Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
ewelly
10. črc 2009
mel tak to je sikulka🙂
melanykol
10. črc 2009
teď spinká,tak musím jít vařit a vůbec se mi nechce ]-( .
ewelly
10. črc 2009
mel ted to pisu akorat kamaradce,ze musim do zeleniny a pak varit a ze se mi nechce 😃
quinny
10. črc 2009
mel tak to gratulka k pokrokům, vařit půjdu taky ale až za chvíli, dneska bude nějaká velká rychlovka, vidím to na těstoviny, a prcek nějaký kousek masíčka a zeleninky k tomu a bude, já si udělám nivovou omáčku, hmm mňam

Evi co je ta zetka :-o :-o :-o :-o
ewelly
10. črc 2009
to dostavas v praci ne?Z 😃
quinny
10. črc 2009
tak to teda v práci fakt nedostávám :-o :-o tak maximálně Áčko když se nedostavím =-) to asi bude něco místního, jiný kraj... 😃
ewelly
10. črc 2009
teda to moje dite je na zabiti!!!!porad rve!! a mne porad boli bricho a ms nikde!! ]-(
ewelly
10. črc 2009
Jito to bud rada ze to nedostavas,to uz by sis v praci neskrtla😃
quinny
10. črc 2009
Evi hele a nebude mít Eli sourozence =-) :-N

já taky čekám ms, ale asi tak až za týden :-p však jsem teprve 37 den cyklu tak co, že (co na tom že normální žena ms po 28 dnech) :-N
ewelly
10. črc 2009
no jito nestras!!!!!!by me kleplo!!
melanykol
10. črc 2009
U nás bude asi bramborák a Zuzi taky nějaká zeleninka s masem a bramb.
Teda když se tu bavíte o práci,tak se osypávám.Nejraději bych byla doma pořád.Asi se mi za ty dva roky půjde velmi těžko :-p .
ewelly
10. črc 2009
prasky beru pomerne pravidelne a bricho boli tak snad nee :-p
melanykol
10. črc 2009
Já mám ms od prvního plavání se Zuzankou,což bylo v lednu a je mi na prd,protože už další děti mít nebudeme.Tak bych se jí nejraději zbavia ]-( .
quinny
10. črc 2009
mel tak to třeba přehodnotíte a dáte si ještě repete ne 😉

Evi no bolest břicha to není moc jistá známka, ale tak třeba nejsi ta jedna z tisíce nebo kolika, který by prášky selhaly =-)
gabka32
10. črc 2009
Ewi, že by se TM udobřoval dalším mimčem 😉 doufám, že je líp a jestli beres prášky pravidelně, tak si třeba jen něco špatného snědla 😃

a Z u nás taky nemáme. já ani nevím jeslti áčka.... vždycky stačí ráno zavolat, že třeba nemůžu přijít a dovolenka se vypíše zpětně.

a já bych zas bez práce nemohla, a stejně za rok jeslti nebude další MD tak se budu vracet skoro na plný úvazek :-|
melanykol
10. črc 2009
Ve 40 a víc určitě ne,byla jsem na IVF a to taky trvá a stojí mraky peněz.Já jsem šťastná,že mám Zuzika a další zození je na vás 😃 😃 .
melanykol
10. črc 2009
Myslela jsem rození!!!!
ewelly
10. črc 2009
no dik za uklidneni😛
vrkocka
10. črc 2009
my mame čočku+parek opecenej 🙂 Eli usla pred obedem to se malo kdy stane
ewelly
10. črc 2009
je fakt ze me bricho bolelo i pri elence :-p ...ale hus,to dostanu kazdou chvili!
vrkocka
10. črc 2009
ja mam cyklus 31dni
ewelly
10. črc 2009
ja jeste nevim co uvarim!elence bramboracku a nam asi vajecnou omeletu s bramboren,nechce se mi neijak vyvarovat dneska 8-(
gabka32
10. črc 2009
u mě taky, tím, že to bylo hned napoprvé, co se to povedlo, tak jsem měla stejné bolesti jako při MS, cyklus před práškama neprav, takže jsem se po 6ti týdnech křečím v břiše vůbec nedivila.... a ona se Saša asi uhnízďovala 😃

a já dnes vařím zapečené žampiony s kuřecím masem a bešamelem, našla jsem nový recept, tak vyzkouším 😉 ale oběd bude až na třetí, až přijde MM, ted dlabu rybí pomazánku s rohlíkem
quinny
10. črc 2009
Gabi ahoj, no u nás áčka taky neznám, jako vím že se to říká, ale jinak nemám zkušenost, to bys asi se musela úplně vykašlat i na to dát vědět do práce co se děje, nebo nemít dodatečnou omluvu v podobě pn, úrazu atpod 😉

Mel a kolik je ti teď? a kdo mluví o umělým, třeba by se mohl stát i zázrak co 🙂

Ewi néé to je určitě ms, uvidíš že dorazí brzy 😉

Vrkoc to máš dobrý, ty taky měříš BT viĎ? já měla 35 pčed těhu, a teď se to ustálilo zatím na 42, ale je to teprve 4.cyklus po porodu a bylo to pořád při kojení, tak počkám co bude teď, a kdyžtak se asi vrhnu na nějaký bylinky :-N
ewelly
10. črc 2009
ja ted snedla pulku puncove kostky a udelalo s emi z ni zle tak jsem si sla udelat taky rohlik ale se syrem🙂
quinny
10. črc 2009
Ewi jé já už vidím šejdrem, jsem četla že se ti udělalo zle a šla sis udělat tesík a ono zatím rohlík 😃 no mám dost fakt, přeju ať ms brzy dorazí, rohlík bych si taky dala,a le poslední kousek pečiva zdlabalo hádě ke snídani :-p

holky kolik vám toho děti tak zdlabou na snídani? myslím jako pečiva a co jim tak na to nejvíc dáváte? mě už nějak dochází nápady, takže je to u nás dost monotónní :-p
ewelly
10. črc 2009
Elenka mela dneska na kosticky nakrajenej rohlik se syrem a k tomu okurku a krome te okurky snedla vsechno :-N
jinak u nas je to taky monotonni,rohlik nebo chleba se syrem,maslem,platkovym syrem nebo loupacek,nekdy koblihu,kdyz vstava pozdeji tak jen presnidavku!
ewelly
10. črc 2009
testik se syrem jo? :-p
testiky doma nemam jelikoz zadne nove detatko neplanuji 😉
ewelly
10. črc 2009
holky ja jdu rychle do toho kramu,ten mam bliz nez zeleninu,asi 60m,tak musim bezet,kdyz spi =-)
gabka32
10. črc 2009
u nás se ještě moc nejí... v noci a ráno má mlíko, na sváču jogurt nebo tvaroh s piškotem, oběd maso.zelenina, odpol.ovoce s piškoty a večer kaše. kousky jen sem tam když jíme my, tak si dá chleba s máslem nebo sýrem, ale že bychom nakrájeli kostky a Saša snědla to ne 😞 ani samotný rohlík nebo chleba nechce a plive.

Začni psát odpověď...

Odešli