• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
časová shoda, hi hi už mi to učení nebavíííííí asi hodím vanu, zítra jedu s klientkou rušit smlouvy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

její smlouvu obhájit na agentuře a pak ji hodit domů, koupit kytku a dárek a ještě nás dovézt za Brno k našim a ve středu ten funus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. črc 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi jéé to musíš ještě obhajovat jo?? :confused: to je mi novinka :confused:

a máte funus, to je mi líto :frowning2:
12. črc 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo musím, ale je to pro klienty pojistka aby jim poradce neudělal nějakou nedvýhodnou a třeba i zbytečně drahou pojistku, jen aby vyděl hodně provizí, tento krok se mi konkrétně zamlouvá, protože chrání klienta i mne :wink:
12. črc 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to je pěkný když je to takhle :wink:
12. črc 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no protože poradci mají všeobecně nevalnou pověst a když vidím co ti lidi mají za nesmyslné pojistky to bych fakt brečela :frowning2: někdy jim to můžu nechat jen upravit, ale někdy nezbývá než vše nebo většinu porušit a stáhnout na méně pojistek, ale kvalitních. této klientce ušetřím hned přes 800 a do budoucna se nechá udělat i změna ještě skoro o 400 méně :wink: a paní je spokojená
12. črc 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak to je super, MM má 2 pojistky a je to dost peněz, ale bohužel poradkyně, který teda zatím nemáme důvod nevěřit tvrdí, že rušit to by pro nás bylo nevýhodný tak tedy platíme obojí no :sweat_smile:
ale paní se nedivím že je spokojená :wink:

já se pro dnešek už loučím tak krásnou dobrou noc přeju :slight_smile:
12. črc 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou :wink:

no někdy si o tom pokecáme třeba jinde :wink:
12. črc 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi ráda :wink:

uff tak videa hotový tak jdu taky spát konečně :grinning:
toho budu ráno litrovat zase :sweat_smile:
13. črc 2009 v 01:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ráno :slight_smile:

hmm litrovat zajímavý slovo, asi docela nový, samo litovat tam mělo být, no co byste chtěly v 1,40 žejo :sweat_smile:
ale musím říct, že žádná lítost po ránu, spala jsem snad poprvé za poslední rok a něco ráno do více jak 7mi a to konkrétně do 7,15, no já mám asi zlatý dítě :dizzy_face: počítám že vstával s MM a tak dobrou hoďku si hrál a povídal v postýlce, to fakt neznám, nebo že bych byla vážně k neprobuzení :confused: :grinning:
13. črc 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
hih Jity to je dobréééé taky si někdy musíš dáchnout a třena Honžulín zkouší jestli s tebou bude větší sranda když se vyspíš :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé tak nám teď volala babička že dorazí, supéér už jsme jí dlouho neviděli tak půjdeme prochajdovat, sluníčko už krásně svítí tak ať něco stihnem než se udělá vedro. :slight_smile:
13. črc 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi dobrý 4,5 hodiny spánku :grinning: :grinning: pááá
13. črc 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to si to užijte, já za chvíli dopiju a vyrářím na maraton, ale od našich třeba chvíli nakouknu pokud nebude trvalá okupace PC stran bráchy :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
nj ale za to hnozulka přece nemůže :grinning:
13. črc 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bre rano :slight_smile:

No funkci takovou, ze kdyz hledam tohle tema ve spolecnych tematech....tak nekliknu na nazev, ale na tu hodinu poslednyho prispevku a ono me to hodi rovnou na posleni stranku, tak to jsem netusila driv
:sweat_smile:

Pomalu zas neco pobalim a frcime k nasim na zahradu, napustime bazenek - malinkej a budem se cachtat :wink:

takze pa :wink:
13. črc 2009 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
v noci zas nic moc, :frowning2: mlíko dokonce už před půlnocí a zas ve 3 no a v pět už Saša vstávala, tak jsem ji "vypustila" a ona si lozila po bytě, hrála s nádobím a hračkama a překvapivě mě nebudila, takže jsem si ještě hodku a půl pospala :wink:

včera jsme byli na chvíli u přehrady - zrovna byly i závody na vodních lyžích, tak se MM koukal - on to zkusil jednou a dost, ale furt se odhodlává k dalším pokusům :confused: největší radost měla pejska, ta z vody nechtěla vylézt :sweat_smile: Saša byla jen na dece, přeci jen voda v Těrlicku nic moc a navíc má takovou divnou suchou kůži místy skoro jako ekzém tak jsem začla mazat Excipialem a uvidíme.

no a odpol.volala mamka, že dovezli merunky,takže do noci byl program jasný :confounded: , dneska ještě udělám džem a taky z rybízu a angreštu, co jsem ještě nestihla zpracovat.

děláte někdo domácí přesnídávky? jsem našla jen nějaké recepty z pudinkem a hlavně z jablek, ale z meruněk nic :unamused:
13. črc 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
meruňky jsou potvůrky, rády chytají plíseň :stuck_out_tongue_closed_eyes: no však něco vymyslíš :wink:
13. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi néé máš pravdu, za to Honzina fakt nemůže, ale jsem čiloučká tak je to pohoda naštěstí, no hlavně abych neodpadla večer manžílkovi, to už by asi vážně nepřežil :grinning:

Zdeni tak to jsi borka :grinning: tohle já vím naštěstí od začátku, protože pokud bych to měla hledat přes to počítadlo stránek, tak to bych tu asi moc nepobyla, pááč to mě teda neba :sweat_smile: ale někdy se hold zadaří no, tak hlavně že už to víš :wink:
jéé bazének závidím, u nás uvidíme jak bude odpolko až se mládě vyspí, ale spíš prd, protože budeme muset na nákup, fuj jsem to oddalovala, a teď už se bude muset no :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zítra nebo pozítří chci ukecat kámošku na plavečák, tak uvidíme jestli se bude chtít dát :sweat_smile: a když ne, tak vezmeme náš pidibazén provětrat k babi na zahradu a bude
užijte si to :slight_smile:

Gabi myslím že jste si z toho mlíčka v noci vypěstovali nepěknej zvyk, ale co naděláš že, vím že ti přes den moc nejedla, tak to bylo fajn, ale možná už jí trochu líp, tak bude fajn s tím zase zkoncovat :unamused:
jéé přehrada to máte pěkný, my byli minulý víkend a taky jsme si to užili, u tý vody je prostě člověku tak nějak dobře :wink:
s těma meruňkama je to těžký, jedině to nějak namíchat s jablkama :wink:
já tyhle věci zamražuju, to je nejjistější, že to nesplesnivý, a pak je to jak čerstvý :wink:
13. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem nadělala tvarohové knedle - do mražáku-, ze 3 kg meruněk džem, ted dělám rybízovo-angrešt.želé s vínem ale zbytek rybízu asi poputuje do kýble, už nemám sil a rybíz mi ani tolik nechutná, no zas jsme nechtěli urazit tchána, že bychom si nic neotrhali :confounded: jo a ještě jsem se s.ala se smaž.květákem na oběd, tak té kuchyně mám dneska plné kecky.

Jíťo to mlíko v noci mi neva, i když už je to rok, vždycky se vzbudila na mlíko 1x a to už odmalinka... po mlíku sama hned usne a spí do rána. jen když má nějaké blbé období, tak pár dní chce třebas mlíko častěji :unamused: ale štve mě to buzení na čaj, sama si flašku ještě nenahne a nekapající hrneček jen tak okusuje :unamused:
už měla ale taky období, kdy prospala celou noc, tak uvidíme, třeba se vyklube další zub :wink:

jo a zas nám neteče voda :unamused: a milostpáni se nám to ani neobtěžovali oznámit, takže já jsem to zjistila až jak jsem začla mýt nádobí ze včera, bo jsme skončili pozdě a byla jsem ko :unamused:
13. črc 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky hlásím se od rodičů :wink:
13. črc 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,tak malá je už lepší o víkendu v neděli jsme byli ve Slatinanech a prochazka 8km,ale paráda.Já byla včera na gyndě,tak mi doktor řekl,že ta boule co jsem psala v predchozí diskuzi by se dala odstranit,ale že je to zbytečné.Byla jsem naprosto spokojena furt se ptal pokud chci jěště něco vědět at se ptám.Akrát jak to mám ve středu dostat a on mi dělal stěr jsem od něj šla z bolestí břicha a doma jsem zjistila,že to asi přišlo dříve,ale nic -jestli mě to tam jen nějak podráždil.No jinak tady včera dopol.zima,ale odpol.to stalo za to vedro šílený.Tak se mějte máme dens celý den nabitej,tak se tu možná ukážu až večer :slight_smile:
14. črc 2009 v 07:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jaký máte názor dávat dětem přírodní štávu z rybízu či višní+dávat převařenou nebo kojeneckou vodu
14. črc 2009 v 07:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj - Evi zase na dovolené :grinning: to máš fajné :wink: já bych nejraději jela k našim co neteče ta voda, ale zítra jdu do práce, hlídá JArek, protože mamka musí pracovat, ve čtvrtek sloužím pohotovost a v pátek internu tak budu nabírat sil doma. v sobotu oslava tchýniných narozek, zas uvidíme neteřinku, tak se těším :slight_smile:

Vrkoc my dáváme jen čaj nebo štávu z hrušek, jablek, Saša jiné nechce. pokud ti to bude malá pít, tak proč ne, jen je to ovoce dost kyselé, tak jestli to bude chutnat? a já od malinka dávám jen převařenou vodu z vodovodu i na mlíko, kojeneckou vůbec.
14. črc 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tééda tady je mrtvo poslední dny, holky bez urážky :grinning:

my byli včera odpoledne na koupáku no to bylo bájo :dizzy_face:

Gabi uff to sis teda dala do těla, ale zase z toho pak budeš mít radost, my teď ujíždíme na těch mých třešňových marmeládách, asi na zimu nic nezbude, ale co, hlavně když se to nezkazí ne :sweat_smile:
S tím mlíkem jsem nemyslela, že by ti to mělo vadit, spíš abyste to pak neměli jak u nás že se budil čím dál častěji a vymrzoval, ale to bys poznala, a navíc Saška je zlatko, to není čert jako Honys :wink: :wink: a kolik vůbec už máte zubů :confused:
nás pořád zlobí ty stoličky a ne a ne se prořezat, na horní už je vidět špička jedna, ale prořízlá ještě není a na spodní má takovou bouli, že ho dost lituju když to vidím :frowning2: :wink:
a s tou vodou to jsou teda dobráci, máš jim šlápnout na krk :sunglasses:
14. črc 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrkoc super že jsi spokojená s dr. - jen teda nevím, to s tou boulí by měl asi nechat rozhodnutí na tobě :wink:
a jinak stěr by se měl dělat v první půlce cyklu :wink: to jen tak na okraj

přírodní šťáva je super, záleží jak je třeba sladká a kolik to naředíš, ale jinak není v tom žádná chemie tak super ne. my zatím nedáváme, ale je to spíš o zvyku, vařím víc čajíky, ale to asi souvisí s tou vodou, kojeneckou nedávám už hodně dlouho, s tou jsme skončili někdy před půl rokem, ale dávám převařenou, jsem si pořád nějak neodvykla, i když si myslím, že už to není nutný :sweat_smile:
14. črc 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Gabi, tý jo ty jsi pracant :slight_smile: tolik práce v jednom týdnu :slight_smile:
14. črc 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jíťo, nj mrtvo tu je, hlavně když mám čas já, žejo :grinning: ale venku konečně hezky, dovolené, tak kdo by se flákal online :sweat_smile:

zoubky máme 2 - dolní řezáky, a možná se klube už něco vedle... dneska mlíko jen jednou, ona to častěji vyžaduje fakt vyjímečně, tak jen čekám, kdy zas bude spát celou noc.
džemy nadělán,y akorát u nás se to nejí :confounded: jen tak na amolety nebo na buchty. ale možná pro Sašku to bude dobré. ještě dneska asi udělám trochu toho rybízu, jen podle receptu píšou i se zrníčkama, to se mi moc nezdá :unamused:

pracant jsem to víš, muší to bejt, udělat pokojík, pak svatba sestřenky bude něco stát, a jsou dovolené, tak to vyšlo takhle za sebou, celkem mám jen 2xLSPP a 2xinternu. zato v sprnu budu v amb. jen 1týden, jednak má sestra volno, tak at jí to nekomplikuju s hledáním zástupu a jednak mamka nemůže hlídat, tak dobírám ještě lonskou dovču
14. črc 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky maminy.zdravím.co je nového? náký další přírůstek? :grinning: konečně je krásně.
14. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky uf uf nes jsem to prelouzkala,,hihihi

gabi mrtvo tu je i kdyz jsem tu ja :sweat_smile:
tak dneska se me vrati Filipek se na nej tak tesim myskam oje cely 12 dni pryc,a to prej nechtel tam odtamtud odjed,asi se prestehujeme k mori hahaha

jinak ja dneska byla na vyndani stehu,a teda odesla jsem nasrana,protoze u jedne rany,me pan dr setril a dal stehy jen dva a rana neni poradne srostla,dali me na to maslcky a prej sito mam hlidat,aby se to nerozklebilo tak na to j opravdu nemam cas :angry: :angry: :angry:
14. črc 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
gábi dovolená se tomu říct nedá, byla to okružní návštěva příbuzných a u jedněch jsme si byli natrhat meruňky, takže si povezu domů robotu :grinning:
14. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek