• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
autor
Tak ja mu rikala stejne Pepo :slight_smile:) A fakt na sale to bylo neco i kdyz uz jsem byla hlavne rada ze to mam za sebou, ale jak jsem si myslela ze to je holka tak to bylo o to vetsi euforie ze to je chlap :slight_smile:
29. čer 2009 ve 20:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani no se ti teda vůbec nedivím, taky bych čuměla, kdyby mi řekli na sále, je to kluk
29. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako verim ze to musi byt krasny, prekvapeni potom
29. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Plechi jj to si myslím, proto bych to chtěla podruhé taky zažít :wink: Je mi jedno zda by to byla další holčička nebo kluk do párečku, hlavně aby bylo vše OK, první jsem si strašně přála holčičku :dizzy_face:
29. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dani :slight_smile:))) no my byli v soku, ale pak se smali taky co jinyho vid ? :wink:
29. čer 2009 ve 20:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
pist ale jak jsem tu psala stejne jsem tomu moc neverila,,a byla jsem ubezpecena ze to stejne je kluk tak nejak podvedome
29. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si holcicku moc prala,,ale proste jsme rada ze je Domca ok po tom co ve me bylo za hnus...

si myslim ,,ja kdyz jsem to psala jsem si rikala ze me nebudete ani snad verit
29. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani , však jasný, já taky byla po tom všem co jsem zažila ráda, že je zdravá a i já že jsem to zvládla :slight_smile:
29. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile:) hehe
29. čer 2009 ve 21:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
pist uplne jsem s tebou soucitila jak jste tu pak psali ze jsi v UO a ze te prevazeji do pardubic,,blee tam jsem byla za segrou a ty sestry do dneska nenavidim jak byli neprijemny,,
29. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky tady je venku tak zluta obloha ze se az bojim co prijde :sweat_smile:
29. čer 2009 ve 21:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako tady to zacina slusne mlatit,,
29. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani, no to mi povídej, sestry a doktoři na porodnici byli dobrý, ale to co bylo za kr...y na těch nedonošencích, to byl vraždila fakt, jsem si připadala, že je obtěžuju, že se jdu podívat za svým miminkem a že se jich musím na vše ptát, zda si na ni vůbec můžu šáhnout, no nerada na to fakt vzpomínám, jsem si tam připala jak debil, jsem byla blbá a nechala si vše líbit, teď už bych to neudělala, ale byla jsem z toho fakt vykolejená, že jsem držela hubu a krok :pensive:

holky tady zatím nic a to dani bydlí kousek tak to jsem zvědavá co bude
29. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vogos v lednu vlastne ty jo to aby jsi mela dvojkocar,,a nebo ten skate,,protoze Mates toho moc neujde
29. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pocitam s dvojkocarem....asi nejradsi toho Phila a Teda nebo jak se to pise protoze az se Mates rozchodi tak se to da v pohode do jednoho kocaru a nebude z toho takovavelika obluda
29. čer 2009 ve 21:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
pist presne o tom mluvim to me sefra taky rikala,,jaky to jsou nany,,presne jak pises se divim ze to delaji,,kdyz se k tomu tak staveji,,to je prece nemuze bavit
29. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
je ja vubec plechi nevim jak to vypada hod odkaz??,
29. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dani jj byly to mrécy, ale už je to za námi a příště snad už dopadne UO :grinning:
29. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vole to je husty to je jak ve stanu ,,ty kraso :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihi no to vis ze jo at se k nam taky podivas ale uz jsi u nas chvily byla,,tak vis,,byla jsi i na pokojich,,
29. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prdlajs stan :slight_smile:)) ze shora jako jak koukam ja to je cely otevreny :slight_smile: ale jeste nevim :sunglasses:
29. čer 2009 ve 21:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak z ložnice se konečně ozývá pouze blahodárné ticho, dnes to byla ale fuška :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi na tenhle kočár jsme nedávno koukala, chtěla ho kámoška, ale mi přijde, že je to malinký miminko strašně u země a že dýchá ty zplodiny od aut, ale jako já to neviděla vůbec na živo, tak jako nevím, to mi jen tak přijde z toho obrázku, že to starší má větší pohodlí než to mladší

dani no jo, to jsem byla na pokoji pro těhule na porodnici přes noc
29. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdo byl na srazu tuší o čem mluvím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak ,no teda to je prca

no ale ze se resi kocarky ja kupovala tedka jeden z bazaru protoze se me u x landeru zacal parat nanoznik mam ho na reklamaci ,ale o to nejde,,v zime do nej stejne nenarvu fusak,,,tak mam dva,,hihi a je cerveeeeeeeeeeeeeeneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no v pze jich jezdi docela dost...ale vetsinou jsem videla jen s jednim....asi jen dvakrat jsem to videla i s mimcem a v pohode, ale je leto a nejsou nabaleny, ja si je tam spis nedovedu predstavit nabaleny v zime, coz se me zatim tyka
29. čer 2009 ve 21:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
pist jo tak to jsi si to tam moc neuzila hihi priste,,,priste,,a co jsi mela za dr??nevzpominas si,,??matne??
29. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dani :slight_smile: :grinning:
29. čer 2009 ve 21:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
se smejes,ale ja byla na nervy,pac jsem chtela levnej fakt jen na zimu
29. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek