• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Zuzi to by neměl, pokud zapáchá tak to vypadá na mykozu a bylo by dobře v lékázně zakoupit nějaká anti mykotika, jsou volně prodejná a lékárník poradí
1. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak asi jo,ja jen ze teplotu v ni mam zvysenou,hlen+ta bolest v podbrisku,tak jsem si myslela ze to je ovulka
1. črc 2009 ve 13:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ono to může být ovu, ale navíc počínající mykoza a když ji zlikviduješ v počátku tak to bude jen a jen dobře
1. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukam na net a pisou o Canestenu,ten doma mam.Ja trpim na strevniho bacila a tak to furt lecime nejakyma antibiotikama na zavadeni+jsem simela koupit lactobacilus,ktery jsem si nekoupila,tak bych asi mela
1. črc 2009 ve 13:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
je fakt,ze jak jsou horka,ze se clovek dost spotí a i když používám lactacid,tak to pak muze zas prenyst partner teda ja nevim,ale myslim si to :unamused: :confounded:
1. črc 2009 ve 13:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak my zacinema vic a vic chodit. :slight_smile:
1. črc 2009 ve 13:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Partner to nepřenáší, buď v klidu :wink:
1. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok budu
1. črc 2009 ve 13:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky o mykóze mi nemluvte, jako v životě jsem nic takového neměla a před 2 dny mě začalo tam šíleně svědět a když jsem to drbala, tak to bylo jen a jen horší, tak mi holky poradily gyno-pevaryl combipack, jsou tam 3 čípky a mastička jak pro tebe tak pro partnera, tak jsem tam dnes skočila a už jsem si dala čípek a i mastičku a večer máznu i MM :stuck_out_tongue_closed_eyes: jako humus to je, doufám, že jsem to měla poprvé a naposledy :rolling_eyes:
1. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli však to zabere a bude klid :wink:
1. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi no to doufám a budu ráda, když se to nebude opakovat.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ono to léto je na to takové přitažlivé, já zatím znám jen z televize nebo z doslechu :wink:
1. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já do teď taky, ale už mě to taky chytlo :rolling_eyes:
1. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi a jak to teda máte, už zkoušíte nebo ještě čekáte?
1. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No už se nebráníme, ono u nás to není o nějakém usilovném snažení nikdy, to Martina nebaví, takže když bůh dá bude, když ne děkuji za zázrak jménem Joli :wink:
1. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak to držím moc palečky,aby to vyšlo a byl druhý zázrak :dizzy_face:
1. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no bylo by to moc fajn, ale zatím to nehrotím, stejně by martin zase nesouhlasil s lékařskou pomocí, takže uvidíme
1. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to je mi jasný, tak hodně zdaru :wink:
1. črc 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ja bych o mykoze mohla prednaset :angry: ....nejhorsi to bylo v tehu!to jsem nemohla ani chodit tak jsem to mela dole natekle!skrabala jsem to totiz ze spani!!
ted dekuju memu poslednimu dr,ktery mi dal neco aby se to prestalo vracet a ja musim zaklepat!dva mesice mam konecne klid!tuk tuk:slight_smile:
1. črc 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cao, kde jste kdo :confused:

se sem konečně dohrabu tak nikde nikdo :rolling_eyes: klasika ne :rolling_eyes:

jsem strávila celý dopoledne v práci s prckem, protože jsem potřebovala potvrdit jeden blbej papír a ač jsem měla potvrzenou schůzku tak paní se prostě kamsi propadla...nakonec prohlásila, že byla na ředitelství, no to si asi jen ztěží ověřím že :stuck_out_tongue_closed_eyes: a my 2 hoďky tvrdli u holek v práci, jako Honyk spokojenej samo, ho báby obletovaly :grinning: :grinning: akorát mi pak chůdě vytuhnul cestou domů v autě, a snad poprvé se nechal spící přenést z auta domů, a spokojeně chrupal přes dvě hoďky, kdybych ho blběna nevzbudila, že mi něco žuchlo na chodbě tak spal asi ještě teď :grinning: i když to asi né, ono od těch 7,30 kdy snídal, měl v těch 13,30 už asi i hlad :sweat_smile: no sociálku na mě :sweat_smile:
a pak byla zase pro změnu tady šílená bouřka a stejně nešel inet, takže jsem se dostala až teď
1. črc 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele uz Vam tam prej prsi quin jo ?
1. črc 2009 v 15:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prosimte posli sem neco nebo tu zhebnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 v 15:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak s tim jidlem to obcas mame stejne.....obcas mu stihnu mezi tim narvat nejakej jogurt, ale nekdy proste tu svacinu taky zaspi :sweat_smile:
1. črc 2009 v 15:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewi jé a nevíš co to bylo co ti ten dr. dal??
já na to šíleně trpěla na konci těhu, ale fakt že to bylo po antibiotikách skrze ty ledviny :stuck_out_tongue_closed_eyes:

plechi nééé už je po dešti :grinning: a je tady úžasnej vzdoušek :dizzy_face:
1. črc 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 v 15:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
počítám že vás už to jaksi minulo, když už je to u nás :sweat_smile:
ráda bych vyhověla, ale znáš to neporučím větru dešti :grinning:
1. črc 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no on chudák nezaspal jen oběd, on většinou dostává tak kolem 10tý svačinu (no já mu samo nic nevzala) jsem si myslela že už budeme dávno doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak teda oběd ten zaspal no, však on nepohubne :sunglasses:
1. črc 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prej to jde ze zapadu tak nevim.....pevne doufam ze to jeste dorazi....koukala jsem na mapu a melo by....boha jeho to snad pujdu popohnat
1. črc 2009 v 15:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ja dneska koukala me Mates poprve v zivote sbodnul tu velikanskou sklenicku celou....to jsem cucela jak porad otviral papulu mno a nasledne se paradne vys....l cili 0 od 0 pojde ze :slight_smile: :sweat_smile:
1. črc 2009 v 16:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuj tak to bude něco dalšího a to už se nám pak doufám teda vyhne

bych jako chtěla aby se to spropadený dítě trochu vychruplo a až dorazí mm tak půjdeme ven :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jako proč nechce chrápat takovej vzdoušek krásnej, ptáci zpívaj :grinning:
1. črc 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek