Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
ewelly
10. črc 2009
Jani taky citim pocasi,desne to svedi!holky s emi smejou,ze jsme jejich meteorolog🙂
a jakou ji mas?uz ji mas bilou?ja ji mam porad takovou silnou a cervenou!
vrkocka
10. črc 2009
a taky tchyne tam trochu hrala roli,je mi tu lip v tomhle smeru,mam ji sice rada,ale odsud pocut
d.aniela1
10. črc 2009
vrkoc jasny a tady mate jak velky byt??hihi to je jak vylech

evi ja uz ji mam bilou ,,hnusnou hahaha a pres ni me vysi takovy spek no krasa pohledet,,hahaha no to mas z toho ze si ji drbes,, hihi
d.aniela1
10. črc 2009
hele ale ty jsi mela vstrebatelny stehy????
d.aniela1
10. črc 2009
no my tak koupime teda zaplatime barvu na strechu baraku :-p :-p :-p
vrkocka
10. črc 2009
to je ten gynekolog,no v šumperku jsme mely koupenej byt 3+1,tady jsme v podnajmu 2+kk,silene rozdilne ceny.Si rikam mit druhy,tak nevim nevim,ale prababicka rika,ze taklhe driv zili treba s 4detima a musely to zvladnout
vrkocka
10. črc 2009
ten byl nas vysnenej,ale ta hypoteka 😞
ewelly
10. črc 2009
venkovni mi sundavali v den propusteni a nedrbu si ji,pac je to neprijemny sahat si na ni😃..na tu jizvu myslim😃😃
d.aniela1
10. črc 2009
no to je vsude stejny..tak jste ho tam prodali,,a nevyjde vam to v pardubkach na nejakej vetsi tam jsou jiny ceny co

no ten je moc peknej...
d.aniela1
10. črc 2009
ewell ja mela samovstrebavaci a ty se hoji rychleji,,,,no je to hrozny takhle nas zkazit 😃 😃 😃 😃 takovy jsme byli kocky...
ewelly
10. črc 2009
si pis.hehe,ale diky tomu zijou nase deti tak bych to podstoupila klidne jeste jednou🙂..vickrat uz ne,vic deti ani nechci :-p
vrkocka
10. črc 2009
prodaly ,ale nezbylo nam s toho nic,protoze byl prodanej za stejnou cenu jako kupovanej a musela se splatit cela hypoteka,bylo to vse na honem.Trocha stresu ja sama s malou od ledna 6 mesicu,ale prezilo se jdeme dal,snad uz bude trochu lepe.Holky loucim se,ale pekne se mi s Vami povida,unava me premaha.Eli uz tak nekasle jupiiiii
d.aniela1
10. črc 2009
no ja jeste nevim hihi

vrkocka papa dobrou noc
ewelly
10. črc 2009
vrkoc nelzi,chces premluvit TM na ten sex co?😃...hehe tak dobrpu!moje dite jeste tady se sape a kouse me do palcu u nohou😃cvok no!
d.aniela1
10. črc 2009
nebolel te nahodou palec hahaha
vrkocka
10. črc 2009
no to spis bych mela ja jeho on swe vali ve vane paaaaaaaaa
d.aniela1
10. črc 2009
psala me Oli tajne nas cte ale nemuze opovidat....prej by snama pokecala hihi

OLI ZDRAVIME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TE!!!!!!!!!!!!!!!!
ewelly
10. črc 2009
jo asi mi to chce vykousat😃😃
Oliiii ahoooooooooooj🙂
d.aniela1
10. črc 2009
HAHA no ona uz je po jidle a neni v postylce???matko??jak to??
ewelly
10. črc 2009
ja ji tam muzu davat az kdyz je vlacna jinak je rev!ted uz tam je tak bude chvili brmlat a tocit se nez usne🙂
ja si pujdu udelat cajik a chlebik at jsem burt :-| ..takhle vecer se cpat,des bes
d.aniela1
10. črc 2009
no vsak jen si dej ja mela braburek a rizecek hm na noc dobrx,,hihi jinak ona spi jen v pyzamku no u nas funguje fusak ale prisel nato jak z toho ven a to tisickrat stoji no desny,,pak ho jit ukladat
ewelly
10. črc 2009
jj a zasadne neprikryvam pac ji je vedro tak jen nez jdu spat tak pres ni natahnu slabou deku 🙂 ..Elenka s ehrozne poti
ewelly
10. črc 2009
ty nejsi lina si udelat rizek,kdyz ses doma sama neb ti ho nejaka hodna duse donesla?🙂
d.aniela1
10. črc 2009
no Domca taky desne,,ale my spime pri otevrenym okne tak sby mi nebyla zima proto ma ten fusak
d.aniela1
10. črc 2009
jsem hihi
donesla me ho kamoska,,hihi prej kdyz jsem sama,,chuderko,,hihi

hele tchyne me posla fotky jednu sem dam no to je mysacek
d.aniela1
10. črc 2009
nedam nemam je zmensení tak priste, :-N
ewelly
10. črc 2009
ona taky,prave ho musim zavirat nez jdu spat!no to mas hodnou kamosku!ja ale taky!mam 4 zlaticka kamaradky na ktere nedam dopustit 🙂 ..a urcite by mi rizek taky prinesly :-p
jj hod sem jsem na nej zvedava🙂
ewelly
10. črc 2009
aha tak nic no:-)

Začni psát odpověď...

Odešli