• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
urcite jo!to jdes na ty stehy??
teeda prebalino,to byl nasup ti povim :grinning: ..snedla misku svoji vecere,pak jeste ujidala mne veceri a ted si dava svoji 270 mlika :grinning: ..fakt nevim kam s eto do ni vejde!a to se mi jeste budi kolem ctvrte na mliko!no des bes!
9. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to nevim kde se vsechny dneska flakaj!
9. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je posledni dobou teda vrchol,plechajda,laadi ,atd,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
9. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
to tady je jak kdyby to umrelo :confused:
9. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo!byla jsem ulozit detatko!to mliko fakt vyzahla!no mam z ni dost:slight_smile:..pupek ma jak starosta
9. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vsak jo to je porteba mamko je ve vyvynu :grinning: :grinning:
9. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ona si to drzi sama??
9. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj uz konecne jo!ale byla jeste nedavno jak neschopna!vubec si nechtela drzet flasku!vzdycky delala ze to neumi a rvala abych ji to drzela!no to uz na me bylo moc!tak pokud si to nevzala tak se nenapila!pak si to vzala a ji vzdycky zatleskala,ona taky,smala se u toho no a takhle se to naucila!ted uz ji to nedrzim!ve trinacti mesicich at se stara:slight_smile:
9. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to Domca je na tohle lenoch,,no chce abych mu to drzela
9. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ona prave taky!udelala jsem razny proces:slight_smile:
9. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukam,ze mi zarusta nehet na palci!au,to zas bude pokulhanicko na chvili :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ono asi obcas chce,,no jak jinak............. jinak nam prerostou pres hlavu
no to ja si to vydoubu a je klidek hihi
no prave!oni uz jsou moc vycurany detatka nase v tomhle veku:slight_smile:!na Elcu uz s emusi tvrde,jinak z ni bude silenej zmetek!je desne vztekla,mysli si ze si vsechno vyrve a nejvic me stve s tim chozenim!jeste nedavno delala pokroky a ted pekne zamrzla!proste chodit nebude a nebude!nevim po kom je tak tvrdohlava :sweat_smile:
9. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale bude neboj se nic oni maji obcas obdobi kdy se jim to neche delat,,a takk le neboj se nic,,

a domca je taky peknej mezek jak neco nema tak se vzteka,a mlati hlavou vsude,,okolo
9. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe.Elenka dela to,ze tu palici vzteky zakloni a bud upadne uplne(kdyz je ve stoje) a nebo se pravidelne o neco brinkne a rev jeste vetsi!tak ji vzdycky rikam:dobre ti tak:slight_smile:
no tohle se ji ted fakt nechce!ale zase treba dneska rekla na panenku "nána", a pak hačí,takze se podle me ted soustredi na to mluveni a opicky!jak ses velika,paci paci,tanyny a taaak,takze na chozeni si pockame!ale za ruku to s ni musim behat pomalu jak je rychla :grinning:
9. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ty uz jsi taky zmizela,tak jajdu na tu horu pradla a cekat na zoufalky!:slight_smile:
pa a dobrou noc!
9. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasne a kazdy ditko je jink rychle jak se jim co chce,,no u nas jako nocnik to jako ne,e
9. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne mela jsem tel,,pardon no tak ewell dobrou noc
9. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nas ted obcas jinak chodila driv pravidelne kazde rano a ted dela fory zas :angry:
9. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no neva aspon nekdo tu keca tak paaa,,,skoda ze jen tak malo lidi

tak pa ja jdu haajat
9. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko,tak elinka nez zabraal hruza sla uz v 19h,ale kaslala a plakala,ale pres noc se uklidnila a spinkala do 6.30.Kouka,že jste tu holky včera byly samy?Mala si umi taky drzet flasku sama.Ted jsme ji koupily od canpol babies pítko s brckem a je nejak k prdu,nejde to tam poradne nasunout jinak by s toho mala pila.Asi se do toho obchodu jak blba pujdu zeptat,jak se to tam nasouva :unamused:
10. črc 2009 v 07:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj koukám, že si na mě Dani stěžuje, že sem nechodím :sweat_smile: :grinning:

Já vždycky nakouknu a řešíte spinkání dětí tak se zatím moc nepřidávám, ale doufám, že se to změní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. črc 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes přijdede ségra a máme oslavu jejího mladýho (4 roky) tak dostane od tety rudýho korzára (pirátskou loď) a medovník se 4 svíčkama... sem zvědavá s jakou hláškou zase dorazí :sunglasses: :grinning: :wink:
10. črc 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak dneska jsme meli lepsi noc!sice dostala ve dvanact silenej hysterak,ale za chvilku jsem ji uklidnila,dostala dudanka,hladila jsem ji po hlavicce a za chvilku zase spinkala,pak vstavala v pul seste,dostala svoji "brecku":grinning: a spali jsme do pul devate!teda Eli,ja nemohla zabrat pac me vzbudil jeste MM kdyz sel do prace :unamused:
10. črc 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kde jste kdo zase dneska?? :angry:
10. črc 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem konečně tu, dítko bylo po ránu maminku-vyžadující, ale ufff už šel spát tak pohoda :slight_smile:

včera jsme byli skoro celý den pak u kámošky na chalupě na horách, chodili jsme po lese, sbírali houby, borůvky a tak, smaženice k večeři byla mňama, no a večer jsem buď hotovka nebo se sem nedostanu, se musím taky věnovat mm :sweat_smile: takže se tímto omluvuju za svoje absence :wink:
10. črc 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jito mas zetku:grinning:
10. črc 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
zetku to neznám :confused: :sweat_smile:
10. črc 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: tak naše pusinka už dva dny běhá sama,jak o život.Začátkem týdne udělala jen dva tři kroky,když šel někdo s ní a teď už dva dny oběhne stůl a dojde si kam chce.Flašku si sama drží už hodně dlouho,tak tři,čtyři měsíce.Plnou udržela později,ale je to velkej jedlík,tak asi proto :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek