• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
ahoj laadus,tak jak je tehulko? :slight_smile:
6. črc 2009 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
uz das tu fotku briska konecne?????????????
6. črc 2009 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky nakukuju zas po dlouhe dobe. Tak mame nove plastove okna a uz mam i uklizeno po delnicich. Ninuska uz nechodi,ale beha i kdyz obcas sebou poradne rizne,kdyz o neco zakopne tak jse-m ji koupili chranice na kolinka, strasne ji bavi kopat do bbalonu asi bude fotbalistka. Jen jsme se zasekli na dvou zubech a vic jich mit asi nebude :sweat_smile:.

Ja jsem si zacla marit Bazalni teplotu,abych vedela jestli vubec fubnguju, protoze jsem to dostala az po dvou mesicich tak uvidime, jestli se vubec nejaka ovulka vyskytuje a jestli se muzeme po prazdninach snazit zapracovat na sourozencovi. Dnes si rano pro Ninusku prisla tchyne tak dospavam, to je uzasny ted jsem vylezla s pelechu, uvarim male kureci polivecku a vydam se za nima.

Jinak Zuzi ty horecky jsou sileny hnus, my jsme je meli, jenze to mela z anginy a i pres antibiotika mela 41, to jsem myslela,ze se zblaznim, no me doktorka rekla at ji necham uplne nahulatou(samo pliny ji nech) ze je to ten nejsetrnejsi způsob ochlazovani tela, samo cipky nebo kapky na snizeni horecky a pak doo nahulata, a fakt ji skoro neoblikat ta horecka pro nikoho neni dobra oslabuje to jeji telicko, no a pokud to nezabere tak mokrej studenej rucnik a omotat kolem telicka, je to hrozny bude plakat Ninuska uz v tech nejvetsich horeckach ani nereagovala jel oci vyvaleny a rezignovane na me koukala bez place, fakt nejhorsi dny v mym zivote. Taky jsem to nevydrzela, pro horecky neklesaji pres antibiotika, a jela s ni na pohotovost,ale tam mi rekli to same co doktorka srazet teplotu cipky a do naha pokud nepomuze mokre rucniky... Je fakt ze nam to ty cipky srazily, ale taky mela porad skoro 39,ale to jsem uz brala jako snizeni.
6. črc 2009 v 11:25  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Eweli ja sem ted u nasich, protoze doma je velika rekonstrukce koupelky, tak funguju z telefonu... Je ale potreba, aby me nekdo vyblejsknul, abych mela nejaky foto i s hlavou:grinning:
6. črc 2009 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
laadi tak to jo,to te omlouva:slight_smile:
6. črc 2009 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, tak já se zas loučím, razíme na chalupu :wink: budu vás dočítat na mobilu, ale nejde mi tam psát :unamused: ale budu na mailu :wink: mějte se a páá
6. črc 2009 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Olí ty ses neustale v pohybu:slight_smile:!mne se ted probudilo detatko a prisel manzel tak je jdu obstarat:slight_smile:
zaclo zase prset takze ven asi nepujdem :angry:
6. črc 2009 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja nevim na tu pohotovost furt,vzdy se ji ulevi a pak zas,ale co mi tasm reknou,budem delat zabali a dkyz to nepomuze pojedem
6. črc 2009 v 16:37  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky
no koukam docela se tu i kecalo hihi
Je Olis nazdar uzijte si to tam klido si pisneme email,ja netrpelive cekam,zda napise tchyne co malej co tak zbezne vim tak ji jak o zivot no to jsem rada,hodně pije to jsem taky štastná,taky se nám už zpravidelněla stolice na 1 až 2 denně jsem spokojena,když tady na koníku čtu jak děti trpí zácpami tak je mi jich líto tedy. :angry: :unamused:

:unamused: baju no parada tak to jsi vlastně spokojená,máš doma skoro vše hotové u moře jste byli Ninuška to je okačka to je fakt mazec jako....

vrkočka co malá je lepe?aa krom teploty má ještě nějaké přiznaky?
6. črc 2009 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
chtela bych udelat nejakou omacku jako svickovou !ale nikdy jsem ji nedelala a chtela bych ji dat pak i Domikovi poradte dikes??nejaky sikovny receptik
6. črc 2009 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
asi tu nikdo nebude tak pujdu koukat na nějaký film..
6. črc 2009 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani do římskýho hrnce nebo do papiňáku nebo obyčejně?
6. črc 2009 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky
jsme z prochajdy doma:slight_smile:..teda spis ted od hospody!dali jsme si s holkama dve apripadam si jak kdybych vypila deset :grinning:
MM ted koupema ja ji jdu ohrat vecu!pak musim zehlit,ale tady se asi stejne nic dit nebude tak jiste o moc neprijdu:slight_smile:...a na zitra jsem slibila holkam bramboraky,ja si teda umim vymyslet kraviny :grinning: ...ale mam na ne desnou chut,tak snad zitra nebude prset a budem je moct delat na zahrade,abych si doma jen pripravila testo a nesmradila si tu pidi kuchyn :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. črc 2009 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi obycejne jestli mas nejaky sikovny receptik
6. črc 2009 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
v římáku:

dám kuře zeleninu pod svíčkovou a tymián, jalovec bobkový list a rozkrájenou limetku a lahůdkovou cibulku a trochu másla, zadekluju a peču na 180°C2 hodiny. Maso vyjmu, oberu ze zeleniny vytáhnu koření, rozmixuju a zjemním smetanou nebo šlehačkou :wink:
6. črc 2009 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ja žehlit budu až zítra :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. črc 2009 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
obyčejně to dělám z kuřecích prsíček, ta na prudko orestuju na másle vyndám na talíř , pak na másle orestuju zeleninu na svíčkovou zapráším moukou orestuju zaleju vodou přidám bio bujon nebo maggi bylinkový bujon, ty jsou bez glutamátu tak to může i Joli, koření jako obyčejně vrátím maso provařím, vyndám maso vyberu koření a rozmixuju a zjemním, vrátím maso a hotovo :wink:
6. črc 2009 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi dekuju mooooooooooooooooooc jsi hodna :wink:
6. črc 2009 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
jani není za co, jo a ke kupované zelenine si přikup aspoň 2 petržele, protože ve směsích je p=astinák a ten nemá tu chuť
6. črc 2009 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
jasny dobre uz si to tu opisuju a pak to udelam a reknu ti jak se me to povedlo :wink:
6. črc 2009 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
jj pžíloha bramkbory těstoviny i knedlí, s tím vším to Joli miluje :wink:
6. črc 2009 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
jen kasle,ale protivna neni+neplace.Mela 2krat zabal papa
6. črc 2009 ve 20:00  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi to je mi jasny vsak Joli vi co je dobry,,, :grinning: :grinning:
6. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
tak konečně se jdu na vás pořádně juknout, ale dočítat to asi ne :sweat_smile:
6. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Jito
6. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Jani :wink:
6. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jak jste se meli ??no povidej prehanej
ja sla dneska s MM do Tesca muzu vam rict no super zas po dlouhej dobe mezi lidma,,hihi
6. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Vrkoc to je mi líto, že malá takhle teplůtkuje, ale my teplůtkujeme taky dost často a vcelku často asi od zubů nebo bez příčiny nebo nevím, a většinou taky začínám Panadolem, ale moc nám nezabírá :unamused: tak pak po 2 hodinách dávám Nurofen, a ten je teda spolehlivej (může se to střídat takhle) a nikdy jsme je neměli dýl jak 2 dny, to už pak bych šla k dr. a srážím teplotu jen nad 38st. jinak je dobrý to ochlezení, nechat jí co nejvíc nahulatou, a ty zábaly nevím, naše dr. tomu moc nefandí, prý radši vlažnější sprchu nebo koupel, což si zase moc neumím představit já, že takhle vláčný dítě tahám do sprchy :sweat_smile:
ale já mívala jako dítě hodně horečky a vysoký a ty zábaly teda zabírali spolehlivě, i když nic extra příjemnýho to není, takovýmu prckovi to asi nechce nijak ledový, jen prostě chladný :wink: to zvládnete neboj.,
a jinak v noci bych jí nebudila na měření, já vždycky Honykovi jenom sáhnu dozadu na krk a tam to poznáš lehce, jestli má horečku nebo ne :slight_smile:
6. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani hehe co by na to řekl mudr to moc nebyl odpočinek s nohou hore co :grinning:
a co jste si koupili pěknýho?
6. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Jito ale ja musim cas od casu chodit nebo budu mit trombozu ,,hm,,a zejtra zas na prevaz

jen melouna,neco na grilovani,,nejhorsi je ze jsem doma s MM sami a zadna romantika jako s tou nohou to ani nejde,,
6. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek