Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
gabka32
2. črc 2009
u nás taky zazvonil chlap zrovna jak Saša usínala,že prodává krásné koberce 😃 no nevím co to zas mělo znamenat, jeslti tipujou kde je někdo pryč nebo co, když chodí v deset dopol..... :-|

v postýlce je ještě ťuhýk, ale až se vzbudí jdeme ven, možná do lesa, obídek až potom, však jsem snídala v deset.

mějte se!
quinny
2. črc 2009
páá gabi 🙂 jj asi tipaři buď ráda, že jsi byla doma
prochajdu závidím, u nás to vypadá na průtrž, asi budeme smrdět doma :-|
ewelly
2. črc 2009
to pocasi uz mi fakt pije krev!ja jsem lina!eli spi a ja misto abych sla neco delat tak tu smrdim jeste v kosili🙂
plechajdaautor
2. črc 2009
mno tak me ho uz po pul hodine vzbudily dyliny stary sousedky co maji tendenci se vykecavat na chodbe ]-( ]-( ]-( kr.....vy stary ]-( proc s nezalezou nekam do bytu ?? Dalsi uspani uz se potkalo s neuspechem ]-(

mno nic mates po o, ja jim a jdem na to plavco 😎
e.k.t
2. črc 2009
tak jsem obstarala poštu a podobné, tak jsem zpět.

Jity právě proto se mi ty jejich řeči že malým dětem netřeba doslova sejří protože je vidět že se nejedná o ně ]-(
a na kecy za nás to taky nebylo a přežili jste to bych vraždila, protože mám až příliš mnoho známých, kteří mohli žít, kdyby... :-p
quinny
2. črc 2009
jinak u nás kroupy :-p :-p :-p
jsem měla jít s kámoškama na kafíčko a pomuchlovat si malý mimi, a takhle budeme smrdět doma se vzteklinou :-p

gabi přesně jak jsi to psala, jak mu něco zatrhnu tak ubližování největší :-p

plechi víš proč si nezalezou, protože by se jedna druhý nezbavily 😃
máte ještě plavko, nebo už jen nějaký vlastní?
vrkocka
2. črc 2009
NO JA TAKY ULOZILA DNES UCHUTNALA TROCHU SVICKOVE,RESITE NEJAK JIDLO PO ROCE?jA JSEM TAKY LINA JEN TU KEPÍM A PAK SE MUZU DIVIT ZE ZAS TLOUSTNU 😞
vrkocka
2. črc 2009
no tady dopol.zatazeno,ted vykouklo slunko strasnej dušík,ale odpol.to zas vidim na peknou bourku jak vcera jsem uvizly v troleji
e.k.t
2. črc 2009
no my jídlo právě už moc neřešíme, jen nepepřuju a nepaprikuju a jinak v pohodě jo a česnek teda zatím taky ne, jinak všechno 😉
quinny
2. črc 2009
vrkoc resim jak co 😉 každej podle sebe 🙂

já se loučím, můžu všechno, ale jak js
em
u PC

tak je řev a sápe se po mně tak zatím pá
vrkocka
2. črc 2009
papa taky odpočívám u rexe,unesly tam mimi,tak to prozivam,jak kdybych byla v tom-hormony pracujou stale 🙂
quinny
2. črc 2009
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageI...
tak jsem využila toho že po mně Honyk chvíli neleze a upravila ty ateliérovky...tady jich pár je
slavikovci
2. črc 2009
Ahoj, po tak dlouhé době jsem se na vás přišla mrknout....jsme teď pořád na chatě...v Praze jsme teď jen na skok, v neděli zas frčíme a asi až do konce prázdnin tam budeme....tak jsem zkoukla fotečky z roku, krásné u všech.....taky se pokusím večer pár fotek vložit....přečetla jsem si jen lehce něco....ewel to je mi líto s tím TM....a plechi, jsi těhulka?no to je mazec....jsem se úplně zarazila a nevěřila, tak držím palečky.....ale to už jsi teda dýl.....ses nepochlubila 😃 Jinak z Pepína se stal pořádný rošťák....na NE nereaguje a ještě se začne smát, usínání hrůza a všude bordel.....asi mě klepne, ale jinak je zlaťouš....oslavička se nám taky povedla....snad se máte jinak všechny fajn....snad tu večer aspoň na malý pokec budu 😉
e.k.t
2. črc 2009
Ahojky Irčo, je s něma teď asi největší sranda 😃
plechajdaautor
2. črc 2009
Slavi 🙂)) 😃

Quin sli jsme jen tak, organizovany plavco je zas az po prazdninach 😉
slavikovci
2. črc 2009
no Evi to je, někdy si říkám, že jsem zralá na Bohnice, třeba jako dnes 😃
slavikovci
2. črc 2009
plechi 😃 a Evčo koukám,že vy se snažíte, tak ať se brzy zadaří 😉
plechajdaautor
2. črc 2009
slavi s tim Ne jsi me pobavila...u nas funguje jen tak ze se na nas ohledne co mu to jako rikame, zatlemi se a jde si zas za svym.....dostane pres ruku, tak si ji prohlidne a zas to jde delat a tak porad dokola ]-(
e.k.t
2. črc 2009
Díky uvidíme, pokud udělám 20 zkoušku z provozu a pak jeěte nebezpečné zboží a projdu přes dr tak od 1.8. nastupuju 😉
e.k.t
2. črc 2009
No Joli takto odloupla záslepku u krabice vedle zásuvek a zjistili jsme že s kabeláží, nejdřív bylo ne, tak pohled jako polib si, tak přes ruku taky ji prohlídla a ještě zjnova, tak jí martim po ruce pleskl pořádně a to byl hysterák největší, ale koukala jestli má publikum, když zjistila že nás to nebere, tak dala pokoj, no a já milou krabici schovala za komodu, sice tu mám málo místa na projití kolem stolu, ale zdraví na 1. místě 😉
e.k.t
2. črc 2009
Prý Bohnice.... to nude hůř v pubertě si myslím 😉
slavikovci
2. črc 2009
jo přesně tak, když na Ne nereaguje, tak dostane přes ruku, ale z toho si nic nedělá, ale když mu dá MM tak začne řvát, taky ho neutěšujeme nebo tak.....myslím, ale, že z toho ještě nemají tolik rozum.....jen doufám,že mě pak nebude mít na háku jako má teď 😞 ]-(
e.k.t
2. črc 2009
no oni to postupně pochopí, kdy dostanou, když se jim to nelíbí, a přestanou to dělat 😉 DOUFÁM :-N
d.aniela1
2. črc 2009
hezky den
nedocitam uz jsem doma z nemocnice je to tu vzhuru nohama noto vite kdyz chlap hlida hahaha ze tam kde to spadne tam to necha,,

tak jsem byla pod celkoovu narkozou a no mam na trikrat rezazou a sitou nohu takze bajecny,zabandazovanou az na horu byt v klidu zitra na prevaz,a u trisla mam deseticentimetrovy ted uz sasity rez no na ucpani tunilku,,no reknu vam boli to jak svina,,beru si jen leky a skacu jen na zachod 😞
jo a pozdravuje vas OLi ma se bajeeecne
plechajdaautor
2. črc 2009
Dani tak hlavne ze uz to mas za sebou a tedka uz jen aby to pomohlo hele 😉

Joo Olca ty uz se ta dovolena pomali chyli ke konci co ?

Me dneska dosly fotky z plavani i s videe a je to bozi, dala jsem to na rajce tak Vam to zkopcim snad to pujde zobrazit :

http://plechajda.rajce.idnes.cz/Matej-plavani_L...
e.k.t
2. črc 2009
Jani teď už to bude jen a jen lepší, uvidíš 😉
melanykol
2. črc 2009
Ahojky všem 😉
Dani tak přejeme brzké uzdravení,ať co nejdřív běháš,jak srnka 😃
Zdeni fotky krásný,Mates je správně vykulenej 🙂
Mě dneska nechtěla Zuzanka dopoledne spát,tak spala hned po obědě,což je nahouby.Taky byla v 18.00 KO,takže už spí.Zlaté spaní dvakrát denně :-p .
slavikovci
2. črc 2009
hahaha Matýsek je boží 😃
plechajdaautor
2. črc 2009
fuj jsem se prezrala :-p
e.k.t
2. črc 2009
tak já Joli udolala taky, sice asi 10 minut řen, pak se ještě dorazila 150 mlíka a už sní 😉