• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
Jani to srandujou ne? něco mi to připomíná :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi robotu nezávidím, já už mám po -. teda aspon po ovocné robotě :wink: ještě dneska jsem dělala džem - nebo spíše rosol, protože to bylo jen ze štávy - z rybízu a je toho tak na několik let, podle naší spotřeby :grinning:
už se hlavně ale těším na okurky, letos pod 100 zavařených sklenek nejdu.

Jani to je hloupé, jak si to asi máš hlídat? bych chtěla vidět chirurgy, kdybya šlo o ně! mi zas jednou předčasně vytáhl stehy - 6tý den, na břiše a samo že se jizva rošklebila, naštestí nic velkého, taj jsem to slepovala náplastí :angry:
14. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
bréé ránko :slight_smile:

Gabi njn to je jasný, všichni dovolenkují (těm závidím, my hnijeme doma a jezdíme jen po výletech a příbuzných, ale jsem ráda i za to, člověk má být skromný že :sweat_smile: ) :wink:
neříkám že jsem on-line, to teď už s dítkem fakt nejde, ale snažím se nakouknout čas od času :wink:
Jen na vysvětlenou, u nás se tedy džemy normálně taky nejí, jenže tyhle třešňový jsou tak výborný, že to se prostě nedá odolat :sweat_smile: Pro Sašku to bude určitě super a hlavně domácí :wink: aspoň že srpen si odpočineš, a jinak jasný penízky se vždycky hodí a když máš takový luxusní hlídání tak je to pohoda :wink:

Dani tak už komplet rodinka :slight_smile: k moři se stěhuju s váma :grinning:
s těma stehama to je teda pěknej dežo jako, mamina s dvěma dětma, ti to měl zašít snad pořádně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
řekněte mi někdo jak vysvětlit dítku, že za tu záclonu fakt jako tahat nemůže nebo mu to celý sletí na šišku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
quin muhehe tak az to zjistis nahod recept jo ? :slight_smile: mam obcas pocit ze mame doma opici :angry: :sunglasses:

tedka byla vyjimecne snad 20min uspavacka, pac nevim jak diteti vysvetlit ze ty rano co nam triskaj do baraku jsou jen blesky a hromy a ze se bat nemusi....ani se nedivim ze se bal kdyz nam drnckej uz asi dve hodky tabulky v oknech :angry: normalne to jsou dahy a ten chcanec to je sila teda....a to jsme si planovali odpoledne koupanicko :angry:
15. črc 2009 v 10:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jíťo no to je těžké, to nevysvětlíš :grinning: podobně jako já nevysvětlím, že špajz se neotvírá (už máme koupené háčky aby to nešlo otevřít) a že psí granule opravdu děti nejedí...

dneska ráno mě nechal MM ještě trochu vyspat před prací... Saša vstávačka už v 5, i když MM nešel do práce (furt mu vyčítám, že dělá ráno rambajz a ten budí Sašu, tak asi to není tím :frowning2: ) tak ji vzal do obýváku a šel vyvenčit psa a mi zavřel v ložnici, ale za chvíli slyším cinkat skleničku.... on neprohlídl pokoj, jestli tam není něco nebzepečného pro Sašku a samo že už houpala v ruce docela tenkou sklenicí, no ještě že s ní neudělala bum :confounded:

ale moooře tyjo to fakt závidím... mi tady jedou dva větráky, ještě by to chtělo nohy do lavora, naštestí v tom vedru ani pacoši nechodí, tak je pohodička.
15. črc 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Gabi dockej casu, uz to od nas bezi k Vam...tady vedro teda neni je tak max 21 a porad leje....
15. črc 2009 v 10:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehehe tak jsem "opíchala" kámošku, dítě povalila do postele, pověsila prádlo, uklidila největší fujtajbly ze země a už jsem zase tady :grinning:
15. črc 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cim jsi ji opichala prosimte ? :slight_smile: :wink:
15. črc 2009 v 10:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj opice to je přesný a do výšek co to jde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak se sápe po mně, když spadne a udělá si bouli :stuck_out_tongue_closed_eyes: já mu snad říkám šplhej nahoru :astonished: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hele Zdeni a žádnej hnus bouřkovej nám sem neposílej jo hezky si to tam nechte :grinning:
15. črc 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pozde uz odesel :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: :grinning:
15. črc 2009 v 10:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosimte nějakou bezvadnou injekcí co si přinesla :wink:
15. črc 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak ja mam teda pocit posledni dobou, ze se moje slovni zasoba ztencila na : ne tam nesmis, ne to nech lezet, ne drobky jsou ee, ne na schody sam nemuzes, nestipej pejska, nekousej me do nohy, neves se za ty zaclony :angry:
15. črc 2009 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pro jistotu jsi se ani neptala co to je vid ? A kam jsi ji to pichla ? aspon primo do zily aby byl ucinek rychlej ? :slight_smile:) :grinning:
15. črc 2009 v 10:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc mě nes**, vy už máte zmoklo, ale tady je ještě sucho, tak proč nám to musíte zkazit, jste si to tam nemohli nechat aspoň do večera? pak už bysme si to vzali :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. črc 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pac se chci koupat :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2009 v 10:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://pocasi.idnes.cz/server.idn?t=image&d=3

myslim ze uz to moc dlouho nepotrva :wink:
15. črc 2009 v 10:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
heh tak tě jen uklidním že se ztenčenou slovní zásobou je nás víc :grinning:
jen já se víc soustředím na prosté NE, kdysi jsem kdesi četla, že předponě ne- jakože nedělej, nesmíš atd. děti tak dobře nerozumí, ale myslím že teorie kecá- moje praxe říká, to hádě mi rozumí až mooooc dobře, ale má mě totálně na háku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nééé neptala, protože já to vím, je to dlouhodobá léčba, každej měsíc jedna :wink: je to takovej miniimplantát na umělej přechod a píchá se to do břicha, :unamused:
15. črc 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fuj do bricha :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no Mates slovu Ne rozumi taky, ale naprosto nedba....jen se tak lascivne otoci, nahodi ksichtik jako : To melo bejt na me ?? pak se obcas zachehcta a jde si zas po svym :angry: a neskutecne me tim vytaci :angry: :grinning:
15. črc 2009 v 10:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jezis uz zas leje....jsem myslela ze uz prestalo a pujdem na prochajdu az se vzbudi :angry:
15. črc 2009 v 10:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://pocasi.idnes.cz/server.idn?t=image&d=3
nnn to jde jinam, podle tohohle se nám to zatím vyhne :grinning:
ale nic proti tomuhle serveru, není moc spolehlivej, jednou jsem podle toho cosi plánovala a bylo to přesně naopak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
doufat muzes, ale kdyz klines jak to bude vypadat za par hodin tak mame smolika vsichni :unamused:
15. črc 2009 v 10:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to hnus fialovej, ale zase jednou za měsíc se to snad dá vydržet, tvrdí, že to skoro necítí (fakt, že ta jehla je extra ostrá, no musí být když je extra tlustá že) akorát vpich a pak už pohoda- no když to jinak nejde a je to nezbytnost tak co naděláš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj ty dítka mají úžasnou schopnost člověka vytočit do vrtule :grinning:

no je to jen teoretická předpověď a v 8 večer už je mi to stejně jedno :sweat_smile:
na pivečku s kámoškou jsem si poseděla včera pozdě večer po cvíču tak počítám, že dneska mám stejnak útrum :grinning:
15. črc 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale zítra má být podle jejich předpovědi nebe bez mráčku a vedro, škoda, že není kdo by s náma vyrazil na plavečák, tak se asi strategicky přesuneme k babi na zahradu a napustíme si nějaké vědérko vodičky tam :wink:
15. črc 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno my jsme taky u nasich, za prve nam doma tecete tepla voda a za druhy jsem si taky rikala ze maji byt od pondelka vedra tak napustime bazenek na zahrade....mno je streda a na bazenek u nas jeste nedoslo :angry:
15. črc 2009 v 11:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ted bych ho mohla leda nafouknout a dat ven na zahradu za chvili by mu tam tech 20cm vody naprselo :angry:
15. črc 2009 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zejtra mam dopo dr a odpo jsme pozbany na grilovacku tak snad bude pekne teda :rolling_eyes:
15. črc 2009 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš to je nápad ušetříte za vodu :grinning: :grinning:

nám už to naštěstí v pátek pustili, fujajs jsem barákový dítě a na odstávky nejsem zvyklá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
15. črc 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek