Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
e.k.t
1. črc 2009
Zuzi to by neměl, pokud zapáchá tak to vypadá na mykozu a bylo by dobře v lékázně zakoupit nějaká anti mykotika, jsou volně prodejná a lékárník poradí
vrkocka
1. črc 2009
tak asi jo,ja jen ze teplotu v ni mam zvysenou,hlen+ta bolest v podbrisku,tak jsem si myslela ze to je ovulka
e.k.t
1. črc 2009
no ono to může být ovu, ale navíc počínající mykoza a když ji zlikviduješ v počátku tak to bude jen a jen dobře
vrkocka
1. črc 2009
koukam na net a pisou o Canestenu,ten doma mam.Ja trpim na strevniho bacila a tak to furt lecime nejakyma antibiotikama na zavadeni+jsem simela koupit lactobacilus,ktery jsem si nekoupila,tak bych asi mela
vrkocka
1. črc 2009
je fakt,ze jak jsou horka,ze se clovek dost spotí a i když používám lactacid,tak to pak muze zas prenyst partner teda ja nevim,ale myslim si to :-| :-S
vrkocka
1. črc 2009
jinak my zacinema vic a vic chodit. 🙂
e.k.t
1. črc 2009
Partner to nepřenáší, buď v klidu 😉
vrkocka
1. črc 2009
ok budu
pistacia
1. črc 2009
holky o mykóze mi nemluvte, jako v životě jsem nic takového neměla a před 2 dny mě začalo tam šíleně svědět a když jsem to drbala, tak to bylo jen a jen horší, tak mi holky poradily gyno-pevaryl combipack, jsou tam 3 čípky a mastička jak pro tebe tak pro partnera, tak jsem tam dnes skočila a už jsem si dala čípek a i mastičku a večer máznu i MM :-p jako humus to je, doufám, že jsem to měla poprvé a naposledy 8-(
e.k.t
1. črc 2009
Pavli však to zabere a bude klid 😉
pistacia
1. črc 2009
Evi no to doufám a budu ráda, když se to nebude opakovat.... :-p
e.k.t
1. črc 2009
no ono to léto je na to takové přitažlivé, já zatím znám jen z televize nebo z doslechu 😉
pistacia
1. črc 2009
to já do teď taky, ale už mě to taky chytlo 8-(
pistacia
1. črc 2009
Evi a jak to teda máte, už zkoušíte nebo ještě čekáte?
e.k.t
1. črc 2009
No už se nebráníme, ono u nás to není o nějakém usilovném snažení nikdy, to Martina nebaví, takže když bůh dá bude, když ne děkuji za zázrak jménem Joli 😉
pistacia
1. črc 2009
Evi tak to držím moc palečky,aby to vyšlo a byl druhý zázrak x-)
e.k.t
1. črc 2009
no bylo by to moc fajn, ale zatím to nehrotím, stejně by martin zase nesouhlasil s lékařskou pomocí, takže uvidíme
pistacia
1. črc 2009
jj to je mi jasný, tak hodně zdaru 😉
ewelly
1. črc 2009
tak to ja bych o mykoze mohla prednaset ]-( ....nejhorsi to bylo v tehu!to jsem nemohla ani chodit tak jsem to mela dole natekle!skrabala jsem to totiz ze spani!!
ted dekuju memu poslednimu dr,ktery mi dal neco aby se to prestalo vracet a ja musim zaklepat!dva mesice mam konecne klid!tuk tuk🙂
quinny
1. črc 2009
Cao, kde jste kdo =-)

se sem konečně dohrabu tak nikde nikdo 8-( klasika ne 8-(

jsem strávila celý dopoledne v práci s prckem, protože jsem potřebovala potvrdit jeden blbej papír a ač jsem měla potvrzenou schůzku tak paní se prostě kamsi propadla...nakonec prohlásila, že byla na ředitelství, no to si asi jen ztěží ověřím že :-p a my 2 hoďky tvrdli u holek v práci, jako Honyk spokojenej samo, ho báby obletovaly 😃 😃 akorát mi pak chůdě vytuhnul cestou domů v autě, a snad poprvé se nechal spící přenést z auta domů, a spokojeně chrupal přes dvě hoďky, kdybych ho blběna nevzbudila, že mi něco žuchlo na chodbě tak spal asi ještě teď 😃 i když to asi né, ono od těch 7,30 kdy snídal, měl v těch 13,30 už asi i hlad :-N no sociálku na mě :-N
a pak byla zase pro změnu tady šílená bouřka a stejně nešel inet, takže jsem se dostala až teď
plechajdaautor
1. črc 2009
hele uz Vam tam prej prsi quin jo ?
plechajdaautor
1. črc 2009
prosimte posli sem neco nebo tu zhebnu :-p
plechajdaautor
1. črc 2009
jinak s tim jidlem to obcas mame stejne.....obcas mu stihnu mezi tim narvat nejakej jogurt, ale nekdy proste tu svacinu taky zaspi :-N
quinny
1. črc 2009
ewi jé a nevíš co to bylo co ti ten dr. dal??
já na to šíleně trpěla na konci těhu, ale fakt že to bylo po antibiotikách skrze ty ledviny :-p

plechi nééé už je po dešti 😃 a je tady úžasnej vzdoušek x-)
plechajdaautor
1. črc 2009
:-p :-p :-p :-p :-p
quinny
1. črc 2009
počítám že vás už to jaksi minulo, když už je to u nás :-N
ráda bych vyhověla, ale znáš to neporučím větru dešti 😃
quinny
1. črc 2009
no on chudák nezaspal jen oběd, on většinou dostává tak kolem 10tý svačinu (no já mu samo nic nevzala) jsem si myslela že už budeme dávno doma :-p a pak teda oběd ten zaspal no, však on nepohubne 😎
plechajdaautor
1. črc 2009
prej to jde ze zapadu tak nevim.....pevne doufam ze to jeste dorazi....koukala jsem na mapu a melo by....boha jeho to snad pujdu popohnat
plechajdaautor
1. črc 2009
no ja dneska koukala me Mates poprve v zivote sbodnul tu velikanskou sklenicku celou....to jsem cucela jak porad otviral papulu mno a nasledne se paradne vys....l cili 0 od 0 pojde ze 🙂 :-N
quinny
1. črc 2009
fuj tak to bude něco dalšího a to už se nám pak doufám teda vyhne

bych jako chtěla aby se to spropadený dítě trochu vychruplo a až dorazí mm tak půjdeme ven :-p
jako proč nechce chrápat takovej vzdoušek krásnej, ptáci zpívaj 😃

Začni psát odpověď...

Odešli