• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
u nás teda uspáno kolem 22 a budíček byl kolem 6té, ale v kuse :wink:
9. črc 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty brdo ale zase by sla v deset spat,to bych nic neudelala,kdyz v 11 uz umiram a jdu delat haji :slight_smile:
9. črc 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo jako v 22 to už padám do postele já, to by byl asi vzhůru dýl jak maminka, a spí jak dospělej teda jen 8 hodin :confused:
máš můj obdiv, to bych asi nedala, ale zase Joli je pohodářka ne taková vrtule jako Honyk
9. črc 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
maminka by spinkala a Honyk by si jeste hral:grinning:
musim umyt nadobi a nejak to odkladam!zavidim vsem co maji mycky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi to tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: nevím jak vaše dítko, ale naše si prostě bez dozoru absolutně hrát nemůže, jeho totiž pak zajímá jen to co nesmí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
jj myčka super věc na tu nedám dopustit, i když trošku bojujeme s tím, aby V. donesl talíř až do myčky a ne jen na kuchyňskou desku, ach ta výchova :sweat_smile:
teď zrovna je naprosto k nezaplacení, máme týdenní odstávku teplý vody a ohřívat ještě vodu na nádobí, to bych se asi radši odstěhovala k našim
9. črc 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
he to MM neodnese ten talir ani na tu linku kolikrat :angry:
jinak to byl vtip,nasi lady taky nezajimaji hracky,ale vsechno ostatnivypina a zapina pc,dvd,ovladace jsou jeji,zasuvky ani nemluvim!stetka na wc,odpadkovy kos!to jsou nejlepsi hracky :grinning:
9. črc 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky musím se pochlubit, od včerejška Honyk umí chodit za ruce, to je co, po roce pochopit o co go :grinning:
9. črc 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Evi tak to je všude stejný, teď se tu doipolko pěkně vztekal, že jsem mu zakázala jít ke kočce, jako už ty zákazy vcelku respektuje, ale zase se vzteká, tak já nevím co je lepší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ona to ani nerespektuje a kdyz dostane pres ruce tak se vzteka taky pekne!
9. črc 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jeee to jsem si schrupla....az me z toho rozbolela hlava :angry:

quin my mame v pze taky odstavku od 7.7 tak jsme jeli do MB a dneska se dozvim ze ty PííííP to posunuli až od 11.7 jsem vytocena :angry: :angry: :angry:

Mates udelal vcera a predevcirem par krucku sam... :wink: nevim jestli jsem to uz nepsala teda....za jednu ruku uz tapem vejlety :grinning: :grinning: :wink:
9. črc 2009 v 11:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a ted tu chcije a ja musim ven :angry:
9. črc 2009 v 11:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jezis to je den...no jaka byla noc tak den vesele pokracuje :rolling_eyes:
9. črc 2009 ve 12:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
plech mi povidej :angry: ....ted jsem dala malou po O do postylky a sla bych taky,ale musim varit :rolling_eyes:
9. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jeste jsem vcera dobrala posledni prasek a uz me boli bricho!ach jo,pitoma MS,do toho venku chcije!no nalda na bodu mrazu vam povim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám že je všude fajn nálada :pensive:

no u nás se to zatím drží, i když se začíná zatahovat, tak to asi brzy taky dorazí ten déšť :astonished:

Evi neboj, soucítím s Tebou, mě dnes začaly bolet záda, tak jsem si říkala, áááá mrcha dorazí a taky že jo, už špiním, takže nám o zábavu na pár dní zase postaráno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mno tady byla rpave slusna bourka, ale uz zas sviti oskar....je to na palici
9. črc 2009 ve 12:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčátka co je to za náladu ? :wink:

já mám dnes o zábavu postaráno
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3001408&vReferer= :dizzy_face:

(teď mi teda přijde zase na zaučení holka :rolling_eyes: )
9. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laadi jééé to je krásný, tak pěkně poslouchejte s TM :dizzy_face:

já jsem to tu trochu pofackovala a půjdu si udělat kávičku a nejspíš zhatím své plány, jak ode dneška nežeru sladký a hubnu, neboť mi tchýně tady nechala medovník a ještě jeden zákusek, takže plány o hubnutí se asi odloží až na zítra :sweat_smile:
9. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavli ty vado,vzdyt uz ses hubena ne?ja uz na hubnuti kaslu,ale zacli jsme po vecerech s MM cvicit!ale spis se u toho nasmejeme!Elenka po nas porad leze:grinning:
sladky jsme mela rano,koblihy a jeste mi koupil vcera tatka puncove kostky,mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli a to chceš jako hubnout co? to chceš být kost a kůže? jo? :wink:
9. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky jako díky, ale já mám fakt špeky na břiše a ty mi vadí, si sednu a vše se vyvalí fůůůůůůůůůůůůj :rolling_eyes:

Evi tuhle kostku tu mám taky a jdu si k ní dát kafíčko :sweat_smile:
9. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co ten medovnik?:grinning:
9. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mam vareno,testovinky se jeste zapecou a bude mnamka!
pavli taky si nemuzu nikde sedat!vzdycky se malem udusim,abych to aspon trochu zastrcila!brrr....a ta moje prdel a celulitida,ta mi vadi nejvic :angry: ...ale co,mohlo by byt i hur,tak si radsi nebudu stezovat :sweat_smile:
9. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak pediatr ma dovcu,tak musime pres cele mesto k zaskakovaci,ale je tam od 13h-15h a to my mala ted prospi.chudacek ale furt kasle a place :frowning2:
9. črc 2009 ve 13:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak mam uklizeno jsem se do toho nejak dala kdyz tu nejsou deti jde to krasne,jeste vyluxovat a mam to pro dnesek.

vrkoc tak ji dej do kocaru a jed tam tramvaji,,ne???no ja bych jela uz ji to trapi dost dlouho ja teda,,kdyz si nevim rady a goooor na kasel tak jdu k dr on poslechne a sam rekne co je nej,,se ti divim ze jsi tam sni nejela
9. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele ja uz si snad ani nestezuju u me je snad vsechno k bliti,,ale co nadelam,,,
9. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to jde samo co?hlavne s emusi chtit teda!ja teda kdyz predam malou nasim,tak se do toho vrhnu a za dve hodky mam celej byt hotovej:wink:!ted myju nadobi!onecne!odbehla jsme si jen pro uterku,tak jsem sem mrkla :grinning:
za chvili jsem tu!
9. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewell jasny,no a bez deti to je jina jak rikas,,jeste musim vyprat polstare a deky,to delam protoze i kdyz davam ciste povleceni,tak proste jednou za cas je dam do pracky,,oni jsou jak novy,,ty jo ja jsem ale sikovna,,

ale ted lezim a mam led na noze ono to staci chvily a mam dost jeste to nemam uplne ok musim se setrit
9. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hele nechci nic vycitat,ale me vzdy doktor malou poslechl a rekl ze je v poho tak cekam co se stoho vyvrbi,je to dva dny ale samozrejme to nebudu odlkladat a pojedu nejde mi o tramvaj ci mhd,ja to pro ni udelam to je snad jasny
9. črc 2009 ve 13:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrkocka:vubec si to neber jako nejaky rozkazovani ja jsem jen psala ze ja bych jela,,ja jezdim tak ke sve dr,proste kasel je kasel a ja nepoznam jestli to nema na pruduskach,a krom toho je to vysilujici,a ona me da i neco na sklidneni na noc,aby se malej vyspal,,
9. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek