• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
dani fakt jo, se ti páře nánožník jo? jo tak dr nejdřív to byla ta jediná doktorka ta mě přijímala a druhý den se měnila služba a přišel mladší doktor a ten mě poslal do Pardubek, ta doktorka to chtěla odrodit tam :pensive:
29. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani však to máš fuk, fusak bude modrej a když někdo bude mít ftipné hlody holka/kluk řekni prostě blíženec a odpochoduj středem, uvidíš jak budou mrkat :wink:
29. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dani hele kdy jsi citila pohyby u domika pamatujes se ?
29. čer 2009 ve 21:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli buď ráda za ten týden v Pardubicích 2v1 a na JIP moc nevzpomínej :wink:

Jinak to tam přece bylo dobrý, ne?
29. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
pist jo ze svu,,ze spoda jako jsem mela fakt radost,, jo jasne Zizkova

evi ten je na reklamaci,,ale kocarek mam jeste jeden,,a s originalnim nanoznikem,,no jde spi o to ze bude celej cervenej kocar a v nem Domca :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Plechi driv nez i fidy vedela jsem uz jak to vypozorovat,,myslim si ze v 17tt
29. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi no říkám, že porodnice dobrý, ale to co bylo potom teda to byl nášup :confounded: buď ráda, že Joli byla na donošených :wink:
29. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no však, když máme Joli v modrých golfkách v modrých riflích tak že jestli je to kluk? říkám že bejček :wink:
29. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ja prave kdyz se reba hodne predklnim a zmacknu pneusku :slight_smile: tak me sem tam neco dloubne, ale rikam si ze to je kapku brzo....jak takovej 6cm velikej mrnous by to dokazal....to tezko
29. čer 2009 ve 21:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to si myslíš byla na JIP 7 dní :stuck_out_tongue_closed_eyes: 2 v inkubátoru a 5 na monitoru :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a já chodila teda plazila se v bolestech přes celé patro pro odsávačku a zpět s mlíkem a pak za Joli, pokud ji nenakrmili dřív.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni já ve vaně na zádech asi v 16tt :wink:
29. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nekecej ,,lidi jsou jak pitomy,,no fakt jako,,

plechi to je jeste brzo,,,,jeste pockej,,,,
29. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fuj je mi nejak bleee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 ve 21:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja cekam cekam :slight_smile:
29. čer 2009 ve 21:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoolky jw se loucim bude romatika,,tak se tu mejte pekne papanek,,dobrou noc
29. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja pujdu taky....poromanticit s polstarem :slight_smile:
29. čer 2009 ve 21:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo když me převezly na JIP tak mi tam sestra došla říct že mé dítě bylo umístěno na jip že má něco se srdíčkem, info cca 18 hod a potom nic, sousedce nosili robinka každé 3 hodiny k prsu a já nic a kolem 13 drzhý eden už jsem vybouchla aby mi konečně někdo zjistil jestli vůbec mám ještě dítě nebo co se děje :angry:

spát jsem nemohla nic mne nebolelo jen jsem byla na infarkt strachy. No a pak jsenm se mohla jít asi v e 14 tj 23h po sc podívat o patro výš do inkubátoru a nesměla jsem pomalu ani pípnout :angry: :frowning2:
hnus fuj fuj fuj, ale zrovna tama proběhla pediatrička a zdupala sestry, jak je možné že jsem byla tak dlouho ve stresu a bez informací... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jak říká Pavla, příště ječím na sestry i na doktory hnééééddd :wink:
29. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani Zdeni krásnou dobrou noc a klidné sny :wink:
29. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
spadl mi net :rolling_eyes:

Evi jj to je ten super přístup no :pensive: příště si nic už líbit nenechám, jde přeci o moje miminko :wink:

Jinak všem dobrou noc
29. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak už byla pohoda, po tom sprdunku :wink:
29. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tady se to diskutuje.No ctu to tady a mam docela strach rodit v Pce,ale segra tu rodila az druhy a docela v poho.Ja bych taky chtela druhyyyyyyyyy,ne musim vydrzet jeste tak rok :slight_smile:
30. čer 2009 v 06:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já stejně nebudu mít na výběr, vražedná kombinace cukr a tlak mne nejspíš nemine :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale jak říkám kromě JIP kde je pořád plno a sestry fakt nemají čas to je v pohodě :wink:
30. čer 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu na vás jen juknout, dítě chrupe, hodím sprchu a půjdeme ven a na obídek hmmm :sunglasses:
30. čer 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen koment k sestrám, pediatrička jim nemá co dávat sprdung, protože to její práce aby poinformovala rodiče, sestry k tomu ofiko nemají kompetenci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mějte se, já letím do tý sprchy a pak ven, dokud to tam vypadá jako léto :sunglasses:
30. čer 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi někoho pověřiola aby mne uklidnil a ten dotyčný na to hodil bobana :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda
tak po vcerejsi mega hadce jsme spali s eli u kamosky!ta uz je s malym taky sama a zijou jsi v pohode!ted uz jsme doma a mame klid,MM je v praci!
30. čer 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ewelko,to musi byt des,a co se mezi Vami stalo jestli muzu vedet,tak hlavne se nestresuj :slight_smile:
30. čer 2009 v 11:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi no to je smutné, oni ti chlapi nějak nechápou že maminy jsou utahané z nepřetržité bdělosti a domácích prací a tak, pak reagujeme prudce a oni se diví....
30. čer 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrkoc to se ani neda rict,co se mezi nami stalo!proste to prestalo fungovat!prestal se ke mne chovat jako k zene a matce sveho ditete a zacal me priserene titulovat!ja uz pak taky pridala polinko do ohne a bylo!nenecham si nikdy nic libit takze Italie hadr!jen kvuli male uz jsem se s nim prestala hadat,protoze vzdycky plakala a to ze ted ma porad takove nervy a vyzaduje moji pozornost taky prisuzuju tomu!snazim se byt v klidu aby i ona byla,ale nekdy to moc dobre nejde!...snad nam bude brzy lip! :slight_smile:
30. čer 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek