• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
autor
jj letos taky 3 leti to co ? Akorat ze my v kvetnu...o tom miste kde jsme se brali a kde jsme meli hostinu mi ani nemluv, ja to omylam uz od svatby ze tam chci zajet aspon na obed :angry:
1. črc 2009 v 16:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi no víš jak, on vždycky člověk chce nejvíc to co nemá...

a hlavně teda já myslela že tm si sype popel na hlavu a kaje se :confused: nebo už zase ne :astonished: :confounded:
1. črc 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja to misto vidim skoro porad,je to naproti pres ulici u nasich :grinning: ...zadna slava a taky to tak dopadlo!
1. črc 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo,ale kdo mu na to ma skakat porad!
1. črc 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mu na to uz vite co!
1. črc 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi aha já myslela že už jste tam byli :sweat_smile: a kde že jste se to brali?

my tam byli na prodlouženým víkendu rok po svatbě, vloni nic, to byl prcek, to jsme nebyli ani na večeři,nechci na to moc vzpomínat, ale počítám že tou dobou jsem si ještě nemohla ani sednout na zadek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://pocasi.idnes.cz/server.idn?t=image&d=3

teda podle tohodle by Vam snad melo quin prset ne ? :slight_smile:
1. črc 2009 v 16:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
brali jsme se na zamku v Brandyse n/Labem a jidlo meli kus odtamtud...takova utulna restauracka a venku straaaasnyho mista travy a prostoru takze by se tam mates mohl i prohanet :slight_smile: :wink:
1. črc 2009 v 16:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se loučím MM je už doma :wink:

plechi nn podle tohodle u nás bude pršet velmi brzy (ta děsná lajna je těsně před námi) takže pěšky teda opradu nejdeme :grinning: tak páááá
1. črc 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak cus a uzijte si to....

ja se jdu odmenit mila susenkou....nevim za co, ale odmenim se :grinning:
1. črc 2009 v 16:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
odmen se plech:slight_smile:
ja uz mam netvora vzhuru tak pujdem na tu prochajdu
papaaaaaaa
1. črc 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo vcera Vas tu bylo po skromnu,no ja ji snad zastrelim,vstavat v 5.30h,ale je fakt ze vcera usla v 19h.papa holky a detuicky hezky den :slight_smile:
2. črc 2009 v 06:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,tak v roce jsme měli 9,11kg a 75cm a ještě před rokem jsme začali chodit.lítáme přímo.-) holky už jste některá očkovala dítko na ten synflorix? pořád nevím zda prevenar nebo synflorix.ale synflorix je prý na více kmenů (11) prevenar (8)
2. črc 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
brý ráno tak vstávačka v 5,30 ale aspoň teda spí celou noc no :sweat_smile:
2. črc 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
quinny ahojky.my dnes převalovačka od 5hod.ale spinkát aky už dobře.jednou se budí někdy spí až do rána
2. črc 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj evi jé tak to jste šikulky, že už běháte to u nás jen kolem nábytku, za ruku ani náhodou, takže u toho ještě asi dlouho zůstaneme..
koukám na fotečky moc pěkný :slight_smile:
2. črc 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak my synflorix ne. jsme začli na půl roce a to tehdy ještě nebyl, takže máme dvě dávky prevenaru a na 2 letech dostane poslední.
jinak jsem o tom dost četla, a opět co člověk to názor. někdo tvrdí že synflo je lepší, někdo že zase není ještě odzkoušenej na takovým souboru dětí a pak si vyber :unamused: akorát není to už trochu zbytečný teď? na 2 letech se dá očkovat ten pneumo23 nebo jak se to jmenuje a to má pak až do dospělosti :wink:

a už jsi řešila ty příušnice atd. jestli planný neštovice jo nebo ne?
2. črc 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bry rano :slight_smile:

My mame taky prevenar a uz cekame jen na 3 davku...takze nas se synflorix netyka :wink:
2. črc 2009 v 09:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
u nas se teda taky nebeha, jen za ruku, ted uz aspon jednu a dneska me potesil ze si zacal sam kdyz nekde stoji opatrne sedat a klekat tak za nim nemusim porad stat aspon :slight_smile:
2. črc 2009 v 09:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja ted spis marne premyslim jak ho naucit na nocnik, asi to bude boj teda.....jindy jak jsem ho vybalila z pliny tak hned vodopad....ted ho vybalim posadim na nocnik a rev rev rev a ani za boha se nevycura....
2. črc 2009 v 09:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi buď ráda že běhá alespoň za ty ruce, u nás ani náhodou jak ho vezmeš za ruku tak nazdar, si v lepším případě klekne, v horším hned sedne a nazdar :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale hlavně že chce venku chodit a tlačit kočár :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak to pár dní odlož a pak začněte znova, já mám teď taky vyčkávací období :grinning:
2. črc 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nám napsala včera prevenar a já se dnes dověděla o synflo tak nevím,zda to nechat nebo očkovat ten na víc kmenů quinny ve dvou letech mi to přijde pozdě.ted dostane dvě dávky,ale máš pravdu, že prevenar je odzkoušený ´tak váhám recept jsem ještě nevyzvedla tak nevím zda jí volat.ach jo.jo holky budte rádi dokud nechodí. peta lítá jak dábel a já za ním
2. črc 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
plech tak s nocnikem mi povidej!mame to same!vzdycky hned curala a kajdila a ted jako ze ani nevi co tam ma delat :angry: pokud nezacne rvat tak si okamzite stoupne a nocnik v ruce :rolling_eyes:
2. črc 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ahojky ani jsem nepozdravila :sweat_smile:
2. črc 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechy na nočník u nás byl taky boj , bál se ho a pak jsem to obložila okolo hračkama a dělalal jsem že tlačím a najednou se vycíkal a vykakal.a už chodí krásně.chce to ráno a po spaní ,zvykne si .nejlepší je ten obyč nočník.
2. črc 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
pardon, byla jsem uložit draka, ani se nebránil, jak zvláštní když tu poskakuje od 5,30 že :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe to my vstavali v devet takze spat az po o!
2. črc 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi no záleží na tobě, tak dr. zavolej a poraď se s ní, co ona na to, ale počítám že ti doporučí prevenar, když ti o synflo ani neřekla :sweat_smile:

Ewell ahojda, s nočníkem jsem v klídku, vědomé vyprázdnění na nočníku není možný dle všech chytrých knih před 15 měsícem :grinning:
2. črc 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewell pchééé do 9ti zlatý dítě, bych si to klidně vyměnila :sweat_smile:
2. črc 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek