• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červen 2008 VI. Maminky, batolátka a Laadus.

28. května 2013 
tak u nás se teď teprve rozpouští mlha co tu byla, je to vůbec možný tohleto uprostřed "léta" :angry: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Gabi no vcelku pravidelně, už je to rituál. V se mě minule ptal jestli to jako měřej všechny ženský, konkrétně jako jestli to měřila i jeho máti, jsem propukla v záchvat smíchu, že to teda fáákt netuším :grinning: :grinning:
já měřím teď 4. cyklus co mám po porodu a konečně to bylo ok, ovu jak má být atd :slight_smile: , jen teda 42denní cyklus no :unamused: to až budeme chtít snž tak to nebude úplně dobrý.
Já právě měřila kvůli tý ovu abych věděla, jestli tělo funguje jak má a teď spíš tak kvůli ms abych nemusela být nervní kdy dorazí, při tý dýlce a nepravidelnosti :wink:

Jani hehe energizer se projevil :grinning:
no to já bych milion necpala do toho, protože ho nemám :sweat_smile:

holky jak vám vůbec spí děti ještě přes den?
16. črc 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ono někdy moc stehů je spíš na škodu, ale tohle asi nebyl ten případ no, to asi pan dr. tak docela neodhad :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani nj jenže u nás je to jedna věc za druhou, ořve jedno a už letí na druhý co ví že nesmí.
Teď jsem teda 2 minuty taktně přehlížela že se pokouší utrhnout měřák z topení (doufám že se mu to nepovede) tak toho nechal a našel knížky a čte si, schválně jak dlouho :sweat_smile:
16. črc 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jito no jo neda se nic delat a na prodej casti spodku ,te pani nemam,a na opravy taky ne,nebo spsi me to vyjde vic nez si koupit byt uz novej,hm

u nas je nadherne a uz ted 21 stupnu a kluci tu litaji jak blazni,,

a domca spi uz jen odpoledne,,a to 2,5 hodky
16. črc 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm tak už néé už zase zkouší vylízt za kočkou na její sloup :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
16. črc 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jito no to je borec teda uplne ho vidim,, :grinning: :grinning: :grinning: no jo zuby,,to je masakr,
no to ano to chapu,ale v namahanych partijich ale rozumis ja jako nemuzu rict ani n,proste nic ,,ani tomu dr,,protoze on bude tak chytrej ze to posle proti me,,, jezis ja jsem tak nasranaa,,,
16. črc 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a už vám rostou nějaký stoličky? nám asi všechny 4 najednou, ta jedna snad vypadá že se prořízne každým dnem už :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani a někdo jiný by to nekoupil? třeba z rodiny? že byste opravili společně? :slight_smile:

jinak noc zase hrozná, já už fakt nevím, sem tam jsem Sašu i okřikla, to už nejde jinak :confounded: tak 10x za noc brečí, chce čaj, po něm je na 20min klid. když dám mlíko je klid na 2-3hodky. ráno vstávala teda až před šestou, ale nechtěla si hrát sama, nakonec se mnou v posteli ještě na pár min usla. no a ted usíná na dopol.spaní, to klidně vydrží i 2-3hodky :unamused:
zuby nevím, bo tohle trvá už dlouho, nic netaklého v pusině není vidět, jinak je zdravá, tak nevím jeslti to teplo jí vadí,...
16. črc 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a už jste teda mluvili s TM jak to budete řešit to bydlení :confused:

tak zase 2,5 hodiny to je pěkný a tak od kolika do kolika a v kolik pak jde spát večer
16. črc 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jito u nas to je jeste na chvily aktualni jsou ty dole,,,nahore jeste nic,,, :sweat_smile: :sweat_smile:

protoze jak jsem byli u zubare tak rikala ze ted bude mit chvily klid,,a taky koukala jak je ten koousicek kuze nad hornim rtem u tech dvou velkych zubu tak to ma jeste prirostli a tak cekam kdy si to svyma padama prekusne,,hihi jestli ne tak mu to prej smikne ale to je prej hned
16. črc 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi no,asi ne spis nejak firma,,si myslim ja teda budu rada kdyz pujdu pryc,,protoze ten barak opravdu chatra ,,a MM nekdy neni nadsen aby sel sekat treba zahradu a to o ten dum tak delal, :grinning: :grinning: :grinning:

Jito asi koupime nejaky byt vezmeme si hypoteku a az se baraka proda ,,zaplatime nejaky dluh,

no ja o dam kolem 12,30hod a da ty 2,5 hodky a potom jde spat kolem 20hod,,,
16. črc 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saša chodí spát kolem 19h, kaše sní tak z 200vody + ovoce nebo přesnídávka a usíná už jak ji pokládáme do postýlky. kolem 23h se začne budit a to tak, že co chvíli, čajem se uklidní, a spí... ale jen na 20-30min a zas se budí :unamused: většinou se vzbudila kolem 3-4h ráno na mlíko, ale ted jsem 2xdala mlíko už o půlnoci,to pak vydrží i ty 2-3hodinky spát. a v ty 3 znovu mlíko a v 5 vstává... já jsem furt nevyspalá, protože chodím spát až před půlnocí a přes den prostě neusnu :frowning2:
16. črc 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mlha se rozplynula a vypadá to že bude fakt pařááááááááááák
se asi po spaní vypravíme k babi na zahradu a vezmeme si sebou bazének

Jani se ti nedívím že jsi na něj nakrklá, tohle teda pěkně odflák :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi no dost myslím že už je to jen vyčúranej zvyk promiň ten výraz, ale u nás to bylo naprosto stejný

j=éžiš teď tu po mně leze a ryk šílenej, si snad sousedi musej myslet, že ho taky natahuju na skřipec nebo nevím :rolling_eyes:
16. črc 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme včera vyndali bazén na balkon, akorát nalít tam vodu trvalo věčnost... jak neteče teplá,tak ohřívat v konvici :unamused: aspon se Sašula vyčvachala a nemuseli jsme večer koupat :wink: jen mi z toho slunka co nám paří na balkon bylo nějak blé.

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3027669&vReferer=%2Fphotos%2Fgabka32

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Fphotos%2Fgabka32&vImageID=3027670#navigator

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Fphotos%2Fgabka32&vImageID=3027671#navigator
16. črc 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nas bazenek moc nefrci,,Domca je posera smoci si max jen ruce,,ale ve vane se mu to libi,,,

gabi no Saska pekne papa ty brdo nakonec to je peknej jedlik a bud rada ¨ze pije mleko,,ale zas tak casto vid hihhi
16. črc 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a nebude vás to mrzet z baráčku do bytu, přeci jen zahrada a tak pro kluky :unamused:

Gabi a pořes den ti spí jak :confused:
16. črc 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj taky si myslím, že v noci nestrádá, jenže jak ji to odnaučit? zkoušeli jsme ji nechat řvát... ale vydrželi jsme max 10min, to se nedá,je to slyšet až ven :unamused: a navíc MM brzy ráno vstává, chci aby se vyspal.. :confounded:
gabi ty brdo super fotky,,je videt ze je spokojena,,hihi

no my jdem dat presnidavku ,za chvily jsem snad tu kdyz me deti nechaji
Jani jedlík je, to jo, mlíko má jen v noci a ráno - někdy se stalo, že v noci vůbec a ted zas 2x :confounded:

a kam byste se stěhovali? někde blízko? a starší baráček by třeba nešel?

Jíťo přes den docela dost - dopol.usíná kolem 8-9 a to spí 2-3h, odpol.spí méne, většinou po 14h na 1-2h. ale pokud jsme pryč, nebo zdřímne pár minut v autosedačce či kočáru, tak už pak odpol.neusne.
jen nevím jak ji v noci odnaučit to buzení. spala tak krásně, od malinka se budila jen 1x a ted je to čím dál horší :confounded:
16. črc 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi no jedině tvrdě ono už to teď jinak nepůjde, hele trvá to tak týden dýl ne, prostě ze začátku vodičku a nazdar, žádný chování nic, nejlíp asi teda nechat to na manžovu dovču aby se mohl vyspat, ale tohle už je teror, přesně mi to připomíná jak to bylo u nás :rolling_eyes:
16. črc 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi fotečky paráda, to je pohoda lahoda :dizzy_face:
u nás to je taky na balkoně těžký hodně se tam opírá slunko
16. črc 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ji nechovám... vždycky jen k ní vstanu, srčím flašku s čajem - drží si sama, a když se napije, tak dám dudla, na líčko mazlíka a jdu si lehnout. jenže tak to je za noc asi 10x :confounded: a když už se posadí nebo postaví, tak to už pomůže jedině mlíko :pensive:
MM dovču mít nebude, leda až já zas budu v listopadu Praze, leda trénovat o víkendu. nebo urychlit přesun postýlky do jiného pokoje :grinning:
16. črc 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Honzulka se naučit spát líp? no asi mu nic nezbylo, když se maminky či tatínka nedovolal :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jj obývák a kuchyn na západ, úplně úžasné, 30st uvnitř není problém vyrobit :confounded:
16. črc 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi no ten přesun postýlky taky není špatnej nápad a začla bych tím, že mlíčko prostě v noci ne, jen teda ten čaj, jj a asi nejlíp začít z pátka na sobotu. Taky je dobrý, když už jednou vyžaduje mlíko třeba až ve 4 ráno tak pod tu hranici už dolů nejít :wink: jako když se další noc vzbudí ve 3 a chce mlíko tak prostě ne :wink:
16. črc 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi jj naučil teď chodí spát mezi 19-20 a vstává v 6,30-7,00 a pohoda jahoda, spíme celou noc :wink:
16. črc 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi jsme na ni měcí :confounded: když někdy chce mlíko ve tři, pak ve čtyři a paqk i týden vydrží spát až do rána bez....
no jestli to ale do konce týdne neskončí tak trochu potrápíme sousedy :slight_smile:
16. črc 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
a fakt to nebylo o tom, že by se maminky nedovolal, mám postýlku hned vedle postele, takže to dost dobře nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
tak to vám teda tedko závidím :wink:
jsem tu jako u nas se teda drzi max caj jinak mliko mu musim drzet ja :angry: :angry: :angry: lenoch

my ale nespime celou noc,,budime se,,a kroutime se a dudlikujeme,, :grinning: :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek