• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Ewi tak to jídlo stejný jak u nás, ještě má někdy šunčičku, a někdy lučinu ale to obojí dost vyjimečně, a na šunku se ani moc netváří, posledně mi plival i plátkovýho sejra, on je děsně náladovej, včera jsme byli u kámošky, ta má dvouletýho, a ona na něj: budeš jíst chleba se sýrem, a on ne, tak s máslem, a on že ne, tak suchej, tak to jo, ale s výhradama teda a ona celá šťastná, že si dá teda aspoň něco, no už se na tohle fááákt těším :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no to se sýrem už sem samo nečetla :grinning: hehe tak to já taky neplánuji ještě dlouho a testíky doma mám, abych se čas od času mohla uklidnit :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem zpet,to byl fofr co?:slight_smile:..mala sice spi,ale ja o nesnasim,clovek nikdy nevi,co se muze stat!
10. črc 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elenka suncicku nee ale kdyz jsme mela parek,to chtela kousnout a nejradsi by mi ho snedla celej§to nechapu teda!sunku ne parek jo!
10. črc 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi vydrž, však ona se to naučí, nebo si pak už zase bude vybírat a bude to ještě horší, viz ten syn kámošky, ale stejně nenaděláme nic tak co, že :stuck_out_tongue_closed_eyes: Honyk teďka občas taky pěkně zlobí s jídlem. Dětský sušenky co jedl kdysi děsně rád, tak ty mu teď nedávám, protože se toho snad štítí nebo nevím, to jen drobí pro ptáky, do pusy to vůbec nedává. Rohlík někdy jí, někdy drobí pro ptáčky, někdy strčí do pusy a pak vyplivuje oslintaný kusy :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
co naděláš dětma nezatopíš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
jinak ke snídani sní tak půlku housky, toť vše, ale tak 2 hod. předtím vyžahne 260UM takže to nemám ani potřebu řešit, to spíš tak kvůli socializaci :sweat_smile:
10. črc 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam vztek!mam novou sousedku a ta proste neni schopna vytrit chodbu tak ji porad vytiram za ni!ted jsem ji zase tri tydny nemyla s tim,ze ji to snad napadne ale neee,slecnu ucitelku to nenapadne!booze,tohlema ucit moje dite?? :angry:
hlavne ze s eji tam stridaj chlap jak na bezicim pasu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..to jsem keliska co? :grinning:
10. črc 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
pisu jak tatar,chlapi se ji tam stridaj,ne chlap:grinning:....asi zavidim :grinning: ...vtip :wink:
10. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewelly to chce velký kalendář s ještě větším jménem a snad to pochopí.
Quinny je mi 39 a atři měs. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewi já to taky nesnáším někam takhle odejít, a to já jdu tak max. pro poštu 4 patra dolů :pensive:

jako tu šunku má tak jednou za měsíc a sní tak 4 kousky a dost takže asi tak :sweat_smile:
do párků asi dávají nějaký drogy :grinning: :grinning: :grinning: néé no asi je to nějak líp ochucený no, tak jim to jede :rolling_eyes: já už Honykovi od sebe z talíře moc nedávám, on má pak mánii, že svoje jídlo nechce, zato když jíme něco my, tak je jak utrženej od vazáku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tééda ty máš sousedku zmáklou :grinning: já taky na to uklízení společnejch prostor moc nejsem. a teď už to nedělám vůbec, teda kromě chodby před bytem. Jsem se pohádala kocem těhu se sousedem ze spoda kvůli úklidu, takže jsem mu zmetkovi vpálila do ksichtu, že když se mu to nezdá, může to dělat sám, tak teď když máme službu a má mm čas, tak to jde udělat on, protože je na tohle měkej, já to dělat odmítám, dědek jeden prašivá, fuj se mi zježily vlasy na hlavě jen jsem si na to vzpoměla :rolling_eyes:

a u nás se vstává tak páá :wink:
10. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bych se vyprdla na celý úklid! my se střídali 4 na patře a nedávno se objevila firma, že za 60kč/měsíc/byt.jednotku bude uklízet celý barák. měsíc to fungovalo, vybrali zálohy na další 3měs a už je tu nikdo neviděl!! :confused: :angry: tak takhle se vydělává! ted za stejnou cenu se to rozhodla dělat jedna souseda na MD, tak o starost méne, i když za 720/rok to zas tolik práce nebylo....

Jíťo, já vím, děcka jsou děcka, Saša holt má na všechno svůj čas, jsem ráda, že jí aspon něco. když to teda zrovna nejsou granule :angry:

no nic, už je vzhůru, dneska sváču zaspala, tak dostane rovnou oběd - toho ale spořádá dost, tak 0,25-0,3kg :dizzy_face:

odpol.jedem obírat rybíz a angrešt k tchánovi,... mějte se!
10. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel no vidíš tak to jsi ještě mladice prosímtě :wink: neříkej že bys to nebrala kdyby se zadařilo samo :dizzy_face: :dizzy_face:
já teda nevím proč jste byli na ivf, promiň možná jsi to říkala, ale já to asi zapomněla, ale počítám že skrze TM, ale i tak zázraky se dějí ne :wink:
10. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě k úklidu.... máme takovou tu otáčení tabuli, ale jsou tam jména ještě býv.sousedek, a moje za svobodna, takže vždycky jsem volala mamce, že má uklid :grinning: :grinning: takže jedna stará ježibaba nelenilila a vytiskla na A4 rozpis týdnů a kdo kdy ulízí - dříve nám to házela do schránky se zvýrazněním našich týdnů... a původně psala úklid st, so, pak už to vynechala, to stejně nemá smysl a my si na to vzpomněli pravid. až vpondělí....
a velký úklid. (sklepy, vchod a pod) máme 2xročne, vlastně ted už ne, ale nebylo toho moc a dělali to všichni... ovšem kvalita pak byla různá, žejo :slight_smile:

a už jdu, papa
10. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne to rozciluje!taha se mi pak bordel z rohozky do bytu :angry: ...tady je vsechno slyset,takze kazde zatukani slysim a kdyztak mam kukatko ne? :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi pa
10. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
polevka uz se vari:slight_smile:..teda zatim jen zeleninka..musim udelat jisku,brrr taky nesnasim!
10. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaa uz boli i zadicka,to brzy prijde mrska :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..mohla by byt jen jeden den jako ze ok a zase jit :grinning:
10. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dite mi furt spi ale koukam ze nikomu jinemu asi ne,kdyz je tady takovy mrtvo :unamused:
10. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

jen na skok, musím se pochlubit, včera Matějovi vylezl 1.zub, jednička vlevo nahoře a klube se mu i pravá, takže máme o zábavu postaráno. Je pořád uplakanej, často kadí a slintá jak malej bernardýn. Teď teda spí, ale včera večer to byla trága, usnul až před 22,00 a to jsem mu musela ještě předtím dát panadol na bolest. Jsem zvědavá na dnešní boj. Už aby se mu proklubaly potvůrky jedny
10. črc 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
no jo drbny drbou kdyz tu nejsem co
no :grinning: to :grinning: byla :grinning: hustá prutz mracen a ten dest potom ani nemluvim :confused: husty..............
Mám uklizeno!!!!!!!!!!!!!!!!!!všechno a tesim se az pojedeme v nedeli pro Domíka
10. črc 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jinak me mrcha chodi tak nejak + - 28dni a nekdy i drive,,me prekvapí :grinning: :grinning: :sweat_smile:
10. črc 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky a jaky maji deti hovina?mala ted dlouho ne,ela tvrdsi,ale spis mazlavy,je to dobre?
10. črc 2009 v 18:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jsem tu a tu zas nikdo jo

vrkoc to zavisi na tom co jedi,, :slight_smile:
10. črc 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem tu
ahojky..boli me ucho asi mi do nej nafoukalo a mrcha porad nikde :unamused:
10. črc 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewell ahoj to je hnus
10. črc 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo no,jeste ze eli mela cepici,i kdyz si ji porad sundavala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
co ty?jak je?
10. črc 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewell lepsi lepsii,jen mam par dotazu na dr tak ze me nebude asi dvakrat nadsen :sweat_smile: :sweat_smile:
10. črc 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe tak od toho tam je aby ti vysvetlil,kdyz neco nevis ohledne sveho zdravi ne? :wink:
teeda me uz boli pulka hlavy!doufam ze to prejde a nepojedu na usni :confused:
10. črc 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewell jejku jestli nemas nahodu migrenu,,?tak si vem ibalgin nebo tak neco,,,no jasne ,,ale oni jsou nekdy tak prijemny jak kopec do prdele
10. črc 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne migrenu,je to od toho ucha :unamused:
at si naprdi,mas pravo vedet co te zajima,kdyz uz ti tam neco udelaj ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
10. črc 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to vis ze jo,,to ja uz z tech dr mam proste hruzu ,no a kdyz pak clovek cte net,tak se akorat pak neceho boji,, :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja z nich taky nejsem zrovna nadsena teda!nechodim ani k obvodacce :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...jen na gyndu a k zubari jednou za pul roku,tam se musi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek