• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
u nás taky zazvonil chlap zrovna jak Saša usínala,že prodává krásné koberce :grinning: no nevím co to zas mělo znamenat, jeslti tipujou kde je někdo pryč nebo co, když chodí v deset dopol..... :unamused:

v postýlce je ještě ťuhýk, ale až se vzbudí jdeme ven, možná do lesa, obídek až potom, však jsem snídala v deset.

mějte se!
2. črc 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
páá gabi :slight_smile: jj asi tipaři buď ráda, že jsi byla doma
prochajdu závidím, u nás to vypadá na průtrž, asi budeme smrdět doma :unamused:
2. črc 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
to pocasi uz mi fakt pije krev!ja jsem lina!eli spi a ja misto abych sla neco delat tak tu smrdim jeste v kosili:slight_smile:
2. črc 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno tak me ho uz po pul hodine vzbudily dyliny stary sousedky co maji tendenci se vykecavat na chodbe :angry: :angry: :angry: kr.....vy stary :angry: proc s nezalezou nekam do bytu ?? Dalsi uspani uz se potkalo s neuspechem :angry:

mno nic mates po o, ja jim a jdem na to plavco :sunglasses:
2. črc 2009 v 11:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem obstarala poštu a podobné, tak jsem zpět.

Jity právě proto se mi ty jejich řeči že malým dětem netřeba doslova sejří protože je vidět že se nejedná o ně :angry:
a na kecy za nás to taky nebylo a přežili jste to bych vraždila, protože mám až příliš mnoho známých, kteří mohli žít, kdyby... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak u nás kroupy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jsem měla jít s kámoškama na kafíčko a pomuchlovat si malý mimi, a takhle budeme smrdět doma se vzteklinou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

gabi přesně jak jsi to psala, jak mu něco zatrhnu tak ubližování největší :stuck_out_tongue_closed_eyes:

plechi víš proč si nezalezou, protože by se jedna druhý nezbavily :grinning:
máte ještě plavko, nebo už jen nějaký vlastní?
2. črc 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO JA TAKY ULOZILA DNES UCHUTNALA TROCHU SVICKOVE,RESITE NEJAK JIDLO PO ROCE?jA JSEM TAKY LINA JEN TU KEPÍM A PAK SE MUZU DIVIT ZE ZAS TLOUSTNU :frowning2:
2. črc 2009 v 11:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tady dopol.zatazeno,ted vykouklo slunko strasnej dušík,ale odpol.to zas vidim na peknou bourku jak vcera jsem uvizly v troleji
2. črc 2009 v 11:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my jídlo právě už moc neřešíme, jen nepepřuju a nepaprikuju a jinak v pohodě jo a česnek teda zatím taky ne, jinak všechno :wink:
2. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrkoc resim jak co :wink: každej podle sebe :slight_smile:

já se loučím, můžu všechno, ale jak js
em
u PC

tak je řev a sápe se po mně tak zatím pá
2. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
papa taky odpočívám u rexe,unesly tam mimi,tak to prozivam,jak kdybych byla v tom-hormony pracujou stale :slight_smile:
2. črc 2009 ve 13:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2972811&vReferer=
tak jsem využila toho že po mně Honyk chvíli neleze a upravila ty ateliérovky...tady jich pár je
2. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, po tak dlouhé době jsem se na vás přišla mrknout....jsme teď pořád na chatě...v Praze jsme teď jen na skok, v neděli zas frčíme a asi až do konce prázdnin tam budeme....tak jsem zkoukla fotečky z roku, krásné u všech.....taky se pokusím večer pár fotek vložit....přečetla jsem si jen lehce něco....ewel to je mi líto s tím TM....a plechi, jsi těhulka?no to je mazec....jsem se úplně zarazila a nevěřila, tak držím palečky.....ale to už jsi teda dýl.....ses nepochlubila :grinning: Jinak z Pepína se stal pořádný rošťák....na NE nereaguje a ještě se začne smát, usínání hrůza a všude bordel.....asi mě klepne, ale jinak je zlaťouš....oslavička se nám taky povedla....snad se máte jinak všechny fajn....snad tu večer aspoň na malý pokec budu :wink:
2. črc 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Irčo, je s něma teď asi největší sranda :grinning:
2. črc 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Slavi :slight_smile:)) :grinning:

Quin sli jsme jen tak, organizovany plavco je zas az po prazdninach :wink:
2. črc 2009 v 16:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Evi to je, někdy si říkám, že jsem zralá na Bohnice, třeba jako dnes :grinning:
2. črc 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi :grinning: a Evčo koukám,že vy se snažíte, tak ať se brzy zadaří :wink:
2. črc 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
slavi s tim Ne jsi me pobavila...u nas funguje jen tak ze se na nas ohledne co mu to jako rikame, zatlemi se a jde si zas za svym.....dostane pres ruku, tak si ji prohlidne a zas to jde delat a tak porad dokola :angry:
2. črc 2009 v 16:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky uvidíme, pokud udělám 20 zkoušku z provozu a pak jeěte nebezpečné zboží a projdu přes dr tak od 1.8. nastupuju :wink:
2. črc 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Joli takto odloupla záslepku u krabice vedle zásuvek a zjistili jsme že s kabeláží, nejdřív bylo ne, tak pohled jako polib si, tak přes ruku taky ji prohlídla a ještě zjnova, tak jí martim po ruce pleskl pořádně a to byl hysterák největší, ale koukala jestli má publikum, když zjistila že nás to nebere, tak dala pokoj, no a já milou krabici schovala za komodu, sice tu mám málo místa na projití kolem stolu, ale zdraví na 1. místě :wink:
2. črc 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prý Bohnice.... to nude hůř v pubertě si myslím :wink:
2. črc 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo přesně tak, když na Ne nereaguje, tak dostane přes ruku, ale z toho si nic nedělá, ale když mu dá MM tak začne řvát, taky ho neutěšujeme nebo tak.....myslím, ale, že z toho ještě nemají tolik rozum.....jen doufám,že mě pak nebude mít na háku jako má teď :frowning2: :angry:
2. črc 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no oni to postupně pochopí, kdy dostanou, když se jim to nelíbí, a přestanou to dělat :wink: DOUFÁM :sweat_smile:
2. črc 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezky den
nedocitam uz jsem doma z nemocnice je to tu vzhuru nohama noto vite kdyz chlap hlida hahaha ze tam kde to spadne tam to necha,,

tak jsem byla pod celkoovu narkozou a no mam na trikrat rezazou a sitou nohu takze bajecny,zabandazovanou az na horu byt v klidu zitra na prevaz,a u trisla mam deseticentimetrovy ted uz sasity rez no na ucpani tunilku,,no reknu vam boli to jak svina,,beru si jen leky a skacu jen na zachod :frowning2:
jo a pozdravuje vas OLi ma se bajeeecne
2. črc 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dani tak hlavne ze uz to mas za sebou a tedka uz jen aby to pomohlo hele :wink:

Joo Olca ty uz se ta dovolena pomali chyli ke konci co ?

Me dneska dosly fotky z plavani i s videe a je to bozi, dala jsem to na rajce tak Vam to zkopcim snad to pujde zobrazit :

http://plechajda.rajce.idnes.cz/Matej-plavani_Lagoon/
2. črc 2009 v 19:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani teď už to bude jen a jen lepší, uvidíš :wink:
2. črc 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem :wink:
Dani tak přejeme brzké uzdravení,ať co nejdřív běháš,jak srnka :grinning:
Zdeni fotky krásný,Mates je správně vykulenej :slight_smile:
Mě dneska nechtěla Zuzanka dopoledne spát,tak spala hned po obědě,což je nahouby.Taky byla v 18.00 KO,takže už spí.Zlaté spaní dvakrát denně :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
2. črc 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
hahaha Matýsek je boží :grinning:
2. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fuj jsem se prezrala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 ve 20:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já Joli udolala taky, sice asi 10 minut řen, pak se ještě dorazila 150 mlíka a už sní :wink:
2. črc 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek