• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Zuzi posledních pár dní nějak špatně spí.Pořád se budí a nejpozději o půlnoci ji beru k sobě,protože nechce už v postýlce být.
Já bych se přežrala ráda,ale nechce se mi nic moc chystat,když jsem sama doma,tak se odbývám chlebem,nebo rohlíkama.
2. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky maminy.tak po diskuzi s dr.jsme nakonec dali synflorix.je na víc kmenů a říkala,že je to odzkoušené,že se bát nemusím.tak snad to bude v poho.cenově je to stejné.prevenar bude na 13kmenů od ledna,ale to už čekat nechci.holky kolikrát denně vám ještě spí prckové? mě teda ještě 2x doufám,že mu to ještě vydrží,ale dneska teda vstával v pět sem byla hotová.a ještě jak spí se mnou v posteli,tak mi lezl po hlavě a kousal do nosu:slight_smile:ale zase mi spí už od 7 někdy i od půl7 takže asi po němnemůžu chtít spánek do 8:slight_smile:
2. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzanka vstává mezi 6 a 8 hod,mezi 9-10 jde spát,pak jde spát kolem 15 hod a večer kolem 20.Což mi vyhovuje,jen dneska mi to nějak narušila :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
2. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no mates chodi spat v 19 a vstava tedka uz asi tyden 6:30....pak spi tak 1,5h dopoledne a to sami odpoledne :slight_smile:
2. črc 2009 ve 20:31  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to mě peta jak kdy někdy ducne 2h. ráno odpo tak hodku někdy třeba jen 40min.máme to různé.ale my odpo chodíme spát na vzduch na procházku.plechy posílaj se i fotky z roka a míry tobě? já už ani nemám ten odkaz.jak jsem měnila na visty
2. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
evi jojo na plechajda@seznam.cz
2. črc 2009 ve 20:41  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
mě teď nechce mrška venku spát,dá tak sotva půl hodina.Tak jezdíme na spaní domů.
2. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky, prosím potřebuji POMOOOOCCC...nevíte o nějakém ubytování v Praze vyloženě na přespání, něco levnějšího? Díky moc, jedeme v sobotu do Prahy odvézt Kubu na fotbal.školu,takže pochodíme po památkách, snad nebude pršet a ráno tradááá kouknout na Kubu a domůů
2. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak se hlásíme naslunění z Kréty, ale nebudu moc provokovat :confused: ale jsem vcelku ráda,že jsme tomu unikli, tady té hrůze, a to ještě bydlíme v oblasti, kde se dělo všechno možné, docela jsme se děsili domů, ale naštěstí jen voda v garáži :confused:
2. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Leni a kolik je levne ubytovani ?? Ja teda takhle z fleku nic neznam....ale nasla jsem treba tohle :

http://www.levne-ubytovani-v-praze.cz/levne-ubytovani/hostel-hubalka/cenik.htm
2. črc 2009 ve 20:59  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jé plechi díky, uvažovali jsme i na menze, ale ještě to zvážím, protože jde opravdu o přespání, jo a gratuluji k mimi :wink:
2. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
plechy pošli mi ten odkaz na ty fotečky díky
2. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
2. črc 2009 ve 21:09  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
plechy ted to čtu vy čekáte druhé? teda já jsem pozadu o co jsem tu ještě přišla? to bylo plánované?gratuluji moc
2. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
evi jojo bylo :wink: vsak to mam uz nejakou chvili v profilu....
2. črc 2009 ve 21:10  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
teda vy jste rychlíci.ty máš asi hodně hodné dítko vid:slight_smile: já teda druhé až tak za 4roky.mě zatím stačí tenhle čert:slight_smile:
2. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni tak si představ,že MP chce,aby jsme se přestěhovali do Prahy.Málem mě ranila mrtvice :rolling_eyes:
a jak se cítíš? vše v pohodě?
plech díky, po něčem zítra kouknem, něco najdeme díkyyy
holky jdu na kutě malej se nějak vrtí dneska tak papa
2. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
taky jdeme do hajan dobrou noc pa
2. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
hodny jo ?? Muhehehehhehehehehhehe :grinning: :grinning: :grinning:

Mel tak jooooooooo aspon budem jezdit drandit spolu :slight_smile:))

Evi uz se citim dobre, ale tak od 7tt do 12tt to bylo husty ....
2. črc 2009 ve 21:27  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
No to se k vám rovnou stěhuju,protože jinak si nedovedu představit,co já bych si tam počala. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Tááák dobrou noc a sladké sny novému miminku :slight_smile:
2. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
http://www.youtube.com/watch?v=H5P_kkUwWkY

tak tady jeste to slibeny video :slight_smile:)) mozna se to nekomu kdo ma pomalejsi pripojeni bude trhat
2. črc 2009 ve 21:48  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Mel tak pockej tak pul rocku to uz budeme mit barak snad i zarizenej tak to se k nam vejdete :grinning:
2. črc 2009 ve 21:49  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko no nad videem Matýska mi ukápla slzička nádheráááááááá :slight_smile:
3. črc 2009 v 06:19  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky
krasny video plech!
jinak elus vcerausnula v pul sedme v kocaru tak jsme ji jen prenesli spinavu do postylky,tak ted mame vyspano od pul sedme a dnes jde spat k nasim,tak ji musej pekne vydrbat :grinning: a ja budu mit preeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. črc 2009 v 07:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
evi jakoze dneska bude sex jo ? :wink:
3. črc 2009 v 07:15  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jinak ja dneska balim a vecer vyrazime smer Ostrava....takez dame prvni vetsi cestovani, ale jedem az v 19 vecer tak snad bude spat Mates jeden :wink:
3. črc 2009 v 07:17  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek