Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
d.aniela1
7. črc 2009
no ty prej ted ne,,prave ale banany,a ovoce to je mu jede a suchej chleba no ja cumim,,jak to snima koulííííííí
melanykol
7. črc 2009
já si jdu lehnout k telce,vytrávit a pak do hajan,dobrou Zdeni a Dani |-|
plechajdaautor
7. črc 2009
s babi a dedou to zakoulej vzdycky 🙂 😃 😃 😃
plechajdaautor
7. črc 2009
mel brou 😉
d.aniela1
7. črc 2009
mel papa dobrou noc

no prave tolik jogurtu jsem nakoupila a dneska me zdelila ze je jako nechce,,si dela ze me dobrej den ne
plechajdaautor
7. črc 2009
jo taaaaaaakhle ja to pochopila jako ze je po nich divej 🙂
d.aniela1
7. črc 2009
plechi prave ze ne a ze je Mates tak basti tak se nediv ze taaak kajdi hihi
plechajdaautor
7. črc 2009
mno ja vim, tuhej bobek uz jsem nevidela ani nepamatuju, takze s nocnikem a bobkama mam zatim utrum 🙂 😃
d.aniela1
7. črc 2009
no u nas nocnik jako zatim zadnej uspech,,ale to prijde,,je na to jeste cas...
plechajdaautor
7. črc 2009
jj u nas taky ne...respektive vlastne jo, kdyz bych chtela aby zacal rychle rvat tak ho na nej posadim 😃
d.aniela1
7. črc 2009
😃 😃 😃 😃 rikas takovy maly mucidlo
plechajdaautor
7. črc 2009
mno nic mackam si pupek jsem prezrana tak se jdu natahnout nez se odvalim do sprchy 🙂

Tak dobrou s netopejrem 🙂 😃
d.aniela1
7. črc 2009
jasne plechi paaacek ,,ja uz ho mam v posteli hihih pa
ewelly
8. črc 2009
dobre ranko
dneska jdeme cela familie k zubakovi,Eli samozrejme poprve,tak jsem zvedava jestli bude rvat!normalne se nikoho neboji,ale obcas se stane,ze vykuli kukadla,nevi co si ma o dane situaci myslet a spusti 😃 kort,kdy ji bude koukat do pusy,to se nenecha ani ode mne :-N
ja se zubarky nikdy nebala,ale cim jsem starsi,tim je to horsi!mam dva kazy a jeste vepredu na ctyrce,tak to bude kurna bolet..chci injekciiiiiiiiiiiiiii 😃 😃
tak papa a hezky den vsem!dnes se tu objevim az vecir,pac pak jedeme na cely den k nasim!
pa
laada
8. črc 2009
Ahoj jdu pozdravit😃
Neco malo sem docetla...hele Zdeni co ti odepsal ten chlapek geodet?😃
e.k.t
8. črc 2009
Ahojky, taky nás musím objednat mi to tak připomenulo 😉
quinny
8. črc 2009
nic se mi nechce a tady se stahujou mračna, dítě snad právě uslo, tak jdu na vás mrknout
e.k.t
8. črc 2009
tady lijánkovalo celou noc, ale teď je tam opravdu príjemný vzdoušek, sice chladno ale fajn 😉
quinny
8. črc 2009
jj tady je taky docela chladno což je fajn po tolika dnech "prádelnovýho" vzduchu :-p ale ještě ty mraky by se mohly roztrhat :-N
quinny
8. črc 2009
jinak zubák hmm, se taky budeme muset objednat tan na začátek srpna a já taky na gyn uff uff :-p
e.k.t
8. črc 2009
já taky musím objednat ale nevím jak to zvládneme, no max bude potřeba přeobjednat podle směn :-N 😉
quinny
8. črc 2009
Evi no aspoň máš dobrý že se s TM prostřídáte v hlídání podle směn, já ještě nevím jak to udělám, buď o MM dovče nebo ho budu muset vzít sebou (což teda nechci, to je až krajní řešení) a nebo až bude mít mami odpolední, že by ho dopolko pohlídala a já si tam zajela :-|
e.k.t
8. črc 2009
no naše směny jsou 12ky a někdy si holt budeme Joli předávat v autě, no ale co nadělám, do práce potřebuji a i se těším 😉
quinny
8. črc 2009
Evi však ono to nějak dopadne 😉
e.k.t
8. črc 2009
jj nechám se překvapit 😉 ono max 2 směny za týden nebude až takový problém 😉
quinny
8. črc 2009
a kdy teda počítáš že ofiko začneš, od srpna?
quinny
8. črc 2009
já se loučím prozatím, mám nějakej útlum, tak se asi napiju něčeho, od rána jsem měla jen kafe, se pak můžu divit, že mě může škeble upadnout a jdu se plácnout k časáku asi
e.k.t
8. črc 2009
jj ještě mne čeká technika 20, doprava 27 a rid nevím kdy, a od 1.8. podepisuju smlouvu 😉
ewelly
8. črc 2009
ahojky,tak jsme zase doma,protoze u nasich je zase hnusne!jak je to pod horama tak to je nestesti!porad se tam toci mraky,prsi a prijedeme k nam a tady sviti slunicko a je to jen 10km ]-(
tak si babi s dedou toho sidla moc neuzili a ja si nedachnu,ba naopak,ceka me uklid a tedy i vareni :-p
d.aniela1
8. črc 2009
hezky den
teda hezky,tedka u nas sprchlo ,ale alespon se vycistil vzduch,MM volal ze prave odlita skoda ze mam stehy letela bych hnedka taky,,ty brdo,musi to byt fajn
taky si chce naplanovat dovolenou asi pojedem s detmi na chatu ,a zoo a proste tak nejaky vylety takovy rodinny 😃
taky se me pere dalsi varka,holky musim vam rict to ticho je neskutecny,,,traaa daaa asi si tu udelam mejdlo hahahaha

Začni psát odpověď...

Odešli