Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
d.aniela1
5. črc 2009
no o to preci nejde,,,no me nejde ani tak o znacku jako o kvalitu a od nivei jsou desne drahy :-p :-p
panterka
5. črc 2009
já nevím, jak poznám, že je kvalitní, ale je fakt, že tenhle nám fakt drží, je voděodolnej a je fakt, že se nám Hyneček opravdu nikdy nespálil a to třeba loni byly jiný vedra, když byli s Davidem sami, a to pochybuju, že nějak extra přemazávali
vrkocka
5. črc 2009
dala jsem ji ho v sest a ma 39,2 takze po odecteni 38,7
panterka
5. črc 2009
vrkoč, tak sni zajeď na pohotovost, to bude asi nejlepší
panterka
5. črc 2009
tý jo, mně se dneska nic nechce, kluci by měli do hajan a já tu dřepím a nechávám to na Davidovi 😃 však proč ne, že jo :-N vždyť on se nás zítra zbaví a já to budu mít na starosti pak furt
d.aniela1
5. črc 2009
no tak nevim no,,,presne jak pise OLi ,,budes klidnejsi
vrkocka
5. črc 2009
bohuzel nemame auto,ale pokud to bude trvat,tak pojedem
d.aniela1
5. črc 2009
no jasne Oli jen ho nech at se stara hihi
panterka
5. črc 2009
moc se z toho nevidím, chci vidět, jak zítra sbalíme

hele, ale jak jsem si myslela, že se do tý naší fabie nemůžem v životě sbalit na tu dovču, tak pohoda, ani jsme nebyli až po střechu 😎
d.aniela1
5. črc 2009
no vidis to jak mate veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelky auto,,,

vrkoc tak uvidis,,no jak na tom bude
panterka
5. črc 2009
holky, tak já se prozatím loučím, ale večer se ještě ukážu 😎 pa
d.aniela1
5. črc 2009
jdu se koupat,,,preci jenom jsem lemra bude to na dyl
vrkocka
5. črc 2009
jdub sen taky oplachnout mala usla ale nejka tam kasle tak papa
vrkocka
5. črc 2009
Myslite,ze ji mam merit i pres noc kdyz bude spat? 🙂
e.k.t
5. črc 2009
Ahojky, dávám dokupy video a fotky abych mohla dokumentaci oslavy v úterý předat majiteli oslavenců 😃 😃 😃
e.k.t
5. črc 2009
Joli je zralá na leedovou sprchu dneska asi ]-(
spaní vidím zase tak na půlnoc :-p
ewelly
5. črc 2009
ahojky
my meli dneska super den!
konecne krasne,tak jsme cely den radili v bazenu a pak se nacpali langosema🙂...jsme vyplavceny,tak doufam,ze beruska dobre usne,musim umyt okna,pac mi je pos..l asi nejakej orel😃
ewelly
5. črc 2009
jinak Oli vitej zpet 🙂
ewelly
5. črc 2009
kde nic tu nic!jdu do vany tedy!paaaa
mala.lenka2
6. črc 2009
ahojky, Tomík mě opět vzbudil 5.30, a nějak se mi nepodařilo ho ukecat :-| tak přidám pár foteček,

Oli jak bylo? Jistě super že? No jo,než se všechno vybalí, vypere...už to mám za sebou 😉

o víkendu jsme byli v Praze, odvézt Kubu na fotbal.školu Petra Čecha, v pátek mě chytla nějaká střevní chřipka, dokonalá očista :-p, do večera jsem netušila, jak cestu v autě zvládnu a včera MM, doufám, že putování po rodině skončilo..
vrkocka
6. črc 2009
ahoj my take vzhuru a poet horecky 😞
ewelly
6. črc 2009
dobre ranko
u nas jsem zatim vzhuru jen ja!MM odesel do prace a mne uz se nechtelo zalehnout,tak cekam az se mi probudi hucidlo:-)
vrkoc,jakpak to horecky??chudinka 😞
e.k.t
6. črc 2009
Zuzi, to je hodně divné a dáváš čípky? jinak určo na pohotovost, ale asi to bude nějaká viroza :-p
ewelly
6. črc 2009
tak uz jsme vzhuru a hned "taty",tak jsme mu museli volat do prace🙂
vrkocka
6. črc 2009
davam panadol cipky nam nedelaji dobre,ale ona je jinak v poho myslim z horka 😞
ewelly
6. črc 2009
a kolik ma vrkoc?
e.k.t
6. črc 2009
no když ti to po panadolu neklesá, tak raději na pohotovost, protože po panadolu za 30 minut by mělo být po teplotě
ewelly
6. črc 2009
mne rikali stidat to s paralenem,kdyz mela ty horecky Elenka,ale taky bych radeji sla na pohotovost,pro svuj klid,i kdyz je jinak v pohode
ewelly
6. črc 2009
teda kecam nurofen s paralenem,ne stridat,ale to mela 39 a neklesaly
laada
6. črc 2009
Ahoj holky 🙂 to je teda neprijemny v takovym paraku jeste teploty 😞 at se brzo uzdravite.

Olipekny fotky, more teda nadherne průzracny x-)