• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
no ty prej ted ne,,prave ale banany,a ovoce to je mu jede a suchej chleba no ja cumim,,jak to snima koulííííííí
7. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si jdu lehnout k telce,vytrávit a pak do hajan,dobrou Zdeni a Dani :pensive:
7. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
s babi a dedou to zakoulej vzdycky :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2009 ve 21:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mel brou :wink:
7. črc 2009 ve 21:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mel papa dobrou noc

no prave tolik jogurtu jsem nakoupila a dneska me zdelila ze je jako nechce,,si dela ze me dobrej den ne
7. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo taaaaaaakhle ja to pochopila jako ze je po nich divej :slight_smile:
7. črc 2009 ve 21:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
plechi prave ze ne a ze je Mates tak basti tak se nediv ze taaak kajdi hihi
7. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno ja vim, tuhej bobek uz jsem nevidela ani nepamatuju, takze s nocnikem a bobkama mam zatim utrum :slight_smile: :grinning:
7. črc 2009 ve 21:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nas nocnik jako zatim zadnej uspech,,ale to prijde,,je na to jeste cas...
7. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj u nas taky ne...respektive vlastne jo, kdyz bych chtela aby zacal rychle rvat tak ho na nej posadim :grinning:
7. črc 2009 ve 21:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: rikas takovy maly mucidlo
7. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno nic mackam si pupek jsem prezrana tak se jdu natahnout nez se odvalim do sprchy :slight_smile:

Tak dobrou s netopejrem :slight_smile: :grinning:
7. črc 2009 ve 21:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne plechi paaacek ,,ja uz ho mam v posteli hihih pa
7. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
dneska jdeme cela familie k zubakovi,Eli samozrejme poprve,tak jsem zvedava jestli bude rvat!normalne se nikoho neboji,ale obcas se stane,ze vykuli kukadla,nevi co si ma o dane situaci myslet a spusti :grinning: kort,kdy ji bude koukat do pusy,to se nenecha ani ode mne :sweat_smile:
ja se zubarky nikdy nebala,ale cim jsem starsi,tim je to horsi!mam dva kazy a jeste vepredu na ctyrce,tak to bude kurna bolet..chci injekciiiiiiiiiiiiiii :grinning: :grinning:
tak papa a hezky den vsem!dnes se tu objevim az vecir,pac pak jedeme na cely den k nasim!
pa
8. črc 2009 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jdu pozdravit:grinning:
Neco malo sem docetla...hele Zdeni co ti odepsal ten chlapek geodet?:grinning:
8. črc 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, taky nás musím objednat mi to tak připomenulo :wink:
8. črc 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic se mi nechce a tady se stahujou mračna, dítě snad právě uslo, tak jdu na vás mrknout
8. črc 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady lijánkovalo celou noc, ale teď je tam opravdu príjemný vzdoušek, sice chladno ale fajn :wink:
8. črc 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj tady je taky docela chladno což je fajn po tolika dnech "prádelnovýho" vzduchu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ještě ty mraky by se mohly roztrhat :sweat_smile:
8. črc 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak zubák hmm, se taky budeme muset objednat tan na začátek srpna a já taky na gyn uff uff :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky musím objednat ale nevím jak to zvládneme, no max bude potřeba přeobjednat podle směn :sweat_smile: :wink:
8. črc 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi no aspoň máš dobrý že se s TM prostřídáte v hlídání podle směn, já ještě nevím jak to udělám, buď o MM dovče nebo ho budu muset vzít sebou (což teda nechci, to je až krajní řešení) a nebo až bude mít mami odpolední, že by ho dopolko pohlídala a já si tam zajela :unamused:
8. črc 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no naše směny jsou 12ky a někdy si holt budeme Joli předávat v autě, no ale co nadělám, do práce potřebuji a i se těším :wink:
8. črc 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi však ono to nějak dopadne :wink:
8. črc 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj nechám se překvapit :wink: ono max 2 směny za týden nebude až takový problém :wink:
8. črc 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdy teda počítáš že ofiko začneš, od srpna?
8. črc 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se loučím prozatím, mám nějakej útlum, tak se asi napiju něčeho, od rána jsem měla jen kafe, se pak můžu divit, že mě může škeble upadnout a jdu se plácnout k časáku asi
8. črc 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj ještě mne čeká technika 20, doprava 27 a rid nevím kdy, a od 1.8. podepisuju smlouvu :wink:
8. črc 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tak jsme zase doma,protoze u nasich je zase hnusne!jak je to pod horama tak to je nestesti!porad se tam toci mraky,prsi a prijedeme k nam a tady sviti slunicko a je to jen 10km :angry:
tak si babi s dedou toho sidla moc neuzili a ja si nedachnu,ba naopak,ceka me uklid a tedy i vareni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezky den
teda hezky,tedka u nas sprchlo ,ale alespon se vycistil vzduch,MM volal ze prave odlita skoda ze mam stehy letela bych hnedka taky,,ty brdo,musi to byt fajn
taky si chce naplanovat dovolenou asi pojedem s detmi na chatu ,a zoo a proste tak nejaky vylety takovy rodinny :grinning:
taky se me pere dalsi varka,holky musim vam rict to ticho je neskutecny,,,traaa daaa asi si tu udelam mejdlo hahahaha
8. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek