže vlastně normálka :grinning: ale vážně moooc gratuluji,úplně jsem se z toho zasnila a až zazáviděla,že už to nikdy nezažiju :grinning:
29. čer 2009 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
no my mluvimeto byjste musely slyset,lidi malou v
pce a vsude obdivuji ze se to nevidi i doktor rika ze takhle nezvatlaj 2lety ditka.Ji staci nco rict a uz to opakuje :slight_smile: papa
29. čer 2009 v 19:09  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
nzadarek
predpokladam ze tu zas nikdo nebude no nevadi,,
aaa resilo se tehotenstvi no hihi ja jsem rada ze to mam za sebou ,,pac toho mm plny brejle za celej den,,dneska to bylo ulitany,,ale mam vsechno skoro hotovy,,uklid vyprano stihla jsem i predoperacni vysetreni a muzu jit na to,,muzu vam rict ze se teda bojim ,,jako ale ani ne toho zakroku jako jak bude Domik u babky a tsk proste,,,
29. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak Dani aspon to snad pomuze a budes mit od doktoru klid :wink: Domik to vydrzi, to bude spis tvoje psychika vid ? :slight_smile: :slight_smile:

hele tady zacina pekne hrmit teda
29. čer 2009 ve 20:24  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
hajzlik vypil 80ml a uz nechtel tak je v posteli a usina...jestli zacne v noci rvat ze ma hlad tak snad dostane na prdel :rolling_eyes: :grinning:
29. čer 2009 ve 20:24  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Plechi nazdar tak preci,,no presne bude to spis ve me,, no jo kdyz ja vim jak na nej,,,no tak snad to bude ok

ted tu byla pred chvily slusna bourka,a slejvak,,,

hele je ti blbe???
29. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
u nas se mliko uz nepije jen nekdy rano a nekdy,,kdyz se vzbudi vecer :angry: ale bida
29. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jste to poslali k nam co ? :slight_smile: ale me to neva ja bourky rada....a matesovi zatim nevadily

uz neni....bylo mi blbe asi od 7tt do 11tt, jako neblila jsem, ale ohrat matesovi jidlo k obedu a dat mu to, to byl muj vrchol dne se nepoblit teda...a je to asi 5 dnu co me to preslo....
29. čer 2009 ve 20:27  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no me tu 22Oml vecer dava, ale dneska teda :angry: :angry: :angry:
29. čer 2009 ve 20:27  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
no ty brdo tak to je fajn a mas nejaky svuj tajny tip holka,kluk????
29. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Mel tak jsem rada ze jsi mi nevynadala a ze uz jsi to vstrebala....moje mama to taky docela rozdejchavala. My jsme to takhle brzo chteli vzdycky....bude to mazec a budu si sem chodit stezovat co jsem to udelala to je mi jasny, ale ja vidim u mm jak ty deti chvili po sobe maji uplne jinej vztah nez kdyz jsou od sebe dlouho...Sice je to i o vychove a rodine atd ale snad budem my ten priklad kde to bude super :wink:
29. čer 2009 ve 20:29  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
nemam vubec, ted jak mi neni blbe tak se ani tehu necejtim, krome toho ze si musim rozepnout katata :slight_smile: Uz jsem musela zas koupit tehu kalhoty pac to je desny s tim mym pupkem.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 ve 20:30  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
u matesa jsem si byla jista holkou :grinning:
29. čer 2009 ve 20:31  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: hihi ja treba s Domikem jsem od zacatku mela vetsi brisko,,ale uzivala jsem si to jedla jsem o 106
29. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
se podelaasss hruzou jak ti polezou na nervy,,ale zvladnes to vsichni to zvladly,,ale ja jsem to planovane mela tak od sebe 4roky je pro me akorat,ja jsem spkojena uzivm si kazdy ditko jako kdyby bylo jedinacek
29. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
hele ja nechci bejt nejaka hnusna, ale ja se tesim spis na ten stav az budou vetsi....utirat pokadeny zadky a poblity tricka me proste zas tak nebavi... :confused:
29. čer 2009 ve 20:34  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jasny vsak jo jen to rekni ,,vsak v pohode,,kazdej ma svuj nazor
29. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a doufam ze moc podelana nebudu :slight_smile:) hehe max zavolam SOS babicky :sunglasses:
29. čer 2009 ve 20:36  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek