Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
d.aniela1
4. črc 2009
jé ten první smajlík tam neměl být hihihi

se mě nechce spát jsem spala po O jak říká můj syn a teď tu budu čumět do zdi hahaha
d.aniela1
4. črc 2009
ewelly
5. črc 2009
dobre ranko!
my mame teda vyspano uz od pul seste!mam fakt radost vzhledem k tomu,ze jsem sla spat v jednu ]-(
nevim co ji je,porad knoura a v postylce se jen prevalovala curinka!
Irco dik,ale u nas je to asi uz beznadejne!
no ja se ji jdu venovat,nez ji zabim :-N
quinny
5. črc 2009
jdu vás pozdravit, za chvíli zase vyrážíme na výlet, tak užívejte neděli a snad alespoň někde bude sluníčková 😉
panterka
5. črc 2009
ahoj holky, tak se hlásím z domova 😉 teď mě čeká praní a vybalování :-p ale určo se za váma zastavím 😎
panterka
5. črc 2009
jako nedočítám, takže kdyby mi někdo shrnul, co se tu dělo, tak bych byla moooooc ráda 😃 😃
quinny
5. črc 2009
Oli ahojky tak šťastně zpátky z dovči, to je super 😉
ale novinky ode mě nečekej, moc nedočítám a co jo, to si stejně nepamatuju 😃 😃 😃
předpokládám, že víš o Zdeni 😎
quinny
5. črc 2009
tak dítko je dospané, já se loučím, jdu mu pomoct vzbudit tatínka, a třeba se dneska vypravíme na výlet dřív 😉
panterka
5. črc 2009
ahoj Jíťo, jak jsem viděla to množství stránek, tak se mi protočily panenky :-N no, jestli o Zdeni myslíš to, co myslím, že myslíš, tak to vím 😉
panterka
5. črc 2009
já stáhnu ty miliony fotek a jdu něco dělat, papa 😉 zatím 😎
d.aniela1
5. črc 2009
Ahoooooooooooooj OLi no to je dost ze jsi zpet 😃 😃 😃 😃 😃 uz se tesime na fotky
d.aniela1
5. črc 2009
Jito krasna fotka v pase moc vam to slusi :- 😃 😃
laada
5. črc 2009
Ahoj holky jen nakukuju a vidím návrat OLI x-) 😉 těším se na fotky 😉
panterka
5. črc 2009
holky, mám z toho vybalování hlavu v pejru :-p a navíc mě čeká balení na chalupu :-p
e.k.t
5. črc 2009
Oli je to z jedné rány do druhé, jen s tím rozhílem, že z chalupy do máš domů kousek 😉
panterka
5. črc 2009
tak jsem fotky rychle prolítla a něco přidala http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... 😉
d.aniela1
5. črc 2009
Oli nadherny fotky super,,no tise vam zavidim,,,doufam ze jste si to radne uzili 😃 😃 😃

tahle nema chybu ,dokonalááááááááááá

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageI...
d.aniela1
5. črc 2009
venku je nadherne,,kurna a ja jsem doma a jeste musim mit nohu nahoru superrrrrrrrrrrrrrrrrr

nikdo nikde,,se ani nedivim a netrpelive cekam na podani hlaseni od tchyne jak domik
panterka
5. črc 2009
Jani????? já jsem tu už zase!!!
d.aniela1
5. črc 2009
Ahoooooooooj no jak jste se meli???
panterka
5. črc 2009
Jani, no super 😉 sice jsem si druhej den myslela, že to bude dovolená děs, ale byla super x-)
vrkocka
5. črc 2009
Ahoj holk,tak my po vikendu ma mala 39,5 teploty,to jeste nemela tak nevim co delat,dala jsem ji panadol tak uvidme 😞
vrkocka
5. črc 2009
Jinak Panter....nadherny fotecky 🙂
panterka
5. črc 2009
ahoj vrkoč, tak uvidíš, jak na tom malá bude, snad panadol zabere |-|
vrkocka
5. črc 2009
snad jo diky,ale je v poho
d.aniela1
5. črc 2009
vrkoc:uvidis treba to zabere,,, 😢 ono to je u deti vzdycky hrozny,,chuderky
d.aniela1
5. črc 2009
no to je dobre,,vsak fotky nadhera,,,povedli se vam,,,
panterka
5. črc 2009
Jani, právě že nejsou tak pěkný jako ty předchozí roky, je znát, že tam nebylo tak vymetýno jako dřív, ale bylo fakt ideální počasí, kdyby byly děsný vedra, tak by to bylo dost drsný :-N takhle jsme krásně byli na pláži, koupali se a nepařili se 😉
d.aniela1
5. črc 2009
Oli to je preci ok ,,kdyby byli vedra chudaci deti a byli by jste akorat na nervy,,jak rikas idealni pocasi,,
panterka
5. črc 2009
jo, a byla tam rodinka, ty měli 8mi letou holku a 4,5 měsíční holčičku, takže nejmladší jsme tam rozhodně nebyli, dětiček tam v tomhle věku jako je Jáchymek bylo spousta, spíš to píšu proto, že tu malinkou vozili celou dobu v golfkách a to ještě měli opěrku zad do sedu =-) no, jsme si s manžou říkali, že je to dost brzy teda :-N