Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
ewelly
9. črc 2009
urcite jo!to jdes na ty stehy??
teeda prebalino,to byl nasup ti povim 😃 ..snedla misku svoji vecere,pak jeste ujidala mne veceri a ted si dava svoji 270 mlika 😃 ..fakt nevim kam s eto do ni vejde!a to se mi jeste budi kolem ctvrte na mliko!no des bes!
ewelly
9. črc 2009
no to nevim kde se vsechny dneska flakaj!
d.aniela1
9. črc 2009
no to je posledni dobou teda vrchol,plechajda,laadi ,atd,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
d.aniela1
9. črc 2009
to tady je jak kdyby to umrelo =-)
ewelly
9. črc 2009
to jo!byla jsem ulozit detatko!to mliko fakt vyzahla!no mam z ni dost🙂..pupek ma jak starosta
d.aniela1
9. črc 2009
no vsak jo to je porteba mamko je ve vyvynu 😃 😃
d.aniela1
9. črc 2009
ona si to drzi sama??
ewelly
9. črc 2009
jj uz konecne jo!ale byla jeste nedavno jak neschopna!vubec si nechtela drzet flasku!vzdycky delala ze to neumi a rvala abych ji to drzela!no to uz na me bylo moc!tak pokud si to nevzala tak se nenapila!pak si to vzala a ji vzdycky zatleskala,ona taky,smala se u toho no a takhle se to naucila!ted uz ji to nedrzim!ve trinacti mesicich at se stara🙂
d.aniela1
9. črc 2009
no to Domca je na tohle lenoch,,no chce abych mu to drzela
ewelly
9. črc 2009
no ona prave taky!udelala jsem razny proces🙂
ewelly
9. črc 2009
koukam,ze mi zarusta nehet na palci!au,to zas bude pokulhanicko na chvili :-p
d.aniela1
9. črc 2009
no ono asi obcas chce,,no jak jinak............. jinak nam prerostou pres hlavu
d.aniela1
9. črc 2009
no to ja si to vydoubu a je klidek hihi
ewelly
9. črc 2009
no prave!oni uz jsou moc vycurany detatka nase v tomhle veku🙂!na Elcu uz s emusi tvrde,jinak z ni bude silenej zmetek!je desne vztekla,mysli si ze si vsechno vyrve a nejvic me stve s tim chozenim!jeste nedavno delala pokroky a ted pekne zamrzla!proste chodit nebude a nebude!nevim po kom je tak tvrdohlava :-N
d.aniela1
9. črc 2009
ale bude neboj se nic oni maji obcas obdobi kdy se jim to neche delat,,a takk le neboj se nic,,

a domca je taky peknej mezek jak neco nema tak se vzteka,a mlati hlavou vsude,,okolo
ewelly
9. črc 2009
hehe.Elenka dela to,ze tu palici vzteky zakloni a bud upadne uplne(kdyz je ve stoje) a nebo se pravidelne o neco brinkne a rev jeste vetsi!tak ji vzdycky rikam:dobre ti tak🙂
no tohle se ji ted fakt nechce!ale zase treba dneska rekla na panenku "nána", a pak hačí,takze se podle me ted soustredi na to mluveni a opicky!jak ses velika,paci paci,tanyny a taaak,takze na chozeni si pockame!ale za ruku to s ni musim behat pomalu jak je rychla 😃
ewelly
9. črc 2009
tak ty uz jsi taky zmizela,tak jajdu na tu horu pradla a cekat na zoufalky!🙂
pa a dobrou noc!
d.aniela1
9. črc 2009
no jasne a kazdy ditko je jink rychle jak se jim co chce,,no u nas jako nocnik to jako ne,e
d.aniela1
9. črc 2009
ne mela jsem tel,,pardon no tak ewell dobrou noc
ewelly
9. črc 2009
no u nas ted obcas jinak chodila driv pravidelne kazde rano a ted dela fory zas ]-(
d.aniela1
9. črc 2009
no neva aspon nekdo tu keca tak paaa,,,skoda ze jen tak malo lidi

tak pa ja jdu haajat
vrkocka
10. črc 2009
dobre ranko,tak elinka nez zabraal hruza sla uz v 19h,ale kaslala a plakala,ale pres noc se uklidnila a spinkala do 6.30.Kouka,že jste tu holky včera byly samy?Mala si umi taky drzet flasku sama.Ted jsme ji koupily od canpol babies pítko s brckem a je nejak k prdu,nejde to tam poradne nasunout jinak by s toho mala pila.Asi se do toho obchodu jak blba pujdu zeptat,jak se to tam nasouva :-|
laada
10. črc 2009
Ahoj koukám, že si na mě Dani stěžuje, že sem nechodím :-N 😃

Já vždycky nakouknu a řešíte spinkání dětí tak se zatím moc nepřidávám, ale doufám, že se to změní x-) x-) x-) x-)
laada
10. črc 2009
Dnes přijdede ségra a máme oslavu jejího mladýho (4 roky) tak dostane od tety rudýho korzára (pirátskou loď) a medovník se 4 svíčkama... sem zvědavá s jakou hláškou zase dorazí 😎 😃 😉
ewelly
10. črc 2009
ahojky tak dneska jsme meli lepsi noc!sice dostala ve dvanact silenej hysterak,ale za chvilku jsem ji uklidnila,dostala dudanka,hladila jsem ji po hlavicce a za chvilku zase spinkala,pak vstavala v pul seste,dostala svoji "brecku"😃 a spali jsme do pul devate!teda Eli,ja nemohla zabrat pac me vzbudil jeste MM kdyz sel do prace :-|
ewelly
10. črc 2009
no kde jste kdo zase dneska?? ]-(
quinny
10. črc 2009
tak jsem konečně tu, dítko bylo po ránu maminku-vyžadující, ale ufff už šel spát tak pohoda 🙂

včera jsme byli skoro celý den pak u kámošky na chalupě na horách, chodili jsme po lese, sbírali houby, borůvky a tak, smaženice k večeři byla mňama, no a večer jsem buď hotovka nebo se sem nedostanu, se musím taky věnovat mm :-N takže se tímto omluvuju za svoje absence 😉
ewelly
10. črc 2009
Jito mas zetku😃
quinny
10. črc 2009
zetku to neznám =-) :-N
melanykol
10. črc 2009
Ahojky 🙂 tak naše pusinka už dva dny běhá sama,jak o život.Začátkem týdne udělala jen dva tři kroky,když šel někdo s ní a teď už dva dny oběhne stůl a dojde si kam chce.Flašku si sama drží už hodně dlouho,tak tři,čtyři měsíce.Plnou udržela později,ale je to velkej jedlík,tak asi proto 😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli