Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
vrkocka
10. črc 2009
no ale ma to dost.Normalni nemela ani nepamatuji,tak nevim.
d.aniela1
10. črc 2009
vrkoc jako tvrdy??nebo ceho ma dost??,

ewell no ja chodim kdyz musim ted se me to letos nachumelilo moc,,
vrkocka
10. črc 2009
nene ted ma prave uz delsi dobu mazlavy
ewelly
10. črc 2009
vrkoc,elenka mela taky dlouho ridke a to papala normalne tuhou stravu,ted uz s eji to zase srovnalo!nedelala jsme si s tim hlavu a ted v pohode tak snad to nic neni🙂,,treba hodne pije
uz jsem si vzala ibalgin :-p
ewelly
10. črc 2009
ja porad odkladam jit k dr se stitnou zlazou a zaludkem,pac nechci na tu kameru!stacilo mi kdyz mi ji strkali do strev natoz horejskem!bleeee,nikam nejdu :-p :-p
d.aniela1
10. črc 2009
vrkoc to muze byt taky po tech kapkach,a nebo ve spojitosti se zubama je to ok,,,
d.aniela1
10. črc 2009
coapk mas se zaludkem??no tak na te kamere do zaludku jsem byla 4krat vic co to je,,,no natahuje te to ale vysetreni trva apr minut
ewelly
10. črc 2009
nevim asi vredy.obcas me to pekne chytne,ze nemuzu nic delat,jen se svijim,ale nikam proste nejdu no!jsem palice na tohle!a na stitku jsem mela dostat prasky uz po kojeni a jeste jsem tam nebyla :-N
vrkocka
10. črc 2009
snad jo,nebudu zas stresovat.mne ted tak y braly odber na stitnou zlazu a na vse mozne,pry se jim ten krk nezda.papa jdem se flakat k telce i kdyz tam prdlacku davaj
d.aniela1
10. črc 2009
hele vogos nehrej si neni to prdel,,fakt a nejsi posera kdyz jsi zvladla cisare tak tohle je nic,,oproti tomu ,,
d.aniela1
10. črc 2009
vrkoc tak kecej s nama,,
ewelly
10. črc 2009
ja vim,ale uz to mam deset let a furt ziju :-N ..ja vim,ze jsme na palici,ale proste pujdu az kdyz budu na tom hoodne zle!..no jo,cisar to je posusnanicko samo pro sebe co?😃
ewelly
10. črc 2009
jani jdu dat male veceri,kdyz tu budes tak za deset minut tak jeste pokecame🙂
d.aniela1
10. črc 2009
no me povidej jeste nekdy si na to vzpomenu,treba nedavno kdyz me rezal v tom trisle ,jak me v tom skubalo tak sem si vybavila tu bolset hustyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
d.aniela1
10. črc 2009
jasny v pohode,,evi bez budu tu
vrkocka
10. črc 2009
holky tady nikdo krome nas nekomunikuje,no jua myslela ze s manzou bude hedzu bedzu akt,ale asi zase utru nos.Vzy kdyz chi ja nechce on a zas naopak ach joooooo 😞
d.aniela1
10. črc 2009
😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
d.aniela1
10. črc 2009
to znám :-N :-N :-N
vrkocka
10. črc 2009
Je Dani ty jsi z Usti pres to casto jezdime vlackem
d.aniela1
10. črc 2009
no jasan v pardubkach jsem mela tchyni
ewelly
10. črc 2009
he tak my to mame vetsinou spolecne,pokud nejsem K😇..ale MM muze byt KO a muze stejne,tak ja nevim jak to ti chlapi maj🙂
vrkocka
10. črc 2009
no ja jdu pristi tyden na gyndu v Pce,je tu skvelej doktor.S eho chci zeptat na bouli co mam na....po porodu myslim ze me blbe sesili a ted kdyz mame s manzou mit hedzu bedzu nam to moc nejde pres to :-|
vrkocka
10. črc 2009
Ewwlko to se mas...i kdyz ono to taky porad clovek nemusi,kor kdyz se venujem detickam 🙂
d.aniela1
10. črc 2009
jejku nepovidej,,no to je klidne mozny,,no tak to je fajn a jak tam sdlouho bydlite??a proc jste se stehovali??
vrkocka
10. črc 2009
jinak jsme koupily auticko,tak mame radustku
d.aniela1
10. črc 2009
asi taky jak je nalada ,,, 😃
d.aniela1
10. črc 2009
tak ja mam jizvu po cisari celkem ok ale nekdy ty stehy teda ehm jizvu ve vnitr citim kdyz je zmena pocasi a nebo kdyz to mam dostat :-p :-p
ewelly
10. črc 2009
no jo,ale MM ma prave tu naladu na to porad!nechapu!😃
d.aniela1
10. črc 2009
chlap no :-N :-N :-N
vrkocka
10. črc 2009
bydlime od 8.5. a ze šumperka se mi moc nechtelo,ale bylo to kvuli finacni situaci a manzel si tu nasel praci-dal se na vojnu.Jinak tu mam bliko rodice,segru,ale tam uz jsem si zvykla.Myslis ze my s tim ten doktor muze neco udelat,on je dobrej tak snad poradi

Začni psát odpověď...

Odešli