• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Jani, hlavně teda týden předtím tam chodili v dlouhých kalhotech a mikinách a v pláštěnkách, bylo tam hnusně asi do středy a taky tam bylo zemětřesení, takže nám to klaplo parádně
5. črc 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ty brdo to teda jo,kdyby do pololehu tak budiz ,,ale takhle aby nemela podelany zada kvuli tomu,,, :confused: :confused:
a Fído se budou vracek kdy?
v nedeli 12.7 i Domca...
5. črc 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, tak to je ještě týden... to mají ale krásný počasí, když jsme odjížděli, tak bylo krásně :wink: místní tam říkali, že je hezky do splitu, od splitu nahoru už to prej není žádná sláva, tak nevím
5. črc 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli tak to netusim,,ale rikali ze tam je krasne,,uzivaji si to,,,tak snad jim to pocasi vydrzi,,,preju jim to
no jeste tyden pohody ja to mam jako dovolenou hihi
5. črc 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, mně sse právě těch 4,5 měsíce zdá taky ještě moc brzy, neřeknu kolem toho půl roku do toho polosedu, ale tohle jsem koukala jak puk
5. črc 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no bodejt aby nemela pak skoliozu nebo tak neco
5. črc 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě tam ta mamina říkala, že malá chce pořád sedět :sweat_smile:

no, ale musím říct, že fakt oblázková pláž pro prcka ideální, já bych s ním na písek nejela, kamínky si zamiloval a hrozně si s nima vyhrál, navíc je furt olizoval, tak si ten písek vůbec nedokážu představit, hlavně je to čistý, písek by měl všude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. črc 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo to je jasny,,vsak to mas recht,,pisek by mel vsude,,ale ty plavky mel super to byl stredem pozornosti porad ne???? :sweat_smile:
5. črc 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
heleel to uz jsem tu sami jo teda ?!zrada :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. črc 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
proč mě to nepřekvapuje :grinning: :grinning: :sweat_smile:
5. črc 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mu je dávala, aspoň jsem nemusela mít strach, že se mi spálí, protože jsem ho ve stínu neudržela, vůbec mu nevadilo lézt po kolínkách po těch oblázcích
5. črc 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasny jako exklusivni plavky,,hotovej frajer,,kolikatkou jsi ho mazala??ja dala Fidovi 30 pro zacatek
5. črc 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ze vahas co delaji kluci???????????,,tedka,?
5. črc 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
hrajou si :wink:

já měla pro kluky taky 30 a jsou teda sejratý :grinning:
5. črc 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vsak to neva,,jsou jeste malý
5. črc 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem to tak udelala,,lepsi bilej nez spalenej
5. črc 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem byla prakticky jenom ve stínu, nějak už se nevydržím smažit na sluníčku :sweat_smile:
5. črc 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:no nekecej vsak jsi litala za Jachymkem ne,hihi
5. črc 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám právě tenhle opalovací krém vyzkoušenejj na Hynečka a max. spokojenost, máme ho každej rok a nikdy se mi nespálil ani v těch největších hicech u moře, vždycky je tak akorát snědej, žádný velký opálení, prostě spokojenost
5. črc 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak male to neklesa :frowning2:
5. črc 2009 v 18:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jakej mas???ja jsem mu davala Garnier
5. črc 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrckocka:a to ma po odecteni??kolik mela ted??
5. črc 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, hele, ten byl na pláži tak zlatej, že jsem měla fakt pohodičku :sunglasses: měl kelímky, kyblíček a oblázky a měl na celý dopo nebo odpo vystaráno :slight_smile: jen občas jsem ho musela odtáhnout od cizího ručníku :grinning: a pak měl jako největší hračku nafukovací lehátko na suchu, pořád na něj lezl, ono ho to houpalo a dával do něj ty oblázky :wink: nejlepší bylo, když šli kolem nějaký mladý holky, tak po nich koukal a koukal, až si málem hlavu vykroutil a většinou pak neudržel rovnováhu a žuchl :grinning: byl tam prostě všem pro srandu :grinning: :grinning: babky z něj byly unešený, dostal od nich i míček
5. črc 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to jsem si vsimla na posledni fotce,,no byl hold oblibenej,,kocourek jeden ,,hihi to vis takovej klucik peknej okatej,,se nedivm a preci jenom je to chlap ze jo?
5. črc 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jdem v sunkiss z intersparu, fakt nám max. vyhovuje, je ve spreji a skvěle se rozmazává a fakt drží :wink:
5. črc 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrkoč, a jak je to dlouho, co jsi jí ten sirup dala?
5. črc 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak ten ja neznam :confused:
5. črc 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ona to není žádná známá značka :sweat_smile:
5. črc 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek