• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
ahojky, tak já sice vstala před sedmou a Joli ještě byla spící, ale musela jsem tu likvidovat bordel po nočních skřítcích všude drobky perníku, kousky piškotů máčených v kakau a sunaru a pokapáno od třešní, zkoušela jsem jam, ale sviňa nehoustne no takže pozametat povytírat pověsit prádlo vyměnit myčku, zachránit Joli, chtěla se mi tele podříznout nožem :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

taky jsem dala Joli vyprat bačkůrky a dala jí další co má na ven a 14 jsou jí akorát, to není prav da, dá číslo 0,5 cm za měsíc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:

jo a na další zkoušku jdu 20.7 a pak ještě na jednu z přepravy nebezpečného zboží fůůůjjjj a pak komplexní prohlídka u drážního dr a od 1.8. budu mít smlouvu, když udělám všechny zkoušky :sweat_smile: :confused:
2. črc 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo ty knihy!ona to delala vedome teda!kazde rano,jeste se koukla a zatleskala si a ted me s tim bude stvat se rozhodla :angry: :wink:
2. črc 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
JOJO JDU VOLAT.TAK UVIDÍME.JSEM ZVĚDAVÁ CO MI ŘEKNE.
2. črc 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
nočník u nás taky nějak skončil, uteče z něja ještě ho otočí :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewi u vás to taky může být tím že nejsi moc v poho ty, tak ani ona :unamused: však vydrž, jste šikulky, ono to zase půjde :wink:
2. črc 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak u nas taky uspano :slight_smile: az se vzbudi dostane dlabanec a jdem si zaplavat :slight_smile: :wink: i kdyz dneska je venku tak, ze me to zatim ani nelaka jako vcera teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no Mates se taky naucil na tom nocniku porqadne predklonit vystrcit prdku a utect... :angry:
2. črc 2009 v 09:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak nevim jestli zabira ta technika dopo spani, ale uz cca tyden vstavame 6:30 huraaaa o 1,5 dele nez predtim :slight_smile: :wink:
2. črc 2009 v 09:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi že by? :sweat_smile: to by bylo super,
u nás teď zase vstávačka v 5,30 a je to hodně tím, že jsem mu rozhodila denní spánek, takže to asi fakt dost souvisí :wink:
2. črc 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky MM dostane asi jeste jednu sanci!ale jak to pohnoji tak tutovka!rikam asi,jeste jsem se nerozhodla,ale uz kvuli eli by to bylo dobry!vcera chtel romantiku ale mel smolika :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj my mely jit dnes na klstovku,ale je hrazena az od 2 let,tak nejdem :frowning2:
2. črc 2009 v 09:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ewell.....ono to bude chtit asi mozna kompromis trosku z obou stran ne ?
2. črc 2009 v 09:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasny,ale v nasem pripade jde hooodne o nej vis?
2. črc 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu povesit pradlo a jsem tu...
2. črc 2009 v 09:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewi jasně buď tvrdá, jen ať si chlapec pořádně uvědomí o co mohl přijít a že rozbít něco je děsně jednoduchý a slepit to zpátky už je trochu o něčem jiným :wink:

hehe no klíšťovka, naše dr. řekla že očkuje až od 5ti let, nejdřív tak od 4 to jsem teda koukala :sweat_smile:
2. črc 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
me rekla nejdriv ve 3 letech, driv ne
2. črc 2009 v 10:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no klíšťovku asi nebudeme řešit přes dětskou a bude :angry: jako ta vakcína je od nějakýho věku a ona si bude diktovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u klíšťovky je to prý i o tom, že se děti kopuou pod dozorem rodičů a prý si hned klíštěte všimnou a zlikvidují - no nesouhlasím s touto odpovědí, když je nakažené a kousne už je tu riziko :angry:
2. črc 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidite,ja tam ted volala a byly na me jeste neprijemny,tak jsem docela nastvana,ani nerekl neschledanou a to jsem ho brala za dobryho doktora,delaji se pry ci vakciny po 500kc,vojenska hradi 700kc,tak to vypadalo ze ho sralo jako ze na to nemam,nebo co.
2. črc 2009 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja si myslim,ze klistovka neni tak dulezita i kdyz ja mela meningo encefalitidu
2. črc 2009 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda řešíte klíštovku? já nechám, se psem lítáme často po lese a někdy i přismyčí nějakého parazita dom :unamused: sice co má nový obojek tak ani jeden klíšták a to jich dříve bylo i více jak deset, tak snad dobrý., ale dr.jsem se ještě neptala kdy. jsem myslela, tak na příští léto. známá ted vytahovala dceři klíště z ucha!
2. črc 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi no tvrdí se že když ho vyndáš do půl hodiny do přisátí tak pohoda, ale jak asi zjistíš kdy se přisálo, počítám že hodinky s časem přisátí na prdelce nemá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vrkoc úplně to nechápu s tou vakcínou?? jako synflorix nebo prevenar nebo priorix? :confused: :sweat_smile:
a klíšťovka je podle mě dost důležitá, hlavně když jsem měla půůl života (u našich sousedů) před očima holčinu, která na tom díky jednomu blbýmu klíštěti byla hodně špatně :pensive:
2. črc 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás byl řééééév, asi zub, dal si říct až po masáži Mundisalem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

gabi jj nápodobně taky jsme přes léto hodně v lese, chtěla bych ho nechat naočkovat před příštím létem, ta vakcína je určená od jednoho roku tak nevím co je za problém :sweat_smile:
2. črc 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dr se mi snazila "vymluvit" i klistovku,ale podle me je taky moc dulezita a na pristi rok bych ji taky chtela nechat ockovat
2. črc 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky taky se vase deti vztekaj kdyz jim neco nejde??ona je uplne priserna s tim,pak jeste jako rve na me at ji pomuzu :grinning: ..ted se ji povedlo vylezt na gauc a je z toho vysmata a je po vztekani:slight_smile:
2. črc 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám uspáno - aspon na chvíli.... snad.

holky kupovaly jste pro kluky velké auto na hraní? švagrová chce pro malého něco jako tatrovku ale ne tu co mají všichni :confounded: tak budu ráda za tipy :wink:

Jíťo, stejně si tu očko látku zaplatíme, tak o co jde? pokud není dítě nemocné, a očkovat zrovna nejte, nevidím problém, když dosáhne doporučeného věku. a jako rady, že když se pořádně nepřisaje.... že ani není třeba, at si strčí někam. to vidím jak na pohotovost lítají dospělí, když jim nejde klíště vyndat nebo se objeví malý flek jak jsou z toho haloo, co pak malé dítě!
2. črc 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mě překvapilo, že třeba psa můžu nechat naočkovat proti borelioze a ne proti klíštové encefalitidě a u lidí je to přesně naopak! :confused:

jj Evi taky tak. vysmátá třeba přileze k televizi, začne vypínat, zapínat, ví že to nesmí. stačí teda říct NE NE NE a hned pusa do podkovy, strašné ubližování toto, dřepne na zadek, spustí řev na celé kolo a pak natahuje ruce at ji utěším :grinning:
2. črc 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
pche no oni jsou na to očkování děsně opatrný, asi jim výrobce klíšťovky neplatí dost, to jiný líp placený, za ty lobuje horem dolem i sestra :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

ewi u nás ne, když něco nejde tak neva, jde dělat většinou něco jinýho, horší je když něco zakážeme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je pak scéna na oscara :grinning:

gabi proč nechce tu co mají všichni, ta je božíííí :sweat_smile:
my tohle nekupujeme, nemáme to kde mít, doma to fakt nechci, a na zahradě u babi má ještě po nás, doufám teda :sweat_smile: takže v tomnhle ti fakt neporadím
jj s tím psem o tom vím, oni mají s tím pro lidi nějaký problém, že to prostě nechrání, ale pořád se na tom pracuje :wink:
2. črc 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo to nevím, já myslela že klasika tatru musí mít každý kluk :grinning: chcou bud takové nějaké auto nebo stan

http://www.icshop.cz/index.php?nazev=stan-im000448

tenhle jsme si nechali od nich nadělit i my, ale doma to fakt není kam dát a venku jak se zdá to letos nebude ani na stan ani na bazén. spíš to využijem až bude mít Saška pokojíček. ale kdo furt má nějaké dárky vymýšlet, žejo :grinning:
2. črc 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si myslela jak pujde az po o a sla ted!uz to huceni neslo vydrzet!
2. črc 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm tak dementní poštačka mi zase vzbudila dítě a ještě jsem musela jít dolů kravka :stuck_out_tongue_closed_eyes: a rozčílit se zase pipina :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem aspoň po obídku, jen máme jít ve 13 na sraz s kámoškama a to teda nevím, bouří se tady :unamused:
2. črc 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek