• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
teeeda tady z niceho nic prda a uz chcije!no ted vecer mi to je sumak,ale zitra at uz je krasne!kdyz mam detatko u babi a dedy tak mam v planu vzit hafany po dlouhe dobe na poradnou prochajdu!
3. črc 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj evi ja tu jsem jen me to trosku trva nez k tomu doskacu,,, kdepak mas Elenku???
3. črc 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jako ted jsme tu sama jo,,,
3. črc 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Copak se ti Dani stalo? :frowning2:
3. črc 2009 v 19:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrkocka:byla jsem na operaci krecovych zil :sweat_smile:
3. črc 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee to chodila mamak furt to je pekna bolest,tak deti nekdo hlida?
3. črc 2009 v 19:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fido je u more,a Domca u tchyne,,no slusna no,,
3. črc 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukam do alba jak tam mas ty kratsi vlasky s detickama od segry a jsi kočka :slight_smile: Zily pryc ,tak jeste vetsi.Jeeeeeee u more a tak si odpocin at naberes sily :slight_smile:
3. črc 2009 v 19:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mela velikou a pod anestezii me ji vyrizli
3. črc 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo tak to musi bolet,takze jen ji nebo vic?
3. črc 2009 v 19:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen ji a v trisle me preusil kanal,a tam taky jizvu ale o neco vetsi,,ja jsme zvykla uz me to ani neprijde,,jen me po te narkoze nebylo ok,,,ale mamce je jen vypichovali ne???
3. črc 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo,uplne me to boli stebou,tak at jsi brzo fit
3. črc 2009 v 19:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrckocka diky moc,,
3. črc 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavne ze je o deti postarano jsem v klidu ,,snad domik nebude moc brecet
3. črc 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tak ted mas aktualne vlasky dlouhy ci kratky?
3. črc 2009 v 19:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
polodlouhy po ramena,,
3. črc 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak papa jdu se natahnout eli uz spinka :slight_smile:
3. črc 2009 v 19:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. črc 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
konečně uspáno, tak se jdu rozloučit. Padám na hububububu :wink:

Klidnou dobrou noc :slight_smile:
3. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko přišla jsem na vás juknout, měli bysme jet na trhy dneska, svítí tu sluníčko vypadá že bude hezky, ale moji kluci ještě spí, tak vyčkávám, ale za chvíli už na ně půjdu ať vstávají :sweat_smile:
4. črc 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda takoví sedmispáči jo? u nás spí jen Martin, ale má nárok, je po noční. po o jedeme popřít neteřinkám k narozeninám 4 a 2 roky, tak už se těší,. Joli se vyřádí :wink:
4. črc 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky no u nas je krasne a ja lezim v posteli uz jsem hnedka rano volala tchyni jak Dominicek!a on lumpik celou noc hodnej vubec nebreci,a pil mliko no ja zasnu ale jsem rada ze nebreci to me aspon uklidnilo...

ja mam od vcerejska jeste atb protoze jak jsem nekde chytla anginu tak super no ne :grinning: jsem nadsena co me porad je teda muzu vam rict ze od porodu se to vsechno sere,,lip a slusne to ani nenapisu,,doufam ze uz budu klid a budu si taky uzivat
4. črc 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
az bude 30O menime zas tema,,ted uz to bude zajimavy,,hihi kdz uz tu mame dve tehulky.bude snima rodit,,uz se na to tesim
4. črc 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu papkat pak cekam na nejaky mms od more od dedy,,hihi tak zatim
4. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak se koukej pořádně vykurýrovat když jsi samotinká, abys pak měla na vše dost sil :wink:
4. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to je zakon schvalnosti co? :grinning: taky jsem volala mamce co ta moje potvurka a hodna,tak si mam pro ni prijet az v pet,tak zehlim!uz me bolela zada,tak jsem sla na chvili dachnout:slight_smile:
tady zahrmelo,zaprselo a uz zas prosvita slunicko!to je pocasi blaznivy tohleto :angry:
4. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda no jasne kdyz uz tak uz vsechno a nejlepe naraz...

no je me tak smutnooooooooooooooooo holky to je desny
4. črc 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda tady to zije
ale venku uz je krasne tak se neni co divit,dneska me babi posilala fotky Domika jak cely den vvadeli venku,tak me uplne padly slzy do oci jak me je smutno,,,
a ze nechce byt v kocarku a jen chodit,a hned jsme ji taky sprdla protoze na jedne fotce nema Domcu v kocarku pripoutanyho ,tak jsme se vydesila,,ale prej to bylo jen pro foto,,teda ja nevim jak vy ale ja ho pasam,pasama v kocarku,je pravda ze on sedi v klidu upreny nepredklani se ale co kdyby,,ze?
4. črc 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy a děťátka, jdem se rozloučit, protože už od zítra budeme až do konce prázdnin na chatě. Kdybych se náhodou někde připojila, tak se na vás juknu a na vaše nové fotky.Snad na mě nezapomenete :sweat_smile: Mějte se krásně, užívejte léto. Ewi, ty ať to dáš do kupy s TM, dani ať jsi brzy fit, evče ať se brzy povede mimčo, když se už snaží, Ladušce a plechajdičce ať krásně probíhá těhulkování a až budete holky vědět, jestli čekáte holčičku nebo kluka, tak mi plechi napiš sms :grinning: :wink:
A panterce přeji ne moc smutný návrat z dovči.....jinak ostatním tedy to pohodové slunné léto...a snad nějak juknu.... tak pa a hudlany dětičkám :slight_smile:
4. črc 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slaviku:tak si to pořádně užijte :unamused: :wink: :wink: :wink: :wink: ať Vam vyjde počasí
4. črc 2009 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek