• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
mel tak to je sikulka:slight_smile:
10. črc 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď spinká,tak musím jít vařit a vůbec se mi nechce :angry: .
10. črc 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mel ted to pisu akorat kamaradce,ze musim do zeleniny a pak varit a ze se mi nechce :grinning:
10. črc 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mel tak to gratulka k pokrokům, vařit půjdu taky ale až za chvíli, dneska bude nějaká velká rychlovka, vidím to na těstoviny, a prcek nějaký kousek masíčka a zeleninky k tomu a bude, já si udělám nivovou omáčku, hmm mňam

Evi co je ta zetka :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
10. črc 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
to dostavas v praci ne?Z :grinning:
10. črc 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to teda v práci fakt nedostávám :astonished: :astonished: tak maximálně Áčko když se nedostavím :confused: to asi bude něco místního, jiný kraj... :grinning:
10. črc 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda to moje dite je na zabiti!!!!porad rve!! a mne porad boli bricho a ms nikde!! :angry:
10. črc 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jito to bud rada ze to nedostavas,to uz by sis v praci neskrtla:grinning:
10. črc 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi hele a nebude mít Eli sourozence :confused: :sweat_smile:

já taky čekám ms, ale asi tak až za týden :stuck_out_tongue_closed_eyes: však jsem teprve 37 den cyklu tak co, že (co na tom že normální žena ms po 28 dnech) :sweat_smile:
10. črc 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jito nestras!!!!!!by me kleplo!!
10. črc 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás bude asi bramborák a Zuzi taky nějaká zeleninka s masem a bramb.
Teda když se tu bavíte o práci,tak se osypávám.Nejraději bych byla doma pořád.Asi se mi za ty dva roky půjde velmi těžko :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
10. črc 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
prasky beru pomerne pravidelne a bricho boli tak snad nee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám ms od prvního plavání se Zuzankou,což bylo v lednu a je mi na prd,protože už další děti mít nebudeme.Tak bych se jí nejraději zbavia :angry: .
10. črc 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
mel tak to třeba přehodnotíte a dáte si ještě repete ne :wink:

Evi no bolest břicha to není moc jistá známka, ale tak třeba nejsi ta jedna z tisíce nebo kolika, který by prášky selhaly :confused:
10. črc 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi, že by se TM udobřoval dalším mimčem :wink: doufám, že je líp a jestli beres prášky pravidelně, tak si třeba jen něco špatného snědla :grinning:

a Z u nás taky nemáme. já ani nevím jeslti áčka.... vždycky stačí ráno zavolat, že třeba nemůžu přijít a dovolenka se vypíše zpětně.

a já bych zas bez práce nemohla, a stejně za rok jeslti nebude další MD tak se budu vracet skoro na plný úvazek :unamused:
10. črc 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ve 40 a víc určitě ne,byla jsem na IVF a to taky trvá a stojí mraky peněz.Já jsem šťastná,že mám Zuzika a další zození je na vás :grinning: :grinning: .
10. črc 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslela jsem rození!!!!
10. črc 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dik za uklidneni:-P
10. črc 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame čočku+parek opecenej :slight_smile: Eli usla pred obedem to se malo kdy stane
10. črc 2009 v 11:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
je fakt ze me bricho bolelo i pri elence :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale hus,to dostanu kazdou chvili!
10. črc 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam cyklus 31dni
10. črc 2009 v 11:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jeste nevim co uvarim!elence bramboracku a nam asi vajecnou omeletu s bramboren,nechce se mi neijak vyvarovat dneska :rolling_eyes:
10. črc 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
u mě taky, tím, že to bylo hned napoprvé, co se to povedlo, tak jsem měla stejné bolesti jako při MS, cyklus před práškama neprav, takže jsem se po 6ti týdnech křečím v břiše vůbec nedivila.... a ona se Saša asi uhnízďovala :grinning:

a já dnes vařím zapečené žampiony s kuřecím masem a bešamelem, našla jsem nový recept, tak vyzkouším :wink: ale oběd bude až na třetí, až přijde MM, ted dlabu rybí pomazánku s rohlíkem
10. črc 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi ahoj, no u nás áčka taky neznám, jako vím že se to říká, ale jinak nemám zkušenost, to bys asi se musela úplně vykašlat i na to dát vědět do práce co se děje, nebo nemít dodatečnou omluvu v podobě pn, úrazu atpod :wink:

Mel a kolik je ti teď? a kdo mluví o umělým, třeba by se mohl stát i zázrak co :slight_smile:

Ewi néé to je určitě ms, uvidíš že dorazí brzy :wink:

Vrkoc to máš dobrý, ty taky měříš BT viĎ? já měla 35 pčed těhu, a teď se to ustálilo zatím na 42, ale je to teprve 4.cyklus po porodu a bylo to pořád při kojení, tak počkám co bude teď, a kdyžtak se asi vrhnu na nějaký bylinky :sweat_smile:
10. črc 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ted snedla pulku puncove kostky a udelalo s emi z ni zle tak jsem si sla udelat taky rohlik ale se syrem:slight_smile:
10. črc 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi jé já už vidím šejdrem, jsem četla že se ti udělalo zle a šla sis udělat tesík a ono zatím rohlík :grinning: no mám dost fakt, přeju ať ms brzy dorazí, rohlík bych si taky dala,a le poslední kousek pečiva zdlabalo hádě ke snídani :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky kolik vám toho děti tak zdlabou na snídani? myslím jako pečiva a co jim tak na to nejvíc dáváte? mě už nějak dochází nápady, takže je to u nás dost monotónní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elenka mela dneska na kosticky nakrajenej rohlik se syrem a k tomu okurku a krome te okurky snedla vsechno :sweat_smile:
jinak u nas je to taky monotonni,rohlik nebo chleba se syrem,maslem,platkovym syrem nebo loupacek,nekdy koblihu,kdyz vstava pozdeji tak jen presnidavku!
10. črc 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
testik se syrem jo? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
testiky doma nemam jelikoz zadne nove detatko neplanuji :wink:
10. črc 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja jdu rychle do toho kramu,ten mam bliz nez zeleninu,asi 60m,tak musim bezet,kdyz spi :confused:
10. črc 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se ještě moc nejí... v noci a ráno má mlíko, na sváču jogurt nebo tvaroh s piškotem, oběd maso.zelenina, odpol.ovoce s piškoty a večer kaše. kousky jen sem tam když jíme my, tak si dá chleba s máslem nebo sýrem, ale že bychom nakrájeli kostky a Saša snědla to ne :frowning2: ani samotný rohlík nebo chleba nechce a plive.
10. črc 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek