Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
pistacia
29. čer 2009
dani fakt jo, se ti páře nánožník jo? jo tak dr nejdřív to byla ta jediná doktorka ta mě přijímala a druhý den se měnila služba a přišel mladší doktor a ten mě poslal do Pardubek, ta doktorka to chtěla odrodit tam |-|
e.k.t
29. čer 2009
Jani však to máš fuk, fusak bude modrej a když někdo bude mít ftipné hlody holka/kluk řekni prostě blíženec a odpochoduj středem, uvidíš jak budou mrkat 😉
plechajdaautor
29. čer 2009
dani hele kdy jsi citila pohyby u domika pamatujes se ?
e.k.t
29. čer 2009
Pavli buď ráda za ten týden v Pardubicích 2v1 a na JIP moc nevzpomínej 😉

Jinak to tam přece bylo dobrý, ne?
d.aniela1
29. čer 2009
pist jo ze svu,,ze spoda jako jsem mela fakt radost,, jo jasne Zizkova

evi ten je na reklamaci,,ale kocarek mam jeste jeden,,a s originalnim nanoznikem,,no jde spi o to ze bude celej cervenej kocar a v nem Domca 😃 😃 😃 😃
d.aniela1
29. čer 2009
Plechi driv nez i fidy vedela jsem uz jak to vypozorovat,,myslim si ze v 17tt
pistacia
29. čer 2009
Evi no říkám, že porodnice dobrý, ale to co bylo potom teda to byl nášup :-S buď ráda, že Joli byla na donošených 😉
e.k.t
29. čer 2009
no však, když máme Joli v modrých golfkách v modrých riflích tak že jestli je to kluk? říkám že bejček 😉
plechajdaautor
29. čer 2009
no ja prave kdyz se reba hodne predklnim a zmacknu pneusku 🙂 tak me sem tam neco dloubne, ale rikam si ze to je kapku brzo....jak takovej 6cm velikej mrnous by to dokazal....to tezko
e.k.t
29. čer 2009
Tak to si myslíš byla na JIP 7 dní :-p 2 v inkubátoru a 5 na monitoru ]-( :-p :-p a já chodila teda plazila se v bolestech přes celé patro pro odsávačku a zpět s mlíkem a pak za Joli, pokud ji nenakrmili dřív.... :-p
e.k.t
29. čer 2009
Zdeni já ve vaně na zádech asi v 16tt 😉
d.aniela1
29. čer 2009
no nekecej ,,lidi jsou jak pitomy,,no fakt jako,,

plechi to je jeste brzo,,,,jeste pockej,,,,
plechajdaautor
29. čer 2009
fuj je mi nejak bleee :-p
plechajdaautor
29. čer 2009
ja cekam cekam 🙂
d.aniela1
29. čer 2009
hoolky jw se loucim bude romatika,,tak se tu mejte pekne papanek,,dobrou noc
plechajdaautor
29. čer 2009
ja pujdu taky....poromanticit s polstarem 🙂
e.k.t
29. čer 2009
jo když me převezly na JIP tak mi tam sestra došla říct že mé dítě bylo umístěno na jip že má něco se srdíčkem, info cca 18 hod a potom nic, sousedce nosili robinka každé 3 hodiny k prsu a já nic a kolem 13 drzhý eden už jsem vybouchla aby mi konečně někdo zjistil jestli vůbec mám ještě dítě nebo co se děje ]-(

spát jsem nemohla nic mne nebolelo jen jsem byla na infarkt strachy. No a pak jsenm se mohla jít asi v e 14 tj 23h po sc podívat o patro výš do inkubátoru a nesměla jsem pomalu ani pípnout ]-( 😞
hnus fuj fuj fuj, ale zrovna tama proběhla pediatrička a zdupala sestry, jak je možné že jsem byla tak dlouho ve stresu a bez informací... :-p :-p :-p

Jak říká Pavla, příště ječím na sestry i na doktory hnééééddd 😉
e.k.t
29. čer 2009
Jani Zdeni krásnou dobrou noc a klidné sny 😉
pistacia
29. čer 2009
spadl mi net 8-(

Evi jj to je ten super přístup no |-| příště si nic už líbit nenechám, jde přeci o moje miminko 😉

Jinak všem dobrou noc
e.k.t
29. čer 2009
no právě :-p pak už byla pohoda, po tom sprdunku 😉
vrkocka
30. čer 2009
Je tady se to diskutuje.No ctu to tady a mam docela strach rodit v Pce,ale segra tu rodila az druhy a docela v poho.Ja bych taky chtela druhyyyyyyyyy,ne musim vydrzet jeste tak rok 🙂
e.k.t
30. čer 2009
já stejně nebudu mít na výběr, vražedná kombinace cukr a tlak mne nejspíš nemine :-p

ale jak říkám kromě JIP kde je pořád plno a sestry fakt nemají čas to je v pohodě 😉
quinny
30. čer 2009
jdu na vás jen juknout, dítě chrupe, hodím sprchu a půjdeme ven a na obídek hmmm 😎
quinny
30. čer 2009
jen koment k sestrám, pediatrička jim nemá co dávat sprdung, protože to její práce aby poinformovala rodiče, sestry k tomu ofiko nemají kompetenci :-p
quinny
30. čer 2009
holky mějte se, já letím do tý sprchy a pak ven, dokud to tam vypadá jako léto 😎
e.k.t
30. čer 2009
no asi někoho pověřiola aby mne uklidnil a ten dotyčný na to hodil bobana :-p
ewelly
30. čer 2009
ahojda
tak po vcerejsi mega hadce jsme spali s eli u kamosky!ta uz je s malym taky sama a zijou jsi v pohode!ted uz jsme doma a mame klid,MM je v praci!
vrkocka
30. čer 2009
Ahoj ewelko,to musi byt des,a co se mezi Vami stalo jestli muzu vedet,tak hlavne se nestresuj 🙂
e.k.t
30. čer 2009
Ewi no to je smutné, oni ti chlapi nějak nechápou že maminy jsou utahané z nepřetržité bdělosti a domácích prací a tak, pak reagujeme prudce a oni se diví....
ewelly
30. čer 2009
vrkoc to se ani neda rict,co se mezi nami stalo!proste to prestalo fungovat!prestal se ke mne chovat jako k zene a matce sveho ditete a zacal me priserene titulovat!ja uz pak taky pridala polinko do ohne a bylo!nenecham si nikdy nic libit takze Italie hadr!jen kvuli male uz jsem se s nim prestala hadat,protoze vzdycky plakala a to ze ted ma porad takove nervy a vyzaduje moji pozornost taky prisuzuju tomu!snazim se byt v klidu aby i ona byla,ale nekdy to moc dobre nejde!...snad nam bude brzy lip! 🙂