Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

Tak vítejte v XXXX pokračování 😃
e.k.t
12. črc 2009
časová shoda, hi hi už mi to učení nebavíííííí asi hodím vanu, zítra jedu s klientkou rušit smlouvy :-p

její smlouvu obhájit na agentuře a pak ji hodit domů, koupit kytku a dárek a ještě nás dovézt za Brno k našim a ve středu ten funus :-p
quinny
12. črc 2009
Evi jéé to musíš ještě obhajovat jo?? =-) to je mi novinka =-)

a máte funus, to je mi líto 😞
e.k.t
12. črc 2009
no jo musím, ale je to pro klienty pojistka aby jim poradce neudělal nějakou nedvýhodnou a třeba i zbytečně drahou pojistku, jen aby vyděl hodně provizí, tento krok se mi konkrétně zamlouvá, protože chrání klienta i mne 😉
quinny
12. črc 2009
aha tak to je pěkný když je to takhle 😉
e.k.t
12. črc 2009
no protože poradci mají všeobecně nevalnou pověst a když vidím co ti lidi mají za nesmyslné pojistky to bych fakt brečela 😞 někdy jim to můžu nechat jen upravit, ale někdy nezbývá než vše nebo většinu porušit a stáhnout na méně pojistek, ale kvalitních. této klientce ušetřím hned přes 800 a do budoucna se nechá udělat i změna ještě skoro o 400 méně 😉 a paní je spokojená
quinny
12. črc 2009
Evi tak to je super, MM má 2 pojistky a je to dost peněz, ale bohužel poradkyně, který teda zatím nemáme důvod nevěřit tvrdí, že rušit to by pro nás bylo nevýhodný tak tedy platíme obojí no :-N
ale paní se nedivím že je spokojená 😉

já se pro dnešek už loučím tak krásnou dobrou noc přeju 🙂
e.k.t
12. črc 2009
dobrou 😉

no někdy si o tom pokecáme třeba jinde 😉
quinny
12. črc 2009
Evi ráda 😉

uff tak videa hotový tak jdu taky spát konečně 😃
toho budu ráno litrovat zase :-N
quinny
13. črc 2009
bré ráno 🙂

hmm litrovat zajímavý slovo, asi docela nový, samo litovat tam mělo být, no co byste chtěly v 1,40 žejo :-N
ale musím říct, že žádná lítost po ránu, spala jsem snad poprvé za poslední rok a něco ráno do více jak 7mi a to konkrétně do 7,15, no já mám asi zlatý dítě x-) počítám že vstával s MM a tak dobrou hoďku si hrál a povídal v postýlce, to fakt neznám, nebo že bych byla vážně k neprobuzení =-) 😃
e.k.t
13. črc 2009
hih Jity to je dobréééé taky si někdy musíš dáchnout a třena Honžulín zkouší jestli s tebou bude větší sranda když se vyspíš 😃 😃 😃
quinny
13. črc 2009
jéé tak nám teď volala babička že dorazí, supéér už jsme jí dlouho neviděli tak půjdeme prochajdovat, sluníčko už krásně svítí tak ať něco stihnem než se udělá vedro. 🙂
quinny
13. črc 2009
Evi dobrý 4,5 hodiny spánku 😃 😃 pááá
e.k.t
13. črc 2009
tak to si to užijte, já za chvíli dopiju a vyrářím na maraton, ale od našich třeba chvíli nakouknu pokud nebude trvalá okupace PC stran bráchy 😃 😃 😃
e.k.t
13. črc 2009
nj ale za to hnozulka přece nemůže 😃
plechajdaautor
13. črc 2009
Bre rano 🙂

No funkci takovou, ze kdyz hledam tohle tema ve spolecnych tematech....tak nekliknu na nazev, ale na tu hodinu poslednyho prispevku a ono me to hodi rovnou na posleni stranku, tak to jsem netusila driv
:-N

Pomalu zas neco pobalim a frcime k nasim na zahradu, napustime bazenek - malinkej a budem se cachtat 😉

takze pa 😉
gabka32
13. črc 2009
Dobré ráno,
v noci zas nic moc, 😞 mlíko dokonce už před půlnocí a zas ve 3 no a v pět už Saša vstávala, tak jsem ji "vypustila" a ona si lozila po bytě, hrála s nádobím a hračkama a překvapivě mě nebudila, takže jsem si ještě hodku a půl pospala 😉

včera jsme byli na chvíli u přehrady - zrovna byly i závody na vodních lyžích, tak se MM koukal - on to zkusil jednou a dost, ale furt se odhodlává k dalším pokusům =-) největší radost měla pejska, ta z vody nechtěla vylézt :-N Saša byla jen na dece, přeci jen voda v Těrlicku nic moc a navíc má takovou divnou suchou kůži místy skoro jako ekzém tak jsem začla mazat Excipialem a uvidíme.

no a odpol.volala mamka, že dovezli merunky,takže do noci byl program jasný :-S , dneska ještě udělám džem a taky z rybízu a angreštu, co jsem ještě nestihla zpracovat.

děláte někdo domácí přesnídávky? jsem našla jen nějaké recepty z pudinkem a hlavně z jablek, ale z meruněk nic :-|
e.k.t
13. črc 2009
meruňky jsou potvůrky, rády chytají plíseň :-p no však něco vymyslíš 😉
quinny
13. črc 2009
Evi néé máš pravdu, za to Honzina fakt nemůže, ale jsem čiloučká tak je to pohoda naštěstí, no hlavně abych neodpadla večer manžílkovi, to už by asi vážně nepřežil 😃

Zdeni tak to jsi borka 😃 tohle já vím naštěstí od začátku, protože pokud bych to měla hledat přes to počítadlo stránek, tak to bych tu asi moc nepobyla, pááč to mě teda neba :-N ale někdy se hold zadaří no, tak hlavně že už to víš 😉
jéé bazének závidím, u nás uvidíme jak bude odpolko až se mládě vyspí, ale spíš prd, protože budeme muset na nákup, fuj jsem to oddalovala, a teď už se bude muset no :-p ale zítra nebo pozítří chci ukecat kámošku na plavečák, tak uvidíme jestli se bude chtít dát :-N a když ne, tak vezmeme náš pidibazén provětrat k babi na zahradu a bude
užijte si to 🙂

Gabi myslím že jste si z toho mlíčka v noci vypěstovali nepěknej zvyk, ale co naděláš že, vím že ti přes den moc nejedla, tak to bylo fajn, ale možná už jí trochu líp, tak bude fajn s tím zase zkoncovat :-|
jéé přehrada to máte pěkný, my byli minulý víkend a taky jsme si to užili, u tý vody je prostě člověku tak nějak dobře 😉
s těma meruňkama je to těžký, jedině to nějak namíchat s jablkama 😉
já tyhle věci zamražuju, to je nejjistější, že to nesplesnivý, a pak je to jak čerstvý 😉
gabka32
13. črc 2009
tak jsem nadělala tvarohové knedle - do mražáku-, ze 3 kg meruněk džem, ted dělám rybízovo-angrešt.želé s vínem ale zbytek rybízu asi poputuje do kýble, už nemám sil a rybíz mi ani tolik nechutná, no zas jsme nechtěli urazit tchána, že bychom si nic neotrhali :-S jo a ještě jsem se s.ala se smaž.květákem na oběd, tak té kuchyně mám dneska plné kecky.

Jíťo to mlíko v noci mi neva, i když už je to rok, vždycky se vzbudila na mlíko 1x a to už odmalinka... po mlíku sama hned usne a spí do rána. jen když má nějaké blbé období, tak pár dní chce třebas mlíko častěji :-| ale štve mě to buzení na čaj, sama si flašku ještě nenahne a nekapající hrneček jen tak okusuje :-|
už měla ale taky období, kdy prospala celou noc, tak uvidíme, třeba se vyklube další zub 😉

jo a zas nám neteče voda :-| a milostpáni se nám to ani neobtěžovali oznámit, takže já jsem to zjistila až jak jsem začla mýt nádobí ze včera, bo jsme skončili pozdě a byla jsem ko :-|
e.k.t
13. črc 2009
Ahojky hlásím se od rodičů 😉
vrkocka
14. črc 2009
dobré ránko,tak malá je už lepší o víkendu v neděli jsme byli ve Slatinanech a prochazka 8km,ale paráda.Já byla včera na gyndě,tak mi doktor řekl,že ta boule co jsem psala v predchozí diskuzi by se dala odstranit,ale že je to zbytečné.Byla jsem naprosto spokojena furt se ptal pokud chci jěště něco vědět at se ptám.Akrát jak to mám ve středu dostat a on mi dělal stěr jsem od něj šla z bolestí břicha a doma jsem zjistila,že to asi přišlo dříve,ale nic -jestli mě to tam jen nějak podráždil.No jinak tady včera dopol.zima,ale odpol.to stalo za to vedro šílený.Tak se mějte máme dens celý den nabitej,tak se tu možná ukážu až večer 🙂
vrkocka
14. črc 2009
jinak jaký máte názor dávat dětem přírodní štávu z rybízu či višní+dávat převařenou nebo kojeneckou vodu
gabka32
14. črc 2009
ahoj - Evi zase na dovolené 😃 to máš fajné 😉 já bych nejraději jela k našim co neteče ta voda, ale zítra jdu do práce, hlídá JArek, protože mamka musí pracovat, ve čtvrtek sloužím pohotovost a v pátek internu tak budu nabírat sil doma. v sobotu oslava tchýniných narozek, zas uvidíme neteřinku, tak se těším 🙂

Vrkoc my dáváme jen čaj nebo štávu z hrušek, jablek, Saša jiné nechce. pokud ti to bude malá pít, tak proč ne, jen je to ovoce dost kyselé, tak jestli to bude chutnat? a já od malinka dávám jen převařenou vodu z vodovodu i na mlíko, kojeneckou vůbec.
quinny
14. črc 2009
tééda tady je mrtvo poslední dny, holky bez urážky 😃

my byli včera odpoledne na koupáku no to bylo bájo x-)

Gabi uff to sis teda dala do těla, ale zase z toho pak budeš mít radost, my teď ujíždíme na těch mých třešňových marmeládách, asi na zimu nic nezbude, ale co, hlavně když se to nezkazí ne :-N
S tím mlíkem jsem nemyslela, že by ti to mělo vadit, spíš abyste to pak neměli jak u nás že se budil čím dál častěji a vymrzoval, ale to bys poznala, a navíc Saška je zlatko, to není čert jako Honys 😉 😉 a kolik vůbec už máte zubů =-)
nás pořád zlobí ty stoličky a ne a ne se prořezat, na horní už je vidět špička jedna, ale prořízlá ještě není a na spodní má takovou bouli, že ho dost lituju když to vidím 😞 😉
a s tou vodou to jsou teda dobráci, máš jim šlápnout na krk 😎
quinny
14. črc 2009
Vrkoc super že jsi spokojená s dr. - jen teda nevím, to s tou boulí by měl asi nechat rozhodnutí na tobě 😉
a jinak stěr by se měl dělat v první půlce cyklu 😉 to jen tak na okraj

přírodní šťáva je super, záleží jak je třeba sladká a kolik to naředíš, ale jinak není v tom žádná chemie tak super ne. my zatím nedáváme, ale je to spíš o zvyku, vařím víc čajíky, ale to asi souvisí s tou vodou, kojeneckou nedávám už hodně dlouho, s tou jsme skončili někdy před půl rokem, ale dávám převařenou, jsem si pořád nějak neodvykla, i když si myslím, že už to není nutný :-N
quinny
14. črc 2009
ahoj Gabi, tý jo ty jsi pracant 🙂 tolik práce v jednom týdnu 🙂
gabka32
14. črc 2009
Ahoj Jíťo, nj mrtvo tu je, hlavně když mám čas já, žejo 😃 ale venku konečně hezky, dovolené, tak kdo by se flákal online :-N

zoubky máme 2 - dolní řezáky, a možná se klube už něco vedle... dneska mlíko jen jednou, ona to častěji vyžaduje fakt vyjímečně, tak jen čekám, kdy zas bude spát celou noc.
džemy nadělán,y akorát u nás se to nejí :-S jen tak na amolety nebo na buchty. ale možná pro Sašku to bude dobré. ještě dneska asi udělám trochu toho rybízu, jen podle receptu píšou i se zrníčkama, to se mi moc nezdá :-|

pracant jsem to víš, muší to bejt, udělat pokojík, pak svatba sestřenky bude něco stát, a jsou dovolené, tak to vyšlo takhle za sebou, celkem mám jen 2xLSPP a 2xinternu. zato v sprnu budu v amb. jen 1týden, jednak má sestra volno, tak at jí to nekomplikuju s hledáním zástupu a jednak mamka nemůže hlídat, tak dobírám ještě lonskou dovču
evcula
14. črc 2009
ahojky maminy.zdravím.co je nového? náký další přírůstek? 😃 konečně je krásně.
d.aniela1
14. črc 2009
ahojky uf uf nes jsem to prelouzkala,,hihihi

gabi mrtvo tu je i kdyz jsem tu ja :-N
tak dneska se me vrati Filipek se na nej tak tesim myskam oje cely 12 dni pryc,a to prej nechtel tam odtamtud odjed,asi se prestehujeme k mori hahaha

jinak ja dneska byla na vyndani stehu,a teda odesla jsem nasrana,protoze u jedne rany,me pan dr setril a dal stehy jen dva a rana neni poradne srostla,dali me na to maslcky a prej sito mam hlidat,aby se to nerozklebilo tak na to j opravdu nemam cas ]-( ]-( ]-(
e.k.t
14. črc 2009
gábi dovolená se tomu říct nedá, byla to okružní návštěva příbuzných a u jedněch jsme si byli natrhat meruňky, takže si povezu domů robotu 😃

Začni psát odpověď...

Odešli