• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
jani raději se kurýruj, zvlášť když se ti to blbě hojí :wink:
8. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi jasne opocivam,ale chodit musim,,abych nemela zanet

ted sprchlo a je tu krasne
8. črc 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to zase jo, to je mi jasné aby se žíly trochu pocvičily :wink:
8. črc 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo ale uz me to neba,,porad jen lezet ale uzivam si ticha ale tesim se moc a moc nakluky
8. črc 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ju koukam ze uz mas vpase snazilka tak to ti drzim moc palecky aby se povedlo!!!!!!!!!!!!!!!!co nejdrive :wink:
8. črc 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky no uvidíme, Joli trvala 10 let tak jsem zvědavá :wink:
8. črc 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasny..
tak jsem povesila pradlo a premyslim co si udelam k veceri
8. črc 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jo!Evi taky drzim moc pesticky at to nejsou zadne roky,ale jen mesice:wink:
Eli ted vstavala,tak uz nepujdeme ani ven,je tam velkej vitr!sice na nas tetky s detma cekaj na hristi,ale ja jsem se doted taky valela,pac jsem si naivne myslela,ze si schrupnu,ale neslo to,tak jdu uklizet!!brrr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tra daaaaaaaaaaa ja mam uklizino nedelam nic jen ted pujdu papat dam si desne nezdravej paaaaaaaaaaaarek hahaa
8. črc 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale mela bych spis drzet dietu ,,no jo ale kdyz ja to neumim proste to nejde,,chjo no tak ale pomalu,,,ale jiste no ne rikam si zacnu od zitra hahaha
8. črc 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tech zitrku uz bylo co? :grinning:
mne MM privezl zase kebab od meho oblibeneho stanku!mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..jsem zanechala vysavani a vrhla se na nej :wink: ...na ten kebab myslim :grinning:
8. črc 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: ewell me povidej no prave,,,
ty mas ale hodneho manzela :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. črc 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je taky dost,ze je i hodnej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ted me vzbudil,ze uz musi jit!jsem usnula jak spalek!ale spala bych dal klido pido:slight_smile:
8. črc 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tady nikdo tak ja jdu na to zehleni teda!jste me donutily devcata :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dítě uspáno, slupnutých pár palačinek a hurá do přípravy zítřejších analýz a do vany a spát, jsem zvědavá v kolik to bude :sweat_smile:
8. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak taky dobrou, padám na hububububuuuu :wink:
8. črc 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,my opet v 5.30h vzhuru.Mala teploty nema,ale skaredej kasel.Davam ji na to stoptiúsin sirup,ale nic moc.Prijde mi to jak od prudusek,tak s ni radeji zajdu k lekari,uvidime.Ten muj ma dovcu,ale snad tam bude nahrada.Pekny den vsem :slight_smile:
9. črc 2009 v 06:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
vzpomínková,jsem vrkocka,tenkrat jako psicek :slight_smile:
9. črc 2009 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tady jeste o 12kilo těžší :slight_smile:
9. črc 2009 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
porovnejte sami
9. črc 2009 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko!dnesni noc byla moje holcicka na zabiti!vstavala jsem k ni asi desetkrat!ale moje mamka rika,ze se mi to na ni vratilo,ze pry jsem byla stejna!hmm tak dik no :sweat_smile: ..ja chci spaaaaaaaaat :rolling_eyes:
9. črc 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hi hi h Ewi a mamka to přežila, to znám taky mi to předhazují :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
brý ránko

vrkoc a proč teda ten druhej nick? :confused: :sweat_smile:

Ewi mamka umí potěšit teda :sweat_smile: snad bude příští noc lepší. já dnes vstávala jednou, ale vůbec ho nešlo přesvědčit aby zase spal, to bylo děsný :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hehe holky no oni jsou rodiče děsně chytrý, ale na druhou stranu si taky myslím, že si to dost přibarvujou, protože po těch letech už si to stejně moc nepamatujou :grinning:
9. črc 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bry rano,

tak ewell u nas byla noc uplne stejna :rolling_eyes: na pest tohle !!!
9. črc 2009 v 08:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
GUINNY:ja ho mela jako tehu pak jsem zapomnela heslo a zalozila si novej,nakonec jsem zjistila ze heslo se da poslat na mail,blba blondyna no
9. črc 2009 v 09:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak ten doktor nas asi nemine,mala usla ale silene se zakuckava a budi ji to :frowning2:
9. črc 2009 v 09:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ona to nemysli spatne!kdyz u ni spala Eli naposled tak si pry v noci rikala:cela po mamince,ve dne hodna,jen ji prinutit spat :grinning: ....tak to ma aspon jeste jednou:slight_smile:..a ja doufam,ze druhe bude spaci a nebude chtit v noci mliko!pritom uz ji davam jen takovou brecku,ale stejne to vyzahne a caj nechce!je prastena :sweat_smile:

plech a u tebe bude za chvili jeste hur :sweat_smile: ,ne ze bych ti to teda prala,treba bude druhe spat krasne :wink:
9. črc 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek