• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
autor
ja se jdu jeste podivat na jednu mmsku a taky zalehnu :wink: :grinning:
4. dub 2009 ve 21:30  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tak dobrou ženy :wink:
4. dub 2009 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
tak dobrou noc všem :slight_smile:
4. dub 2009 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
papa :wink:
4. dub 2009 ve 21:31  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
já se vyla vyvanit a hodně prohřát a uvolnit záda.
4. dub 2009 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
romantika nehrozí, MM je na noční :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dub 2009 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
5. dub 2009 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
:wink: dobré ranko :wink:
5. dub 2009 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
hele brebentilky dobre rano krasnou nedeli
obidek se dela o tom jaka byla noc nebudu mluvit ,pac u bych si porad stezovala tAK to radsi nechame,,,hi

no ale jinak plechi kukackák to je fakt trida on vypada jak kdyby mu bylo 1,5 roku ty brdo,,a pekny brylecky ma,,
to u nas nehrozi nam vadi i cepice na palici tak to bude jeste zajimavy dneska si zajdu do solarka dlouho jsem nebyla jak jsem mela tu nohu ,,ale bude lepe,,si myslim se zahreju
jinak zitra jdem na desetimesicni tak jsem zvedava kolik bude mit ale mco ne jak byl nemonej tak moc nejedl,,no tak uvidime,,a musi se domluvit na tom prevenaru kdy jako kdyz byl porad nemocnej,a fidu na klistaky
5. dub 2009 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani :wink:
no my jdeme až v květnu na kontrolu :grinning:
ale po srazu, tak uvidíme :wink:

jinak venku je náááádherně
5. dub 2009 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
evi no to my pujdeme pak taky az v roce,ale ted jdem jeste na desetimesicni, :grinning:
no u nas taky nadherne :grinning:
5. dub 2009 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
dodelam obed kdyztak pak nakouknu zatim ,
5. dub 2009 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
no Joli byla na desetiměsíční v 9ti a 1 týdnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. dub 2009 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Bry den :slight_smile:

jsme jeli na velkej nakup do tesca to zas bylo penez....ale uz se dela rybicka k obedu nam nam :slight_smile:
Ja se vyslunila vcera na pravym a nejak toho mam dost teda....mam opalenej vystrih :grinning:

dneska je tak akorat, neni takovy vedro jak vcera, lakam mm do ty ZOO ale nechce pac ma tu rymicku a je deeeeesne nemocnej :angry:
5. dub 2009 v 11:48  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
heh tady to zas jede :wink:
5. dub 2009 v 16:48  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsme byli zase na delší prochajdě :wink:
5. dub 2009 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Elišce od Vrkočky vše nej k 10ti měsíčninám :wink:
5. dub 2009 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Zuzanka se včera hned na první pokus vyčurala do nočníku a dnes třikrát :grinning: :grinning: :sunglasses: :grinning: :grinning:
5. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Sakrblééé,se jdu chlubit a tady nikdo :angry:
5. dub 2009 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím.
melanykol: tak to je Zuzanka šikulka. Já se těším, až bude umět Dádulka sama sedět, to hned taky začnem trénovat na nočník

Hlásím, že Dádulce se včera vyklubali dva zoubky - dolní druhá dvojka (takže dole má už 4 zoubky) a první zub nahoře, ale dvojka. Je to normální? Doufám, že bude mít nahoře i jedničky :grinning:
Nicméně u nás zase tak týden jsou šílené noci. Několikrát se budí a o usínání nemluvím. Už ani sama neusne, musím jí ukolébat. Tentokrát to přisuzuju těm zubům, tak se to snad za čas zase zlepší.

Mějte se krásně.
5. dub 2009 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě by to ani nenapadlo,dávat ji na nočník,ale dr chce na středeční ko moč a nevím,jak jinak ji získat :grinning:
Ty zoubky vám krásně lezou,my máme jen dva dole.Jedničky taky vylezou,neboj :grinning: .
5. dub 2009 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno, holky.

Melanykol: tak to jsi stejně dobrá, to já bych jí musela nechat na nočníku celý den, aby se mi povedlo něco zachytit :wink: Tak ať vám výsledky dopadnou dobře, doufám, že není Zuzanka nemocná.
6. dub 2009 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak na chatě bylo parádně....MM je marod,takže bude s náma doma, snad nic zas Pepča nechytne....mel, my musíme každý měsíc chytat moč, kvůli tomu,že měl pořád bakterie v moči a děláme to tak, že ho nechám rozbaleného, leží, sice už je to hrůza ho zabavit,ale mám připravenou zkumavku a jak začne čůrat tak chytám....posledně to trvalo hodinu a půl než se vyčůral,to už jsem byla na větvi i já :grinning: ale u holčiček to je asi trošku komplikovanější :grinning:
6. dub 2009 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Bry den :slight_smile:

Tak my jsme se prave presunuli k nasim na zahradu a Mates chrape :slight_smile: se tak nekdo ma.....

jdu pohledat nejaky kloboucky nebo ksiltovky, kdyby jste nekdo o necem vedel dejte echo :slight_smile: :wink:
6. dub 2009 ve 12:07  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,

nestíhám Vás, ale koncem týdne tu snad budu. :wink: Paaaaa
6. dub 2009 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj ženy :grinning:
6. dub 2009 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-pribehy/112906/nejmladsi-rodice-maminka-chodi-do-7-tridy.html teď čtu o holce co chodí do 7 třídy a už je na mateřský a těší se jak bude nakupovat růžový oblečky... tvýýýýýfole když si představím sebe v 7 třídě :astonished: :wink:
6. dub 2009 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
hele, Laduš, pro to dítě mi to přijde lepší, než když ho bude mít třeba taková Basiková, který je snad 46 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
6. dub 2009 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
no ale Olí jaká bude máma když je pět let sama z plínek :astonished: s tou basikovou je to mazec ale je to holt dnes moda
6. dub 2009 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Laduš, už jsi se někdy prošla kolem základky? :sweat_smile: já když jdu kolem se dvěma dětma, tak tam vypadám nejmladší :grinning: :grinning:
6. dub 2009 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek